Hoşgeldiniz!

doğrumu

Soner'den Aziz Yıldırım esprisi! 01:55
Soner'den Aziz Yıldırım esprisi! 23.464 izlenme - 5 yıl önce Kanal D'nin sevilen dizisi "Öyle Bir Geçer Zaman Ki"nin dün akşam yayınlanan bölümüne, Soner ve Süleyman'ın sahnesi damga vurdu. Dizide Aziz Yıldırım ve Samet'in günlerce konuşulan "Doğru mu Samet" diyaloğu bakın nasıl taklit edildi.
Arif Susam - Doğrumu Sence 04:33
Arif Susam - Doğrumu Sence 2.386 izlenme - 6 yıl önce
Hakkı Bulut - Doğrumu Doğrumu 02:26
Hakkı Bulut - Doğrumu Doğrumu 69 izlenme - 1 yıl önce Hakkı Bulut - Doğrumu Doğrumu Albüm: Hakkı Bulut - 45'Lik Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
İbrahim Harikases - Doğrumu 03:05
İbrahim Harikases - Doğrumu 57 izlenme - 6 yıl önce İbrahim Harikases - Doğrumu
mc lanetli -  doğrumu birtanem 02:07
mc lanetli - doğrumu birtanem 57 izlenme - 7 yıl önce
miladi yıl noel hristiyanlık adetidir 13:22
miladi yıl noel hristiyanlık adetidir 88 izlenme - 7 yıl önce bu sohbette miladi yılın hazreti isanın "aleyhisselam" doğum yılı olup olmadığı ve noel yortusunun hristiyanlık adeti olup miladi yılın başlangıcını kutlamaktan farklı olduğu anlatılmaktadır.
miladi yıl noel hristiyanlık adetidir 13:22
miladi yıl noel hristiyanlık adetidir 62 izlenme - 6 yıl önce bu sohbette miladi yılın hazreti isanın "aleyhisselam" doğum yılı olup olmadığı ve noel yortusunun hristiyanlık adeti olup miladi yılın başlangıcını kutlamaktan farklı olduğu anlatılmaktadır.
Hakkı Bulut - Doğrumu Doğrumu 02:24
Hakkı Bulut - Doğrumu Doğrumu 0 izlenme - 1 yıl önce Hakkı Bulut - Doğrumu Doğrumu Albüm:Hakkı Bulut - Ben Buyum Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler