Hoşgeldiniz!

doğalgaz

Yumurtaya Yüzde 100 Zam Gelmesi 01:37
Yumurtaya Yüzde 100 Zam Gelmesi 5.774 izlenme - 7 ay önce Dar gelirlinin tek protein kaynağı, yemek olmayan günlerin kurtarıcısı, vücut geliştiricilerin can yoldaşı yumurta yüzde 0 zamlandı.daha 1 hafta önce 30'luğu 7 lira civarında olan yumurta bugün en az 14 lira. bu artışın sebepleri arasında kuş gribi nedeniyle dışarıya yapılan ihracat ve dolar artışı sebebiyle yem ve nakliye maliyetlerinin artışı gösterilebilir
Kayserili Kardeşlerden Çığır Açacak Buluş 05:49
Kayserili Kardeşlerden Çığır Açacak Buluş 9.748 izlenme - 2 yıl önce Kayserili iş adamı İsmail Arıcı, kardeşi ile yaptıkları motorun petrol veya doğalgaza, şarja ihtiyaç duymadan kendi enerjisini kendisinin ürettiğini anlatarak, "Bu buluş ile enerji sıkıntısı bitecek, otomobillerde petrol ve doğalgaza gerek kalmayacak" dedi. Elektrik-elektronik mühendisi olan kardeşi ile birlikte icadı ortaya çıkarmak için 4 yıldır uğraştıklarını söyleyen İsmail Arıcı, "Bu projemizi tamamlamak için 15 kişi bize yardım etti. Şu anda proje bitti tamamıyla. Bu projeyle doğalgazı petrolü tamamen tarihe gömüyoruz. Allah’ın izniyle bu yüzyılın bir buluşu olarak değerlendiriyoruz. Öyle basit bir konu değil. Tescil işlemleri her şeyi bitti" diye konuştu. Arıcı, ortaya çıkardıkları buluş ile ilgili bilgiler vererek, "Burada en büyük olayımız görmüş olduğunuz şanzıman, diferansiyel, motor, lityum pillerimiz, beynimiz ve beyinde birçok çıkışlarımız var. Navigasyon haritası, sinyal, lamba gibi. Ortaya çıkardığımız icadı şu anda herhangi bir araca monte ettiğimizde hareketi sağlıyor. Bu konuda bir problemimiz yok ama bunu sağlarken de bayağı bir uğraştık" ifadesinde bulundu.
Erzurumlulardan Putin'e Tezekli Tepki 02:43
Erzurumlulardan Putin'e Tezekli Tepki 2.986 izlenme - 2 yıl önce Erzurum Aziziye ilçesinde vatandaşlar Putin'in doğalgazı kısma tehditlerine karşı tezek yakarak tepki gösterdiler. Aziziyeli vatandaşlar, Rusya'nın doğalgazı kesme tehditlerine karşı tepkilerini tezek yakarak gösterdi. Vatandaşlar doğal gaza ihtiyaç duymadıklarını, gazın kesilmesine yönelik tehditlerden korkmadıklarını ifade etti. Vatandaşlar tezeğin yıllardan beri var olan gelenekleri olduğunu ve ısınmada hiçbir problem yaşamadıklarını belirtti. Aziziyeli vatandaşlardan Orhan Turgay, “Erzurum'da tarım ve hayvancılık çok olduğu için bizim ısınmayla ilgili hiçbir problemimiz yok. Basında ve medyada izlediğimiz kadarıyla sayın Putin Türkiye'ye olan doğal gazını kesecekmiş ve bu bizim hiç umurumuzda değil, hiçbir sıkıntımız yok. Yıllardan beri yaktığımız tezek denen maddeyle çok rahat ısınıyoruz. Acaba çok merak ediyorum Putin bey siz neyle ısınacaksınız? Putin'e şunu söylemek istiyorum; Türkiye çelik bir yaydır onu germeye gelmez. Öyle bir liderimiz var ki Recep Tayyip Erdoğan dünyalara da baş eder. Tezek atalarımızdan gelen bir gelenektir ve genellikle tüm evlerde bulunur. Bu yönden kimse sıkıntı çekmez, ne mutlu bize ki tezek yakıyoruz. Rusya'nın gazına hiçbir şekilde ihtiyacımız yoktur." dedi.
