Hoşgeldiniz!

Dökmek Videoları İzle

Depresyondan Çıkamamış Taraftar Profili 00:25
Depresyondan Çıkamamış Taraftar Profili 164.376 izlenme - 2 yıl önce Görüntüdeki abimizin galiba psikolojik sorunları olsa gerek. Yalnız, bir köşede ve dağılmış-dağıtmış bir halde.
Sinirlendiği araca beton döktü! 01:44
Sinirlendiği araca beton döktü! 32.887 izlenme - 4 yıl önce Araç sahibi bir başka aracın önünü kesmesine çok ağır bir tepki verdi.
Bir Rus Deneyi 01:44
Bir Rus Deneyi 2.037 izlenme - 8 ay önce Bugün patronun arabasını başka bir apartmanın girişine park ettiğimde bana atar yapmıştı. Sokam arabana diyip çekip gitmek isterdim ama gidip arabayı sokağın ucuna parkettim. Bu adam gibi biri çıkıp da keşke koysaydı aranın içine. (betonu)
Çalışan Bilgisayarın Hard Diskine Su Dökmek 09:35
Çalışan Bilgisayarın Hard Diskine Su Dökmek 7.775 izlenme - 2 yıl önce Dayımıza youtube'da dolaşırken denkgeldim hele ki kasa temizleme videosu hipnotize etkili. Sakın evde denemeyin, en azından içini gördük. İyi seyirler
Oturduğu Yerde Kurtlarını Döken Teyze 00:18
Oturduğu Yerde Kurtlarını Döken Teyze 2.078 izlenme - 2 yıl önce Düğün katılan teyze tüm ısrarlara rağmen oynamaya piste çıkmamış ancak oturduğu yerde de oynamaktan geri kalmamış.
Çaycılar Kralı Murat 00:26
Çaycılar Kralı Murat 2.724 izlenme - 3 yıl önce Deli cemal'e bir rakip Diyarbakır'dan çıkıyor... yer İzmir, Güzelyalı.... Alkol, deniz ve kırmızı şortlu (t-shırt'lu de olabilir) çöpçü...
Şener Şen'in Als Hastaları İçin Başından Aşağı Su Dökmesi 00:06
Şener Şen'in Als Hastaları İçin Başından Aşağı Su Dökmesi 2.067 izlenme - 3 yıl önce Dünya çapında ALS Hastaları için başından aşağı buzlu su dökenlerin sayısının gittikçe artmıştı. Yurdum insanıda tabiki sessiz kalamazdı bu kampanyaya. Ülkemiz ünlüleri arasında Şener abimiz öncülük ediyor. Helal olsun.
Bira İçmek Hiç Bu Kadar Seksi Olmamıştı 01:27
Bira İçmek Hiç Bu Kadar Seksi Olmamıştı 2.389 izlenme - 5 yıl önce Seksi kadın ve kendine özgü bira içişi
Draje Şekerlere Eritilmiş Bakır Dökülürse Ne Olur? 02:51
Draje Şekerlere Eritilmiş Bakır Dökülürse Ne Olur? 354 izlenme - 9 ay önce Skittless şekerlerine 1,085°C eritilmiş bakır döken Tito4re ekibi olup biteni böyle gözlemliyor. İzliyoruz efendim.
Duştaki Kız Arkadaşa Buzlu Su Dökmek 02:16
Duştaki Kız Arkadaşa Buzlu Su Dökmek 1.942 izlenme - 3 yıl önce Daha önce klozeti streçleyip sevgilisine şaka yapan sadist ruhlu eleman şimdide hazırladığı buzlu suyu duştaki sevgilisinin kafasından aşağıya boşaltıyor. Streçlenmiş klozet şakası için http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/190084/klozeti-strec-filmle-kaplayip-kiz-arkadasa-saka-yapmak
Şener Şen'in ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Su Dökmesi 00:06
Şener Şen'in ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Su Dökmesi 1.497 izlenme - 2 yıl önce Dünya çapında ALS Hastaları için başından aşağı buzlu su dökenlerin sayısının gittikçe artmıştı. Yurdum insanıda tabiki sessiz kalamazdı bu kampanyaya. Ülkemiz ünlüleri arasında Şener abimiz öncülük ediyor. Helal olsun.
Arabasının Önüne Park Edilen Araca Beton Dökmek 01:44
Arabasının Önüne Park Edilen Araca Beton Dökmek 1.535 izlenme - 3 yıl önce Görüntüler Rusya'dan arkadaşlar. Arabasının önüne park edilmiş aracı görünce çılgına dönen zengin fırlama genç arabaya zarar vererek kenara çekiyor ve beton mikseri çağırarak kırılan camdan içeriye arabaya beton döktürerek olay yerinden uzaklaşıyor.
