Hoşgeldiniz!

Doha Videoları İzle

Katar'ın Başkenti Doha'da Nefes Kesen Görüntüler 03:11
Katar'ın Başkenti Doha'da Nefes Kesen Görüntüler 247 izlenme - 2 hafta önce Doha, Katar'ın başkenti ve en büyük şehridir. Şehir, ülkenin doğusunda Basra Körfezi kıyısında yer almaktadır. Doha'da Gezilecek Yerler: Gerek gece hayatı, gerek farklı kültürleri kucaklayan yapısı gerekse farklı mimarisiyle Doha’ya hoş geldiniz! Bu şehir, siz geçmişin güzellikleri arasında büyülenirken bugünü unutmanıza izin vermeyecek. Katar’ın başkenti Doha’da mutlaka görmeniz gereken yerler: Sheikh Faisal Bin Qassim Al Thani Museum İslami Sanatlar Müzesi State Grand Camii The Corniche Barzan Tower Khor Al Udeid Falcon Souk Eski Çarşı İnci Anıtı Doha Zoo
Dondurma Topuyla Şov Yapan Dondurmacı 00:27
Dondurma Topuyla Şov Yapan Dondurmacı 3.110 izlenme - 2 yıl önce Bir Maraşlı abimiz kadar olmasa da Katarlı dondurmacı kardeşi tebrik etmek gerekir.
Gülhan'ın Galaksi Rehberi | KATAR - Doha | 23 OCAK 2015 28:10
Gülhan'ın Galaksi Rehberi | KATAR - Doha | 23 OCAK 2015 899 izlenme - 2 yıl önce Gülhan Şen'in Sunduğu Sevilen Gezi Programı Gülhan'ın Galaksi Rehberi TRT Haber'deki Programına Katar'ın Doha Şehrini Tanıtarak Devam Ediyor... YOUTUBE - TWETTER - FACEBOOK UzunMetraj Youtube (Güncel) http://goo.gl/jqU2sx UzunMetraj Youtube (Arşiv) http://goo.gl/2gj9iS UzunMetraj Youtube (Arşiv) http://goo.gl/kI9cKT UzunMetraj Facebook http://goo.gl/xYgYjs UzunMetraj Twetter http://goo.gl/pljAeM medya,uzunmetraj,Gülhan'ın Galaksi Rehberi,gülhan şen,katar,katar doha,katar başkenti,medya uzunmetraj,galaksi rehberi 23 ocak 2015,katar gezisi,trt haber gülhan şen
Katar'da Safari Petrol Kadar Kıymetli 02:47
Katar'da Safari Petrol Kadar Kıymetli 827 izlenme - 3 yıl önce Kişi başına düşen gelirin en yüksek olduğu ülke Katar. Ülke ekonomisinin kaynağı petrol ama Katarlılar'ın kalbi çöllerin derinliklerinde atıyor. Habertürk başkent Doha yakınlarında düzenlenen bir çöl safarisine katıldı.
Sanatsal Şehir Tanıtımı - Doha (Katar) 03:50
Sanatsal Şehir Tanıtımı - Doha (Katar) 1.182 izlenme - 3 yıl önce Doğunun Parisi Dubai'ye alternatif olarak inşa edilen Katar'ın başkenti Doha'nın timelapse tekniğiyle göz mastürbasyonu niteliğindeki tanıtım videosunu izliyoruz.
Görme engelli milli atlet hedef yükseltti 05:28
Görme engelli milli atlet hedef yükseltti 203 izlenme - 2 yıl önce Katar'ın başkenti Doha'da düzenlenen Uluslararası Paralimpik Komitesi (IPC) Dünya Atletizm Şampiyonası'nda üçüncülük elde eden görme engelli milli atlet Hasan Hüseyin Kaçar, 2016 Rio Paralimpik Oyunları'nda şampiyonluk hedefliyor.
Güzergah: Doha - Zor Kısım (1977) 09:53
Güzergah: Doha - Zor Kısım (1977) 207 izlenme - 2 yıl önce 1977'de BBC ve Katar Televizyonu'nun işbirliği ile çekilen bu belgeselde 4 İngiliz TIR şoförünün İngiltere başkenti Londra'dan Katar başkenti Doha'ya olan yolculuk macerası anlatılmaktadır. Belgeselin ilk bölümü'nün sonu ile ikinci bölümü'nün başı Türkiye'de geçmektedir. Bu kısımda İstanbul'dan kalkan şoförlerin Suriye sınırı'na kadar olan yolculukları, ardından gümrükte yaşadıkları vize sıkıntıları anlatılmıştır. İstanbul maceraları için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/42515/guzergah-doha---kolay-kisim-1977
Google'ın Kiralık Devesi 00:59
Google'ın Kiralık Devesi 155 izlenme - 2 yıl önce Teknoloji kategorisine eklemem doğru mu oldu bilmem. Google Birleşik Arap Emirliklerinde Liwa Çölü'nde streetview tadında görüntü vermek için deve kiralamış efem. Görüntüler yukarda, detaylar linkte. http://goo.gl/IatGJN
Güzergah: Doha - Kolay Kısım (1977) 09:51
Güzergah: Doha - Kolay Kısım (1977) 147 izlenme - 2 yıl önce 1977'de BBC ve Katar Televizyonu'nun işbirliği ile çekilen bu belgeselde 4 İngiliz Tır şoförünün yolculuk macerası anlatılmaktadır. Belgeselin ilk bölümü'nün sonu ile ikinci bölümü'nün başı Türkiye'de geçmektedir. Bu kısımda Bulgaristan başktenti Sofya'dan kalkan şoförlerin İstanbul yolundaki macerası ve İstanbul'daki pazar alışverişi anlatılmıştır.
A Milli Futbol Takımı Doha'ya geldi 03:50
A Milli Futbol Takımı Doha'ya geldi 100 izlenme - 2 yıl önce Türkiye A Milli Futbol Takımı, 13 Kasım Cuma günü deplasmanda Katar ile oynayacağı özel maç için Doha'ya geldi.
katar Qtar doha şantiyeciler 03:06
katar Qtar doha şantiyeciler 228 izlenme - 5 yıl önce katar
İsmail Temiz Ayvagedigi 03:09
İsmail Temiz Ayvagedigi 285 izlenme - 9 yıl önce qatar
PSG, Eden Hazard İçin 75 Milyon Euro Teklif Etti 00:34
PSG, Eden Hazard İçin 75 Milyon Euro Teklif Etti 57 izlenme - 3 yıl önce Fransız devi Paris Saint-Germain, Chelsea'nin yıldızı Eden Hazard için 75 milyon Euro'luk teklif yaptı.
Gezimanya.com - Katar Doha 00:44
Gezimanya.com - Katar Doha 27 izlenme - 3 yıl önce Katar Doha Tanıtım Videosu.
Drogba: Destek ve Dua İçin Türkiye'ye Dönüyorum 00:18
Drogba: Destek ve Dua İçin Türkiye'ye Dönüyorum 37 izlenme - 3 yıl önce Katar'da tedavisi süren Galatasaraylı Drogba, "Türkiye, desteğimi göstermek ve sizle birlikte dua etmek için geri dönüyorum." dedi.
Drogba: Destek ve Dua İçin Türkiye'ye Dönüyorum 00:18
Drogba: Destek ve Dua İçin Türkiye'ye Dönüyorum 18 izlenme - 3 yıl önce Katar'da tedavisi süren Galatasaraylı Drogba, "Türkiye, desteğimi göstermek ve sizle birlikte dua etmek için geri dönüyorum." dedi.