Hoşgeldiniz!

doğumdan

Bebeğin Doğumdan Bir Gün Önce Allah İle Görüşmesi 03:07
Bebeğin Doğumdan Bir Gün Önce Allah İle Görüşmesi 15.958 izlenme - 7 yıl önce bebeğin doğumdan bir gün önce allah ile görüşmesi [dini video]
doğumdan ölüme kadar kısa bir hikaye 00:58
doğumdan ölüme kadar kısa bir hikaye 1.529 izlenme - 6 yıl önce
doğumdan bir gün önce bebeğin rabbi ile konusmaşı 03:07
doğumdan bir gün önce bebeğin rabbi ile konusmaşı 909 izlenme - 7 yıl önce çok güzel bulabildiğim videoları burada paylaşacağım sadece sanalika filmlerini paylaşmayı düşünmüyorum d d
Doğumdan İki Gün Öncesine Kadar Spor Yapmak 03:51
Doğumdan İki Gün Öncesine Kadar Spor Yapmak 376 izlenme - 2 yıl önce Spor dediğimde de hepsi mevcut, kadın halter bilem kaldırıyor. İyi risk valla. Demek ki mantıklı, bilinçli yaparsan sorun yok.
Doğumdan Sonra Annelerin En Sık Yaptığı Yaptığı Hatalar Nelerdir? 01:15
Doğumdan Sonra Annelerin En Sık Yaptığı Yaptığı Hatalar Nelerdir? 103 izlenme - 12 ay önce Doğumdan sonra annelerin en sık yaptığı hatalar nelerdir? Uzmanımızdan dinleyin. Annelere ve bebeklere iyi gelecek öneriler, değerli bilgiler ve uzman röportajları için MigrosTV'den ayrılmayın.
Ya Siz İnanıyor musunuz? 01:27
Ya Siz İnanıyor musunuz? 224 izlenme - 2 yıl önce İnsanı sorgulatan ilginç bir öykü. Tesadüfen denk geldim ve sizle paylaşmak istiyorum. Felsefi derinliği var.
Doğumdan Ölüme Kısa Film: Le Miroir 06:19
Doğumdan Ölüme Kısa Film: Le Miroir 278 izlenme - 4 yıl önce Le Miroir adındaki kısa film ayna karşısında doğumdan ölüme kadar olan gelişimi anlatıyor...
Doğumdan Ölüme Kısa Film - Le Miroir 06:19
Doğumdan Ölüme Kısa Film - Le Miroir 134 izlenme - 3 yıl önce Le Miroir adındaki kısa film, doğumdan yaşlanmaya kadar olan hayatı ayna karşısında çok güzel bir şekilde anlatıyor.
Dogumdan Sonra Hayat Varmı 04:44
Dogumdan Sonra Hayat Varmı 220 izlenme - 8 yıl önce benzetme güzel
Doğumdan Ölüme 1910 02:09
Doğumdan Ölüme 1910 119 izlenme - 6 yıl önce
Gebelik Sonrası Fazla Kilolardan Kurtulmak 01:25
Gebelik Sonrası Fazla Kilolardan Kurtulmak 79 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/gebelik-sonrasi-fazla-kilolardan-kurtulmak/ Gebelik sonrası fazla kilolardan kurtulmak tüm kadınların ortak düşüncesi. Hamilelik dönemi boyunca alınan kilolar doğum sonrasında veriliyor verilmesine ancak ilk şart elbette sağlıklı kilo vermek. Gebelik sonrasında nasıl kilo veririm diyenler için Dr. Ayça Kaya ile konuştuk. Dr. Ayça Kaya ile kilolara ve şişmanlığa dair pek çok konuyu konuştuk. İşte onlardan birkaçı; özellikle tüketmemiz gereken besinler nelerdir, diyette doğru bilinen yanlışlar nelerdir, çocuklarımızı obeziteden korumak için ne yapmalıyız?