Hoşgeldiniz!

dokunulmazlık

Rusya Survivor 02:46
Rusya Survivor 13.411 izlenme - 1 yıl önce Ülkemizde de oldukça popüler olan yarışmanın daha fazla ilgi çekici olanı tabii ki Rusya'da yayınlanmaktadır.
HDP'li Vekillerin ''Biji Serok Apo'' Sloganlarıyla Komisyonu Terk Etmesi 00:30
HDP'li Vekillerin ''Biji Serok Apo'' Sloganlarıyla Komisyonu Terk Etmesi 3.326 izlenme - 6 ay önce Dokunulmazlıkların görüşüldüğü TBMM Meclis Anayasa Komisyonunda, HDP'li vekiller komisyonu terk ederken "Biji Serok Apo" sloganları attıkları duyuldu.
Dokunulmazlık Görüşmesinde Kavga Çıktı 02:40
Dokunulmazlık Görüşmesinde Kavga Çıktı 2.415 izlenme - 6 ay önce Anayasa Komisyonu'nda dokunulmazlık görüşmeleri çıkan kavgalar yüzünden pazartesi gününe ertelendi. Anayasa Komisyonu’nun başında AK Partili ile HDP milletvekilleri arasında kavga çıktı. Kadın milletvekilleri de kavganın arasında kaldı. Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, milletvekillerini sakinleştirmeye çalıştı. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ile HDP Grup Başkanvekili İdris Baluken ve Muş Milletvekili Ahmet Yıldırım arasında da tartışma yaşandı. Komisyon toplantısına saat 18.00’e kadar ara verildi. PAZARTESİ GÜNÜNE ERTELENDİ Aranın ardından Anayasa Komisyonu Toplantısı, kavga çıkması ve bazı milletvekillerinin yaralanması üzerine 2 Mayıs Pazartesi günü saat 15.00’te toplanmak üzere ertelendi. YARALANAN MİLLETVEKİLLERİ Anayasa Komisyonu Toplantısı’nda çıkan kavgada AK Parti Kırıkkale Milletvekili Mehmet Demir, Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz ile HDP İstanbul Milletvekili Erdal Ataş ve Diyarbakır Milletvekili Feleknas Uca yaralandı. Yaralanan milletvekilleri hastanelere gitti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kimin Fezlekesi Varsa Hemen Yargıya Taşınmalı 03:36
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kimin Fezlekesi Varsa Hemen Yargıya Taşınmalı 1.117 izlenme - 7 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kentsel Dönüşüm Kurultayı'nda konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, dokunulmazlıklara ilişkin, ' Kimin fezlekesi varsa o fezlekeyle ilgili süreç hemen yargıya taşınmalı. Suçun varsa yargılanacaksın kardeşim. Terör örgütüne arabanla, tabutlarla silah taşıyacaksın, ondan sonra...Hani 'kalksın' diyordun da şimdi ne oldu. Niye geri vitese taktın. ' dedi.
Atakan-Nagihan Vs İbrahim-Damla Kapışma - Ödül Oyunu (Survivor 2016 - 21 Şubat Pazar) 03:20
Atakan-Nagihan Vs İbrahim-Damla Kapışma - Ödül Oyunu (Survivor 2016 - 21 Şubat Pazar) 1.407 izlenme - 8 ay önce Atakan-Nagihan Vs İbrahim-Damla Kapışma - Ödül Oyunu (Survivor 2016 - 21 Şubat Pazar) Survivor Ünlüler - Gönüllüler, Türkiye'de Show TV ve Star TV'de yayınlanmış, Acun Ilıcalı tarafından sunulan yarışma. Dominik Cumhuriyeti'nde düzenlenmiştir. Yarışmanın 1. sezonunun kazananı Derya Büyükuncu olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Nihat Doğan ikinci, Taner Tolga Tarlacı ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 2. sezonunun kazananı Nihat Altınkaya olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Hasan Yalnızoğlu ikinci, Anıl Tetik ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 3. sezonunun kazananı Hilmi Cem İntepe olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Doğukan Manço ikinci, Ümit Karan ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 4. sezonunun kazananı Turabi Çamkıran olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Gökhan Keser ikinci, Merve Aydın ve Ahmet Dursun ise üçüncü sırayı almıştır
O Mücadeleyi Acun Ilıcalı Böyle Yorumladı: İnanılır Gibi Değil! (Survivor 2016 - 6 Mart Pazar) 01:29
