Hoşgeldiniz!

Doğaya Videoları İzle

süngerbob kareşort - doğaya özlem 10:19
süngerbob kareşort - doğaya özlem 6.429 izlenme - 7 yıl önce
İnsan doğaya karşı - Sibirya Bear Grylls HD 43:44
İnsan doğaya karşı - Sibirya Bear Grylls HD 158 izlenme - 2 ay önce İnsan doğaya karşı - Sibirya Bear Grylls HD Bear bu kez Sibirya'ya gidiyor ve orada çeşitli macerala yaşıyor. Bu video Youtube'dan yüklenmiştir.
Ed Stafford Kurtuluş Öyküleri HD - Namibya (Marooned) 43:48
Ed Stafford Kurtuluş Öyküleri HD - Namibya (Marooned) 103 izlenme - 2 ay önce Ed Stafford Kurtuluş Öyküleri HD - Namibya (Marooned) Ed Stafford'ın hayatta kalmak için hiçbir şeye ihtiyacı yok. Hiçbir ekipman, giysi veya yiyeceği olmadan bırakıldığı ıssız adada 60 gün geçirdi. Altı bölümden oluşan yeni seri Ed Stafford ile Kurtuluş Öyküleri'nde ise, dünyanın en zorlu altı farklı bölgesinde tek başına hayatta kalmaya çalışacak.
Insan Doğaya Karşı - Kuzey Avustralya, Bear Grylls HD 43:05
Insan Doğaya Karşı - Kuzey Avustralya, Bear Grylls HD 66 izlenme - 2 ay önce Insan Doğaya Karşı - Kuzey Avustralya, Bear Grylls HD Bear bu kez Kuzey Avustralya'da maceralara katılıyor.
Doğaya Salınan Şempanzenin Vedası 04:32
Doğaya Salınan Şempanzenin Vedası 524 izlenme - 2 yıl önce Halen 160 tane şempanzenin rehabilite edildiği Kongo'daki Jane Goodall Enstitüsü Tchimpoung Şempanze Rehabilitasyon Merkezi'nde yaralı haldeyken tedavi altına alınıp beslenilip büyütülüp tekrardan doğaya salınan Wounda'nın hüzünlü vedası sizlerle. Ağla.
Guatemalada 1 Hafta Sağ Kalmak - Ed Stafford Kurtuluş Öyküleri HD (Marooned) 43:22
Guatemalada 1 Hafta Sağ Kalmak - Ed Stafford Kurtuluş Öyküleri HD (Marooned) 68 izlenme - 2 ay önce Guatemalada 1 Hafta Sağ Kalmak - Ed Stafford Kurtuluş Öyküleri HD (Marooned) Ed Stafford'ın hayatta kalmak için hiçbir şeye ihtiyacı yok. Hiçbir ekipman, giysi veya yiyeceği olmadan bırakıldığı ıssız adada 60 gün geçirdi. Altı bölümden oluşan yeni seri Ed Stafford ile Kurtuluş Öyküleri'nde ise, dünyanın en zorlu altı farklı bölgesinde tek başına hayatta kalmaya çalışacak.
Bear Grylls ile İnsan Doğaya Karşı Sezon 6 Bölüm 3 39:19
Bear Grylls ile İnsan Doğaya Karşı Sezon 6 Bölüm 3 50 izlenme - 2 ay önce Bear bu belgeselinde yeni maceralar katılmak için yeni yerlere gidiyor.
Yavru Tavşanı Doğaya Salayım Derken Şahine Kaptırmak 00:49
Yavru Tavşanı Doğaya Salayım Derken Şahine Kaptırmak 663 izlenme - 2 yıl önce yavru tavşanı artık doğayamı yoksa bahçeye mi salmak istediyse abla koyvermiş çayır çimene ama pusuda bekleyen alıcı kuş çevikliğini konuşturmuş. ufaklık için oldukça travmatik bir durum olabilir.
