Hoşgeldiniz!

dolandırıcı

Telefon Dolandırıcılarına 4 Milyon Lira Kaptıran Teyze 02:50
Telefon Dolandırıcılarına 4 Milyon Lira Kaptıran Teyze 15.074 izlenme - 4 yıl önce Teyzemiz kendini polis diyen tanıtan dolandırıcılara 4 milyon lira kaptırmış.
Ayak Üstü Dolandırılan Kasiyer 00:22
Ayak Üstü Dolandırılan Kasiyer 6.119 izlenme - 2 yıl önce Kasiyeri dolandıran adamın tekniğini hayretler içinde izleyeceksiniz. Matematiği zayıf olanlar bir daha izlesin...
Çiftlik Oyunundaki Dolandırıcılık 02:46
Çiftlik Oyunundaki Dolandırıcılık 9.979 izlenme - 5 yıl önce ülkemizde dolandırılmaya müsait insanlar oldukça bu haberler bitmez. sonuna kadar izleyin bide solucandan dolandırmaya kalkmışlar. onu da yaparlar.
Bayılma Numarası Yapan Simitçi 05:18
Bayılma Numarası Yapan Simitçi 14.400 izlenme - 6 yıl önce Dolandırıcı simitçi bayılma numarasıyla para topluyor
Tırnakçı Dolandırıcıların Sütyenli İsyanı 04:48
Tırnakçı Dolandırıcıların Sütyenli İsyanı 7.563 izlenme - 3 yıl önce El çabukluğu ile tırnakçılık yapan hırsızlar Şişli'de bir dönercide kameralara yakalanıyorlar. Görüyorsunuz 200 lira veriyorlar sonra siparişi iptal edip parayı tırnaklamaya çalışıyorlar. Yakalanınca iş çirkefliğe biniyor bebekli kadın sütyenine kadar açarak taciz edildim diye tehdit ederim ona göre diyor gerçekten medeniyet nedir görmek öğrenmek lazım.
Sigara Dolandırıcısı - Marlboro Mustafa 03:47
Sigara Dolandırıcısı - Marlboro Mustafa 7.676 izlenme - 4 yıl önce Sigara toptancısı olduğunu söylerek bakkalı dolandıran şahısı izleyeceğiz.
Çiftlik Bank'ın Uyanıklığı 02:15
Çiftlik Bank'ın Uyanıklığı 7.986 izlenme - 4 yıl önce Bir Kullanıcı Hazırladığı video ile, PARASIZ hesapların Para Yatırsınlar diye Siteye girebildiğini, PARALI hesapların ise Paralarını çekemesinler diye siteye GİREMEDİĞİNİ göstermiş.
Hintli Balıkçılara Neden Güvenilmez? 04:42
Hintli Balıkçılara Neden Güvenilmez? 4.930 izlenme - 2 yıl önce eleman hindistan'da geziyor ve sahilde öyle pel pel bakarken bunu ağların çağırıyorlar. 'gel gösterelim' derken işi çakallığa vurarak böye böyle gelenlerden bağış ya da yardım adı altında rupi ya da döviz cukkalayarak yollarını buluyorlar. bizim yeni zelandalı da ortaya çıkarıyor yine durumu. videosunun sonunda da ülkenin geneli bu şekilde diyor. sadece balıkçılar değil, tüm esnaf tipi için. bu eleman şu içerikte de yine hintli boyacıların çakallıklarını ortaya çıkarıyordu hatırlarsanız https://alkislarlayasiyorum.com/icerik/404616/hindistandaki-ayaga-bok-atma-dolandiriciligini-ortaya-cikaran-turist
Markette Hırsızlık Yapan Adamın Kameraya Yakalanması 00:23
Markette Hırsızlık Yapan Adamın Kameraya Yakalanması 4.759 izlenme - 4 yıl önce Markette alış veriş yapan kadınlara musallat olan hırsız bakın nasıl bir teknikle kadınların cüzdanlarını çalışıyormuş efendim.