O Mücadeleyi Acun Ilıcalı Böyle Yorumladı: İnanılır Gibi Değil! (Survivor 2016 - 6 Mart Pazar) 964 izlenme - 8 ay önce Dokunulmazlık oyununda Gizem Memiç ve Atakan arasındaki mücadele büyük bir heyecana sahne oldu. İşte o anlar.... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Zafer ve Semih'in Oyun Kavgası! (Survivor 2016 - 20 Mart Pazar) 03:54
Zafer ve Semih'in Oyun Kavgası! (Survivor 2016 - 20 Mart Pazar) 823 izlenme - 7 ay önce Dokunulmazlık oyunu sırasında Gönüllüler hangi isimlerin parkura çıkacağına bir türlü karar veremedi. Daha sonra Semh ve Zafer hayli gerildi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Avatar Atakan vs Serkay - Dokunulmazlık Oyunu (Survivor 2016 - 14 Şubat Pazar) 01:10
Avatar Atakan vs Serkay - Dokunulmazlık Oyunu (Survivor 2016 - 14 Şubat Pazar) 808 izlenme - 8 ay önce Avatar Atakan vs Serkay - Dokunulmazlık Oyunu Kapışmasını izliyoruz. Survivor Ünlüler - Gönüllüler, Türkiye'de Show TV ve Star TV'de yayınlanmış, Acun Ilıcalı tarafından sunulan yarışma. Dominik Cumhuriyeti'nde düzenlenmiştir. Yarışmanın 1. sezonunun kazananı Derya Büyükuncu olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Nihat Doğan ikinci, Taner Tolga Tarlacı ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 2. sezonunun kazananı Nihat Altınkaya olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Hasan Yalnızoğlu ikinci, Anıl Tetik ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 3. sezonunun kazananı Hilmi Cem İntepe olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Doğukan Manço ikinci, Ümit Karan ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 4. sezonunun kazananı Turabi Çamkıran olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Gökhan Keser ikinci, Merve Aydın ve Ahmet Dursun ise üçüncü sırayı almıştır.
Yattara'dan Muhteşem Hareket (Survivor 2016 - 17 Nisan Pazar 2016) 02:49
Yattara'dan Muhteşem Hareket (Survivor 2016 - 17 Nisan Pazar 2016) 455 izlenme - 6 ay önce Survivor 2016'nın 17 Nisan Pazar akşamı yayınlanan bölümünde dokunulmazlık oyununda son puan için yarışan Yattara, Serkay'a karşı olan mücadelesinde yaptığı son hareketle puanı takımına kazandırdı. Yaptığı hareket herkesi şaşırtırken Serkay bir anda kendini sularda buldu.
Başbakan Ahmet Davutoğlu'ndan Dikkat Çeken Hareket 00:24
Başbakan Ahmet Davutoğlu'ndan Dikkat Çeken Hareket 350 izlenme - 5 ay önce Başbakan Ahmet Davutoğlu, TBMM'de dokunulmazlık teklifi görüşmeleri devam ederken Genel Kurul'a giriş yaptı. AK Partili milletvekilleri tarafından alkışlarla karşılanan Davutoğlu hükümet sıralarına oturmayı ise tercih etmedi.
Dokunulmazlık Sembolünü Acun Ilıcalı O İsme Verdi! İşte Sebebi... (Survivor 2016 - 21 Şubat Pazar) 01:17
Dokunulmazlık Sembolünü Acun Ilıcalı O İsme Verdi! İşte Sebebi... (Survivor 2016 - 21 Şubat Pazar) 535 izlenme - 8 ay önce Dokunulmazlık oyununu kazanan Gönüllüler büyük sevinç yaşadı. Acun Ilıcalı, dokunulmazlık sembolünü başarılı bir performans sergileyen Damla'ya teslim etti. damla sembolü takımı adına aldı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Konseyde Ünlüler Gerildi: Bütün Motivasyonum Alt Üst Oldu! (Survivor 2016 - 21 Şubat Pazar) 04:03
Konseyde Ünlüler Gerildi: Bütün Motivasyonum Alt Üst Oldu! (Survivor 2016 - 21 Şubat Pazar) 497 izlenme - 8 ay önce Ada konseyi gergin başladı. Nagihan, takım arkadaşlarının dokunulmazlık oyunu öncesi umutsuz bir tavır sergilediklerini söyledi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Demirtaş'tan Dokunulmazlık Açıklaması 01:16
Demirtaş'tan Dokunulmazlık Açıklaması 334 izlenme - 6 ay önce HDP Eş Genel Başkanı Demirtaş, dokunulmazlıkların kaldırılması konusunda, 'Bu işi 'tere yağından kıl çeker gibi yaparız' diye düşünüyorlarsa yanılıyorlar. Biz her türlü hazırlığımızı yaptık, her şeye hazırlıklıyız' dedi.
