Hoşgeldiniz!

Doğrulama

Robot Olmadığını Kanıtladı 00:30
Robot Olmadığını Kanıtladı 2.057 izlenme - 6 ay önce Birçok internet servisi en hassas hesap erişim noktalarındaki güvenliği artırmak için CAPTCHA adı verilen doğrulama yöntemini kullanıyor. Bu yöntemde kullanıcıya “Ben robot değilim” seçeneğini tıklamaları isteniyor; bu işaretlendiğinde hesaba erişim için izin veriliyor. Fakat bir robot bu aşamayı geçmeyi başardı! Google dâhil olmak üzere birçok web hizmeti, hesaplara yetkisiz girişi önlemek için CAPTCHA kullanır. Banka veya kredi kartı hesabı gibi hassas bilgilere erişim sağlayan diğer web sitelerinde de CAPTCHA kullanımına rastlayabilirsiniz. Bu yöntemde kullanıcılara “ben robot değilim” seçeneğini seçmesi istenir, doğru bir şekilde tik işareti yapıldığında hesaba giriş için gerekli izin verilmiş olur. CAPTCHA, hesabınıza yalnızca doğru şifreye sahip bir kişinin girmesini sağlayarak uzaktan dijital giriş yapılmasını engeller. CAPTCHA'nın işe yaramasının nedeni, bilgisayarların deforme edilmiş bir resim oluşturup yanıtı işleyebilmesi ancak testi bir insanın geçmesi için çözmesi gereken şekilde çözememesi olarak nitelendiriliyordu. Fakat bir robot, bu aşamayı geçmeyi başardı! Bir internet servisine giriş yapmak isteyen robot, karşısına çıkan “ben robot değilim” seçeneğini tıkladı ve bir sonraki aşamaya geçerek hesaba erişim sağlamayı başardı. Bu işlem sonrası hareketi ise görülmeye değerdi. Sosyal medyada bu hareket “skynet gerçek olabilir” yorumlarına neden oldu.
Twitter Hesap Doğrulama 02:37
Twitter Hesap Doğrulama 1.976 izlenme - 3 yıl önce Twitter Hesap Doğrulama
Yaratıcı Anneler Günü Reklamı 01:55
Yaratıcı Anneler Günü Reklamı 1.917 izlenme - 3 yıl önce Gün geçmiyor ki bir güzel reklam daha yapılmasın.Bu seferde anneler günü temalı olarak teknosa reklamı karşımıza çıkıyor.Gayet iyi düşünülmüş ve yapılmış.Yorum sizlerin..
TSK: Akın Öztürk'ü Doğruladı 00:34
TSK: Akın Öztürk'ü Doğruladı 580 izlenme - 12 ay önce Tsk Akın Öztürk'ün darbeci olmadığını ve darbecileri ikna etmek için gittiğini doğruladı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..
Windows 7 Doğrulama Aracı 00:24
Windows 7 Doğrulama Aracı 2.274 izlenme - 7 yıl önce download http//www.multiupload.com/lgk32ukp68
Facebook'u Kapatılan Dayının Dramı (Küfür İçerir) 00:37
Facebook'u Kapatılan Dayının Dramı (Küfür İçerir) 537 izlenme - 3 yıl önce Fazla söze gerek yok Facebook'u kapatılan dayının dramı sizlerle. Haaaa bi de Facebook amerika'dan yönetiliyomuş telefonu bürosu falan yokmuş bu bilgi için Komünist Dayıya çok teşekkürler.
Çok Zor! - Eyes The Horror Game #2 w/Facecam 11:46
Çok Zor! - Eyes The Horror Game #2 w/Facecam 38 izlenme - 10 ay önce Arkadaş Ne Zor Bir Oyun Ya Oyunun Amacını da Bilmiyorum Bir Daha ki Videoda Öğrenirim... İyi Seyirler! Aşağıya İn! ---------------------------------------------------------------------------- FB Kişisel: https://facebook.com/13ahmet06 Twitter Kişisel: https://twitter.com/itsmebozo Steam: ahmetgames69 Skype: ytahmetemin
Her Şey -  27 Ağustos 2015 01:13:33
Her Şey - 27 Ağustos 2015 13 izlenme - 2 yıl önce Herkesin konuştuğu, her şeyin konuşulduğu program Mirgün Cabas ile "Her Şey", siyasetten sosyal sorunlara, sanattan popüler kültüre gündemin her alanında en dikkat çeken, en çok konuşulan konularını ve kişilerini ekrana taşıyor.