Hoşgeldiniz!

Doğaya Videoları İzle

süngerbob kareşort - doğaya özlem 10:19
süngerbob kareşort - doğaya özlem 6.421 izlenme - 7 yıl önce
Doğaya Salınan Şempanzenin Vedası 04:32
Doğaya Salınan Şempanzenin Vedası 459 izlenme - 1 yıl önce Halen 160 tane şempanzenin rehabilite edildiği Kongo'daki Jane Goodall Enstitüsü Tchimpoung Şempanze Rehabilitasyon Merkezi'nde yaralı haldeyken tedavi altına alınıp beslenilip büyütülüp tekrardan doğaya salınan Wounda'nın hüzünlü vedası sizlerle. Ağla.
Yavru Tavşanı Doğaya Salayım Derken Şahine Kaptırmak 00:49
Yavru Tavşanı Doğaya Salayım Derken Şahine Kaptırmak 623 izlenme - 2 yıl önce yavru tavşanı artık doğayamı yoksa bahçeye mi salmak istediyse abla koyvermiş çayır çimene ama pusuda bekleyen alıcı kuş çevikliğini konuşturmuş. ufaklık için oldukça travmatik bir durum olabilir.
Bear Grylls Kimdir? - İnsan Doğaya Karşı 04:39
Bear Grylls Kimdir? - İnsan Doğaya Karşı 53 izlenme - 4 ay önce Bear Grylls Kimdir? - İnsan Doğaya Karşı Bear Grylls hakkında bilmedikleriniz bu kısa belgeselde.
Erkeğin Doğaya Dönüşü 02:03
Erkeğin Doğaya Dönüşü 600 izlenme - 4 yıl önce ‘’Back to The Nature” yıllarca kadınlar üzerinden iç giyim dünyasının metalaştırılma algısının yarattığı olumsuz etkilerini erkeğin iç dünyasına yeni bir bakış açısı…
Suyun Halleri 00:31
Suyun Halleri 473 izlenme - 7 yıl önce su bu ŞİŞede durduĞu gİbİ durmaz
Doğaya Saygılı Motorcu 02:00
Doğaya Saygılı Motorcu 198 izlenme - 2 yıl önce kendisini yaptığı hareketlerden ötürü tebrik ediyoruz herkeszin böyle bilinçli olmasını umuyoruz
Satoyama - Japonya'nın Gizli Su Bahçesi - NHK Belgeseli 52:04
Satoyama - Japonya'nın Gizli Su Bahçesi - NHK Belgeseli 184 izlenme - 1 yıl önce NHK tarafından hazırlanan belgeselde, Japonya'nın kırsal bölgelerindeki köylerden biri olan Satoyama'da yaşayan köylülerle, doğa ve doğadaki canlıların harika bir uyum içerisinde süren hayatları anlatılıyor. Satoyama köylüleri doğayı asla kirletmiyor, aksine doğaya katkıları bile var ve doğadaki canlılarla bir alışveriş içindeler. Mesela evin içinde dere suyundan bir havuz yapılmış ve bu havuzda insanlar bulaşık yıkıyor, olur da bulaşıktaki yemek artığı suya karışırsa süs sazan balıkları bu artıkları yiyerek suyun temiz kalmasını sağlıyor. Köyün ortasından geçen dere her daim tertemiz. Yemyeşil, arı bir doğa ortamı olan Satoyama'da insanlarla doğanın birlikte geçirdikleri dört mevsimi izliyoruz. Dinlendirici, imrendirici bir belgesel. Not: NHK, tv uydu ve kablo üzerinden uluslararası yayın yapan Japon haber kanalı imiş. Belgesel daha sonra BBC Natural World serisine alınmış sanırım. Seslendiren, David Attenborough. Yönetmen, Masumi Mizunuma. Belgeselin adı; Satoyama: Japan's Secret Water Garden. İyi seyirler.
Balık Nasıl salınır 00:29
Balık Nasıl salınır 94 izlenme - 1 yıl önce Erilkli Saros Körfezinde tutuğumuz olta balıklarından ufakları ayıklayıp tekrar denize sadık ki seneye büyüsünde gelsinler duyarlı olmamız şart Amatör olta balıkçılığı adına .
renault drive the change 01:32
renault drive the change 267 izlenme - 7 yıl önce Renault’un yeni marka sloganı "drive the change" otomobilin insan ve dünyamız için yeniden bir ilerleme kaynağı olması amacıyla renault’nun harekete geçme hedefinin bir ifadesidir.
Çocukların Doğaya Verdiği Önem 01:57
Çocukların Doğaya Verdiği Önem 89 izlenme - 4 yıl önce Çocukların Doğaya Verdiği Önem
1 Çift Sakamı Doğaya Bırakma Tören 01:03
1 Çift Sakamı Doğaya Bırakma Tören 89 izlenme - 6 yıl önce
Doğaya Sülün Salımı 04:02
Doğaya Sülün Salımı 102 izlenme - 7 yıl önce çanakkale il çevre ve orman müdürlüğü doğaya sülün salımı
Bu Gösterim İle Hem Ruhunuz Dinlensin,hemde Doğaya Destek Verin... 07:59
Bu Gösterim İle Hem Ruhunuz Dinlensin,hemde Doğaya Destek Verin... 49 izlenme - 5 yıl önce
Sahte Pandadan, Gerçek Pandaya Doğaya Uyum Dersleri 01:53
Sahte Pandadan, Gerçek Pandaya Doğaya Uyum Dersleri 34 izlenme - 3 yıl önce Çin'de Panda Kılığına Girmiş Bakıcılardan İki Yıl Süreyle Yaban Hayatına Uyum Dersi Alan 26 Aylık Panda Zhang Şiang Doğaya Salınıyor.
Keneye Karşı Doğaya Sülün Salındı 04:17
Keneye Karşı Doğaya Sülün Salındı 31 izlenme - 5 yıl önce n
Gümçed - Doğaya Sahipçık 35:47
Gümçed - Doğaya Sahipçık 19 izlenme - 3 yıl önce Gümçed doğaya sahip çık etkinliği Kaz Dağları Bizimdir Akçay Altınkum, Kaz Dağları Bizimdir; Emperyalistlerin doğa talana son Gümçed İsyan devrim özgürlük yaşasın halkların kardeşliği ...
 Doğaya Saygılı Motorcu 02:00
Doğaya Saygılı Motorcu 15 izlenme - 2 yıl önce kendisini yaptığı hareketlerden ötürü tebrik ediyoruz herkeszin böyle bilinçli olmasını umuyoruz "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."