Davutoğlu: Bütün Dokunulmazlık Dosyalarını Kaldıralım 10:35
Davutoğlu: Bütün Dokunulmazlık Dosyalarını Kaldıralım 393 izlenme - 7 ay önce Davutoğlu'ndan flaş 'dokunulmazlık' açıklaması! Başbakan Davutoğlu: Gelin dokunulmazlıkları kaldıralım 506 fezleke,506 dosya,hodri meydan,hesap,dokunulmazlık dosyaları, vize muafiyet,meclis,fezleke,Başbakan Davutoğlu,ahmet davutoğlu, 1 celse,teklif,talep,Kılıçdaroğlu'na,cevap­,tbmm, Ahmet Davutoğlu'ndan dokunulmazlıkları kaldıralım teklifi Başbakan Ahmet Davutoğlu, 506 fezlekenin Meclis'e getirilmesini ve dokunulmazlıkların kaldırılmasını teklif etti. Davutoğlu, Ankara'da Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu'nu (TESK) ziyaretinde açıklamalarda bulundu. Başbakan burada yaptığı konuşmada dokunulmazlık tartışmasına da değinerek "506 fezlekenin hepsini ele almaya hazırız"dedi. 506 FEZLEKEYİ MECLİS'E GETİRELİM "Gelin 506 dokunulmazlık fezlekesini Meclis'e getirelim. 506 fezlekenin hepsini ele almaya hazırız. AK Parti, CHP, MHP ve HDP'li vekillerin dokunulmazlıklarını kaldıralım. MECLİS'İN MEŞGUL EDİLMESİNE İZİN VERMEYİZ 506 fezlekeyle ilgili bir maddeyle birlikte şu anda bekleyen tüm dosyaların dokunulmazlıkları kaldıralım. Böylece kimse siyasi söylem üzerinden oyalama girişimine kalkmaz. Meclis'in bu fezlekelerle meşgul edilmesine izin vermeyiz. Anayasaya maddeyi ekleyeceğiz. Dokunulmazlıklar kaldırılmıştır diyeceğiz. Yargıya intikal ettireceğiz. HODRİ MEYDAN: HEPSİNİ KALDIRALIM Vatandaşlarımızı katleden teröristin taziyesine gitmek gibi. Biz AKP olarak net tavır aldık. Sanki AK Parti çekiniyormuş gibi dokunulmazlıkların tümü kalksın dediler. Bazı milletvekillerinden infiale sebep veren tavırlar geliyor. Bu samimiyetsiz tavırları izledik. Özellikle Kılıçdaroğlu'na söylüyorum. Evet gelin dokunulmazlıkları hep beraber kaldıralım. Mecliste dosya olarak bekleyen 506 dokunulmazlık dosyası var. Madem meydan okudunuz ben de hodri meydan diyorum. HDP'de yaptıkları davranışlar sebebiyle hesap versin, CHP'de versin, MHP'de versin, AK Parti her zaman hesap vermeye hazır."
