Hoşgeldiniz!

doğu karadeniz

artvin 05:26
artvin 1.103 izlenme - 7 yıl önce ayhanca bakışlar 08ayhanca06.blogcu.com
Panco Tulumu 03:40
Panco Tulumu 368 izlenme - 5 yıl önce
Ayak İle Doğu Karadeniz Gezisi - Bukla Tur 10:36
Ayak İle Doğu Karadeniz Gezisi - Bukla Tur 285 izlenme - 5 yıl önce Doğu Karadeniz eşşiz doğası ve kültürel değerleri ile sizleri bekliyor. Otobüs camından seyrederek gerçek Karadenizi tanıma şansınız yok. O zaman Bukla Tur ile biraz yürüyün, bir otobüsün gidemediği yerlere ulaşın. Gerçek Karadenizle tanışın...İyi gelecek:) Karadeniz UZMAN'ı ile, BUKLA ile gezilir. Türkiye'nin en zor destinasyonunda uzman ise BUKLA ile HERYER gezilir:))
El Yapımı Kemençe, Fabrika Üretimi Karşısında Zorda 04:30
El Yapımı Kemençe, Fabrika Üretimi Karşısında Zorda" 198 izlenme - 3 yıl önce "El yapımı kemençe, fabrika üretimi karşısında zorda"- Karadeniz kültürünün vazgeçilmezleri arasında yer alan kemençe, bölgede kalan birkaç kemençe ustasını da fabrikasyon üretimdeki artış nedeniyle yok olma riski karşısında endişelendiriyor- Rizeli kemençe ustası Azmin Kavalcı: "Herkes hazır kemençe alıp çalmasını öğrenmek istiyor.
doğu karadeniz @ mehmet ali arslan videos 05:51
doğu karadeniz @ mehmet ali arslan videos 253 izlenme - 7 yıl önce bir çok il ilçe köyü ve şahsı ilk internet'te yayınlıyan ve tanıtan mehmet ali arslan ve yayın grubun videosudur
Rizeli raftingci nineler gençlere taş çıkarttı 02:51
Rizeli raftingci nineler gençlere taş çıkarttı 290 izlenme - 5 yıl önce Rize'nin Ardeşen ilçesi Fırtına Deresi'nde düzenlenen Uluslararası Rafting Şampiyonası'na, nineler takımı damgasını vurdu. Rize'nin Ardeşen ilçesi Fırtına Deresi'nde Doğu Karadeniz Dağcılık Kulübü (DOKADAK) tarafından 7.'si düzenlenen Uluslararası Rafting Şampiyonası'na, nineler takımı damgasını vurdu.Üç gün süren şampiyona bugün yapılan etkinliklerle sona erdi. Bölgeye gelen turistler ücretsiz rafting yapma imkanı buldu. DOKADAK Başkanı Dursun Ali Demiroğlu, üç gün içerisinde yaklaşık 300 kişiye ücretsiz rafting yaptırdıklarını söyledi. Demiroğlu, ''Katılım çok iyi oldu. Burada her yaşta vatandaşımız rafting yapma imkanı buldu. Önümüzdeki sene yine Temmuz ayında sekizinci şenliğimizi düzenleyeceğiz. Hedefimiz daha çok kişiye rafting yaptırmak'' şeklinde konuştu.Üç gün süren şampiyonaya ninelerden oluşan takım damgasını vurdu. 60 yaş üstü kadınlardan oluşan takımın genç sporculara taş çıkarttı. Takım kaptanı 60 yaşındaki Aslı Yüksek yaptığı açıklamada, "Biz Osmanlı kadınlarıyız. Karadeniz kadını her şeyi yapabilir, hiçbir şeyden gözümüz korkmaz'' dedi. 66 yaşındaki Hanife Olcay ise ''Çocuklarımız ve dedeler rafting yaptı, biz de yapıyoruz'' dedi. 65 Yaşındaki Meryem Kantarcı ise birkaç kez daha iniş yapabileceğini söyledi.
Yeşil Doğa   7 Kasım 2015 03:30
Yeşil Doğa 7 Kasım 2015 65 izlenme - 2 yıl önce Yeşil Doğa bu hafta Doğu Karadeniz'de. Güven İslamoğlu yaylalarda bir rota yaptı. Yeşil Yol’u halka sordu. "Yeşil Yol Projesi nedir, yapılırsa ne olur, yola ihtiyaç var mı?" sorularına cevap aradı.
Doğu Karadeniz Gezisi 19 07 2011 11:42
Doğu Karadeniz Gezisi 19 07 2011 79 izlenme - 7 yıl önce
Başbakan Ahmet Davutoğlu Doğu Karadeniz Projesi DOKAP Eylem Planını açıkladı 46:40
Başbakan Ahmet Davutoğlu Doğu Karadeniz Projesi DOKAP Eylem Planını açıkladı 57 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Ahmet Davutoğlu, Doğu Karadeniz Projesi (DOKAP) Eylem Planını açıkladı. Daha fazlası www.izlesene.com/kalkinmabakanligi kanalında.....
