Hoşgeldiniz!

Doğaya Videoları İzle

süngerbob kareşort - doğaya özlem 10:19
süngerbob kareşort - doğaya özlem 6.432 izlenme - 8 yıl önce
İnsan doğaya karşı - Sibirya Bear Grylls HD 43:44
İnsan doğaya karşı - Sibirya Bear Grylls HD 182 izlenme - 3 ay önce İnsan doğaya karşı - Sibirya Bear Grylls HD Bear bu kez Sibirya'ya gidiyor ve orada çeşitli macerala yaşıyor. Bu video Youtube'dan yüklenmiştir.
Ed Stafford Kurtuluş Öyküleri HD - Namibya (Marooned) 43:48
Ed Stafford Kurtuluş Öyküleri HD - Namibya (Marooned) 136 izlenme - 3 ay önce Ed Stafford Kurtuluş Öyküleri HD - Namibya (Marooned) Ed Stafford'ın hayatta kalmak için hiçbir şeye ihtiyacı yok. Hiçbir ekipman, giysi veya yiyeceği olmadan bırakıldığı ıssız adada 60 gün geçirdi. Altı bölümden oluşan yeni seri Ed Stafford ile Kurtuluş Öyküleri'nde ise, dünyanın en zorlu altı farklı bölgesinde tek başına hayatta kalmaya çalışacak.
Guatemalada 1 Hafta Sağ Kalmak - Ed Stafford Kurtuluş Öyküleri HD (Marooned) 43:22
Guatemalada 1 Hafta Sağ Kalmak - Ed Stafford Kurtuluş Öyküleri HD (Marooned) 109 izlenme - 3 ay önce Guatemalada 1 Hafta Sağ Kalmak - Ed Stafford Kurtuluş Öyküleri HD (Marooned) Ed Stafford'ın hayatta kalmak için hiçbir şeye ihtiyacı yok. Hiçbir ekipman, giysi veya yiyeceği olmadan bırakıldığı ıssız adada 60 gün geçirdi. Altı bölümden oluşan yeni seri Ed Stafford ile Kurtuluş Öyküleri'nde ise, dünyanın en zorlu altı farklı bölgesinde tek başına hayatta kalmaya çalışacak.
Doğaya Salınan Şempanzenin Vedası 04:32
Doğaya Salınan Şempanzenin Vedası 527 izlenme - 2 yıl önce Halen 160 tane şempanzenin rehabilite edildiği Kongo'daki Jane Goodall Enstitüsü Tchimpoung Şempanze Rehabilitasyon Merkezi'nde yaralı haldeyken tedavi altına alınıp beslenilip büyütülüp tekrardan doğaya salınan Wounda'nın hüzünlü vedası sizlerle. Ağla.
Insan Doğaya Karşı - Kuzey Avustralya, Bear Grylls HD 43:05
Insan Doğaya Karşı - Kuzey Avustralya, Bear Grylls HD 78 izlenme - 3 ay önce Insan Doğaya Karşı - Kuzey Avustralya, Bear Grylls HD Bear bu kez Kuzey Avustralya'da maceralara katılıyor.
Bear Grylls ile İnsan Doğaya Karşı Sezon 6 Bölüm 3 39:19
Bear Grylls ile İnsan Doğaya Karşı Sezon 6 Bölüm 3 86 izlenme - 3 ay önce Bear bu belgeselinde yeni maceralar katılmak için yeni yerlere gidiyor.
Yavru Tavşanı Doğaya Salayım Derken Şahine Kaptırmak 00:49
Yavru Tavşanı Doğaya Salayım Derken Şahine Kaptırmak 671 izlenme - 3 yıl önce yavru tavşanı artık doğayamı yoksa bahçeye mi salmak istediyse abla koyvermiş çayır çimene ama pusuda bekleyen alıcı kuş çevikliğini konuşturmuş. ufaklık için oldukça travmatik bir durum olabilir.
Norveçte 1 Hafta Sağ Kalmak - Ed Stafford Kurtuluş Öyküleri HD (Marooned) 44:00
Norveçte 1 Hafta Sağ Kalmak - Ed Stafford Kurtuluş Öyküleri HD (Marooned) 58 izlenme - 3 ay önce Ed Stafford Kurtuluş Öyküleri HD - Norveçte (İskandinavya) 1 Hafta Sağ Kalmak (Marooned) Ed Stafford'ın hayatta kalmak için hiçbir şeye ihtiyacı yok. Hiçbir ekipman, giysi veya yiyeceği olmadan bırakıldığı ıssız adada 60 gün geçirdi. Altı bölümden oluşan yeni seri Ed Stafford ile Kurtuluş Öyküleri'nde ise, dünyanın en zorlu altı farklı bölgesinde tek başına hayatta kalmaya çalışacak.
İnsan Doğaya Karşı - Arizona Çölü , Bear Grylls HD 40:34
İnsan Doğaya Karşı - Arizona Çölü , Bear Grylls HD 60 izlenme - 3 ay önce İnsan Doğaya Karşı - Arizona Çölü , Bear Grylls HD Bear bu kez Arizona çölünde hayatta kalmaya çalışıyor. Video Youtube'dan link yardımıyla eklenmiştir buraya.
İnsan doğaya karşı - Buz Ülkesi İzlanda Bear Grylls HD 41:39
İnsan doğaya karşı - Buz Ülkesi İzlanda Bear Grylls HD 37 izlenme - 3 ay önce Bear bu kez İzlanda'da hayatta kalmaya çalışıyor. Bu video Youtube'dan link yardımıyla buraya eklenmiştir.