Serkay ve Semih Arasında Bitmeyen Tartışma! (Survivor 2016 - 27 Mart Pazar) 03:59
Serkay ve Semih Arasında Bitmeyen Tartışma! (Survivor 2016 - 27 Mart Pazar) 258 izlenme - 7 ay önce Dokunulmazlık ve bireysel dokunulmazlık oyunlarının tamamlanmasının ardından Semih ve Serkay birbirine girdi. Semih, adaya dönüşte takım arkadaşlarına 'hodri meydan' derken, Serkay'dan yanıt gecikmedi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Oyun Sırasında Nihal ve Serkay Hayli Gerildi! (Survivor 2016 - 27 Mart Pazar) 02:28
Oyun Sırasında Nihal ve Serkay Hayli Gerildi! (Survivor 2016 - 27 Mart Pazar) 257 izlenme - 7 ay önce Dokunulmazlık oyununda Nihal'ın oyunu kaybetmesi Serkay'ı çileden çıkardı. İkili uzun süre tartıştı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Nagihan, Tepkili Yılmaz Morgül'e! (Survivor 2016 - 27 Mart Pazar) 01:03
Nagihan, Tepkili Yılmaz Morgül'e! (Survivor 2016 - 27 Mart Pazar) 244 izlenme - 7 ay önce Nagihan, dokunulmazlık oyunu sırasında tartışma yaşadığı Yılmaz Morgül'e tepkili. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ünlüler Mağlubiyeti Nasıl Yorumladı? Moraller Bozuldu... (Survivor 2016 - 21 Şubat Pazar) 01:25
Ünlüler Mağlubiyeti Nasıl Yorumladı? Moraller Bozuldu... (Survivor 2016 - 21 Şubat Pazar) 193 izlenme - 8 ay önce Survivor 2016'da eleme öncesi dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler, ada konseyine moralleri bozuk bir şekilde gidecekler. Ünlüler mağlubiyetin ardından neler söyledi? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Atakan ve Ezgi'den Konsey Öngörüleri! (Survivor 2016 - 10 Nisan Pazar) 03:32
Atakan ve Ezgi'den Konsey Öngörüleri! (Survivor 2016 - 10 Nisan Pazar) 173 izlenme - 7 ay önce Bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanan Atakan, adadaki yakın arkadaşı Ezgi ile konseyde yaşanacak olasılıkları konuştular. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dokunulmazlıklar Kaldırıldı 00:42
Dokunulmazlıklar Kaldırıldı 99 izlenme - 5 ay önce Hakkında fezleke bulunan milletvekilleri için yasal süreç Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın onayından sonra başlayacak. Dokunulmazlık ile ilgili anayasa değişikliği teklifi TBMM'den 374 kabul oyuyla geçti. Cumhurbaşkanı Erdoğan değişikliği onaylarsa fezlekesi olan milletvekilleri için süreç başlayacak. Bakan Bozdağ TBMM'de dokunulmazlıkların kaldırılmasından sonra sürecin nasıl işleyeceğini şu ifadelerle anlattı: “Sürecin nasıl işleyeceği tamamen Ceza Muhakemesi Kanunu'nun uygulanması suretiyle ortaya çıkacaktır. Sadece, TBMM'nin kabulünden sonra dosyaları Meclis iade edecektir, Başbakanlık, orası Adalet Bakanlığı'na, Adalet Bakanlığı da ilgili soruşturma yapan yerlere iade edecektir. Ondan sonrası Usul Kanunu çerçevesinde işleyecektir.” FEZLEKE SAYISI 787 TBMM'de aralarında 138 vekil hakkında 674 fezlekesı bulunuyordu. Dokunulmazlık görüşmeleri sırasında CHP'li Barış Yarkadaş, Mahmut Tanal, Okan Gaytancıoğlu, Kamil Okyay Sındır, MHP'li Mevlüt Karakaya, HDP'li Dilek Öcalan, Erdal Ataş, Mahmut Tuğrul fezlekeleri Meclis'e geldi. Böylece TBMM'deki fezleke sayısı 682'ye yükseldi. Adalet Bakanlığı'nda 105 tane fezleke bekliyor. Böylece toplam 787 milletvekili hakkında fezleke bulunuyor. MUHALEFET LİDERLERİ DE YARGILANABİLİR Meclis’e gönderilen fezlekelerden 57’si HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’a, 37’si CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na, 5’i ise MHP lideri Devlet Bahçeli’ye ait. Hakkında fezleke bulunan 138 milletvekilinden 1 yıl veya daha fazla hapis cezası alanlar, en az 1 dönem milletvekili olmak için başvuramayacak. BİR YIL HAPİS CEZASI ALANLAR ADAY OLAMAYACAK Anayasa’nın milletvekili seçilme yeterliliğini düzenleyen 76. maddesine göre, ‘taksirli suçlar hariç, toplam bir yıl veya daha fazla hapis ile ağır hapis cezasına hüküm giymiş olanlar’ milletvekili seçilemiyor. Milletvekili Seçimi Kanunu’nda da milletvekili seçilme şartları arasında benzer hüküm yer alıyor. Kanununa göre, taksirli suçlar hariç, toplam bir yıl veya daha fazla hapis veya süresi ne olursa olsun ağır hapis cezasına hüküm giymiş olanlar milletvekili adayı olamıyor. Adli Sicil Kanunu’nun 9. maddesine göre ise cezanın infaz edilmesinden 5 yıl sonra adli sicil kayıtları silinebiliyor Aynı kanunda ayrıca, affa uğramış olsalar bile, basit ve nitelikli zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, dolanlı iflas gibi yüz kızartıcı suçlar ile istimal ve istihlak kaçakçılığı dışında kalan kaçakçılık suçları, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma veya devlet sırlarını açığa vurma suçlarından biriyle mahkum edilenlerin milletvekili olamayacağı belirtiliyor.