Çepni Kültürü Ekoturizmle Birleşiyor - Giresun 03:12
Çepni Kültürü Ekoturizmle Birleşiyor - Giresun 1 izlenme - 4 hafta önce Doğu Karadeniz'in Türkleşmesinde önemli rol oynayan Oğuzların 24 boyundan biri olan Çepnilerin yaşam tarzı ve kültürü kentin turizmine katkı sunacak.
7-9 Ekim 2010 G.ü Doğu Karadeniz Sempozyumu 10:40
7-9 Ekim 2010 G.ü Doğu Karadeniz Sempozyumu 106 izlenme - 7 yıl önce 7-9 ekim 2010 g.ü doğu karadeniz sempozyumu
Ayder'de İki Mevsim 01:11
Ayder'de İki Mevsim 38 izlenme - 3 yıl önce Ayder'de sonbahar ve kışı aynı anda yaşamak mümkün- Doğu Karadeniz'in önemli turizm merkezlerinden Ayder Yaylası'nda bir tarafta karlı çam ağaçları, diğer tarafta renk cümbüşünün aynı anda görülebilmesi, turistlerin ilgisini çekiyorRİZE (AA) - Doğu Karadeniz'in önemli turizm merkezlerinden, doğal güzelliği ile öne çıkan Rize'nin Çamlıhemşin ilçesindeki Ayder Yaylası'nda, sonbahar ve kış güzelliklerini aynı anda görmek mümkün.Yörenin önemli turizm alanlarından, her mevsim yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çeken Ayder Yaylası'nda, özellikle hafta sonları yoğunluk oluşuyor.
Doğu Karadeniz İçin Alternatif Atık Bertaraf Yöntemleri Belirlenecek - Doç. Dr. Volkan Yıldırım 04:36
Doğu Karadeniz İçin Alternatif Atık Bertaraf Yöntemleri Belirlenecek - Doç. Dr. Volkan Yıldırım 25 izlenme - 2 yıl önce KTÜ Harita Mühendisliği bölümünden genel görüntü Proje yürütücüsü Doç. Dr. Volkan Yıldırım'ın projeyi öğrencilere anlatması Yıldırım ile röportaj Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Mühendislik Fakültesi Harita Mühendisliği Bölümü GISLab Ar-Ge Laboratuvarınca hazırlanan "Düzenli Depolama Alanları İçin Yer Tespiti Çalışması ve Alternatif Katı Atık Bertaraf Sistemleri Araştırma Projesi" ile Doğu Karadeniz'de katı atık depolama alanları ve alternatif atık bertaraf yöntemleri belirlenecek.
Yayla Cenneti 01:18
Yayla Cenneti" Akçaabat Gezginleri Bekliyor - Trabzon 3 izlenme - 3 ay önce Doğu Karadeniz'in dağ ve yayla turizmi açısından en zengin yörelerinden Trabzon'un Akçaabat ilçesi, her mevsim yerli ve yabancı turistleri ağırlamaya hazır.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu 02:42
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu 26 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Salondan bulunan dinleyicilerden detaylar- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun gelişi ve insanlar ile selamlaşması - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: -"Türkiye iyi, doğru, kendi çizdiği yolla beraber 21. yüzyıla dünyanın parlayan yıldızı olacak bir istikamette gidiyor" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Türkiye'nin iyi, doğru, kendi çizdiği yolla beraber 21. yüzyıla dünyanın parlayan yıldızı olacak bir istikamette gittiğini söyledi.
Başbakan Erdoğan: ' Yaklaşık 100 Kadar Vatandaşımız Işid'in Elinde' 02:37
Başbakan Erdoğan: ' Yaklaşık 100 Kadar Vatandaşımız Işid'in Elinde' 31 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan: 'Yaklaşık 100 kadar vatandaşımız IŞİD’in elinde.
Doğu Karadeniz'de 2 Mevsim Bir Arada 01:01
Doğu Karadeniz'de 2 Mevsim Bir Arada 1 izlenme - 4 ay önce Doğu Karadeniz'de hava sıcaklıklarının düşmesiyle yüksek kesimlerde adeta 2 mevsim bir arada yaşanıyor.
Doğu Karadeniz Bölgesi , Günün Fotoğrafı Ordu'dan Geldi 05:07
Doğu Karadeniz Bölgesi , Günün Fotoğrafı Ordu'dan Geldi 4 izlenme - 2 yıl önce Doğu Karadeniz Bölgesi'nin en büyük üçüncü ili olan ve bugüne kadar 4 mevsimde her türlü fotoğrafı çekilen Ordu, ilk kez sis altında görüntülendi.
Meteoroloji'den Birçok Bölge İçin Kuvvetli Yağış Uyarısı 01:04
Meteoroloji'den Birçok Bölge İçin Kuvvetli Yağış Uyarısı 2 izlenme - 2 yıl önce Meteoroloji, Doğu Karadeniz, Doğu Akdeniz, Batı Akdeniz ile Yalova, Kocaeli çevrelerinde kuvvetli yağışın etkili olacağını duyurdu, vatandaşları dikkatli olmaları yönünde uyardı.