Hoşgeldiniz!

doğum kontrol

Spiral Kullanırken Hamile Kalınabilir mi? 02:56
Spiral Kullanırken Hamile Kalınabilir mi? 14.080 izlenme - 12 yıl önce Spiral Kullanırken Hamile Kalınabilir mi?jin.op.dr. hakan peker
Spiral akıntı yapar mı? 01:10
Spiral akıntı yapar mı? 3.467 izlenme - 9 yıl önce Spiral akıntı yapar mı?
Erkekler İçin Doğum Kontrol Cihazı 02:04
Erkekler İçin Doğum Kontrol Cihazı 5.073 izlenme - 6 yıl önce Bir Alman marangoz testislerde ki sperm akışını düğmeye basarak açıp kapatan doğum kontrolünde devrim bir vana icat etti. Clemens Bimek doğum hakkında bir televizyon belgeseli izlerken fikir ilk olarak, yaklaşık 20 yıl önce ona geldi Spiegel dergisine verdiği demeçte, basit bir valf ile sperm akışını kontrol etmek mümkün olup olmayacağını merak etti. Cihaz temelde bir valf Bimek SLV O kimsenin böyle bir cihaz için patent başvurusu hiç olduğunu keşfettiği zaman, kendi geliştirmeye karar verdi. Clemens Bimek cihazının bu yıl başlayan çalışmalarda 25 erkek implante edilecek: Bimek SLV "Başvurularım doktorların çoğu tarafından ciddiye alınmadı. Ama yardım eden bazıları vardı "Bay Bimek dedi. Şimdi geliştirdiği valf bu yıl başlayan çalışmalarda 25 erkek implante edilmelidir. Minik vanalar uzun inç daha az ve bir ons onda daha hafif. Onlar cerrahi basit bir yarım saatlik operasyonda vas deferens testislerden sperm taşıyan, kanallar üzerinde implante edilir.
Saba Tümer - Seviştiniz mi? 01:00
Saba Tümer - Seviştiniz mi? 4.239 izlenme - 7 yıl önce Saba Tümer Alev Alev dizisinde oynayan eski sevgilisi Berk Oktay'a "seviştiniz mi" diye sordu. Berk Oktay, 'Seviştik ama üremedik' dedi, işte bunlar hep seks.
Doğum Kontrol İlaçları Kilo Aldırır Mı? - Dr. Kağan Kocatepe 01:42
Doğum Kontrol İlaçları Kilo Aldırır Mı? - Dr. Kağan Kocatepe 1.092 izlenme - 5 yıl önce Doğum kontrol hapları bundan yaklaşık 50 yıl önce ilk piyasaya çıktığında östrojen ve progesteron dozu yüksek ve kadının ürettiği progesterona çok benzemeyen bir progesteron içeriğine sahip oldukları görülmüştür. Bu nedenle bu hapların sıvı tutulumu yüksektir ve vücutta kilo artışı ve ödeme neden olmuşlardır. Doğum kontrol hapları gelişme sürecinde hem içindeki östrojen dozları azalmıştır hem de progesteron vücudun ürettiğine çok benzemeye başlamıştır. Kadının doğasına uygun hale gelmeye başlamıştır. Doğum kontrol haplarının son piyasaya çıkan şekilleri daha az östrojen ve doğal progesteron hormonu içermektedir. Bu nedenle kilo aldırma riski de daha azdır. Ama hiçbir doğum kontrol hapı için kilo aldırmaz veya verdirir diye bir şey söylemek doğru değildir. 2 aylık kullanım süresi içinde zaten iştah açıp açmadığı, vücutta sıvı tutup tutmadığı belli olur. Kilo aldırma eğilimi varsa o zaman doktora danışmak ve ona göre bir yol izlemek gerekir.
Sosyal Mesaj İhtiva Eden Okey Reklamı - 2 00:22
Sosyal Mesaj İhtiva Eden Okey Reklamı - 2 192 izlenme - 7 yıl önce Efenim çoğunlukla gördüğünüz reklamlarda kadın var erkek var yatak var bu üçlüyü görünce zaten anlıyoruz alttan alttan birşeyin geldiğini lakin bu reklam Erdil Yaşaroğlu'nun çizimleriyle daha bir hoş olmuş. Ancak uzaklardan gelen Mehmet Ali Erbilin sesiyle irkilmemek elde olmuyor.