Hoşgeldiniz!

dökmen

Sosyal Medya Bağımlılığı ve Gençleri Kıyaslama 14:05
Sosyal Medya Bağımlılığı ve Gençleri Kıyaslama 2.252 izlenme - 9 ay önce Gençlerin Sosyal Medya Bağımlılığı ve Gençlerin Mukayse Edilmesi-CNN TÜRK Gündem Özel-Üstün Dökmen, Serdar Kuzuloğlu, Özgür Bolat, Ece Karaboncuk
Üstün Dökmen'le Küçük Şeyler 29:34
Üstün Dökmen'le Küçük Şeyler 950 izlenme - 7 ay önce Küçük Şeyler; Psikolog Prof. Dr. Üstün Dökmen hocanın bir dönem pazar sabahları TRT 1'de yayınlanan programıdır. Daha sonralarda Star TV'de programa devam etmiştir. Bu bölümde Stres Yönetimi ve Özyönetim konuları işlenmektedir.
Komşu Köyün Delisi 08:02
Komşu Köyün Delisi 3.604 izlenme - 9 yıl önce çaydef tiyatro ekibi
Selam Ver 01:23
Selam Ver 2.633 izlenme - 6 yıl önce Şiir : Üstün Dökmen - Yorum : İsmihan Erdoğmuş
Komşu Köyün Delisi Bölüm4 08:02
Komşu Köyün Delisi Bölüm4 2.267 izlenme - 9 yıl önce çaydef tiyatro ekibi
Komşu Köyün Delisi Bölüm9 17:43
Komşu Köyün Delisi Bölüm9 1.279 izlenme - 9 yıl önce çaydef tiyatro ekibi
Komşu Köyün Delisi Bölüm6 08:02
Komşu Köyün Delisi Bölüm6 1.243 izlenme - 9 yıl önce çaydef tiyatro ekibi
electro boogie & jonglör show 2 05:14
electro boogie & jonglör show 2 2.284 izlenme - 9 yıl önce okulumuzda düzenlenen yetenek yarışmasındaki ikinci gösterimizden görüntüler ( enstantaneler ) =)
Üstün Dökmen: Başarı tamamen göreceli bir kavramdır 01:50
Üstün Dökmen: Başarı tamamen göreceli bir kavramdır 126 izlenme - 8 ay önce Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem Özel programına konuk olan Psikolog - Yazar Prof. Dr. Üstün Dökmen, başarının göreceli bir kavram olduğunu belirtti. Dökmen, "Başarı tamamen göreceli. Çağa, yıla, topluma ve hatta kişiye göre değişiyor. Tamamen göreceli bir kavram. Hatta kişinin zamanına göre bile değişiyor. Okuduğumuz bir romanı, 20 yıl sonra okuyunca beğeniriz ya da beğenmeyiz. Bu bile değişiyor" dedi.
Gençlerimizi Yarın Ne Bekliyor? Üstün Dökmen Yanıtladı 04:55
Gençlerimizi Yarın Ne Bekliyor? Üstün Dökmen Yanıtladı 143 izlenme - 1 yıl önce CNN TÜRK'te Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem Özel programına konuk olan Eğitimci-Psikolog Prof. Dr Üstün Dökmen, botları yüksek ama iletişim kuramayan, dil öğrenen ama empati yeteneği olmayan, kurstan kursa koşan ama arkadaş edinemeyen, teknoloji ve fast food bağımlısı yeni nesili gelecekte nelerin beklediğini yorumladı.
Üstün Dökmen: 03:49
Üstün Dökmen: 435 izlenme - 4 yıl önce "Hakan Çelik ile Hafta Sonu Keyfi" Prof. Dr. Üstün Dökmen'i ağırladı. Eğitim sistemindeki zorluklara dikkat çeken Üstün Dökmen, özellikle ders çalışması konusunda çocuklara baskı yapılmaması gerektiğini söyledi. Dökmen, velileri, çocukların durumunu anlayabilmeleri için onların ders kitaplarını okumaya, çözdükleri testleri tamamlamaya davet etti. Programın tüm videoları: http://tv.cnnturk.com/haftasonukeyfi
İngilizce Öğrenmede Neden Başarılı Olamıyoruz? 03:29
İngilizce Öğrenmede Neden Başarılı Olamıyoruz? 159 izlenme - 1 yıl önce CNN TÜRK'te Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem Özel programında, botları yüksek ama iletişim kuramayan, dil öğrenen ama empati yeteneği olmayan, kurstan kursa koşan ama arkadaş edinemeyen, teknoloji ve fast food bağımlısı yeni nesil masaya yatırıldı. Program konuklarından Dr. Özgür Bolat, Eğitim ve Başarı programı yapımcısı Ece Karaboncuk, Eğitimci-Psikolog Prof. Dr Üstün Dökmen ve Teknoloji Yazarı Serdar Kuzuloğlu, "İngilizce öğrenmede neden başarılı olamıyoruz?" sorusuna yanıt verdi.
Üstün Dökmen’den Ailelere ' Yalan' Uyarısı 02:47
Üstün Dökmen’den Ailelere ' Yalan' Uyarısı 88 izlenme - 8 ay önce CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem Özel programında, "Ailede sorunları ne tetikler?" sorusuna yanıt arandı. Programın konuklarından biri de Psikolog Prof. Dr. Üstün Dökmen'di. Dökmen yaptığı konuşmada, "Beyaz da olsa çocuğunuza yalan söylemeyin" uyarısında bulundu.
