Hoşgeldiniz!

Doğan Akdoğan

Beni Böyle Sev 44. Bölüm Fragman 00:31
Beni Böyle Sev 44. Bölüm Fragman 870 izlenme - 4 yıl önce
Seda Artık Furkan' ı İstemiyor (Beni Böyle Sev) 05:23
Seda Artık Furkan' ı İstemiyor (Beni Böyle Sev) 518 izlenme - 4 yıl önce Seda Artık Furkan' ı İstemiyor (Beni Böyle Sev)
Ben Bilmem Beyim Bilir Diyeceksin (Beni Böyle Sev) 01:50
Ben Bilmem Beyim Bilir Diyeceksin (Beni Böyle Sev) 193 izlenme - 4 yıl önce Ben Bilmem Beyim Bilir Diyeceksin (Beni Böyle Sev)
Seda Taner' i Çizer (Beni Böyle Sev) 02:10
Seda Taner' i Çizer (Beni Böyle Sev) 159 izlenme - 4 yıl önce Seda Taner' i Çizer (Beni Böyle Sev)
Doğan Akdoğan Kimdir? 01:26
Doğan Akdoğan Kimdir? 29 izlenme - 2 yıl önce Doğan Akdoğan Biyografi, Doğan Akdoğan Kim, Doğan Akdoğan Kimdir, Doğan Akdoğan Hayatı, Doğan Akdoğan Yaşı, Doğan Akdoğan Boyu, Doğan Akdoğan Kim, Tiyatroya ilk adımı Fenerbahçe Lisesi'nde okurken Lise Tiyatro Topluluğu'nda attı. Liseden mezun olduktan sonra Kocaeli Üniversitesi İktisat Bölümü'ne girdi ama 3.sınıfta ayrıldı ve Pera Güzel Sanatla r Akademisi Tiyatro Bölümü'nü kazandı ve bu okuldan mezun oldu. Ayrıca halen Anadolu Üniversitesi AÖF Kamu Yönetimi Bölümü'nde eğitimine devam ediyor. 2006 yılında asistan olarak girdiği Tiyatro Kılçık'da halen oyunculuk,yazarlık ve eğitmenlik yapmaktadır. Tiyatro Kılçık'ın yanı sıra Tiyatro Kedi ve Tiyatro Pera'da da yer aldı. 2009-2011 yıllları arasında Trt Çoçuk'da "Yarışçı","Yarışçı Arazi" ve "Tel Ali" programlarında sunuculuk yaptı.2010 yılından itibaren de yine Trt Çocuk'da yayınlanan "Tilki" adlı yarışma programında Tilki'yi seslendirmektedir. Trt Okul'da yayınlanan "Partal" adlı komedi programında oyunculuk ve yazarlık yaptı. Daha sonra sırasıyla TNT'de BKM-Huzurum Kalmadı (Emsal) , Trt-1'de Leyla ile Mecnun (Garson Erdal) dizilerinde oynadı. Domino's Pizza, Hepsiburada.com, Avea ve Avon olmak üzere birçok reklamda oynadı.
Beni Böyle Sev 38. Bölüm Son Sahne 03:40
Beni Böyle Sev 38. Bölüm Son Sahne 96 izlenme - 4 yıl önce Beni Böyle Sev 38. Bölümü son sahne ile TRT1 Ekranlarında...
İstanbul Sen Mi Şişkosun Ben Mi - Beni Böyle Sev 02:05
İstanbul Sen Mi Şişkosun Ben Mi - Beni Böyle Sev 71 izlenme - 4 yıl önce Beni Böyle Sev Yeni Bölümüyle TRT1'de