Gaz Kaçağını Çakmakla Kontrol Edince Havaya Uçtular! 01:58
Gaz Kaçağını Çakmakla Kontrol Edince Havaya Uçtular! 337 izlenme - 2 ay önce Sibirya'da bir Rus petrol ve doğalgaz istasyonunda gaz kaçağı olup olmadığını çakmak yakarak anlamaya çalışan iki kişi, yaşanan patlama sonucu havaya uçtu. Dehşet anları kameralara saniye saniye yansıdı.
Su İle Çalışan Kombi Geliştirdi 01:55
Su İle Çalışan Kombi Geliştirdi 1.856 izlenme - 1 yıl önce Artık doğalgaz faturası ödemeden, evinizi ısıtmanız mümkün. İstanbullu mucit Fikret Özçelik, suyla çalışan kombi geliştirdi. Hatta kombi evlerde kullanılmaya başlandı bile.
Petrol ve Doğalgaz Fiyatları Türkiye'de Neden Ucuzlamıyor 05:19
Petrol ve Doğalgaz Fiyatları Türkiye'de Neden Ucuzlamıyor 2.512 izlenme - 2 yıl önce Havaların soğumasıyla birlikte vatandaşın ısınma giderleri arttı. Türkiye'de kullanım oranı yüzde 85'i bulan doğalgaza peş peşe gelen zamlar vatandaşın bütçesini zorluyor.
kombi 04:00
kombi 14.070 izlenme - 9 yıl önce öğrenci evi dertleri, doğalgaz pahalılığı üzerine..
kombi 04:00
kombi 8.961 izlenme - 9 yıl önce son zamanlardaki kombi zehirlenmelerine dair dramatik bir video
Sondaj 03:34
Sondaj 5.222 izlenme - 7 yıl önce 300 mt tam çıkışı manevra anından görüntüler oyuncular: kameraman=musa çakır sondör= sabahattin geyik direkman=polat beyhan florman=emin kurnaz florman=yalçın akşit florman=murat yüksel florman okan demir
Esenyurt'ta Doğalgaz Patlaması... Patlama Anı Kamerada 02:24
Esenyurt'ta Doğalgaz Patlaması... Patlama Anı Kamerada 10 izlenme - 19 saat önce Esenyurt'ta Doğalgaz Patlaması... Patlama anı kameradaİSTANBUL - İstanbul Esenyurt'ta 5 katlı bir binanın 4 katında doğalgaz patlaması meydana geldi.
Günün Ekonomisi - 1 Eylül 2016 14:14
Günün Ekonomisi - 1 Eylül 2016 1.735 izlenme - 11 ay önce Ekonomiden siyasete tüm gündem sizin için hazırlanıyor, her detay değerlendirilip araştırılıyor ve objektif yorumlarla aktarılıyor.
Pelet Brülörü Yılmaz Isı Sistemleri 02:58
Pelet Brülörü Yılmaz Isı Sistemleri 1.802 izlenme - 3 yıl önce 100.000 Kcal/h Kazanın Pelet Brülörüne Dönüşümü... öncesinde 120 Kg Katı Yakıt Kömür İle Isınan Okul -16 derece Sıcaklıkta 80kg Pelet İle Zahmetsiz, dumansız,tam Otomatik Olarak Hizmet Vermektedir....
Doğalgaz Tesisatı Kombi Radyatör Petek Temizleme 00:18
Doğalgaz Tesisatı Kombi Radyatör Petek Temizleme 1.630 izlenme - 3 yıl önce Doğalgaz Tesisatı Kombi Radyatör Petek Temizleme
cam delme 00:52
cam delme 1.973 izlenme - 6 yıl önce ısıcamdan doğalgaz için menfez açma
Çok Feci Doğal Gaz Patlaması 02:29
Çok Feci Doğal Gaz Patlaması 539 izlenme - 2 yıl önce Olay Kanada'da Toronto Şehrinde Scarborough İlçesinde Gerçekleşti Seyir Halinde Giden Arabalar Bir Anda Patlamayla Sarsıldı sonra trafik karıştı patlama nedeni gaz olarak gösterildi
Gaziantep'te Sanayi Bölgesinde Patlama 01:23
Gaziantep'te Sanayi Bölgesinde Patlama 1.021 izlenme - 4 yıl önce 2'nci Organize Sanayi Bölgesi'nde büyük gürültüyle meydana gelen patlamanın ardından ilk belirlemelere göre 9 araçta hasar oluştu, 4 kişi yaralandı. Yaklaşık 200 metrelik hatta meydana geldiği belirtilen patlama nedeniyle asfalt parçaları çevreye yayıldı.