Erkeğin Doğaya Dönüşü 02:03
Erkeğin Doğaya Dönüşü 608 izlenme - 4 yıl önce ‘’Back to The Nature” yıllarca kadınlar üzerinden iç giyim dünyasının metalaştırılma algısının yarattığı olumsuz etkilerini erkeğin iç dünyasına yeni bir bakış açısı…
Güney Çin Adasında 5 Gün Sağ Kalmak - Ed Stafford Kurtuluş Öyküleri HD (Marooned) 43:58
Güney Çin Adasında 5 Gün Sağ Kalmak - Ed Stafford Kurtuluş Öyküleri HD (Marooned) 24 izlenme - 3 ay önce Güney Çin Adasında 5 Gün Sağ Kalmak - Ed Stafford Kurtuluş Öyküleri HD (Marooned) (Filippin) Ed Stafford'ın hayatta kalmak için hiçbir şeye ihtiyacı yok. Hiçbir ekipman, giysi veya yiyeceği olmadan bırakıldığı ıssız adada 60 gün geçirdi. Altı bölümden oluşan yeni seri Ed Stafford ile Kurtuluş Öyküleri'nde ise, dünyanın en zorlu altı farklı bölgesinde tek başına hayatta kalmaya çalışacak.
Doğaya Saygılı Motorcu 02:00
Doğaya Saygılı Motorcu 274 izlenme - 2 yıl önce kendisini yaptığı hareketlerden ötürü tebrik ediyoruz herkeszin böyle bilinçli olmasını umuyoruz
Bear Grylls Kimdir? - İnsan Doğaya Karşı 04:39
Bear Grylls Kimdir? - İnsan Doğaya Karşı 70 izlenme - 8 ay önce Bear Grylls Kimdir? - İnsan Doğaya Karşı Bear Grylls hakkında bilmedikleriniz bu kısa belgeselde.
Suyun Halleri 00:31
Suyun Halleri 475 izlenme - 8 yıl önce su bu ŞİŞede durduĞu gİbİ durmaz
Satoyama - Japonya'nın Gizli Su Bahçesi - NHK Belgeseli 52:04
Satoyama - Japonya'nın Gizli Su Bahçesi - NHK Belgeseli 221 izlenme - 2 yıl önce NHK tarafından hazırlanan belgeselde, Japonya'nın kırsal bölgelerindeki köylerden biri olan Satoyama'da yaşayan köylülerle, doğa ve doğadaki canlıların harika bir uyum içerisinde süren hayatları anlatılıyor. Satoyama köylüleri doğayı asla kirletmiyor, aksine doğaya katkıları bile var ve doğadaki canlılarla bir alışveriş içindeler. Mesela evin içinde dere suyundan bir havuz yapılmış ve bu havuzda insanlar bulaşık yıkıyor, olur da bulaşıktaki yemek artığı suya karışırsa süs sazan balıkları bu artıkları yiyerek suyun temiz kalmasını sağlıyor. Köyün ortasından geçen dere her daim tertemiz. Yemyeşil, arı bir doğa ortamı olan Satoyama'da insanlarla doğanın birlikte geçirdikleri dört mevsimi izliyoruz. Dinlendirici, imrendirici bir belgesel. Not: NHK, tv uydu ve kablo üzerinden uluslararası yayın yapan Japon haber kanalı imiş. Belgesel daha sonra BBC Natural World serisine alınmış sanırım. Seslendiren, David Attenborough. Yönetmen, Masumi Mizunuma. Belgeselin adı; Satoyama: Japan's Secret Water Garden. İyi seyirler.
Balık Nasıl salınır 00:29
Balık Nasıl salınır 128 izlenme - 1 yıl önce Erilkli Saros Körfezinde tutuğumuz olta balıklarından ufakları ayıklayıp tekrar denize sadık ki seneye büyüsünde gelsinler duyarlı olmamız şart Amatör olta balıkçılığı adına .
Doğaya Yakın En Cesur Tutku Range Rover 00:15
Doğaya Yakın En Cesur Tutku Range Rover 15 izlenme - 4 ay önce Doğaya yakın en cesur tutku range rover
renault drive the change 01:32
renault drive the change 267 izlenme - 7 yıl önce Renault’un yeni marka sloganı "drive the change" otomobilin insan ve dünyamız için yeniden bir ilerleme kaynağı olması amacıyla renault’nun harekete geçme hedefinin bir ifadesidir.
Çocukların Doğaya Verdiği Önem 01:57
Çocukların Doğaya Verdiği Önem 89 izlenme - 5 yıl önce Çocukların Doğaya Verdiği Önem
1 Çift Sakamı Doğaya Bırakma Tören 01:03
1 Çift Sakamı Doğaya Bırakma Tören 89 izlenme - 6 yıl önce
Doğaya Sülün Salımı 04:02
Doğaya Sülün Salımı 103 izlenme - 7 yıl önce çanakkale il çevre ve orman müdürlüğü doğaya sülün salımı
Bu Gösterim İle Hem Ruhunuz Dinlensin,hemde Doğaya Destek Verin... 07:59
Bu Gösterim İle Hem Ruhunuz Dinlensin,hemde Doğaya Destek Verin... 49 izlenme - 5 yıl önce