Yaşama Yerleşmek - Fragman 00:39
Yaşama Yerleşmek - Fragman 198 izlenme - 4 yıl önce 2001 2008 Yılları Arasında Trt 1 De Yayınlanan Ve Özgün Formatıyla Bir Marka Haline Gelerek Bir Çok Ödül Alan “küçük Şeyler” Programı “yaşama Yerleşmek” Olarak Yeni Formatı Ve Güncellenmiş Konularıyla 21 Eylül 2014 Pazar Günü Saat 18:00’den Hatalık Periyotla Tekrar Trt 1 De Yayınlanmaya Başlıyor. Sorunları Ortaya Koymak İçin Program İçinde Kısa Dramalar Ve Canlandırmalar Da Yer Alıyor. Senarist Dersu Yavuz Altun’un Yazdığı Drama Bölümlerinde Oyuncular Kutay Sungar, Özlem Gündoğdu, Eylül Öztürk, Muhammet Çakay, Ayşin Tabiloğlu Ve Emre Yurttakalın Rol Alıyor… Zaman Zaman Programa Katılan Ünlü Konuklar İle Konuyla İlgili Tartışmalar Yapılıyor. Programın Birinci Bölümünde, Konuk Olan Nuri Alço’nun Gençlere Yönelik Uyuşturucularla Mücadele Kapsamında Yaptığı Çalışmalar Ele Alınıyor. Program 100 Kişilik Bir Seyirci Topluluğunun Katılımıyla Ankara Trt Arı Stüdyosunda Çekiliyor. Üstün Dökmen Zaman Zaman Anlatımına Seyircilerin Deneyimlerini De Katarak İnteraktif Bir Sunum Yapıyor. Ayrıca, Programda İnternet Fenomenleri Eylül Öztürk Ve Uğur Erdoğan Üstün Dökmen İle Eğlenceli Videolar Çekip Yüz Binlerce Takipçisiyle Anında Paylaşıyorlar…
Doğru Meslek Seçimi Nasıl Yapılır? 02:50
Doğru Meslek Seçimi Nasıl Yapılır? 62 izlenme - 9 ay önce Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem Özel programında iş hayatının yarattığı stres, başarı için yapılabilecekler ve mutlu bir hayatın ipuçları konuşuldu. Konuklardan Psikolog, Eğitimci - Yazar Prof. Dr. Üstün Dökmen meslek seçimi konusunda gençlere önerilerde bulundu. Dökmen, "Meslek seçiminde önemli olan iki faktör vardır. Seçilen meslek yeteneğe ve hevese uygun olmalı. 'Nereye gittiğini bilen insana, dünya kenara çekilip yol verirmiş' çok sevdiğim bir sözdür" diye konuştu.
Jonglör Show 02:03
Jonglör Show 666 izlenme - 9 yıl önce süper bir jonglörlük gösterisi yerli jonglör genç yetenek samet dökmen
Üstün Dökmen ile Yaşama Yerleşmek 01:40
Üstün Dökmen ile Yaşama Yerleşmek 129 izlenme - 3 yıl önce Üstün Dökmen ile Yaşama Yerleşmek yeni sezonda TRT ekranlarında yer buluyor. Efenim kendini gerçekleştirmek isteyen insanların izlemesi gereken programın soundtrack'ı da işte burada.. İçerisinde vine fenomenlerinden Eylül Öztürk'ün de bulunduğu klip, program neşeli mi neşeli olmuş. Mutluysan , üzgünsen Sinirliysen , sessizsen Cesursan, korkaksan Heyecanlıysan, sakinsen Utangaçsan, arsızsan İNSANSIN HAYATI YAKALA ... :)
Uzmanlar değişen eğitim sistemini tartıştı - Gündem Özel 23.09.2017 Cumartesi 03:16:47
Uzmanlar değişen eğitim sistemini tartıştı - Gündem Özel 23.09.2017 Cumartesi 48 izlenme - 7 ay önce TEOG sınavının kalkmasıyla gözler yine eğitim sistemine çevrildi. Dünya standartlarında bir eğitimin olmazsa olmazları ne? Öğrencilerin daha aktif ve üretken olacağı bir model nasıl olmalı? Sadece okul değil hayat başarısı için hangi donanımlara ihtiyaç var? Peki, ya gençler... Onlar nasıl bir gelecek istiyor? Yarınlardan ne bekliyor? Deniz Bayramoğlu sordu, Psikolog Prof. Dr. Acar Baltaş, Psikolog Eğitimci-Yazar Prof. Dr. Üstün Dökmen, Eğitim Bilimci - Yazar Dr. Özgür Bolat, kuşak araştırmacısı Evrim Kuran yanıtladı.
Üstün Dökmen Salincakta13.03.2012 03:00
Üstün Dökmen Salincakta13.03.2012 184 izlenme - 6 yıl önce
Emekli Tuğgeneral Çetin Dökmen, Son Yolculuğuna Uğurlandı 01:56
Emekli Tuğgeneral Çetin Dökmen, Son Yolculuğuna Uğurlandı 17 izlenme - 10 ay önce Emekli Tuğgeneral Çetin Dökmen, son yolculuğuna uğurlandı ESKİŞEHİR - Eskişehir'de uzun süre görev yapan ve dün akşam hayatını kaybeden Hava Kuvvetleri Komutanlığından emekli Tuğgeneral Çetin Dökmen düzenlenen askeri törenle son yolculuğuna uğurlandı.
Psy Bursada 00:43
Psy Bursada 90 izlenme - 5 yıl önce Gangam Style