Hoşgeldiniz!

doğal yaşam

Gri Kurt ile Anneka Svenska'nın Aşkı 03:07
Gri Kurt ile Anneka Svenska'nın Aşkı 10.456 izlenme - 2 yıl önce Yaklaşık 20 yıldır doğayla ilgili alanlarda çalışan, konusu ile ilgili TV yayınları yapan, hayvan ve doğa sever TV sunucusu Anneka Svenska'nın Amerikan Gri kurdu olduğunu düşündüğüm oldukça iri yapılı kurt ile sıcak iletişimi hayranlık yaratacak düzeyde. Tabi bir alıkıslarlayasiyorum.com üyesi olarak beni asıl ilgilendiren bazı ayvanların ne kadar şanslı olduğudur. Anneka Svenska karşısında benimde tavırlarım videodaki kurttan pek farklı olmazdı sanırım.
Keçiyle Kanka Olan Aslan 01:09
Keçiyle Kanka Olan Aslan 2.602 izlenme - 2 yıl önce Aslanları doğal yaşamda güçsüz hayvanlara pek acımadığı görmeyiz şimdi izleyeceğiniz videoda dosthane görüntülere şaşıracaksınız. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Aslanların Timsaha Saldırısı Belgeseli 01:25
Aslanların Timsaha Saldırısı Belgeseli 10.535 izlenme - 6 yıl önce Aslanlar timsahlara nasıl saldırıyor?
Zehirli Fasulyeler Nasıl Yenilecek Hale Getirilir? 04:50
Zehirli Fasulyeler Nasıl Yenilecek Hale Getirilir? 1.368 izlenme - 2 yıl önce Bu adam ne yiyor ne içiyor merak edenler için kısa bir video. Altyazılardan anlayacağımız gibi eğer bir gün yağmur ormanlarında mahsur kalırsak en iyisi hiç riske girmeyip başka besinlere yönelmeliyiz.
Vücut Isısı Düşen İmpala Vahşi Köpeklere Teslim Oldu 03:04
Vücut Isısı Düşen İmpala Vahşi Köpeklere Teslim Oldu 2.016 izlenme - 3 yıl önce Vahşi doğada hayatta kalmak zor. Av ve avcı konumundaki impala ve vahşi köpekler arasındaki mücadele bunun en önemli kanıtı... Sürüsünden ayrılıp yalnız düşen impala kendisini bir anda vahşi köpek sürüsünün ortasında buluyor. Uzun süren kovalamaca sonunda kendisini su birikintisine atan impala, uzun süre suyun içinde bekledi. Bu süre zarfında impalanın sudan çıkmasını bekleyen vahşi köpekler, avlarının vücut ısısı düşünce hedeflerine ulaştılar
Muhabbet Kuşlarının Doğal Yaşamı (Kenan Işık Seslendirmesi) 12:14
Muhabbet Kuşlarının Doğal Yaşamı (Kenan Işık Seslendirmesi) 1.715 izlenme - 3 yıl önce Bugüne kadar hep daracık kafeslerde gördüğümüz evcil yaşam adına küçücük alanlara odalara mahkum edilen muhabbet kuşlarının doğal yaşamı ve alanları Kenan Işık seslendirmesiyle.
Evdeki Doğal Yaşam - Kedi & Fare 00:39
Evdeki Doğal Yaşam - Kedi & Fare 1.382 izlenme - 3 yıl önce Videoda klozetten çıkmaya çalışan farenin kediyle karşılaşması ve gelişen olayları izleyeceğiz. Fare eğer klozetten geldiyse sorun yok. Fakat fareyi klozete videoyu çeken şahıslar attıysa artık gönül rahatlığıyla küfredebiliriz. Haydi site ahalisi ! Durmayın sövün herşeye sövdüğünüz gibi..(bana değil)
TERS DÖNMÜŞ KENENİN İLGİNÇ HAREKETİ 04:01
TERS DÖNMÜŞ KENENİN İLGİNÇ HAREKETİ 422 izlenme - 2 yıl önce Ters dönmüş bir kene inanılmaz bir çeviklikle düzeliyor.1/64 oranında yavaşlatılmış görüntüsünde bile çekilemiyor.Bu hareketin çok çok hızlı ve kameranın çekim frekansını geçtiğini gösteriyor.
Jaguar Timsahı Hazırlıksız Yakaladı 01:50
Jaguar Timsahı Hazırlıksız Yakaladı 718 izlenme - 3 yıl önce Jaguar Timsahı Hazırlıksız Yakaladı Jaguar avına sinsice yaklaşıyor timsah birazdan olacaklardan habersiz bir şekilde
Amasya Taşova Borabay Gölü 01:29
Amasya Taşova Borabay Gölü 448 izlenme - 3 yıl önce çok güzel yer bayıldım
Doğal Yaşamın Derinlerine İnen Yürek Yemiş Adam 16:04
Doğal Yaşamın Derinlerine İnen Yürek Yemiş Adam 201 izlenme - 11 ay önce Vücutlarında bulunan iğnelerle insanları ölüme kadar götürebilecek kadar zehirli olan aslan balıkları çılgın doğa adamımız Coyote Peterson'ın hedefindeydi. Gergin hazırlanma süresinden sonra kendini hazır hisseden yürek yemiş Coyote elini balığın iğnelerine batırdı.
