Hoşgeldiniz!

Doğru Mu Videoları İzle

Doğru Mu Samet (Pis Yedili 43. Bölüm) 00:21
Doğru Mu Samet (Pis Yedili 43. Bölüm) 8.767 izlenme - 5 yıl önce Doğru Mu Samet (Pis Yedili 43. Bölüm)
Samet Güzel: Doğru Mu Samet Diye Sormayın 01:39
Samet Güzel: Doğru Mu Samet Diye Sormayın 6.247 izlenme - 5 yıl önce Aziz Yıldırım'ın "Doğru mu Samet" çıkışıyla ünlenen Fenerbahçe'nin eski tercümanı Samet Güzel, 'Spor Tercümanlığı'nı anlattı.
Aziz Yıldırım 'Doğru mu Samet' 03:07
Aziz Yıldırım 'Doğru mu Samet' 3.674 izlenme - 5 yıl önce Aziz Yıldırım'ın basın açıklaması 'Doğru mu Samet' komik videosu
Doğru Mu Samet 03:39
Doğru Mu Samet 2.562 izlenme - 5 yıl önce Doğru Mu Samet
Ajda Pekkan - Doğru Mu, Değil Mi? 03:41
Ajda Pekkan - Doğru Mu, Değil Mi? 2.147 izlenme - 5 yıl önce
Ceyhun Fersoy Aziz Yıldırım Taklidi 01:34
Ceyhun Fersoy Aziz Yıldırım Taklidi 1.451 izlenme - 2 yıl önce Kanaltürk 2. Sayfa programına konuk olan Ceyhun Fersoy'dan şimdiye kadar ki en iyi Aziz Yıldırım taklidi.Mimikleri ve ses tonuyla tam Aziz Yıldırım olan Ceyhun sunucuları gülme krizine soktu ve izleyicilere eğlenceli dakikalar yaşattı.
Doğru mu Samet! 02:19
Doğru mu Samet! 1.755 izlenme - 5 yıl önce
Tercüman Samet - Doğru Mu Samet Diye Sormayın 01:39
Tercüman Samet - Doğru Mu Samet Diye Sormayın 705 izlenme - 2 yıl önce Efenim bildiğiniz üzere eski Fenerbahçe tercümanı Samet yani doğru mu Samet dillerden düşmedi. Yaptığı basın toplantısında da buna değinen Samet artık bana doğru mu Samet denmesini istemiyorum dedi. Not: zaten doğru mu Samet demiyoruz ki dovu mu Samet diyoruz kardeş.
Leyla ile Mecnun - Doğru mu Samet Göndermesi 02:12
Leyla ile Mecnun - Doğru mu Samet Göndermesi 486 izlenme - 2 yıl önce 71. bölümünde Leyla ile Mecnun'da Aziz Yıldırım'ın Fenerbahçe'nin eski tercümanı olan Samet ile yaptığı basın açıklamasının sahnelendiği kısım, keyifli seyirler.
Doğru mu Samet Taraftar Versiyon 00:52
Doğru mu Samet Taraftar Versiyon 489 izlenme - 2 yıl önce Aziz Yıldırım'ın aynı Samet in güzel olduğu versiyonu izleyelim
Doğru mu Samet Sorusu - Kim Milyoner Olmak İster 01:15
Doğru mu Samet Sorusu - Kim Milyoner Olmak İster 492 izlenme - 2 yıl önce Kim milyoner olmak ister yarışmasında yine bir ilginçliğe imza atıldı. Anlat Oğlum Samet videosu ile tanıdığımı meşhur diyalog yarışmacıya dinletildi ve de Aziz Yıldırım soruldu.
Çin Takvimine Göre Cinsiyet Belirleme 01:42
Çin Takvimine Göre Cinsiyet Belirleme 466 izlenme - 2 yıl önce Çin takvimine göre bebek cinsiyeti nasıl hesaplanır, çin takvimi hesaplaması nasıl yapılır sorularının tüm cevabı ve çin takvimi tablosunu görmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz http://www.gebelikveannelik.com/cin-takvimine-gore-cinsiyet-belirleme
Sol kol ağrısı için kalpten şüphelenmek doğru mu? 01:08
Sol kol ağrısı için kalpten şüphelenmek doğru mu? 319 izlenme - 2 yıl önce
Hakkı Bulut - Doğru Mu Doğru 02:31
Hakkı Bulut - Doğru Mu Doğru 547 izlenme - 5 yıl önce
Muz Sallayan Fenerbahçeli Taraftarların Basın Açıklaması 01:31
Muz Sallayan Fenerbahçeli Taraftarların Basın Açıklaması 351 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe'de bir doğru mu samet olayı daha diyebiliriz sanırım bu duruma. Kamuoyunu aydınlatan ve de bilgilendiren bu arkadaşlara ne kadar teşekkür etsek azdır değil mi? doğru mu?
