Hoşgeldiniz!

Doğuş Grubu

Doğuş Grubu Başkanı Ferit Şahenk: NTV Spor Kapanmıyor 00:57
Doğuş Grubu Başkanı Ferit Şahenk: NTV Spor Kapanmıyor 8 izlenme - 4 hafta önce Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, NTV Spor'un kapanacağına dair soruya, "Haberleri ilgiyle izliyorum. Böyle bir şey olursa biz zaten açıklarız." diyerek kanalın kapanmayacağını belirtti.
Fenerbahçe ile Doğuş İşbirliği Anlaşması İmzaladı 07:29
Fenerbahçe ile Doğuş İşbirliği Anlaşması İmzaladı 6 izlenme - 4 hafta önce - Fenerbahçe ile Doğuş işbirliği anlaşması imzaladıİSTANBUL - Fenerbahçe ile Doğuş Grubu iş birliği anlaşması imzaladı.
İnternetin Yeni Rengi Puhutv 01:50
İnternetin Yeni Rengi Puhutv 36 izlenme - 7 ay önce Doğuş Yayın Grubu’nun online TV platformu puhutv resmen yayında. Kendine özgü bir arayüzü olan geçmiş dönemde ve günümüzde yayınlanan film ve dizileri HD kaliteli ile izleme imkanı sunan puhutv online tv dünyasında emin adımlarla ilerliyor.
CNBC-e Reklamları - Uzun Jenerik 00:59
CNBC-e Reklamları - Uzun Jenerik 203 izlenme - 2 yıl önce CNBC-e, Doğuş Yayın Grubu ve NBC Universal ortaklığı altında 16 Ekim 2000'de Türkiye'de yayın yapmak üzere kurulan ekonomi ve dizi kanalı. CNBC-e, yayınlarını gündüz ve akşam kuşağı olarak ikiye ayırmaktadır. Gündüz kuşağında yayın formatını CNBC Amerika’dan alan CNBC-e, iş dünyasının bilgi ihtiyacını karşılamaktadır. Ekonomi ve piyasa bilgilerine gerçek zamanlı ulaşma olanağı sağlayan CNBC-e, gündüz kuşağında izleyici olarak ekonomi dünyasına yön veren profesyonelleri ve bireysel yatırımcıları hedeflemektedir. CNBC-e akşam kuşağında ise bir eğlence kanalı halini almaktadır. NBC, ABC, HBO, WB, MGM, Paramount, Buena Vista, Sony Columbia, FOX gibi dünya devleri ile işbirliği yaparak dünyada izlenme rekorları kıran ödüllü dizileri ve dünyaca ünlü yönetmenlerin filmlerini bazen orijinal dilde ve alt yazılı olarak bazen de Türkçe seslendirme ile ekrana getirmektedir. Hafta sonları ise daha çok çocukları hedef alan Nickelodeon kuşağına yer vermektedir. Farklı yayın formatı ile Türkiye'de ulusal kanallar ile rekabet eden CNBC-e'ye yayın hayatı boyunca, özellikle üniversiteler tarafından birçok ödül verilmiştir. 12 Eylül 2011 tarihinden itibaren 16:9 görüntü formatına geçmiştir.
Fenerbahçe - Doğuş Grubu Anlaşmasının Detayları Belli Oldu 01:40
Fenerbahçe - Doğuş Grubu Anlaşmasının Detayları Belli Oldu 12 izlenme - 3 ay önce Fenerbahçe ile Doğuş Grubu arasındaki basketboldaki anlaşmanın detayları ortaya çıktı. Doğuş, sarı-lacivertlilere 5 yıl boyunca 10 milyon dolar civarında para ödeyecek.
Fenerbahçe Basketbol Takımının İsmi, Fenerbahçe Doğuş Olacak 02:54
Fenerbahçe Basketbol Takımının İsmi, Fenerbahçe Doğuş Olacak 11 izlenme - 3 ay önce Euroleague'deki tek temsilcimiz Fenerbahçe, Doğuş Grubu ile anlaşması sonrasında erkek basketbol takımının ismini Fenerbahçe Doğuş olarak değiştirecek.
16 Mays 2013 Etohum Startup İstanbul - İzi Adato 14:05
16 Mays 2013 Etohum Startup İstanbul - İzi Adato 148 izlenme - 4 yıl önce 16 Mays 2013 Etohum Startup İstanbul - İzi Adato
Fenerbahçe, Doğuş Grubu'yla Sponsorluk Anlaşması İmzalanacağını Duyurdu 01:00
Fenerbahçe, Doğuş Grubu'yla Sponsorluk Anlaşması İmzalanacağını Duyurdu 3 izlenme - 4 hafta önce Fenerbahçe, erkek basketbol takımları için Doğuş Grubu ile sponsorluk anlaşması konusunda anlaşmaya varıldığını ve sözleşme imzalanacağını duyurdu.
Serdar Bilgili, Nazlı Çelik'le Maddi Durumu İyi Olduğu İçin Evlenmiş 01:18
Serdar Bilgili, Nazlı Çelik'le Maddi Durumu İyi Olduğu İçin Evlenmiş 68 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş'ın eski başkanının evlilik fobisi, boşanması durumunda vereceği tazminat ve nafakadan kaynaklanıyormuş ancak Nazlı Çelik'in maddi durumu işin rengini değiştirmiş.
Erdoğan: 01:28
Erdoğan: "Medeniyetimizde Ne Varsa Yok Etmeye Çalışıyorlar" 11 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, terör örgütü IŞİD’in İslam medeniyetinde ne varsa yok etmeye çalıştığını belirterek, "Medeniyetimiz tüm bu kültür katliamlarına rağmen varlığını sürdürmeyi başardı, inşallah başaracak.