İnsan Doğaya Karşı - Arizona Çölü , Bear Grylls HD 40:34
İnsan Doğaya Karşı - Arizona Çölü , Bear Grylls HD 47 izlenme - 2 ay önce İnsan Doğaya Karşı - Arizona Çölü , Bear Grylls HD Bear bu kez Arizona çölünde hayatta kalmaya çalışıyor. Video Youtube'dan link yardımıyla eklenmiştir buraya.
Norveçte 1 Hafta Sağ Kalmak - Ed Stafford Kurtuluş Öyküleri HD (Marooned) 44:00
Norveçte 1 Hafta Sağ Kalmak - Ed Stafford Kurtuluş Öyküleri HD (Marooned) 37 izlenme - 2 ay önce Ed Stafford Kurtuluş Öyküleri HD - Norveçte (İskandinavya) 1 Hafta Sağ Kalmak (Marooned) Ed Stafford'ın hayatta kalmak için hiçbir şeye ihtiyacı yok. Hiçbir ekipman, giysi veya yiyeceği olmadan bırakıldığı ıssız adada 60 gün geçirdi. Altı bölümden oluşan yeni seri Ed Stafford ile Kurtuluş Öyküleri'nde ise, dünyanın en zorlu altı farklı bölgesinde tek başına hayatta kalmaya çalışacak.
Güney Çin Adasında 5 Gün Sağ Kalmak - Ed Stafford Kurtuluş Öyküleri HD (Marooned) 43:58
Güney Çin Adasında 5 Gün Sağ Kalmak - Ed Stafford Kurtuluş Öyküleri HD (Marooned) 20 izlenme - 2 ay önce Güney Çin Adasında 5 Gün Sağ Kalmak - Ed Stafford Kurtuluş Öyküleri HD (Marooned) (Filippin) Ed Stafford'ın hayatta kalmak için hiçbir şeye ihtiyacı yok. Hiçbir ekipman, giysi veya yiyeceği olmadan bırakıldığı ıssız adada 60 gün geçirdi. Altı bölümden oluşan yeni seri Ed Stafford ile Kurtuluş Öyküleri'nde ise, dünyanın en zorlu altı farklı bölgesinde tek başına hayatta kalmaya çalışacak.
Erkeğin Doğaya Dönüşü 02:03
Erkeğin Doğaya Dönüşü 606 izlenme - 4 yıl önce ‘’Back to The Nature” yıllarca kadınlar üzerinden iç giyim dünyasının metalaştırılma algısının yarattığı olumsuz etkilerini erkeğin iç dünyasına yeni bir bakış açısı…
İnsan doğaya karşı - Buz Ülkesi İzlanda Bear Grylls HD 41:39
İnsan doğaya karşı - Buz Ülkesi İzlanda Bear Grylls HD 25 izlenme - 2 ay önce Bear bu kez İzlanda'da hayatta kalmaya çalışıyor. Bu video Youtube'dan link yardımıyla buraya eklenmiştir.
Doğaya Saygılı Motorcu 02:00
Doğaya Saygılı Motorcu 254 izlenme - 2 yıl önce kendisini yaptığı hareketlerden ötürü tebrik ediyoruz herkeszin böyle bilinçli olmasını umuyoruz
Bear Grylls Kimdir? - İnsan Doğaya Karşı 04:39
Bear Grylls Kimdir? - İnsan Doğaya Karşı 68 izlenme - 7 ay önce Bear Grylls Kimdir? - İnsan Doğaya Karşı Bear Grylls hakkında bilmedikleriniz bu kısa belgeselde.
