Hoşgeldiniz!

Dökmen Videoları İzle

Komşu Köyün Delisi 08:02
Komşu Köyün Delisi 3.595 izlenme - 8 yıl önce çaydef tiyatro ekibi
Selam Ver 01:23
Selam Ver 2.496 izlenme - 5 yıl önce Şiir : Üstün Dökmen - Yorum : İsmihan Erdoğmuş
Komşu Köyün Delisi Bölüm4 08:02
Komşu Köyün Delisi Bölüm4 2.267 izlenme - 8 yıl önce çaydef tiyatro ekibi
Komşu Köyün Delisi Bölüm9 17:43
Komşu Köyün Delisi Bölüm9 1.278 izlenme - 8 yıl önce çaydef tiyatro ekibi
Komşu Köyün Delisi Bölüm6 08:02
Komşu Köyün Delisi Bölüm6 1.235 izlenme - 8 yıl önce çaydef tiyatro ekibi
İngilizce Öğrenmede Neden Başarılı Olamıyoruz? 03:29
İngilizce Öğrenmede Neden Başarılı Olamıyoruz? 89 izlenme - 3 ay önce CNN TÜRK'te Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem Özel programında, botları yüksek ama iletişim kuramayan, dil öğrenen ama empati yeteneği olmayan, kurstan kursa koşan ama arkadaş edinemeyen, teknoloji ve fast food bağımlısı yeni nesil masaya yatırıldı. Program konuklarından Dr. Özgür Bolat, Eğitim ve Başarı programı yapımcısı Ece Karaboncuk, Eğitimci-Psikolog Prof. Dr Üstün Dökmen ve Teknoloji Yazarı Serdar Kuzuloğlu, "İngilizce öğrenmede neden başarılı olamıyoruz?" sorusuna yanıt verdi.
electro boogie & jonglör show 2 05:14
electro boogie & jonglör show 2 2.266 izlenme - 8 yıl önce okulumuzda düzenlenen yetenek yarışmasındaki ikinci gösterimizden görüntüler ( enstantaneler ) =)
Gençlerimizi Yarın Ne Bekliyor? Üstün Dökmen Yanıtladı 04:55
Gençlerimizi Yarın Ne Bekliyor? Üstün Dökmen Yanıtladı 50 izlenme - 3 ay önce CNN TÜRK'te Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem Özel programına konuk olan Eğitimci-Psikolog Prof. Dr Üstün Dökmen, botları yüksek ama iletişim kuramayan, dil öğrenen ama empati yeteneği olmayan, kurstan kursa koşan ama arkadaş edinemeyen, teknoloji ve fast food bağımlısı yeni nesili gelecekte nelerin beklediğini yorumladı.
Üstün Dökmen: 03:49
Üstün Dökmen: 323 izlenme - 3 yıl önce "Hakan Çelik ile Hafta Sonu Keyfi" Prof. Dr. Üstün Dökmen'i ağırladı. Eğitim sistemindeki zorluklara dikkat çeken Üstün Dökmen, özellikle ders çalışması konusunda çocuklara baskı yapılmaması gerektiğini söyledi. Dökmen, velileri, çocukların durumunu anlayabilmeleri için onların ders kitaplarını okumaya, çözdükleri testleri tamamlamaya davet etti. Programın tüm videoları: http://tv.cnnturk.com/haftasonukeyfi
Yaşama Yerleşmek - Fragman 00:39
Yaşama Yerleşmek - Fragman 181 izlenme - 3 yıl önce 2001 2008 Yılları Arasında Trt 1 De Yayınlanan Ve Özgün Formatıyla Bir Marka Haline Gelerek Bir Çok Ödül Alan “küçük Şeyler” Programı “yaşama Yerleşmek” Olarak Yeni Formatı Ve Güncellenmiş Konularıyla 21 Eylül 2014 Pazar Günü Saat 18:00’den Hatalık Periyotla Tekrar Trt 1 De Yayınlanmaya Başlıyor. Sorunları Ortaya Koymak İçin Program İçinde Kısa Dramalar Ve Canlandırmalar Da Yer Alıyor. Senarist Dersu Yavuz Altun’un Yazdığı Drama Bölümlerinde Oyuncular Kutay Sungar, Özlem Gündoğdu, Eylül Öztürk, Muhammet Çakay, Ayşin Tabiloğlu Ve Emre Yurttakalın Rol Alıyor… Zaman Zaman Programa Katılan Ünlü Konuklar İle Konuyla İlgili Tartışmalar Yapılıyor. Programın Birinci Bölümünde, Konuk Olan Nuri Alço’nun Gençlere Yönelik Uyuşturucularla Mücadele Kapsamında Yaptığı Çalışmalar Ele Alınıyor. Program 100 Kişilik Bir Seyirci Topluluğunun Katılımıyla Ankara Trt Arı Stüdyosunda Çekiliyor. Üstün Dökmen Zaman Zaman Anlatımına Seyircilerin Deneyimlerini De Katarak İnteraktif Bir Sunum Yapıyor. Ayrıca, Programda İnternet Fenomenleri Eylül Öztürk Ve Uğur Erdoğan Üstün Dökmen İle Eğlenceli Videolar Çekip Yüz Binlerce Takipçisiyle Anında Paylaşıyorlar…
Jonglör Show 02:03
Jonglör Show 663 izlenme - 8 yıl önce süper bir jonglörlük gösterisi yerli jonglör genç yetenek samet dökmen
Üstün Dökmen ile Yaşama Yerleşmek 01:40
Üstün Dökmen ile Yaşama Yerleşmek 101 izlenme - 2 yıl önce Üstün Dökmen ile Yaşama Yerleşmek yeni sezonda TRT ekranlarında yer buluyor. Efenim kendini gerçekleştirmek isteyen insanların izlemesi gereken programın soundtrack'ı da işte burada.. İçerisinde vine fenomenlerinden Eylül Öztürk'ün de bulunduğu klip, program neşeli mi neşeli olmuş. Mutluysan , üzgünsen Sinirliysen , sessizsen Cesursan, korkaksan Heyecanlıysan, sakinsen Utangaçsan, arsızsan İNSANSIN HAYATI YAKALA ... :)
Üstün Dökmen Salincakta13.03.2012 03:00
Üstün Dökmen Salincakta13.03.2012 177 izlenme - 5 yıl önce
Psy Bursada 00:43
Psy Bursada 90 izlenme - 5 yıl önce Gangam Style