Hoşgeldiniz!

Doğan Haber Ajansı

canlı yayında olduğunu unutunca 00:45
canlı yayında olduğunu unutunca 27.331 izlenme - 6 yıl önce trabzon'da yayın yapan yerel televizyon kanalının spikeri yayında olduğunu unutunca olanlar oldu
Dha doğan haber ajansı son dakika haberleri flaş haber güncel haberler internet 01:02
Dha doğan haber ajansı son dakika haberleri flaş haber güncel haberler internet 1.085 izlenme - 5 yıl önce
İnsan Azmi İsmail Amca'nın Asansörü 02:53
İnsan Azmi İsmail Amca'nın Asansörü 302 izlenme - 3 yıl önce Trabzon'un Akçaabat İlçesi'nde, 1.5 yaşında geçirdiği felç nedeniyle ayakları tutmayan 65 yaşındaki İsmail Amca, 2. kattaki evine girip çıkmak için, oturduğu binanın dışına kendi tasarımı olan bir asansör yapmış.
kalaşnikof ile kendisine ateş ettirdi 01:07
kalaşnikof ile kendisine ateş ettirdi 384 izlenme - 6 yıl önce abdnin teksas eyaletinde kurşun geçirmez cam ve zırhlama ürünleri üreten teksas armoring şirketinin patronu trent kimball ürettiği kurşun geçirmez ürünlerin ne kadar sağlam olduğunu kanıtlamak için camın arkasına geçerek kendisine kalaşnikof tüfekle ateş ettirdi.
Şırnak'ta 10 şehit! 03:33
Şırnak'ta 10 şehit! 171 izlenme - 5 yıl önce Şırnak'ta 10 şehit ŞIRNAK'ın Uludere İlçesi Gülyazı Köyü'nde, BDP'lilerin Irak sınırındaki hava operasyonunda ölen 34 kişinin ailelerine yapacağı ziyaret nedeniyle güvenlik önlemi almak için köye giden askerleri taşıyan minibüs uçuruma yuvarlandı, 9 asker ile korucu olan minibüs sürücüsü olmak üzere 10 kişi şehit oldu.
Beytüşşebap'a Saldıran 30 Pkk'lı Öldürüldü. 01:42
Beytüşşebap'a Saldıran 30 Pkk'lı Öldürüldü. 70 izlenme - 5 yıl önce Öldürülen PKK'lı sayısı 30 oldu.
Yılmaz Vural: 61 Yaşında Şu Düştüğüm Tezgaha Bakın 09:10
Yılmaz Vural: 61 Yaşında Şu Düştüğüm Tezgaha Bakın 78 izlenme - 3 yıl önce Mersin İdmanyurdu Kulübü'nden olaylı bir şekilde ayrılan Yılmaz Vural, "Böyle hainlik olmaz, 61 yaşında şu düştüğüm tezgaha bakın" dedi.
Ajansların Farklı Haberleri, Kafa Karıştırdı 09:54
Ajansların Farklı Haberleri, Kafa Karıştırdı 26 izlenme - 3 yıl önce Ajansların, Aziz Yıldırım'ın Yeniden Yargılanmasına Yönelik Haberleri Farklı Şekilde Geçmesi Nedeniyle Habertürk Tv'de Kısa Süreli Kriz Yaşandı.
Beşiktaş Diego'dan Kesin Olarak Vazgeçti 00:19
Beşiktaş Diego'dan Kesin Olarak Vazgeçti 21 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaş bir süredir görüşme halinde olduğu Brezilyalı futbolcu Diego Ribas transferinden vazgeçti.
Beşiktaş Diego'dan Kesin Olarak Vazgeçti 00:19
Beşiktaş Diego'dan Kesin Olarak Vazgeçti 15 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaş bir süredir görüşme halinde olduğu Brezilyalı futbolcu Diego Ribas transferinden vazgeçti.
Beşiktaş, Gökhan Töre'yle 4 Yıllığına Anlaştı 02:41
Beşiktaş, Gökhan Töre'yle 4 Yıllığına Anlaştı 7 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaş, Rubin Kazan'dan Sonra Gökhan Töre'yle De 4 Yıllığına Anlaşmaya Vardı.
Romalı Yönetici: Salih Roma'da Kalacak 00:52
Romalı Yönetici: Salih Roma'da Kalacak 6 izlenme - 3 yıl önce Roma'nın Genel Direktörü Mauro Baldissoni, Fenerbahçe'den kiraladıkları genç futbolcu Salih Uçan'ın başka bir takıma kiralanmayacağını söyledi.