Şansölyeye Bira Banyosu Yaptırmak - Angela Merkel 00:31
Şansölyeye Bira Banyosu Yaptırmak - Angela Merkel 796 izlenme - 2 yıl önce Avrupa'nın ağzının içine baktığı Alman Şansölyesi Angela Merkel'in başından aşağı tam 5 bardak bira dökülmüş. Birayı döken ise bir garson. İstifini bozmadan bir artist edasıyla olmayan saçlarını geri atarak kameraya gülümsemesi de cabası.
Beren Saat'in Başından Aşağı Buzlu Su Döküp Meydan Okuması 00:14
Beren Saat'in Başından Aşağı Buzlu Su Döküp Meydan Okuması 891 izlenme - 2 yıl önce ALS hastalığına dikkat çekmek ve bağış toplamak için yapılan buzlu su kampanyasına ünlülerden destek devam ediyor. Senarist Ece Yörenç'in ALS hastalığına dikkat çekmek için başından aşağı buzlu su döküp meydan okumasını kabul eden Beren Saat kampanya için bağışını yaptığını söyledi. Beren Saat daha sonra kafasından aşağı buzlu su dökerek Engin Hepileri, Esra Dermancıoğlu ve Kenan Doğulu'ya meydan okudu.
Kim Kardashian Ice Bucket Challenge 00:52
Kim Kardashian Ice Bucket Challenge 711 izlenme - 2 yıl önce kim kardashian'da Ice Bucket Challenge'ye destek verenler arasına girdi.
Ice Bucket Challange Yapan Köpek 00:39
Ice Bucket Challange Yapan Köpek 802 izlenme - 3 yıl önce Eleman köpeğini ice bucket challange yaptırabilmek için eğitmiş; ortaya da bu tatlı ama şaşırtıcı görüntü çıkmış. Her ne kadar akım bitmiş olsa da bu izlenilir.
Ali Şen'den ALS Hastalarına Destek 00:14
Ali Şen'den ALS Hastalarına Destek 510 izlenme - 3 yıl önce Ali Şen de Ece Vahapoğlu'nun challengeına uydu ve o da sadece buz döktü. Yine de kendisini tebrik ediyoruz. Bravo."Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Seda Sayan'ın Canlı Yayında Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 04:08
Seda Sayan'ın Canlı Yayında Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 522 izlenme - 2 yıl önce Efendim malumunuz iğrenç bir show programı daha başladı kanallarda. Seda Sayan Show Show TV ekranlarında başladı. Seda Sayan ilk programında yakın dostu Mehmet Ali Erbil ve Adnan Oktar'ın kediciklerinden 3 kızı ağırladı. Kendini piyasadan ve gündemden düşürmek istemeyen ve bunun için ALS hastalarına yardım etiketine sığınan Seda Sayan ALS Hastalığına(!) dikkat çekmek için başından aşağı su döktü.
Canlı Yayında Kurşun Döktürmek 09:55
Canlı Yayında Kurşun Döktürmek 220 izlenme - 2 yıl önce Adana'da yayın yapan yerel Akdeniz Televizyonu'nun sabah kuşağında yayınlanan "Akdeniz'de Sabah" programının yorumcuları, başlarına gelen olayların ardından canlı yayında kurşun döktürdü. Kendilerinin başarılarının devamını diler, cenabetliklerinin sonlanmasını arzu ederiz. Selma Teyze'yi sürekli dinlemelerini öneririz. Kem gözlere şiş abicim..
Arda Turan, Als Hastalığı İçin Başından Aşağıya Buzlu Su Döktürdü 00:21
Arda Turan, Als Hastalığı İçin Başından Aşağıya Buzlu Su Döktürdü 429 izlenme - 3 yıl önce ALS hastalığı ile savaşmak amacıyla başlatılan buzlu su kampanyasına katılan Arda Turan, milli futbolcu Burak Yılmaz'a meydan okudu.
Demet Akalın'da Başında Su Dökerek Als Hastalarında Destek Oldu 00:13
Demet Akalın'da Başında Su Dökerek Als Hastalarında Destek Oldu 388 izlenme - 3 yıl önce Demet Akalın da ALS'ye dikkat çekmek için yürütülen kampanyaya katıldı, başından aşağı buzlu su dökerek İbrahim Tatlıses ve Murat Boz'a meydan okudu.
