Hoşgeldiniz!

Doğal Yaşam Videoları İzle

Gri Kurt ile Anneka Svenska'nın Aşkı 03:07
Gri Kurt ile Anneka Svenska'nın Aşkı 4.842 izlenme - 5 ay önce Yaklaşık 20 yıldır doğayla ilgili alanlarda çalışan, konusu ile ilgili TV yayınları yapan, hayvan ve doğa sever TV sunucusu Anneka Svenska'nın Amerikan Gri kurdu olduğunu düşündüğüm oldukça iri yapılı kurt ile sıcak iletişimi hayranlık yaratacak düzeyde. Tabi bir alıkıslarlayasiyorum.com üyesi olarak beni asıl ilgilendiren bazı ayvanların ne kadar şanslı olduğudur. Anneka Svenska karşısında benimde tavırlarım videodaki kurttan pek farklı olmazdı sanırım.
Ampulün İçinde Doğal Yaşam Alanı Oluşturmak 02:26
Ampulün İçinde Doğal Yaşam Alanı Oluşturmak 41 izlenme - 1 gün önce Ampulün İçinde Doğal Yaşam Alanı Oluşturmak Ampulu amacı dışında çok güzel bir şekilde dizayn eden adam.
Keçiyle Kanka Olan Aslan 01:09
Keçiyle Kanka Olan Aslan 2.470 izlenme - 1 yıl önce Aslanları doğal yaşamda güçsüz hayvanlara pek acımadığı görmeyiz şimdi izleyeceğiniz videoda dosthane görüntülere şaşıracaksınız. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Zehirli Fasulyeler Nasıl Yenilecek Hale Getirilir? 04:50
Zehirli Fasulyeler Nasıl Yenilecek Hale Getirilir? 1.322 izlenme - 10 ay önce Bu adam ne yiyor ne içiyor merak edenler için kısa bir video. Altyazılardan anlayacağımız gibi eğer bir gün yağmur ormanlarında mahsur kalırsak en iyisi hiç riske girmeyip başka besinlere yönelmeliyiz.
Aslanların Timsaha Saldırısı Belgeseli 01:25
Aslanların Timsaha Saldırısı Belgeseli 10.112 izlenme - 5 yıl önce Aslanlar timsahlara nasıl saldırıyor?
Vücut Isısı Düşen İmpala Vahşi Köpeklere Teslim Oldu 03:04
Vücut Isısı Düşen İmpala Vahşi Köpeklere Teslim Oldu 1.975 izlenme - 2 yıl önce Vahşi doğada hayatta kalmak zor. Av ve avcı konumundaki impala ve vahşi köpekler arasındaki mücadele bunun en önemli kanıtı... Sürüsünden ayrılıp yalnız düşen impala kendisini bir anda vahşi köpek sürüsünün ortasında buluyor. Uzun süren kovalamaca sonunda kendisini su birikintisine atan impala, uzun süre suyun içinde bekledi. Bu süre zarfında impalanın sudan çıkmasını bekleyen vahşi köpekler, avlarının vücut ısısı düşünce hedeflerine ulaştılar
TERS DÖNMÜŞ KENENİN İLGİNÇ HAREKETİ 04:01
TERS DÖNMÜŞ KENENİN İLGİNÇ HAREKETİ 384 izlenme - 1 yıl önce Ters dönmüş bir kene inanılmaz bir çeviklikle düzeliyor.1/64 oranında yavaşlatılmış görüntüsünde bile çekilemiyor.Bu hareketin çok çok hızlı ve kameranın çekim frekansını geçtiğini gösteriyor.
Ninni İle Uyuyan Fil! 00:47
Ninni İle Uyuyan Fil! 301 izlenme - 8 ay önce Doğal yaşam parkında çalışan kadın, fili ninni söyleyerek uyutuyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Jaguar Timsahı Hazırlıksız Yakaladı 01:50
Jaguar Timsahı Hazırlıksız Yakaladı 682 izlenme - 2 yıl önce Jaguar Timsahı Hazırlıksız Yakaladı Jaguar avına sinsice yaklaşıyor timsah birazdan olacaklardan habersiz bir şekilde
Muhabbet Kuşlarının Doğal Yaşamı (Kenan Işık Seslendirmesi) 12:14
Muhabbet Kuşlarının Doğal Yaşamı (Kenan Işık Seslendirmesi) 1.005 izlenme - 2 yıl önce Bugüne kadar hep daracık kafeslerde gördüğümüz evcil yaşam adına küçücük alanlara odalara mahkum edilen muhabbet kuşlarının doğal yaşamı ve alanları Kenan Işık seslendirmesiyle.
Amasya Taşova Borabay Gölü 01:29
Amasya Taşova Borabay Gölü 366 izlenme - 2 yıl önce çok güzel yer bayıldım
Evdeki Doğal Yaşam - Kedi & Fare 00:39
Evdeki Doğal Yaşam - Kedi & Fare 921 izlenme - 2 yıl önce Videoda klozetten çıkmaya çalışan farenin kediyle karşılaşması ve gelişen olayları izleyeceğiz. Fare eğer klozetten geldiyse sorun yok. Fakat fareyi klozete videoyu çeken şahıslar attıysa artık gönül rahatlığıyla küfredebiliriz. Haydi site ahalisi ! Durmayın sövün herşeye sövdüğünüz gibi..(bana değil)
Baykuş ile Yılanın Kapışması 04:22
Baykuş ile Yılanın Kapışması 401 izlenme - 2 yıl önce Dakikalarca süren bir hayat mücadelesi, aslında yılan bir ara böyle olmaz deyip gider gibi görünse de devam etmiş. yılanın müdahaleler baykuşu pek de zorlamamış gibi.
