Hoşgeldiniz!

Doğu Perinçek

Kim İl Sung Doğu Perinçek Görüşmesi 1993 00:52
Kim İl Sung Doğu Perinçek Görüşmesi 1993 2.829 izlenme - 4 ay önce Kuzey Kore'nin eski lideri Kim İl Sung, uluslararası kamuoyuna ilk açıktan mesajını 1993 yılında Doğu Perinçek aracılığıyla vermiş.
32. Gün - Ertuğrul Kürkçü - Bülent Uluer & Doğu Perinçek Kavgası (1995) 02:19
32. Gün - Ertuğrul Kürkçü - Bülent Uluer & Doğu Perinçek Kavgası (1995) 10.665 izlenme - 2 yıl önce Dünkü 32. Gün programını izleyince kendimi yerden yere vurduğum o anları sizinle paylaşmak istedim. Alçak puşt kombinasyonunu literatürümüze katan Doğu Perinçek, Dev-Genç'in yumruğu diyen Ertuğrul Kürkçü'nün o kavgasını izleyelim. "bir tane vuracağım şimdi, bir tokat atacağım."
Sen Abdülhamid'i Savundun Vol 2 01:04
Sen Abdülhamid'i Savundun Vol 2 4.151 izlenme - 11 ay önce Ortam efsane yahu. Çek git! Çek git! Doğu Perinçek yaaa. Bu arada bu programın çekildiği stüdyo Kim 1 Milyon İster programının çekildiği stüdyodur.
90'ların Unutulmaz Canlı Yayın Olayları 13:06
90'ların Unutulmaz Canlı Yayın Olayları 8.561 izlenme - 2 yıl önce 90'larda efsane olmuş ve günümüze kadar unutulmazlar arasına girmiş efsane canlı yayın olaylarıdır. Not : Hugo'ya Küfür videosu fakedir. Nostalji amaçlı bu video koyulmuştur. İyi nostaljiler.
Erdoğan, Gülen, Kılıçdaroğlu,  Kedicikler Mix 04:50
Erdoğan, Gülen, Kılıçdaroğlu, Kedicikler Mix 3.480 izlenme - 1 yıl önce Arkadaşlar nette rastladım çok güldüm, galiba vineları mixlemişler TRCricket youtube hesabından aldım yapanı kimdir bilmiyorum. siteye yüklemeye karar verdim umarım beğenirsiniz iyi seyirler.
Sakıp Sabancı - Doğu Perinçek Kavgası (2001) 04:29
Sakıp Sabancı - Doğu Perinçek Kavgası (2001) 2.865 izlenme - 3 yıl önce Kriz zamanı yapılan Ateş Hattı programında memur bir amcanın serzenişi sonrası rahmetli İş adam Sabancı ile İşçi Partisi Başkanı Perinçek birbirlerine giriyorlar. Umarım ergenekon savcısı bu videoyu görmez. Zira Sabancı'yı öldürmekten dava açabilir Pernçek'e. Sabancı'yı delirtmiş. O değil de kavga da olsa bağırış çağırış da olsa o zamanlar zıt fikirdekiler tvlerde tartışabiliyorlarmış. Bugün tvler tek ses tek renk. Yazık. Mesajımı da verdim sizi videoyla bşbşa bırakabilirim artık ;)
32. Gün Doğu Perinçek, Ertuğrul Kürkçü, Bülent Uluer Tartışması (Tamamı) 25:01
32. Gün Doğu Perinçek, Ertuğrul Kürkçü, Bülent Uluer Tartışması (Tamamı) 2.574 izlenme - 2 yıl önce 1995 yılında yapılan efsane tartışmanın tamamı. Küfürleri sansürsüz olarak duyabileceğiniz kavganın başlangıç zamanı 12:00
Necmettin Erbakan Parti Liderlerine Faiz ve Köle Düzenini Anlatıyor (1991) 05:28
Necmettin Erbakan Parti Liderlerine Faiz ve Köle Düzenini Anlatıyor (1991) 2.571 izlenme - 2 yıl önce Yıl 1991 nasıl olmuşsa tüm parti liderleri bir araya gelebilmişler. Bir yanda Rahmetli Erbakan; diğer yanda Mesut yılmaz,Süleyman Demirel,Bülent Ecevit,Erdal İnönü ve Doğu Perinçek,Erbakan Hoca Faiz ve Köle Düzeni hakkındaki görüşlerini hem millete hemde parti liderlerine anlatıyor,izliyoruz.