Gaziantep'teki Patlama anı kamerada! 01:01
Gaziantep'teki Patlama anı kamerada! 943 izlenme - 4 yıl önce Gaziantep 2'nci Organize Sanayi Bölgesi'ndeki doğalgaz hattında meydana gelen ve 6 kişinin yaralandığı patlama anı MOBESE kameralarına yansıdı
Su İçin Kazılan Kuyudan Doğalgaz Fışkırdı 02:20
Su İçin Kazılan Kuyudan Doğalgaz Fışkırdı 176 izlenme - 8 ay önce Tekirdağ’da bir apartman bahçesinde su aramak için kazılan kuyudan doğalgaz fışkırdı. Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesi Gündoğdu Mahallesi’nde yapımının son aşamasına gelinen bir apartmanın bahçesinden su çıkarmak için kuyu kazıldı. Su bulunamayınca kuyu kapatıldı ancak sonraki günlerde mahalleyi gaz kokusu sarınca mahalle sakinleri itfaiye ve belediye ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri, sızıntının metrelerce fışkırdığını görünce, olay yerine doğalgaz dağıtım firması, AFAD, 112, ekiplerini çağırdı. Ekiplerin yaptığı inceleme sonucu sızıntının gaz hatlarından kaynaklanmadığı, topraktan doğalgaz fışkırdığı tespit edildi. Beton dökülerek şiddeti azaltılan sızıntı devam ediyor. Çevrede güvenlik önlemleri alan polis ve zabıta ekipleri, sızıntının bulunduğu bölgeye kimseyi yaklaştırmazken AFAD ve itfaiye ekipleri de her ihtimale karşı hazırda bulundurdukları yangın söndürme tüpleri ve itfaiye aracıyla olay yerinde beklemeye devam ediyor. Gaz sızıntısının yaşandığı kuyuya gün içerisinde müdahale edilerek sızıntının önlenmesi planlanıyor. “Çevredeki iki apartman tahliye edildi” Mahalle sakinlerinden Turgut Durhan olayın dun akşam saatlerinde yaşandığını ve 2 apartmanın tahliye edildiğini anlatarak, “İşten geldiğimizde bütün ekipler buradaydı. Burada doğalgaz kaçağının olduğunu söylediler. Bizi tahliye ettiler işte öğretmenevi, polisevi ve tanıdığı olan ise eşinin dostunun yanına gitti. Durum halen ortada, bizde bekliyoruz. Sanıyorum ki bu binayı yapmaya çalışanlar artezyen kuyusu açmaya çalışmışlar. Sonuç itibarı ile böyle doğalgaz olayı meydana gelmiş. Benim tahmin ettiğim iki apartmanda onar daireden 20 daire ediyor. 20 dairede kaçar kişi yaşıyorsa o kadar kişi gitmiştir. Yani burada 20 dairede bulunan vatandaş tahliye edildi. Sızıntı halen devam ediyor kimse evine giremiyor. Eve giremiyoruz zaten eve girmek falan yasak şu anda. Dün akşam daha kötüydü” ifadelerini kullandı.
Erzurumlulara 'Rusya doğalgazı keserse ne olur' Diye Soru Sormak! 05:03
Erzurumlulara 'Rusya doğalgazı keserse ne olur' Diye Soru Sormak! 458 izlenme - 2 yıl önce Uçak düşürme olayından sonra Türkiye'ye yaptırım uygulamayı düşünen Rusya'nın doğalgazı keseceği iddia ediliyor. Erzurum halkı ise Putin'in bunu yapamayacağını düşünüyor. Kar TV mikrofonlarına konuşan Erzurumlular birbirinden ilginç yanıtlar verdi. "Biz tezek yakarız ama Rusya bizden aldığı sebzeleri düşünmek zorunda" diyen Dadaşların ortak görüşü ise "Türkiye asla özür dilemez" şeklinde. O anlara tanıklık ediyoruz.
ağrıda doğal gaz patlaması 00:40
ağrıda doğal gaz patlaması 1.389 izlenme - 6 yıl önce doğal gaz boru hattında patlama meydana geldi
Flash Tv'den Okan Bayülgen'e Meydan Okuyan Gelin Adayı 02:42
Flash Tv'den Okan Bayülgen'e Meydan Okuyan Gelin Adayı 686 izlenme - 2 yıl önce Okan Bayülgen, geçtiğimiz hafta programının medya arkası bölümünde evlenmek için doğalgazı olan bir damat arayan gelin adayını ekrana taşımıştı. Bu hafta o gelin adayının kendisine yaptığı eleştiriyi ekrana getirdi.