Yılanın Bukelamun Avı 01:42
Yılanın Bukelamun Avı 1.490 izlenme - 5 yıl önce Afrika'daki yılanların, bukelamunları nasıl avladığının videosunu izleyin...
Çin'de Kaplan Saldırısı Kamerada 00:47
Çin'de Kaplan Saldırısı Kamerada 111 izlenme - 6 ay önce Badaling Doğal Yaşam Parkı'ndaki olay, güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde, şoför mahallindeki erkekle tartışan bir kadının araçtan inerek, adamın yanına geldiği görülüyor. Birkaç saniye sonra ise kadına arkadan bir kaplan saldırıyor. Kaplanın götürdüğü kadının arkasından önce adam, ardından da arka koltukta oturan bir kadın koşuyor. Yardıma koşan kadına, ikinci bir kaplan saldırıyor. Yetkililer, ilk saldırılan kadının ciddi şekilde yaralandığını, ikinci kadının ise hayatını kaybettiğini açıkladı. Olay sırasında araçta bir çocuğun da bulunduğu belirtildi. Pekin'deki Badaling Doğal Yaşam Parkı'nda ziyaretçilere araçlarıyla dolaşma izni veriliyor ancak bu kişilere taşıtlarından inmemeleri öğütleniyor.
hayvanların kısa yaşamı 00:30
hayvanların kısa yaşamı 947 izlenme - 7 yıl önce hayvanların doğal yaşamı
Bu Orangutan'ın Yemek Yeme Alışkanlığı Başka 00:57
Bu Orangutan'ın Yemek Yeme Alışkanlığı Başka 299 izlenme - 2 yıl önce Bu Orangutan'ın Yemek Yeme Alışkanlığı Başka Orangutanlar değişik hayvanlardır ama bu orangutan biraz daha farklı sümük yemeğe bayılıyor.
vahşi doğa 01:30
vahşi doğa 587 izlenme - 5 yıl önce
Karnı Doyunca Keyiflenen Tilki 01:07
Karnı Doyunca Keyiflenen Tilki 17 izlenme - 1 ay önce Doğu Anadolu Bölgesi'ndeki yoğun kar yağışı yabani hayvanların hayatını da olumsuz etkiledi. Kars'ın Sarıkamış ilçesinde yiyecek bulamadığı için oteller bölgesine tilkiyi vatandaş besledi. Karnı doyan tilki karın keyfini çıkardı.
Avrupa'da Doğal Yaşam... 00:28
Avrupa'da Doğal Yaşam... 450 izlenme - 4 yıl önce Avrupa'da doğaya saygı hat safhada. Doğal yaşamın korunması için ellerinden geleni yapıyorlar..
Otomobili Kurtardıktan Sonra Doğal Yaşamına Salmak 00:23
Otomobili Kurtardıktan Sonra Doğal Yaşamına Salmak 156 izlenme - 1 yıl önce Daha önceden kepçeyi kurtardıktan sonra doğal yaşamına salan ekipten sonra arabayı doğal yaşama salanları da bulduk.
Yabani Hayat 00:30
Yabani Hayat 186 izlenme - 2 yıl önce Yabani Hayatın Nasıl Olduğunu Anlatan Bir Video Olması İçin Uğraşanların Herkeze Çok Ama Çok Teşekkür Ederiz Yapan Olan Ben Yusuf Aydın
Kayra Hayvanat Bahçesi 01:04
Kayra Hayvanat Bahçesi 604 izlenme - 4 yıl önce kayra cınar ördeklere yem veriyor
sasalı doğal yaşam parkında ördek ve kuğular 05:05
sasalı doğal yaşam parkında ördek ve kuğular 269 izlenme - 5 yıl önce türk sanat müziği eşliğinde "izmir-çiğli sasalı doğal yaşam parkında ördekler ve kuğular"
ÜZERİNDEN ÇIKAN KENELERİNİ YİYEN KİRPİ 01:06
ÜZERİNDEN ÇIKAN KENELERİNİ YİYEN KİRPİ 45 izlenme - 1 yıl önce
Doğal Hayatla İnatlaşmanın Sonu Sıçmaktır 00:31
Doğal Hayatla İnatlaşmanın Sonu Sıçmaktır 191 izlenme - 2 yıl önce Tablet, telefon, teknoloji... Bunlar iyi ve güzelşeyler ama doğal hayat ile inatlaşmanın sonucunun neler getirdiğini hep birlikte izleyelim. Ve aman haa... Hayatı olduğu gibi yaşayalım. Sonucu hiç iyi olmuyor.
doğal yaşam 00:30
doğal yaşam 199 izlenme - 6 yıl önce doğal yaşamdan kesitler.
Abilife-Yabani Hayat-#1 00:30
Abilife-Yabani Hayat-#1 18 izlenme - 5 ay önce *Yabani Hayat. *Hayvanların yaşamı. *Hayvanların doğal ve yabani hayat sürümü. Uyarı:Bu video tanıdıktır ve her bilgisayarda vardır. *Görüşmek Üzere.
Hayvanlar Aleminde Kısa Bir Tur 00:30
Hayvanlar Aleminde Kısa Bir Tur 123 izlenme - 3 yıl önce
Doğal Yaşamda Bu Hafta Memeli Mestan Ve Köpeği 00:06
Doğal Yaşamda Bu Hafta Memeli Mestan Ve Köpeği 104 izlenme - 3 yıl önce Doğal Yaşama En Sonunda Ayak Bastı Memeli Mestan