Ünlüler, Topa Tuttu Oyunda Yarışmayan Semih ve Gizem'i! (Survivor 2016 - 27 Mart Pazar) 00:24
Ünlüler, Topa Tuttu Oyunda Yarışmayan Semih ve Gizem'i! (Survivor 2016 - 27 Mart Pazar) 130 izlenme - 7 ay önce Dokunulmazlık oyununu kazanan Ünlüler takımı, Gönüllüler takımında yarışmak istemediğini açıklayan Gizem ve Semih'i eleştiri yağmuruna tuttu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bugünkü Operasyonun Adını Semih Açıkladı! (Survivor 2016 - 20 Mart Pazar) 03:07
Bugünkü Operasyonun Adını Semih Açıkladı! (Survivor 2016 - 20 Mart Pazar) 90 izlenme - 7 ay önce Dokunulmazlık oyunlarını önemsemediğini her seferinde dile getiren Semih, yine takımdaki rakiplerini eleştirdi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Belli Oldu Konseyde Çıkan İlk İsim! (Survivor 2016 - 21 Şubat Pazar) 03:17
Belli Oldu Konseyde Çıkan İlk İsim! (Survivor 2016 - 21 Şubat Pazar) 94 izlenme - 8 ay önce Survivor'ın dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlülerde, yarışmacıların oylamaları sonucunda ilk eleme Tuğba Özay oldu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Dokunulmazlıklar Kaldırılmalı 02:43
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Dokunulmazlıklar Kaldırılmalı 91 izlenme - 8 ay önce Cumhurbaşkanı Erdoğan "Meclis'teki siyasetçi görünümlü terör örgütü yandaşlarının dokunulmazlıkları kaldırılmalı" dedi.
Gönüllülerin Tartışması! Nihal, Gizem'i Çileden Çıkardı! (Survivor 2016 - 20 Mart Pazar) 01:16
Gönüllülerin Tartışması! Nihal, Gizem'i Çileden Çıkardı! (Survivor 2016 - 20 Mart Pazar) 76 izlenme - 7 ay önce Dokunulmazlık oyununda oyuncu seçiminde Zafer ve Semih arasında yaşanan tartışmanın ardından Gizem ve Nihal de birbirine girdi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Planları Alt Üst Etti Tuğba Özay'ın Sembolü Alması: Bu Oyunu Bozarım! Survivor 2016 - 13 Mart Pazar 05:40
Planları Alt Üst Etti Tuğba Özay'ın Sembolü Alması: Bu Oyunu Bozarım! Survivor 2016 - 13 Mart Pazar 66 izlenme - 8 ay önce Dokunulmazlık oyununun kaybedilmesinin ardından bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanan ismin Tuğba Özay olması Ünlülerde planları alt üst etti. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Arkadaşları Yattara'ı Teselli Etmeye Çalıştı! (Survivor 2016 - 10 Nisan Pazar) 00:13
Arkadaşları Yattara'ı Teselli Etmeye Çalıştı! (Survivor 2016 - 10 Nisan Pazar) 58 izlenme - 7 ay önce Dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımında son sayıyı alamayan Yattara üzünü yaşadı. Atakan ve Mehmet, Yattara'yı teselli etti. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ünlülerde Konsey Hesapları! Konseyde Neler Yaşanacak? (Survivor 2016 - 10 Nisan Pazar) 05:07
Ünlülerde Konsey Hesapları! Konseyde Neler Yaşanacak? (Survivor 2016 - 10 Nisan Pazar) 55 izlenme - 7 ay önce Dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlülerde konsey hesapları başladı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Mehmet Ali Birand'dan Şok Eden Açıklama!. 01:00
Mehmet Ali Birand'dan Şok Eden Açıklama!. 543 izlenme - 4 yıl önce Mehmet Ali Birand dokunulmazlıkların kaldırılması ve Kürt sorununa ilişkin çarpıcı sözler söyledi.
Tartışma Yarattı Gizem'in Performansı! İstemiyor mu Yarışmak? (Survivor 2016 - 20 Mart Pazar) 04:29
Tartışma Yarattı Gizem'in Performansı! İstemiyor mu Yarışmak? (Survivor 2016 - 20 Mart Pazar) 56 izlenme - 7 ay önce Dokunulmazlık oyununda Tuğba Özay'a puanı kaptıran Gizem Kerimoğlu'nun performansı Gönüllüler takımı arasında tartışma yarattı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."