Hoşgeldiniz!

doğum günü partisi

Faciayla Sonuçlanan Doğum Günü Partisi 00:26
Faciayla Sonuçlanan Doğum Günü Partisi 17.900 izlenme - 5 yıl önce İran'da yapılan doğum günü partisi kutlamasında sıkılan köpüğün oluşturduğu esinti, mumların alevini büyütmüş ve masa bir anda tutuşmuş. Alevler içinde kalan masa da 2 genç kızın saç ve kıyafetleri de yanmış.
1 yaş doğum gününde dansöz oynattı 01:28
1 yaş doğum gününde dansöz oynattı 2.734 izlenme - 8 yıl önce Doğun günü sürprizi,dansöz kiralama,ev partisi,dansçı kızlar,sürpriz fikirleri,ilginç sürprizler,oryantal dans https://www.dansozkiralama.net/
Doğum Günü Partisinde Tutuşan Kadınlar 00:14
Doğum Günü Partisinde Tutuşan Kadınlar 510 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşları tarafından sürpriz doğum günü partisi düzenlenen kadın ve arkadaşı sıkılan sprey , yanan mum ve balonun patlamasıyla oluşan alevden yanmaya başlamış.
Powerpuff Girls - Gelmiş Geçmiş En Büyük Doğum Günü Partisi 04:16
Powerpuff Girls - Gelmiş Geçmiş En Büyük Doğum Günü Partisi 1.195 izlenme - 4 yıl önce Morbucks bugüne kadar gelmiş geçmiş en büyük doğum günü partisini düzenler ve sadece Blossom'u davet etmez
Powerpuff Girls - Doğum Günü Partisi 05:01
Powerpuff Girls - Doğum Günü Partisi 1.013 izlenme - 4 yıl önce Morbucks gelmiş geçmiş en büyük doğum günü partisini düzenler ve sadece Blossom davetli değildir. Şeker, baharat ve hoş olan şeyler, mükemmel küçük kızlar yaratmak için seçilen malzemelerdi ama Profesör Utonium yanlışlıkla karışıma fazladan bir malzeme ekledi - Kimyasal X. Böylece Powerpuff Girls doğmuş oldu. Blossom, Bubbles ve Buttercup hayatlarını, ultra-süper güçlerini kullanarak, suça ve kötülüğün güçlerine karşı savaşmaya adadılar. Bubbles neşe ve kahkaha kaynağıdır. Bu masum kız, Powerpuff Girls’ün tatlı kalp atışı… Kelimenin tam manasıyla! Hassas, sanatçı ruhlu ve bazen biraz naif. O herkesin içindeki iyiliği görebilir: 15 metre boyunda ateş üfleyen bir canavarın bile! Ama onu küçümseme; aynı canavarı sevimli bir yumrukla alaşağı edebilir. Blossom, Powerpuff Girls'ü bir arada tutan itici güç! O cesur, akıllı, pozitif ve aynı zamanda vicdanlı. Sağa sola emirler vermeyi bazen biraz abartsa da bunlar, Blossom’ı Powerpuff Girls’ün lideri yapan sebeplerden sadece birkaçı! Kendini serbest bırakma fırsatını asla kaçırmaz - canavarlara haddini bildirme şansını da! Buttercup, dalaşmak istemeyeceğin bir kız… O Powerpuff Girls’ün kas gücü ve kendi asi ritmine göre ilerliyor. Çetin ceviz bir asi olarak, önce yumruğu atıp, sonra soru soruyor. Bu da ara sıra onun başını belaya sokuyor. Neyse ki, “bela” Buttercup’un en sevdiği kelime!