Liderler Açık Oturumu (11 ekim 1991) 44:55
Liderler Açık Oturumu (11 ekim 1991) 2.053 izlenme - 2 yıl önce Liderler Açıkoturumu - 1991 Konuklar: -Doğu Perinçek -Bülent Ecevit -Mesut Yılmaz -Erdal İnönü -Necmettin Erbakan -Süleyman Demirel Dönemin parti liderleri birlikte tv de açık oturum yapıyorlar...
Besim Tibuk ve Doğu Perinçek ile Akşam Keyfi 13:03
Besim Tibuk ve Doğu Perinçek ile Akşam Keyfi 1.145 izlenme - 2 yıl önce Doksanlarda "Konuşan Türkiye" sloganlarının da etkisiyle kanal kanal yayılan tartışma programlarının, daha trollük kavramı masallardan başka yerlerde kullanılmazken, en çok izlenen ikililerinden iriydi Doğu Perinçek ile Besim Tibuk. İkisi de sağ ve sol çizginin o dönem önde gelen simalarından olmamalarına karşın, müthiş üslupları ve birbirlerine nazik hitapları ile Telegol'süz, Rasim Ozan'sız günlerimize renk katıyorlardı. Eh, siyasi kutuplaşma o dönem kimseyi gereğinden fazla ciddi yapmadığı için bu tür tartışmalar gayet keyif alınarak izlenebiliyordu. (favorim 11.06'daki "Ne ciyası kardeşim?!" isyanıdır.) Video 2002 yılında bir televizyon programından kurgulanmıştır. Bu senenin sonunda yapıacak seçimlerde Besim Tibuk siyasete veda edecek, Perinçek ise sonrasında Kızıl Elma ve Ergenekon tartışmaları ile başını bir türlü dertten kurtaramayacaktı. Videoya isim babalığı yapan ekşisözlük yazarı saqim'e teşekkür ederim. Güncel siyasi gelişmeler hakkında yorum yazanlar sakız çiğnerken dudağını ısırsın.
Kübra Par'ın Canlı Yayında Doğu Perinçek'i Zorlayan Sorusu 01:40
Kübra Par'ın Canlı Yayında Doğu Perinçek'i Zorlayan Sorusu 72 izlenme - 3 ay önce Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Habertürk ekranlarında gazeteci Kübra Par'ın konuğu oldu. Gündemi değerlendiren Doğu Perinçek, Kübra Par'ın soruları karşısında oldukça zorlandı.
Beşar Esad Doğu Perinçek Görüşmesi 05:22
Beşar Esad Doğu Perinçek Görüşmesi 580 izlenme - 2 yıl önce Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek başkanlığındaki Türkiye heyeti Suriye Cumhurbaşkanı Beşar Esad ile görüştü. Türkiye-Suriye ilişkileri için çok çok umutlu olduklarını aktardı. Esad, Türk Heyeti'nin ziyaretinden çok mutlu olduğunu söyleyerek, "İki senedir hiçbir Türkiye Türkiye heyeti ile biraraya gelemedik. Aslında onlar bizi ziyaret etmediler. Böyle bir zamanda sizin bu ziyareti yapmış olmanız aslında çok önemli bir isabettir. Sadece Suriye değil, tüm Arap dünyasına çok önemli bir mesaj verdiniz" şeklinde konuştu. Esad, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Son dönemlerde özellikle bazılarının kanaatinde Türkiye'nin düşman olduğu kanaati meydana geldi. Ve siz aslında bu ziyaretinizde biz Türkler ve siz Araplar kardeşiz mesajını verdiniz. Bazıları siyasi hükümetle, iktidarla halk arasındaki farkı bilmeyebilir. Fakat burada çok büyük bir fark var. Özellikle bu olaylardan önce Türkiye-Suriye ilişkileri için çok çok umutluyduk. Özellikle bu bölgenin kadenini, bu bölgenin geleceğini biz, Türkler ile Suriyeliler olarak belirlemek bizi mutlu eder. Ve teknolojik, iktisadi alanda Türkiye-Suriye işbirliği tüm bölge için hayırlık olacaktır. Özellikle Akdeniz, Karadeniz, Hazar Denizi, Körfez Denizi aslında burası dünyanın kalbidir. Ancak herhalde bu yerlerdeki devletler için adam gibi adamlar gerekiyor. Kapalı insanlarla iş yapılmaz. Bütün Türkiye halkını temsil etmeyen, vizyonsuz bir lider bütün dünya için böyle bir projenin lideri nasıl olabilir? Tüm bunları sohbetimizde konuşacağız, geldiğiniz için tekrar teşekkür ederim."