Zikri Yılmaz - Doğru mu Yar? 05:55
Zikri Yılmaz - Doğru mu Yar? 399 izlenme - 5 yıl önce
Hayrettin  Doğru Mu Alex 01:31
Hayrettin Doğru Mu Alex 495 izlenme - 5 yıl önce Hayrettin Doğru Mu Alex
Göbek Fıtığında Ailelere Öneriler 01:13
Göbek Fıtığında Ailelere Öneriler 313 izlenme - 3 yıl önce Çocuk Cerrahı Op. Dr. Fatih Akova, Doktoramcam.com Çocuk Sağlığı Portalı için açıkladı. http://www.doktoramcam.com/Uzman/Detay/op-dr-fatih-akova/16
Bursa'dan Gol Haberi mi Var? 00:18
Bursa'dan Gol Haberi mi Var? 136 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe'nin şampiyonluğu dramatik bir şekilde kaybettiği gün dün gibi aklımızda. Olmalıdır da çünkü böyle bir "yanlış anons" olayı Dünya'nın hiç bir yerinde olmamıştır. O gün FB TV spikerinin dahi bu yanılgıya düşmüş olması internet kullanıcıları, medya ve diğer taraftarlar için büyük bir malzeme oldu. İşte o ses kaydı ile sürüyle videolar yapıldı, bazıları o ses kaydını telefon melodisi olarak ayarladı, dolmuşta, otobüste yine bazı Fenerli taraftarların yüreğini hoplatmasına neden oldu. İşte burada da download linki; http://www.4shared.com/audio/_KRysnap/Bursadan_gol_haberiv.html
Doğru mu Süleyman - Öyle Bir Geçer Zaman ki 01:07
Doğru mu Süleyman - Öyle Bir Geçer Zaman ki 128 izlenme - 2 yıl önce Öyle bir geçer zaman ki senaristi Aziz Yıldırım ve Samet'den esinlenmiş olacak ki böyle bi dialog oluşmuş. Hep beraber izliyoruz.
Hayrettin - Doğru Mu Alex 01:31
Hayrettin - Doğru Mu Alex 187 izlenme - 5 yıl önce Hayrettin - Dogru mu Alex
Ajda Pekkan - Doğru Mu Değil Mi? 03:33
Ajda Pekkan - Doğru Mu Değil Mi? 96 izlenme - 2 yıl önce Ajda Pekkan'ın "Ajda '90" albümünden bir parça. Müziği Garo Mafyan'a sözleri de Fikret Şeneş'e ait parçada Atilla Atasoy da Ajda Pekkan'a vokal yapıyor.
Hayrettin - Doğru mu Alex ? 01:31
Hayrettin - Doğru mu Alex ? 165 izlenme - 5 yıl önce Hayrettin'den "Doğru mu Alex" parodisi.
Doğru Mu samet 02:19
Doğru Mu samet 101 izlenme - 4 yıl önce Doğru Mu Samet
Leyla ile Mecnun - Doğru mu Samet 02:12
Leyla ile Mecnun - Doğru mu Samet 74 izlenme - 2 yıl önce Yaklaşık 2 yıl önce Alex'n gönderilmesinin ardından tercüman Samet Güzel ile beraber basın açıklaması yapan ve sık sık "Doğru mu Samet?" diyen Aziz Yıldırım'a Leyla ile Mecnun ekibinin yaptığı göndermeyi izliyorum.. İyi seyirler dostlar..
Ajda Pekkan - Doğru mu Değil mi 03:40
Ajda Pekkan - Doğru mu Değil mi 41 izlenme - 2 yıl önce Son günlerde değişti her halin Tutmuyor birbirini sanki sözlerin Aşka uymuyor canım hislerin Daha dün hani bendim tek sevdiğin Seni bulmak zor şimdi çapraz bulmaca gibi Yoksun ortada sen aradığımda Sen şurada burada hep onunla bununla Gözlerin dolaşıyor etrafta Doğru mu değil mi Mavi boncuklar elinde dağıtıyorsun herkese Doğru mu değil mi Aklın fikrin eğlencede sen nerede ben nerde Doğru mu değil mi söyle Doğru mu değil mi Yalancının mumu söner sonunda Aldanan sen olursun sakın unutma Ahda girmiyor canım aldatmaca Hazırla kendini bana geldi sıra Doğru mu değil mi Mavi boncuklar elinde karışıyor birbirine Doğru mu değil mi Aklın fikrin eğlencede, bana gelince ? Söz : Fikret Şeneş & Müzik : Garo Mafyan
Doğum Gününüzü Doğru Kutluyor Musunuz? 03:41
Doğum Gününüzü Doğru Kutluyor Musunuz? 79 izlenme - 5 yıl önce Günlerin insan kişiliğine etkisi...
Alerji Testi Kaç Yaşında Yapılmalı?    - Trt Diyanet 00:41
Alerji Testi Kaç Yaşında Yapılmalı? - Trt Diyanet 5 izlenme - 2 ay önce 5 yaşından önce alerji testi yaptırılmaz… Doğru mu biliyoruz? En yeni içerikler ve güncel videolar için kanalımıza abone olmayı unutmayın. Kanalımıza Abone Olmak İçin: https://www.youtube.com/user/diyanettv?sub_confirmation=1&feature=iv&src_vid=Pw6SPinr1CU&annotation_id=annotation_2140645055 Web Sitemiz http://www.diyanet.tv Facebook http://www.fb.com/trtdiyanet Twitter http://www.twitter.com/trtdiyanet Instagram : http://instagram.com/trtdiyanet
 Trabzonsporlular'dan Final Öncesi Son Beste 03:44
Trabzonsporlular'dan Final Öncesi Son Beste 93 izlenme - 4 yıl önce Daha önce yönetime giydiren arkadaşımız şimdide Fener için yazmış ve söylemiş bestesini. Kemençenin o güzel sesiyle sizi başbaşa bırakıyorum.
önyargılı olmak 11:24
önyargılı olmak 137 izlenme - 6 yıl önce bu sohbette önyargılı olmanın yani su-i zan etmenin kalple işlenen günahlardan olduğu ve muhakkak kaçınılması gerektiği delilleriyle anlatılmaktadır.