Ninni İle Uyuyan Fil! 00:47
Ninni İle Uyuyan Fil! 302 izlenme - 2 yıl önce Doğal yaşam parkında çalışan kadın, fili ninni söyleyerek uyutuyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Yılanın Bukelamun Avı 01:42
Yılanın Bukelamun Avı 1.519 izlenme - 6 yıl önce Afrika'daki yılanların, bukelamunları nasıl avladığının videosunu izleyin...
hayvanların kısa yaşamı 00:30
hayvanların kısa yaşamı 949 izlenme - 8 yıl önce hayvanların doğal yaşamı
Baykuş ile Yılanın Kapışması 04:22
Baykuş ile Yılanın Kapışması 465 izlenme - 3 yıl önce Dakikalarca süren bir hayat mücadelesi, aslında yılan bir ara böyle olmaz deyip gider gibi görünse de devam etmiş. yılanın müdahaleler baykuşu pek de zorlamamış gibi.
vahşi doğa 01:30
vahşi doğa 587 izlenme - 6 yıl önce
Avrupa'da Doğal Yaşam... 00:28
Avrupa'da Doğal Yaşam... 457 izlenme - 6 yıl önce Avrupa'da doğaya saygı hat safhada. Doğal yaşamın korunması için ellerinden geleni yapıyorlar..
Doğal Yaşam Parkında Dondurma Keyfi 06:19
Doğal Yaşam Parkında Dondurma Keyfi 77 izlenme - 9 ay önce Hava sıcaklıklarının giderek artması, yalnızca insanları değil hayvanları da olumsuz yönde etkiliyor. İzmir Doğal Yaşam Parkı hayvanları ise bu konuda hayli şanslı. Hayvanlar, özenle hazırlanmış dondurulmuş yiyeceklerle hem serinliyor, hem de karınlarını doyuruyorlar.
Çin'de Kaplan Saldırısı Kamerada 00:47
Çin'de Kaplan Saldırısı Kamerada 208 izlenme - 2 yıl önce Badaling Doğal Yaşam Parkı'ndaki olay, güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde, şoför mahallindeki erkekle tartışan bir kadının araçtan inerek, adamın yanına geldiği görülüyor. Birkaç saniye sonra ise kadına arkadan bir kaplan saldırıyor. Kaplanın götürdüğü kadının arkasından önce adam, ardından da arka koltukta oturan bir kadın koşuyor. Yardıma koşan kadına, ikinci bir kaplan saldırıyor. Yetkililer, ilk saldırılan kadının ciddi şekilde yaralandığını, ikinci kadının ise hayatını kaybettiğini açıkladı. Olay sırasında araçta bir çocuğun da bulunduğu belirtildi. Pekin'deki Badaling Doğal Yaşam Parkı'nda ziyaretçilere araçlarıyla dolaşma izni veriliyor ancak bu kişilere taşıtlarından inmemeleri öğütleniyor.
Bu Orangutan'ın Yemek Yeme Alışkanlığı Başka 00:57
Bu Orangutan'ın Yemek Yeme Alışkanlığı Başka 308 izlenme - 3 yıl önce Bu Orangutan'ın Yemek Yeme Alışkanlığı Başka Orangutanlar değişik hayvanlardır ama bu orangutan biraz daha farklı sümük yemeğe bayılıyor.
Otomobili Kurtardıktan Sonra Doğal Yaşamına Salmak 00:23
Otomobili Kurtardıktan Sonra Doğal Yaşamına Salmak 221 izlenme - 3 yıl önce Daha önceden kepçeyi kurtardıktan sonra doğal yaşamına salan ekipten sonra arabayı doğal yaşama salanları da bulduk.
Kayra Hayvanat Bahçesi 01:04
Kayra Hayvanat Bahçesi 623 izlenme - 5 yıl önce kayra cınar ördeklere yem veriyor
Ampulün İçinde Doğal Yaşam Alanı Oluşturmak 02:26
Ampulün İçinde Doğal Yaşam Alanı Oluşturmak 77 izlenme - 1 yıl önce Ampulün İçinde Doğal Yaşam Alanı Oluşturmak Ampulu amacı dışında çok güzel bir şekilde dizayn eden adam.
Yabani Hayat 00:30
Yabani Hayat 186 izlenme - 3 yıl önce Yabani Hayatın Nasıl Olduğunu Anlatan Bir Video Olması İçin Uğraşanların Herkeze Çok Ama Çok Teşekkür Ederiz Yapan Olan Ben Yusuf Aydın
sasalı doğal yaşam parkında ördek ve kuğular 05:05
sasalı doğal yaşam parkında ördek ve kuğular 271 izlenme - 6 yıl önce türk sanat müziği eşliğinde "izmir-çiğli sasalı doğal yaşam parkında ördekler ve kuğular"
doğal yaşam 00:30
doğal yaşam 199 izlenme - 7 yıl önce doğal yaşamdan kesitler.
Doğal Hayatla İnatlaşmanın Sonu Sıçmaktır 00:31
Doğal Hayatla İnatlaşmanın Sonu Sıçmaktır 214 izlenme - 3 yıl önce Tablet, telefon, teknoloji... Bunlar iyi ve güzelşeyler ama doğal hayat ile inatlaşmanın sonucunun neler getirdiğini hep birlikte izleyelim. Ve aman haa... Hayatı olduğu gibi yaşayalım. Sonucu hiç iyi olmuyor.
Kartalın Gözünden Avustralya'daki Doğal Yaşam 03:36
Kartalın Gözünden Avustralya'daki Doğal Yaşam 56 izlenme - 1 yıl önce Avustralya'nın çöllerinden denizine uzanan muhteşem bir doğa yolculuğuna hazır mısınız?
havvanlar 00:30
havvanlar 258 izlenme - 7 yıl önce tabiaataki cezbedici görüntüler
Hayvanların Dogal Yaşamı 00:30
Hayvanların Dogal Yaşamı 105 izlenme - 4 yıl önce Hayvanların Dünyası