Suyun Halleri 00:31
Suyun Halleri 475 izlenme - 8 yıl önce su bu ŞİŞede durduĞu gİbİ durmaz
Satoyama - Japonya'nın Gizli Su Bahçesi - NHK Belgeseli 52:04
Satoyama - Japonya'nın Gizli Su Bahçesi - NHK Belgeseli 218 izlenme - 2 yıl önce NHK tarafından hazırlanan belgeselde, Japonya'nın kırsal bölgelerindeki köylerden biri olan Satoyama'da yaşayan köylülerle, doğa ve doğadaki canlıların harika bir uyum içerisinde süren hayatları anlatılıyor. Satoyama köylüleri doğayı asla kirletmiyor, aksine doğaya katkıları bile var ve doğadaki canlılarla bir alışveriş içindeler. Mesela evin içinde dere suyundan bir havuz yapılmış ve bu havuzda insanlar bulaşık yıkıyor, olur da bulaşıktaki yemek artığı suya karışırsa süs sazan balıkları bu artıkları yiyerek suyun temiz kalmasını sağlıyor. Köyün ortasından geçen dere her daim tertemiz. Yemyeşil, arı bir doğa ortamı olan Satoyama'da insanlarla doğanın birlikte geçirdikleri dört mevsimi izliyoruz. Dinlendirici, imrendirici bir belgesel. Not: NHK, tv uydu ve kablo üzerinden uluslararası yayın yapan Japon haber kanalı imiş. Belgesel daha sonra BBC Natural World serisine alınmış sanırım. Seslendiren, David Attenborough. Yönetmen, Masumi Mizunuma. Belgeselin adı; Satoyama: Japan's Secret Water Garden. İyi seyirler.
Doğaya Yakın En Cesur Tutku Range Rover 00:15
Doğaya Yakın En Cesur Tutku Range Rover 15 izlenme - 3 ay önce Doğaya yakın en cesur tutku range rover
Balık Nasıl salınır 00:29
Balık Nasıl salınır 121 izlenme - 1 yıl önce Erilkli Saros Körfezinde tutuğumuz olta balıklarından ufakları ayıklayıp tekrar denize sadık ki seneye büyüsünde gelsinler duyarlı olmamız şart Amatör olta balıkçılığı adına .
renault drive the change 01:32
renault drive the change 267 izlenme - 7 yıl önce Renault’un yeni marka sloganı "drive the change" otomobilin insan ve dünyamız için yeniden bir ilerleme kaynağı olması amacıyla renault’nun harekete geçme hedefinin bir ifadesidir.
Çocukların Doğaya Verdiği Önem 01:57
Çocukların Doğaya Verdiği Önem 89 izlenme - 4 yıl önce Çocukların Doğaya Verdiği Önem
1 Çift Sakamı Doğaya Bırakma Tören 01:03
1 Çift Sakamı Doğaya Bırakma Tören 89 izlenme - 6 yıl önce
Doğaya Sülün Salımı 04:02
Doğaya Sülün Salımı 103 izlenme - 7 yıl önce çanakkale il çevre ve orman müdürlüğü doğaya sülün salımı
Bu Gösterim İle Hem Ruhunuz Dinlensin,hemde Doğaya Destek Verin... 07:59
Bu Gösterim İle Hem Ruhunuz Dinlensin,hemde Doğaya Destek Verin... 49 izlenme - 5 yıl önce
Sahte Pandadan, Gerçek Pandaya Doğaya Uyum Dersleri 01:53
Sahte Pandadan, Gerçek Pandaya Doğaya Uyum Dersleri 34 izlenme - 3 yıl önce Çin'de Panda Kılığına Girmiş Bakıcılardan İki Yıl Süreyle Yaban Hayatına Uyum Dersi Alan 26 Aylık Panda Zhang Şiang Doğaya Salınıyor.
Keneye Karşı Doğaya Sülün Salındı 04:17
Keneye Karşı Doğaya Sülün Salındı 31 izlenme - 6 yıl önce n
Gümçed - Doğaya Sahipçık 35:47
Gümçed - Doğaya Sahipçık 19 izlenme - 3 yıl önce Gümçed doğaya sahip çık etkinliği Kaz Dağları Bizimdir Akçay Altınkum, Kaz Dağları Bizimdir; Emperyalistlerin doğa talana son Gümçed İsyan devrim özgürlük yaşasın halkların kardeşliği ...
 Doğaya Saygılı Motorcu 02:00
Doğaya Saygılı Motorcu 15 izlenme - 3 yıl önce kendisini yaptığı hareketlerden ötürü tebrik ediyoruz herkeszin böyle bilinçli olmasını umuyoruz "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."