Hoşgeldiniz!

doğum günü mesajları

Doğum Günü 00:52
Doğum Günü 4.009 izlenme - 3 yıl önce Doğum Günü - Elif Abalı
Doğum Günü Mesajları 00:39
Doğum Günü Mesajları 1.531 izlenme - 4 yıl önce Doğum Günü Mesajları
Sandra 03:30
Sandra 653 izlenme - 4 yıl önce Sandra
Doğum Günün Kutlu Olsun Seren! 00:32
Doğum Günün Kutlu Olsun Seren! 905 izlenme - 4 yıl önce Çağrı Taşkıran - 5. Saniye . erdem Sivri - 18. Saniye .
İyiki Doğdun Birtanem 02:43
İyiki Doğdun Birtanem 366 izlenme - 3 yıl önce Kadir Seni Çookkk Seviyor...
Doğum Günün Kutlu Olsun Özlemim 01:19
Doğum Günün Kutlu Olsun Özlemim 416 izlenme - 4 yıl önce Farkında Mısın Özlemim Biraz Daha Yaşlandın, Ama Olsun Sen Tanıdığım En Tatlı İhtiyarsın :) Seni Seviyorum İyi Ki Hayatımdasın :) doğum Günün Kutlu Olsun :)
Doğum Günü 02:56
Doğum Günü 251 izlenme - 4 yıl önce Doğum Günü
Gamze İçin Mesajlar 03:55
Gamze İçin Mesajlar 240 izlenme - 3 yıl önce Gamze İçin Mesajlar
İyiki Doğdun Anne 02:51
İyiki Doğdun Anne 201 izlenme - 4 yıl önce Annemin 40. Doğum Günü Hediyem....
Doğum Günü Kutlaması 04:52
Doğum Günü Kutlaması 188 izlenme - 4 yıl önce 19.04.2013
Bebeğim Doğum Günün Kutlu Olsun 03:55
Bebeğim Doğum Günün Kutlu Olsun 183 izlenme - 3 yıl önce Sana Yüz Binlerce Öpücük Ve Kucak Dolusu Sevgi Yolluyorum.. Bil Ki Unutulmadın. Aramızda Mesafeler Olsa Da Her Zaman Kalbimdesin.. Doğum Günün Kutlu Olsun Bebeğim
Nice Mutlu Senelere 01:28
Nice Mutlu Senelere 143 izlenme - 3 yıl önce Nice Mutlu Senelere Emine
İyiki Doğdun Ömrüm 01:17
İyiki Doğdun Ömrüm 100 izlenme - 4 yıl önce Sen Benim Tek Varlığım Tek Umudumsun Volkan|leyla (kaya)
niceyaslara com – Doğum Günü İçin Tek Adres 01:28
niceyaslara com – Doğum Günü İçin Tek Adres 17 izlenme - 6 ay önce Doğum günü her insan için en özel günlerden biridir. Böylesine özel bir günde mutlu olmak ve mutlu etmek herkes için paha biçilmez bir histir. Bu mutluluğun bir parçası olmak adına yola çıkan “Nice Yaşlara”, doğum gününüz veya annenizin, babanızın, kardeşinizin, eşinizin, çocuğunuzun, sevgilinizin ve arkadaşınızın doğum günleri için aradığınız her şeyi bulabileceğiniz bir sitedir. “Nice Yaşlara” doğum günleri için size nasıl bir hizmet sunar? Doğum günleri ile ilgili her yaşa ve her kişiye göre kategorize edilmiş en güzel doğum günü mesajları, çeşitli doğum günü konseptleri, sürpriz önerileri, e-kartlar ve yazılar ile sevdiklerinizin doğum gününü en güzel şekilde kutlayabilir, sevdiklerinizi sürprizlerle şaşırtabilir ve dilediğiniz konseptte sevdiklerinize unutamayacakları bir doğum günü kutlaması yaşatabilirsiniz. Sitemizde, bir doğum günü kutlamasının olmazsa olmazı olan doğum günü pastaları, kurabiyeler, cup-cake’ler; yiyecek ve içecekler; doğum günü hediyeleri; doğum günü süsleri, parti malzemeleri, kıyafetler ve kostümler gibi doğum günleri için ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri satın alabileceğiniz firmaların bilgileri ve ürünlerin fiyatları sunulmaktadır. Bol çeşitlilikle ve her bütçeye uygun seçeneklerle sunduğumuz ürünlerden dilediğinizi seçebilirsiniz. Bunun yanı sıra doğum günü kutlamalarınız için ihtiyacınız olan mekanlar; yiyecek-içecek (catering), organizasyon, servis elemanı, fotoğraf ve video çekimi, ışık ve ses, müzik ve gösteri, güzellik ve bakım, şoförlü araç kiralama ve temizlik hizmeti veren firmalar ve bu firmaların detaylı bilgileri sitemizde sunulmaktadır. “Nice Yaşlara”, sadece tüm bu ürün ve hizmetlerin bilgilerini sunmakla kalmayıp, ürünlerin ve hizmetlerin en iyi şekilde size ulaşmasına da aracılık etmektedir. Sevdiklerinize en özel ve en güzel doğum gününü yaşatmanın anahtarı, doğum günü ile ilgili aradığınız her şeyi bulabileceğiniz niceyaslara.com’da!