Telefon Dolandırıcılığı 04:39
Telefon Dolandırıcılığı 7.510 izlenme - 5 yıl önce Kendisini banka çalışanı gibi gösteren dolandırıcılığı izliyoruz. Bir ekleme dada yapalım Şimdi size başımdan geçen bir olayı aktaracağım. Hepimize olduğu gibi bana da işe yaramaz ürün satmak(kakalamak da denebilir) için gelen telefonlardan bıktım ve sonunda kılıcı kınından çıkartım. İlk önce genelde bir telesekreter arıyor şunu tuşla bunu tuşla… okey yaptım… ardından sizi müşteri temsilcisi arıyor ve ad soy ad ve adres istiyor , buraya dikkat ! İlk önce kargonun gitmeyeceği bir belde seçiyoruz (google mapsten bakın işte) Sonra bir isim uydurdum. CAVAT ŞAKŞAKÇIOĞLU diye, ve başladım her arayana siparişi vermeye, Tabi ilgili ptt şubesine gidiyor ve ürünü alın diye mesaj geliyor. Almayınca gönderene geri yolluyorlar ve müşteri temsilcisi sizi tekrar arıyor, şu ana kadar toplam 4 geri dönüş oldu ve aramızdaki konuşma şu şekilde oluyor. MT: Sn. Cavat bey BEN: Cavat bey firmamızdan ayrıldı MT: Bir siparişi vardı kendisine nasıl ulaşabilirim, başka bir telefonu var mı ? Ben : Cavat bey çevresindeki herkese ŞAAK ŞAAK diye geçirip ortadan kayboldu, sanırım sizede ŞAAAK ŞAAK diye geçirdi, kusura bakmayın ama o şakşakçıyı bulursanız bizede haber verin lütfen. MT: Uzun bir sessizlik. Sonuç : Dolandırıcının cebinden çıkan kargo parası ülke ekonomisine katkı yaptı. Olay tamamen gerçektir ve bundan sonraki geri dönüşlerede de aynısı uygulanacaktır. yeter be herkesinde bir sabrı, bir teamül sınırı var ve kazık atmaya çalışanları alt üst edecek kadar da zekası var. Haydi selametle
Cumhurbaşkanı'na Hakaret Etti Sanılarak Yanlışlıkla İşinden Kovulan İmam 02:24
Cumhurbaşkanı'na Hakaret Etti Sanılarak Yanlışlıkla İşinden Kovulan İmam 10.088 izlenme - 7 yıl önce otomobil simsarları tarafından dolandırılan imam "hırsızlarla uğraşıyoruz" diyince ortamdaki muhbirlerce cumhurbaşkanına hakaret etti diyerek diyanete şikayet edilip işinden kovuldu. abdülhamit'in istibdat dönemi bu kadar kokuşmuş değildi herhalde.
Polisin Uyarısına Rağmen Israrla Dolandırıcılara İnanan Kadın 00:46
Polisin Uyarısına Rağmen Israrla Dolandırıcılara İnanan Kadın 465 izlenme - 6 ay önce Çin'de dolandırıcıların tuzağına düşen kadın kendisini o kadar inandırmış ki , bankada kendisini uyaran polislere inanmamış. Kadın polisi ısrarı üzerine dolandırılmaktan kurtarılmış.