Tadına Doyulmayan Siyasi Düello 29:35
Tadına Doyulmayan Siyasi Düello 688 izlenme - 3 yıl önce 20 Ekim 1991 seçimlerine doğru... Siyasi liderler açık oturumda karşılaşıyor ve kozlarını nezaket kuralları içerisinde bölüşüyorlar. İçlerinden bazılarının rahmetli olduğu bu liderlerin 20 yıl öncesi liderlerin özgüvenini kutlamamak ve günümüzün ileri demokratlarının bu cesareti gösteremiyor olmasını ayıplamamak namümkün kanımca...
Vatan Partisi Marşı 01:59
Vatan Partisi Marşı 568 izlenme - 3 yıl önce 2015 yılında Doğu Perinçek tarafından kurulan daha doğrusu isim değişikliğine uğrayan Türkiye siyasetine soluk getirmeyi planlayan siyasi oluşum.
Doğu Perinçek Thug Life 00:42
Doğu Perinçek Thug Life 676 izlenme - 2 yıl önce Doğu Perinçek'in her Atatürk diyeni Atatürkçü sana Ahmet Hakan'a cevabı
Doğu Perinçek Tahliye Edildi 05:12
Doğu Perinçek Tahliye Edildi 507 izlenme - 4 yıl önce Ergenekon davasında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılan Doğu Perinçek tahliye edildi.
İsviçre Malları 01:05
İsviçre Malları 543 izlenme - 10 yıl önce sözde ermeni soykırımı yalaının avrupalıların yüzüne çarpan doğu perinçek'in İsviçre mahkemelerince mahkum edilmelerini protesto için İsviçre mallarını protesto ediyoruz...
Doğu Perinçek: Fethullah Gülen Bir Ceset 06:42
Doğu Perinçek: Fethullah Gülen Bir Ceset 104 izlenme - 1 yıl önce Bodrum'da açıklamalarda bulunan Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun terör örgütü PYD politikasını değiştirmesi gerektiğini söyledi. Fethullah Gülen hakkında da konuşan Perinçek, FETÖ liderinin artık bir ceset olduğunu söyledi. Bodrum'da bir konferansa katılan Doğu Perinçek CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yüklenerek, CHP'nin ileri ki dönemlerde Türkiye'yi yönetmesinin mümkün olmadığını ve PYD'ye karşı politikasını değiştirmesini gerektiğini söyledi. Gazetecilere yaptığı açıklamada FETÖ terör örgütü hakkında konuşan Perinçek, "Gıladyo ve FETÖ ezildi. Bu çok büyük bir olay. Türkiye yıllardır kontrgerilla dedi, 12 Eylüllerden geçti. İşte o süreçte Amerika'nın ve NATO'nun Türkiye'de kurduğu gizli devlet, yer altı örgütü 15 Temmuz gecesi ezildi. Tüm kurum ve kuruluşlardan bu FETÖ örgütü temizleniyor. Bu çok büyük bir gelişme ve devlet özgürleşiyor" ifadelerini kullandı. FETÖ terör örgütü liderinin bir ceset olduğunu ileri süren Perinçek, "Bence artık FETÖ diye bir tehlike yok. Bu örgüt bir daha toparlanıp Türkiye'yi tehdit edemez. Amerika'nın diğer bir kozu olan PYD ve PKK'yı kullanarak Cizre'deki o patlamanın arkasında Amerika var. Onun için şu anda birinci tehdit FETÖ değildir ve bunun örgütü dağılmış bir güçtür. Biz de Fethullah Gülen'in Amerika tarafından iade edilmesini istemiştik. Ama FETÖ diye bir şey kalmadı. Fethullah diye bir isim kalmadı. Fethullah Gülen bir cesettir. Bu cesedi Türkiye'ye getirsen de olur getir mesen de" diye konuştu.
Öcalan Ve Doğu Perinçek Adnan Oktar İçin Neler Söyledi? - A9 Tv 01:18
Öcalan Ve Doğu Perinçek Adnan Oktar İçin Neler Söyledi? - A9 Tv 57 izlenme - 1 yıl önce Adnan Oktar’ın 7 Ağustos 2016 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/228294/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Ocalan-ve-Dogu-Perincek-Adnan-Oktar-icin-neler-soyledi A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Akılda Kalan'a Konuk Olan Doğu Perinçek Çocukluk ve Gençlik Yıllarını Anlattı 02:13
Akılda Kalan'a Konuk Olan Doğu Perinçek Çocukluk ve Gençlik Yıllarını Anlattı 45 izlenme - 9 ay önce Habertürk kanalında Veyis Ateş'in sunduğu Akılda Kalan programına katılan Doğu Perinçek, çocukluk ve gençlik yıllarından bahsetti.
Ateş Hattı - Gelir Adaletsizliği Tartışması (2001) 47:29
Ateş Hattı - Gelir Adaletsizliği Tartışması (2001) 234 izlenme - 3 yıl önce Daha önce sitede bazı bölümleri paylaşılmış, ekonomik kriz döneminde yapılmış tartışma programının uzun halidir.
