Hoşgeldiniz!

Dökmek Videoları İzle

Depresyondan Çıkamamış Taraftar Profili 00:25
Depresyondan Çıkamamış Taraftar Profili 164.666 izlenme - 2 yıl önce Görüntüdeki abimizin galiba psikolojik sorunları olsa gerek. Yalnız, bir köşede ve dağılmış-dağıtmış bir halde.
Ispanakları Denize Dökmek 02:09
Ispanakları Denize Dökmek 1.122 izlenme - 4 hafta önce Taşı Toprağı Altın Şehir, 1978 yapımı Türk filmi. Orhan Aksoy'un en iyi filmlerinden biri olarak kabul edilen Taşı Toprağı Altın Şehir, ilgi çekici bölümleri olan bir kara mizah örneği sayılır. Film, kazanacağı parayla bir traktör almak için karısı, çocuğu ve kardeşiyle birlikte köyden kente çalışmaya gelen Ökkeş Uyanık'ın (Levent Kırca) öyküsünü anlatır. Filmin Adı: Taşı Toprağı Altın Şehir Yönetmen: Orhan Aksoy Oyuncular: Levent Kırca, Ayşegül Atik Yapım: Erler Film Yapımcı: Türker İnanoğlu Yapım Yılı: 1979
Sinirlendiği araca beton döktü! 01:44
Sinirlendiği araca beton döktü! 32.928 izlenme - 4 yıl önce Araç sahibi bir başka aracın önünü kesmesine çok ağır bir tepki verdi.
Çalışan Bilgisayarın Hard Diskine Su Dökmek 09:35
Çalışan Bilgisayarın Hard Diskine Su Dökmek 7.793 izlenme - 2 yıl önce Dayımıza youtube'da dolaşırken denkgeldim hele ki kasa temizleme videosu hipnotize etkili. Sakın evde denemeyin, en azından içini gördük. İyi seyirler
Bir Rus Deneyi 01:44
Bir Rus Deneyi 2.037 izlenme - 9 ay önce Bugün patronun arabasını başka bir apartmanın girişine park ettiğimde bana atar yapmıştı. Sokam arabana diyip çekip gitmek isterdim ama gidip arabayı sokağın ucuna parkettim. Bu adam gibi biri çıkıp da keşke koysaydı aranın içine. (betonu)
Oturduğu Yerde Kurtlarını Döken Teyze 00:18
Oturduğu Yerde Kurtlarını Döken Teyze 2.082 izlenme - 2 yıl önce Düğün katılan teyze tüm ısrarlara rağmen oynamaya piste çıkmamış ancak oturduğu yerde de oynamaktan geri kalmamış.
Çaycılar Kralı Murat 00:26
Çaycılar Kralı Murat 2.727 izlenme - 3 yıl önce Deli cemal'e bir rakip Diyarbakır'dan çıkıyor... yer İzmir, Güzelyalı.... Alkol, deniz ve kırmızı şortlu (t-shırt'lu de olabilir) çöpçü...
Şener Şen'in Als Hastaları İçin Başından Aşağı Su Dökmesi 00:06
Şener Şen'in Als Hastaları İçin Başından Aşağı Su Dökmesi 2.068 izlenme - 3 yıl önce Dünya çapında ALS Hastaları için başından aşağı buzlu su dökenlerin sayısının gittikçe artmıştı. Yurdum insanıda tabiki sessiz kalamazdı bu kampanyaya. Ülkemiz ünlüleri arasında Şener abimiz öncülük ediyor. Helal olsun.
Bira İçmek Hiç Bu Kadar Seksi Olmamıştı 01:27
Bira İçmek Hiç Bu Kadar Seksi Olmamıştı 2.397 izlenme - 5 yıl önce Seksi kadın ve kendine özgü bira içişi
Duştaki Kız Arkadaşa Buzlu Su Dökmek 02:16
Duştaki Kız Arkadaşa Buzlu Su Dökmek 1.959 izlenme - 3 yıl önce Daha önce klozeti streçleyip sevgilisine şaka yapan sadist ruhlu eleman şimdide hazırladığı buzlu suyu duştaki sevgilisinin kafasından aşağıya boşaltıyor. Streçlenmiş klozet şakası için http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/190084/klozeti-strec-filmle-kaplayip-kiz-arkadasa-saka-yapmak
Draje Şekerlere Eritilmiş Bakır Dökülürse Ne Olur? 02:51
Draje Şekerlere Eritilmiş Bakır Dökülürse Ne Olur? 358 izlenme - 10 ay önce Skittless şekerlerine 1,085°C eritilmiş bakır döken Tito4re ekibi olup biteni böyle gözlemliyor. İzliyoruz efendim.