Dış Güçlerin Maşası Olmayan Vatansever Dolandırıcı 01:38
Dış Güçlerin Maşası Olmayan Vatansever Dolandırıcı 6.132 izlenme - 5 yıl önce "Dolarını Boz Dış Güçlerin Maşası Olma" meşazını verip binlerce kişiyi tokatlayan vatansever dolandırıyı "en azından TL ile dolandırmış abiii" savunan çıkar mı bilmem ama dolandırıcıların yöntemleri ve dolandırılanların en hafif tabirle saflıkları oldukça daha çok göreceğiz bunlardan.doğal seleksiyona #EVET diyorum
Hindistan'daki Ayağa Bok Atma Dolandırıcılığını Ortaya Çıkaran Turist 03:50
Hindistan'daki Ayağa Bok Atma Dolandırıcılığını Ortaya Çıkaran Turist 3.309 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşlar olay şöyle gelişiyor. Kameraya alan eleman zaten bayağıdır Hindistan'da yaşayan bir turist. Yani ne boklar dönüyor çoğunu çakozlayan birisi. Zamanında yaşadığı bir olayı irdeler ve dolandırıldığını anlayınca ortaya çıkarmak için işin peşine düşer. Nitekim yakalar da. Şöyle ki. mavi gömlekli eleman kimin turist olup olmadığını anladığında gidip onların ayakkabısının üzerine bok atıyor. sonra da güya yardımcı olmak amacıyla ''aa ayakkabınız bok olmuş, temizlettirecekseniz bakın şurada ayakkabıcı vardı, muhtemelen oradadır gene'' diyip alıp götürüyor. kişi tabii teşekkür ediyor ayakkabısını temizletiyor. ayakkabıcı da borcunuz 2500 rupi falan diyor. o esnada mavi gömlekli herif tekrar yaklaşıyor ve ''bakın bu işlemin değeri bizim hindistan'da 900 rupi falan, sakın fazlasını verme bunlara'' diyerek güya güven sağlıyor ama oysa adam zaten ayakkabıcıyla birlikte dolandırıcılık yapıyor. anlaşmalı yani. helal olsun elemana. orataya çıkarıyor. belki de bunu gören birçok hindistan yolcusu bu ketenpereye gelmeyecek.
Adana'da Yaşlı Adamın Bisiklet Numarası 00:54
Adana'da Yaşlı Adamın Bisiklet Numarası 3.058 izlenme - 2 yıl önce Adana'da fenalaşıp bisikletten düşmüş numarası yaparak para isteyen yaşlı adam dolandırıcı çıktı.
Sahte Parayla Atm Kandıran Çete 10 Lirayı 200 Lira ile Değiştirmek 00:57
Sahte Parayla Atm Kandıran Çete 10 Lirayı 200 Lira ile Değiştirmek 3.865 izlenme - 3 yıl önce Mersin'de, 10 liralık banknotlardan elde ettikleri 200 lirayı ATM'lere yatırıp bankaları dolandıran çeteye operasyon düzenledi.
Tırnakçılığın Dik Âlasını Yapan Uyuz Herif 00:53
Tırnakçılığın Dik Âlasını Yapan Uyuz Herif 5.025 izlenme - 3 yıl önce Markette kasaya yanaşan herif uyuz uyuz hareketlerinden sonra kasiyerden para üstünü alarak mis gibi tırnakçılığını yapıyor. Her marketten böyle üç beş atsa ... ohh, cubappa cuppa
Bugünkü Telefon Dolandırıcılarının Geçmişte Yöntemleri 01:20
Bugünkü Telefon Dolandırıcılarının Geçmişte Yöntemleri 5.550 izlenme - 6 yıl önce TRT arşivinden alınan 1978 tarihine ait görüntülerde, bugünkü telefon dolandırıcılarının ataları bakın bu işleri o zaman nasıl yapıyorlarmış...
Telefon Dolandırıcılarına Ayar Veremeyen Beyaz TV Muhabiri 03:04
Telefon Dolandırıcılarına Ayar Veremeyen Beyaz TV Muhabiri 5.354 izlenme - 5 yıl önce Telefon Dolandırıcılarına Ayar Veremeyen Beyaz TV Muhabiri
Cennet Garantili Mezarlık Satan Dolandırıcı 05:06
Cennet Garantili Mezarlık Satan Dolandırıcı 5.695 izlenme - 4 yıl önce İlk izlediğinizde şaka veya troll bir video olduğunu düşünebilirsiniz fakat mezarlığı satan dolandırıcının sözleri ciddi anlamda traji komik...
