Hoşgeldiniz!

Dokuz Eylül Üniversitesi

hayko konserİ dokuz eylül ünİversİtesİ 02:12
hayko konserİ dokuz eylül ünİversİtesİ 639 izlenme - 9 yıl önce dokuy eylül üniversitesi 2008 bahar senlikleri.... hani bizde elektrik bölümü adına ordaydık=)))
Dokuz Eylül Üniversitesi - İlahiyat Fakültesinde Öğrenci Ve Öğretim Görevlileri İle Yapılan Sohbet 01:46:37
Dokuz Eylül Üniversitesi - İlahiyat Fakültesinde Öğrenci Ve Öğretim Görevlileri İle Yapılan Sohbet 216 izlenme - 4 yıl önce Dokuz Eylül Üniversitesi - İlahiyat Fakültesi öğrenci ve öğretim görevlileri ile yapılan sohbet. İŞLENEN KONULAR 00:00 Hakkı YILMAZ kimdir ? Arabiyen ne deme...
Düş Fırçası - Tembellik Pişmanlıktır - Dokuz Eylül Üniversitesi 05:42
Düş Fırçası - Tembellik Pişmanlıktır - Dokuz Eylül Üniversitesi 171 izlenme - 3 yıl önce Dokuz Eylül Üniversitesi öğrencisinin sadece hikaye temelli bilim kurgu denemesidir.
Nihavent Longa- Çağrı-Ali 01:51
Nihavent Longa- Çağrı-Ali 444 izlenme - 9 yıl önce izlenmesi gereken bir çalışma...
Müzeyyen Senar Taburcu Edildi 01:54
Müzeyyen Senar Taburcu Edildi 69 izlenme - 3 yıl önce Müzeyyen Senar taburcu edildi- Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde 13 gündür tedavi gören Senar, taburcu edildi Türk Sanat Müziği sanatçısı Müzeyyen Senar, 13 gündür tedavi gördüğü Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi'nden taburcu edildi.
Zincir 03:56
Zincir 12 izlenme - 11 ay önce Türkiye de 600 bin şizofreni hastası var ve bunların bir çoğu çalışmadığı için tedavi olamadığını biliyor musunuz? görmezden gelmeyelim. Dokuz Eylül Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi
Bu Ayakkabılar Giymek İçin Değil 04:26
Bu Ayakkabılar Giymek İçin Değil 14 izlenme - 3 yıl önce Bu ayakkabılar giymek için değil- Lif sanatçısı Demirkan'ın kağıt malzeme kullandıkları başta, Anadolu'nun tekstil geleneğini yorumladığı ve "sanat eseri" olarak tasarladığı ayakkabılar, büyük ilgi görüyor- Özay'ın eserleri, 38 uluslararası sergide sanatseverlerle buluştu EMRE UMURBİLİR - Lif sanatçısı Suhandan Özay Demirkan'ın, kağıt malzeme kullandıkları başta, Anadolu'nun tekstil geleneğini yorumladığı ve "sanat eseri" olarak tasarladığı ayakkabılar, büyük ilgi görüyor.