Arabasının Önüne Park Edilen Araca Beton Dökmek 01:44
Arabasının Önüne Park Edilen Araca Beton Dökmek 1.595 izlenme - 3 yıl önce Görüntüler Rusya'dan arkadaşlar. Arabasının önüne park edilmiş aracı görünce çılgına dönen zengin fırlama genç arabaya zarar vererek kenara çekiyor ve beton mikseri çağırarak kırılan camdan içeriye arabaya beton döktürerek olay yerinden uzaklaşıyor.
Şener Şen'in ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Su Dökmesi 00:06
Şener Şen'in ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Su Dökmesi 1.544 izlenme - 3 yıl önce Dünya çapında ALS Hastaları için başından aşağı buzlu su dökenlerin sayısının gittikçe artmıştı. Yurdum insanıda tabiki sessiz kalamazdı bu kampanyaya. Ülkemiz ünlüleri arasında Şener abimiz öncülük ediyor. Helal olsun.
Şansölyeye Bira Banyosu Yaptırmak - Angela Merkel 00:31
Şansölyeye Bira Banyosu Yaptırmak - Angela Merkel 800 izlenme - 3 yıl önce Avrupa'nın ağzının içine baktığı Alman Şansölyesi Angela Merkel'in başından aşağı tam 5 bardak bira dökülmüş. Birayı döken ise bir garson. İstifini bozmadan bir artist edasıyla olmayan saçlarını geri atarak kameraya gülümsemesi de cabası.
Dereye Kan Döken Şahıs Gizli Kamerayla Yakalandı 03:20
Dereye Kan Döken Şahıs Gizli Kamerayla Yakalandı 10 izlenme - 1 hafta önce Konya'nın Akşehir ilçesindeki derelere kan döküldüğü ihbarı üzerine harekete geçen Akşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, bir köprü üzerindeki kan izlerinden yola çıkıp köprü yakınına gizli kamera yerleştirip kan döken aracı ve sürücüsünü tespit etti.
Beren Saat'in Başından Aşağı Buzlu Su Döküp Meydan Okuması 00:14
Beren Saat'in Başından Aşağı Buzlu Su Döküp Meydan Okuması 907 izlenme - 2 yıl önce ALS hastalığına dikkat çekmek ve bağış toplamak için yapılan buzlu su kampanyasına ünlülerden destek devam ediyor. Senarist Ece Yörenç'in ALS hastalığına dikkat çekmek için başından aşağı buzlu su döküp meydan okumasını kabul eden Beren Saat kampanya için bağışını yaptığını söyledi. Beren Saat daha sonra kafasından aşağı buzlu su dökerek Engin Hepileri, Esra Dermancıoğlu ve Kenan Doğulu'ya meydan okudu.
Kim Kardashian Ice Bucket Challenge 00:52
Kim Kardashian Ice Bucket Challenge 728 izlenme - 2 yıl önce kim kardashian'da Ice Bucket Challenge'ye destek verenler arasına girdi.
Ice Bucket Challange Yapan Köpek 00:39
Ice Bucket Challange Yapan Köpek 802 izlenme - 3 yıl önce Eleman köpeğini ice bucket challange yaptırabilmek için eğitmiş; ortaya da bu tatlı ama şaşırtıcı görüntü çıkmış. Her ne kadar akım bitmiş olsa da bu izlenilir.
Ali Şen'den ALS Hastalarına Destek 00:14
Ali Şen'den ALS Hastalarına Destek 510 izlenme - 3 yıl önce Ali Şen de Ece Vahapoğlu'nun challengeına uydu ve o da sadece buz döktü. Yine de kendisini tebrik ediyoruz. Bravo."Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Seda Sayan'ın Canlı Yayında Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 04:08
Seda Sayan'ın Canlı Yayında Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 535 izlenme - 2 yıl önce Efendim malumunuz iğrenç bir show programı daha başladı kanallarda. Seda Sayan Show Show TV ekranlarında başladı. Seda Sayan ilk programında yakın dostu Mehmet Ali Erbil ve Adnan Oktar'ın kediciklerinden 3 kızı ağırladı. Kendini piyasadan ve gündemden düşürmek istemeyen ve bunun için ALS hastalarına yardım etiketine sığınan Seda Sayan ALS Hastalığına(!) dikkat çekmek için başından aşağı su döktü.