100 Lirayı Saniyesinde Yok Eden Tırnakçı 01:45
100 Lirayı Saniyesinde Yok Eden Tırnakçı 5.366 izlenme - 4 yıl önce Bakkaldan alışveriş yaparken 100 lirayı kaşla göz arasında tırnakçılık yöntemiyle yok edip bakkala eksik para üstü verdin diyen dolandırıcıyı izleyeceğiz.
Ruh Hastası Şöför ve Dolandırıcı Otostopçu 3. Karşılaşma 06:58
Ruh Hastası Şöför ve Dolandırıcı Otostopçu 3. Karşılaşma 4.939 izlenme - 6 yıl önce Onur adlı arkadaşımızı tanıyorsunuz. Ali adlı engelli abimizin dolandırdığı Onur kardeşimiz intikamını videoya çekerek alıyordu. Hepimiz onu özledik. Ayrıca Hüseyin isimli engelli bir abimizde var videoda. İzliyoruz.
Polis Taklidiyle Tekel Bayisini Haraca Bağlayan Herifler 01:24
Polis Taklidiyle Tekel Bayisini Haraca Bağlayan Herifler 2.991 izlenme - 3 yıl önce Akşam 10'dan sonra içki satışı yasak olduğundan bunu fırsat bilen dolandırıcılar tekel bayini haraca bağlamaya çalışmış. İlk seferinde 2.000 liralık içki ve çerez alan dolandırıcılar ikinci sefer gidince faka basmış.
Bilgisayar Korsanı Onur'a 334 Yıl Hapis Cezası 02:44
Bilgisayar Korsanı Onur'a 334 Yıl Hapis Cezası 7.295 izlenme - 6 yıl önce Sanal dünyada korsanlıklar yapıp yakalanınca 199 yıl hapis cezasına mahkum olan 26 yaşındaki Onur Kopçak, devam eden bir başka davada 135 yıl hapis cezası daha ceza aldı.
Youtube Çocuk Kanalıyla Dolandırıcılık Yapmak 00:48
Youtube Çocuk Kanalıyla Dolandırıcılık Yapmak 5.794 izlenme - 5 yıl önce İlker Gümüşoluk'un hazırladığı temsili videoyu izleyeceğiz. https://twitter.com/ilkergumusoluk/status/924326968644067334
Melekler İstiyor Diye Dolandırılmak 02:57
Melekler İstiyor Diye Dolandırılmak 4.663 izlenme - 6 yıl önce Dolandırıcılar bayramlarını zehir etti. Girdikleri evde melekler istiyor diye yaklaşık 16 Bin lirayı çalan hırsızlar bir aileyi parçalanma noktasına getirdi.İzliyoruz
Çiftlik Bank Ankara Mağdurlarıyla Söyleşi 04:29
Çiftlik Bank Ankara Mağdurlarıyla Söyleşi 3.499 izlenme - 3 yıl önce Elde sensin, dilde sen Gönül desin, baştasın Fatih’in İstanbul’u Fethettiği yaştasın diye diye milleti tokatlayan tosuncuğun mağdurlarıyla söyleşiyi izleyeceğiz.
Yazıcıyla Sahte Para Bastı Pazarda Harcadı 00:43
Yazıcıyla Sahte Para Bastı Pazarda Harcadı 3.521 izlenme - 4 yıl önce Muğla’nın Datça ilçesinde, renkli yazıcıyla evinde bastığı sahte paralarla pazarda alışveriş yapan şüpheli, polisin takibi sonucu yakalandı.