Doğu Perinçek Kimdir? 02:22
Doğu Perinçek Kimdir? 106 izlenme - 2 yıl önce Doğu Perinçek Kimdir, Doğu Perinçek Biyografi, Doğu Perinçek Yaşamı, Doğu Perinçek Hayatı, Doğu Perinçek Belgesel. 13.08.2015 günü Biyografi TV kanalına yüklediğim 'Doğu Perinçek Kimdir?' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/biyografitv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Doğu Perinçek'in AİHM’de Yaptığı Tarihi Konuşma 09:18
Doğu Perinçek'in AİHM’de Yaptığı Tarihi Konuşma 163 izlenme - 2 yıl önce İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Strazburg'da AİHM Büyük Daire'de görülen Perinçek-İsviçre davasının temyiz duruşması konuşması...
Doğu Perinçek Vs Mehdi 00:08
Doğu Perinçek Vs Mehdi 99 izlenme - 3 yıl önce Abone olmayı unutmayın! http://goo.gl/8oHU0Q İnternet Sitem: http://caglarakcam.com Facebook: https://www.facebook.com/caglarakcam Twitter: https://twitter.com/caglarakcam İnstagram: http://instagram.com/caglarakcam Vine: https://vine.co/caglarakcam
İşçi Partisinin Adının Vatan Partisi Olması 03:31
İşçi Partisinin Adının Vatan Partisi Olması 121 izlenme - 2 yıl önce Türkiye siyasetinde düne kadar ayrı partilerde olan milliyetçiler halkçılar sosyalistler Vatan Partisi'nde birleşti. Demir döven işçiden, güneydoğu köylüsüne, eski bakanından, yarının siyasetçisine on beş binin üzerinde yurttaş milli hükümet için birlik kararı aldı. Partinin yeni üyeleri arasında; -Balyoz ve Ergenekon davalarında yargılanan birçok emekli subay -Somalı, Yatağanlı Maden İşçileri -Abdullah Öcalan’ı yakalandıktan sonra sorgulayan komutan Atilla Hasan Uğur ile Balyoz davasından yargılanan Tümgeneral Beyazıt Karataş ve Öcalan’ı idam cezasına mahkûm eden mahkeme başkanı Turgut Okyay -Muazzez İlmiye Çığ -Eski Bakan, Vekil ve Emniyet Müdürleri
Perinçek: 01:56
Perinçek: "Amerika, Vatan Partisi ile Başa Çıkamadı" 82 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Miting alanından görüntüler,- Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'in konuşması, Vatan Partisi Genel Başkanı Perinçek: - "Vatan Partisi ile Amerika başa çıkamadı.
Doğu Perinçek Referandum Sonuçlarını Değerlendirdi 17:30
Doğu Perinçek Referandum Sonuçlarını Değerlendirdi 25 izlenme - 9 ay önce
Doğu Perinçek'ten 04:34
Doğu Perinçek'ten "Abd'nin Türkiye'de Nükleer Bombası Var" İddiası 6 izlenme - 2 ay önce Doğu Perinçek'ten "ABD'nin Türkiye'de nükleer bombası var" iddiası Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek: "Türkiye'de ABD'nin 50 tane nükleer bombası var" "PKK'nın, Kandil'in 'beyaz bayrak' çekeceği bir döneme girdik"DENİZLİ - Denizli'de bir dizi ziyaretlerde bulunan Vatan Partisi Genel...
Doğu Perinçek: Fetullah Gülen Bitmiştir 05:28
Doğu Perinçek: Fetullah Gülen Bitmiştir 39 izlenme - 1 yıl önce "Cumhurbaşkanı Erdoğan'a karşı başlatılan diktatörlük kampanyası 15 Temmuz darbe girişiminin zemini oluşturuyordu..." Bu sözler Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'e ait... A Haber Haber Programları Editörü Abdullah Yıldırım'a konuşan Doğu Perinçek, 15 Temmuz gecesi yaşananlar ve Fetullahçı Terör Örgütü ile ilgili çok özel açıklamalarda bulundu. Perinçek, Fetullahçı Terör Örgütünün Amerika'nın bir gladyo yapılanması olduğuna işaret etti ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Suriye'deki kirli hesapları bozduğu için hedef seçildiğini söyledi.
Perinçek: 05:53
Perinçek: 61 izlenme - 3 yıl önce İşçi Partisi'nin 'Milli Hükümet İçin Birlik Kurultayı' adı altında gerçekleştirdiği olağanüstü kurultayda adının 'Vatan Partisi' olarak değiştirilmesine karar verildi.