Bilic'in Fatih Terim'e Meydan Okuması 00:15
Bilic'in Fatih Terim'e Meydan Okuması 441 izlenme - 3 yıl önce ALS hastaları için ice bucket challenge olayına başından aşağı su dökerek Beşiktaş teknik direktörü Bilic de eklendi. Challenge için ise Fatih Terim'i seçmiş.
Lady Gaga Da Buz Döken Ünlüler Arasına Girdi 00:30
Lady Gaga Da Buz Döken Ünlüler Arasına Girdi 317 izlenme - 3 yıl önce ALS hastalığı hakkında farkındalık oluşturmak amacıyla baştan aşağıya bir kova buz dökme kampanyasına Lady Gaga da katıldı.
 Buzlu Su Kovası Dökünen Dengesiz Kızlar 00:56
Buzlu Su Kovası Dökünen Dengesiz Kızlar 225 izlenme - 3 yıl önce Als muhabbetine kafalardan aşşağı buzlu su dökmeye çalışan sadece gençlik dizilerinde var olduğunu zannettiğim leş sesli en iyi arkadaş olarak takılan gavur kezbanı kızlarımızı izliyoruz efendim. pek meme yok ama artık idare edin.
Hipnoz Edici Boya Sanatı 03:43
Hipnoz Edici Boya Sanatı 239 izlenme - 2 yıl önce ahşap bloklar üzerine katman katman dökülen boyalarla muazzam görüntüler elde etmişler ve de sonunda bunları time lapse olarak bu izlediğimiz görüntülere dönüştürmüşler ki resmen hipnoz edici bir etkisi olmuş.
Ben ne dedim sana? 00:13
Ben ne dedim sana? 277 izlenme - 5 yıl önce Liselinin futbol aşkı D
Su Dökerek Adam Uyandırmak 01:24
Su Dökerek Adam Uyandırmak 203 izlenme - 2 yıl önce Soundtrack olarak halk ozanımız Azis'in bir parçasının yer aldığı bu küçük ama etkili şaka 42 saat uykusuz kaldıktan sonra koltukta uyuyakalan arkadaş ve onu su dökerek uyandıran insanları içermektedir.Fragmanın sonunda orijinal video mevcuttur. Not: Mezvu öğrenci evinde bakkala gitme tartışması yüzünden çıkıyor ve şakanın kurbanı evdeki misafir. Hayırlı işler.
Camisine Cemaat Gelmeyen İmamın Kendini Yakmaya Çalışması 02:27
Camisine Cemaat Gelmeyen İmamın Kendini Yakmaya Çalışması 193 izlenme - 3 yıl önce DENİZLİ'nin Çal İlçesi'ne bağlı Akkent Mahallesi'ndeki Hatipoğlu Camisi imamı olarak görev yaparken, 50 nüfuslu Karapınar Mahallesi camisine ataması yapılan imam 50 yaşındaki Z.H., İl Müftülüğü binası önünde üzerine benzin döküp, kendini yakmak istedi. İmam Z.H, kızı ve bir yakın arkadaşının üzerine atlayıp, elindeki çakmağı almasıyla ikna edilerek, vazgeçirildi. Çal İlçesi'nin Akkent Mahallesi'ndeki Hatipoğlu Camisi'nde görev yapan 30 yıllık imam Z.H. rotasyon nedeniyle, 50 nüfuslu Karapınar Mahallesi camisine atandı. İki çocuk babası Z.H., yurt dışı ve yurt içindeki başarılı çalışmaları nedeniyle Diyanet İşleri Başkanı'nın elinden ödül almış olmasına rağmen rotasyonla daha az cemaatin olduğu bir mahalleye atanmasına tepki gösterdi. Bu tepkiyi de kendini yakarak göstermek istemiş olmalı. İzleyelim..
Türkiye'de İstenmeyen Tüy Olmak 03:10
Türkiye'de İstenmeyen Tüy Olmak 168 izlenme - 2 yıl önce Sevgili arkadaşlar, orjinalini bulamadığım için televizyondan çektiğim videoyu sizlerle paylaşıyorum. Abimiz yerel bir kanalda ürün tanıtımına çıkıyor, devamını siz değerli arkadaşlarımın yorumlarına bırakıyorum.
Artık Barda İçkiniz Dökülmeyecek 01:06
Artık Barda İçkiniz Dökülmeyecek 124 izlenme - 2 yıl önce Evet efendim yüzyılın icadı ödülüne aday bu ürün artık herkesin en büyük derdine derman oluyor.. izliyoruz...