Dolandırıcı Bulgar Gelin 09:12
Dolandırıcı Bulgar Gelin 6.820 izlenme - 7 yıl önce Olayın ekşisözlük başlığı şurada; https://eksisozluk.com/evlenmek-isteyen-bulgar-gelin-adayi--4931034 Kısaca bahsetmek gerekirse, bir çoğumuzun başına gelen "Seninle evlenicem, bana para yolla." cümlesiyle açıklanabilecek bir olayla karşılaşmış bir arkadaş, bunu da bir forum sitesinden duyurmuş ve konuşmaları videoya alıyor. Bunlar forum açıklaması; http://i.filmot.org/tu1athd.png http://i.filmot.org/mkkx8c2.png Bu da video açıklaması; "Parayı almasına az kalmışken ... bu videoda dolandıcımız ailesi ve bana olan sevgisinden yani yalanlarından kısa bir bölüm var." Devam eden videoları da part part ekleyeceğim.
Telefon Dolandırıcısını Çileden Çıkaran Bilişimciler 04:39
Telefon Dolandırıcısını Çileden Çıkaran Bilişimciler 4.252 izlenme - 5 yıl önce Alıntıdır.. Hemen hemen her hafta, bazen günde bir kereden fazla olmak üzere telefon dolandırıcıları tarafından taciz ediliyorum. Adamların gözünde bitirme tezi gibi oldum artık. Beni dolandırabilen bir üst levele geçecekmiş gibi durmadan, yorulmadan arıyorlar. Kimi kredi kartı bilgilerimi almaya, kimi zaten ele geçirdiği banka kartımın şifresine ulaşmaya çalışıyor. Birkaç gün önce Kuveyt Türk müşteri hizmetlerinden aradığını söyleyen bir kadınla muhatap oldum. Banka hesabımdan yüklü miktarda transfer gerçekleştirilmeye çalışıldığını, güvenlik amaçlı aradığını ve işlemi iptal edeceğini söyledi. Ben de o ara ofisteki bilgisayarımın başında daha ciddi mevzulara odaklandığım için “Bakın ben bilişimciyim, böyle numaraları yemem gidin başkalarıyla uğraşın beni rahat bırakın artık” dedim. Kadın “Yok ana adın bu, ev adresin şu değil mi? Git istersen şubeye sor biz ciddiyiz” falan diye uzatınca ben de “Yeyin de çıkaramayın emi” diye beddua edip telefonu kapattım. Bu noktada ciddi bir problemi dile getirmek istiyorum. Evet, su, elektrik, telefon, televizyon ve internet gibi hizmetler aldığımız kurumlar bizden yedi ceddimizin bilgilerini istiyor ve bu bilgileri çeşitli amaçlar için depoluyor, kullanıyor hatta satıyor. Dolandırıcılar da bu kurumların açıklarından faydalanarak, çalışanlarına para ödeyerek, veritabanlarını hackleyerek ele geçirdikleri bilgilerimizi bize karşı kullanıyorlar. Ne var ki telefondaki kadının Kuveyt Türk’ten aldığım banka kartının numarasını yüzüme yüzüme saymasının imkanı yoktu zira bir vesileyle aldığım o kartı daha önce hiçbir yerde kullanmadım. Hatta şifre oluşturmak için ATM’ye bile takmadım. Dolayısıyla üzerindeki numaraları bilmesi çok kritik bir soruna işaret ediyor. Ya Kuveyt Türk’ün içeriden bilgi sızdıran çalışanları var, ya sistemi hacklendi ya da olay Findeks gibi, bankacılık bilgilerini toplayan devlet kurumları gibi ciddi yerlerden veri sızdırılmasıyla alakalı, bakalım kokusu yakında çıkar. Neyse telefon dolandırıcısı keriz Şükrü ile olan hikayemize dönelim. Önceki gün 79 ile başlayan Kuveyt Türk numarasını yemediğimi gören Şükrü, “Kimsenin yapamadığını yapıp Caner’i ben dolandıracağım” düşüncesi eşliğinde olsa gerek ertesi gün dersine çok daha çalışmış biçimde, eski bir müşteri temsilcisi olduğunu düşündüğüm aynı kıza beni arattı. Bu sefer telefon ekranındaki Finansbank numarası çok daha gerçekçi görünüyordu.