Canlı Yayında Kurşun Döktürmek 09:55
Canlı Yayında Kurşun Döktürmek 227 izlenme - 2 yıl önce Adana'da yayın yapan yerel Akdeniz Televizyonu'nun sabah kuşağında yayınlanan "Akdeniz'de Sabah" programının yorumcuları, başlarına gelen olayların ardından canlı yayında kurşun döktürdü. Kendilerinin başarılarının devamını diler, cenabetliklerinin sonlanmasını arzu ederiz. Selma Teyze'yi sürekli dinlemelerini öneririz. Kem gözlere şiş abicim..
Arda Turan, Als Hastalığı İçin Başından Aşağıya Buzlu Su Döktürdü 00:21
Arda Turan, Als Hastalığı İçin Başından Aşağıya Buzlu Su Döktürdü 429 izlenme - 3 yıl önce ALS hastalığı ile savaşmak amacıyla başlatılan buzlu su kampanyasına katılan Arda Turan, milli futbolcu Burak Yılmaz'a meydan okudu.
Demet Akalın'da Başında Su Dökerek Als Hastalarında Destek Oldu 00:13
Demet Akalın'da Başında Su Dökerek Als Hastalarında Destek Oldu 388 izlenme - 3 yıl önce Demet Akalın da ALS'ye dikkat çekmek için yürütülen kampanyaya katıldı, başından aşağı buzlu su dökerek İbrahim Tatlıses ve Murat Boz'a meydan okudu.
Bilic'in Fatih Terim'e Meydan Okuması 00:15
Bilic'in Fatih Terim'e Meydan Okuması 441 izlenme - 3 yıl önce ALS hastaları için ice bucket challenge olayına başından aşağı su dökerek Beşiktaş teknik direktörü Bilic de eklendi. Challenge için ise Fatih Terim'i seçmiş.
Lady Gaga Da Buz Döken Ünlüler Arasına Girdi 00:30
Lady Gaga Da Buz Döken Ünlüler Arasına Girdi 317 izlenme - 3 yıl önce ALS hastalığı hakkında farkındalık oluşturmak amacıyla baştan aşağıya bir kova buz dökme kampanyasına Lady Gaga da katıldı.
 Buzlu Su Kovası Dökünen Dengesiz Kızlar 00:56
Buzlu Su Kovası Dökünen Dengesiz Kızlar 225 izlenme - 3 yıl önce Als muhabbetine kafalardan aşşağı buzlu su dökmeye çalışan sadece gençlik dizilerinde var olduğunu zannettiğim leş sesli en iyi arkadaş olarak takılan gavur kezbanı kızlarımızı izliyoruz efendim. pek meme yok ama artık idare edin.
Hipnoz Edici Boya Sanatı 03:43
Hipnoz Edici Boya Sanatı 244 izlenme - 2 yıl önce ahşap bloklar üzerine katman katman dökülen boyalarla muazzam görüntüler elde etmişler ve de sonunda bunları time lapse olarak bu izlediğimiz görüntülere dönüştürmüşler ki resmen hipnoz edici bir etkisi olmuş.
Ben ne dedim sana? 00:13
Ben ne dedim sana? 277 izlenme - 5 yıl önce Liselinin futbol aşkı D
Su Dökerek Adam Uyandırmak 01:24
Su Dökerek Adam Uyandırmak 204 izlenme - 2 yıl önce Soundtrack olarak halk ozanımız Azis'in bir parçasının yer aldığı bu küçük ama etkili şaka 42 saat uykusuz kaldıktan sonra koltukta uyuyakalan arkadaş ve onu su dökerek uyandıran insanları içermektedir.Fragmanın sonunda orijinal video mevcuttur. Not: Mezvu öğrenci evinde bakkala gitme tartışması yüzünden çıkıyor ve şakanın kurbanı evdeki misafir. Hayırlı işler.
Türkiye'de İstenmeyen Tüy Olmak 03:10
Türkiye'de İstenmeyen Tüy Olmak 173 izlenme - 2 yıl önce Sevgili arkadaşlar, orjinalini bulamadığım için televizyondan çektiğim videoyu sizlerle paylaşıyorum. Abimiz yerel bir kanalda ürün tanıtımına çıkıyor, devamını siz değerli arkadaşlarımın yorumlarına bırakıyorum.