Hoşgeldiniz!

Doğum Günü Pastası

Sürpriz Doğum Günü Fışkırtması 00:26
Sürpriz Doğum Günü Fışkırtması 5.008 izlenme - 3 yıl önce Klasik pastaların yerini artık resimli pastalar, üç boyutlu pastalar ve bazı insanlara kahkahalar attıracak cinsel içerikli pastalar aldı. Tıpkı izleyeceğiniz bu videoda'ki kadın gibi.
Bankamatiğe Dönüşen Doğum Günü Pastası 00:45
Bankamatiğe Dönüşen Doğum Günü Pastası 1.085 izlenme - 2 yıl önce Videoda doğum günü kutlanan kişinin, varak süslemeli bir doğum günü pastasındaki canım kızım yazısının altından yaklaşık 20 adet 100 TL'lik banknot çıkardığı görülmüş.
İçinden Para Çıkan Doğum Günü Pastası 00:44
İçinden Para Çıkan Doğum Günü Pastası 298 izlenme - 1 yıl önce Sosyal medyada paylaşılan bir doğum günü kutlaması videosu görenleri hayrete düşürüyor. Pastanın içinden çıkan çek çek bitmiyor.
Edi Blue bir pasta yapmak istiyor - Eğitici çizgi film - Bulmaca oyunu 03:10
Edi Blue bir pasta yapmak istiyor - Eğitici çizgi film - Bulmaca oyunu 2.192 izlenme - 6 yıl önce Edi Blue mavi renkli küçük arkadaşımız.bizimle birlikte bulmaca oyunu oynamayı çok seviyor.onunla birlikte kayıp olan nesneleri buluyoruz. böylece dikkatimizi toplamamızı sağlıyor. çok eğitici hemde eğitici bir video. haydi birlikte kayıp eşyaları bulalım sonrada pasta yapalım.. www.izlesene.com/mutlucocuk daha fazla videolarımızı izlemek için kanalımıza abone olmak için tıklayın.
Doğum Günü Pastası - Korece Çizgi Film - Türkçe Dublajlı 10:41
Doğum Günü Pastası - Korece Çizgi Film - Türkçe Dublajlı 693 izlenme - 4 yıl önce Moya, Nado, Ara, Joa, Siro. Hutos Minimini Korece Çizgi Film Korean Cartoon Türkçe Dublajlı Doğum Günü Pastası mini mini hutoslar - Türk Çocuk'ta izlenir. https://www.facebook.com/cocukturk/posts/309338406137980 https://vk.com/wall-166302563_11 https://t.co/cdEgNELXyw https://izl.sn/10180453
Beklenmedik Doğum Günü Pastası 00:17
Beklenmedik Doğum Günü Pastası 463 izlenme - 4 yıl önce Meksika'da bir kızın doğum gününde kardeşi mutlu yıllar şarkısıyla sürpriz bir pasta ile geldi ama kız doğum günü pastasını beklenmedik bir türde aldı.
Paris Hilton Doğum Günü Pastasını Ayaklarıyla Çiğnedi 00:56
Paris Hilton Doğum Günü Pastasını Ayaklarıyla Çiğnedi 289 izlenme - 3 yıl önce Paris Hilton, 38’inci yaşını kutladığı doğum günü partisinde, özel altın soslu pastasını servis etmek yerine üzerine çıkıp ayağıyla parçaladı.
Play Doh Oyun Hamuru ile Doğum Günü Pastası Yapımı 11:40
Play Doh Oyun Hamuru ile Doğum Günü Pastası Yapımı 362 izlenme - 6 yıl önce Play Doh Oyun Hamurları ile sizlere doğum günü pastası hazırladık, yalnız pastayı kesmedik :)) Bugün günlerden kimin doğum günü :)) İyi seyirler :)) Lütfen kanalımıza abone olunuz: http://goo.gl/ilNJMJ
Yusuf Gültekin - Doğum Günü Pastası 03:59
Yusuf Gültekin - Doğum Günü Pastası 27 izlenme - 4 yıl önce Yusuf Gültekin'in, RA Müzik etiketiyle yayınlanan "Doğum Günü Pastası" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te. Söz & Müzik: Yusuf Gültekin Düzenleme: Hatem Tutkus Yönetmen: Uygur Akkaya