Gaziantep'te Doğalgaz Borusu Patladı 00:29
Gaziantep'te Doğalgaz Borusu Patladı 811 izlenme - 4 yıl önce Caddeden Geçen Doğalgaz Boru Hatında Patlama Meydana Geldi..
Bağcılar'daki Doğalgaz Patlaması Kamerada 07:30
Bağcılar'daki Doğalgaz Patlaması Kamerada 59 izlenme - 2 ay önce Bağcılar'daki doğalgaz patlaması kamerada Bağcılar'daki doğalgaz patlamasında alevler metrelerce havaya yükseldi Bağcılar'daki doğalgaz patlaması vatandaşın kamerasına yansıdıİSTANBUL - Bağcılar Dağyolu Caddesi üzerinde yapılan alt yapı çalışmaları sırasında doğalgaz patlaması meydana geldi.
Doğalgaz Sondajı 05:55
Doğalgaz Sondajı 1.159 izlenme - 8 yıl önce manevradan görüntü
Sondaj 05:34
Sondaj 1.339 izlenme - 7 yıl önce 300 mt tam çıkışı manevra anından görüntüler oyuncular: kameraman=okan demir sondör= sabahattin geyik direkman=polat beyhan florman=emin kurnaz florman=yalçın akşit florman=murat yüksel makinist=musa çakır
Babaeski İlçesi Şehir Turu 05:28
Babaeski İlçesi Şehir Turu 2.634 izlenme - 9 yıl önce deneme amaçlı aldığım babaeskiden görüntülerden yapılmış 1 video babaeskiden uzakta olanlara babaeskiye özlem duyanlara inşallah az da olsa babaeskiden görüntüler sunmayı amaçladım...
Alla Pugacheva - Million Roses 05:48
Alla Pugacheva - Million Roses 547 izlenme - 2 yıl önce Rusların Sezen Aksu'su ,Alla Pugacheva'nın ve Rusların en popüler şarkılarından . 1983 yılından Sovyetler zamanında bir görüntü . Bir ressam , bir şarkıcı kıza aşık olur . Kızı etkileyebilmek için de evini ve tüm tablolarını satar ve 1 milyon gül alır . Evinin önünü güllerle donatır ama sonuç olarak havagazı alır . Evin tapusunu kızın üstüne yapsaymış belki şansı daha yüksek olabilirmiş .
beha konvektör panel ısıtıcıları - en ekonomik ısı 00:08
beha konvektör panel ısıtıcıları - en ekonomik ısı 1.775 izlenme - 8 yıl önce
Sondaj 1300 Mt Tam Çıkışı 04:13
Sondaj 1300 Mt Tam Çıkışı 801 izlenme - 7 yıl önce 300 mt tam çıkışı manevra anından görüntüler oyuncular: kameraman=okan demir sondör= sabahattin geyik direkman=polat beyhan florman=emin kurnaz florman=yalçın akşit florman=murat yüksel makinist=musa çakır
Gergi Tavan Modelleri 08:10
Gergi Tavan Modelleri 399 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Genelinde Ve Tüm ilçelerinde İç Mimari Tadilat Dekorasyon Tel:0212 676 23 20 Gsm: 0533 248 23 20 Siz Hayal Edin Biz Gerçekleştirelim Kalite Asla Tesadüf Değildir Emek Dekorasyon Başarı Emek İster, Mesleğinde Tecrübeli,Dinamik ve Saygılı Ustalarımızla Size Para ve Zamandan Tasarruf Ettirmek İçin Hizmetinizdeyiz. Emek Dekorasyon Güvencesiyle Yaptığımız İşler. Fayans Ustası, Boya Badana Ustası, Sıhhi Su Tesisat Doğalgaz Ustası, Laminant Parke Ustası, Elektrik Arza Tesisat Ustası, Alçıpan Tavan Kaplama Ustası, Kartonpiyer Alçı Sıva Ustası, Mermer Granit Ustası Faaliyet Gösterdiğimiz Sektörler. 25 yıllık tecrübemizle İnşaat İç Mimar Tadilat Ve Dekorasyon hizmeti vermekteyiz.. Size Bir Telefon Kadar Yakın, İstanbul'un Tüm Semt ve ilçelerine Türkiyenin Neresinde olursanız olun. Biz Heryerdeyiz Başka Bir Arzunuz.... İLETİŞİM GSM:0533 248 23 20 Tel:0212 676 23 20 Resmi Web Sayfamız www.emekdekorasyon.net www.sutesisatcisiavcilar.com