Hoşgeldiniz!

Dolandırıcılık Videoları İzle

Yunanistan Vaadiyle Edirne'nin Göbeğine Bırakılan Suriyeli Mülteciler 01:22
Yunanistan Vaadiyle Edirne'nin Göbeğine Bırakılan Suriyeli Mülteciler 1.956 izlenme - 5 gün önce Edirne'de 2 Suriyeli mülteci, organizatör tarafından yasa dışı yollardan Yunanistan'a götürülmek vaadiyle bin 900 Euro dolandırıldı. 2 Suriyeli mültecinin Yunanistan diye Edirne'ye bırakıldığı, organizatörün bin 900 Euro parasını alıp kaçmak isterken polis tarafından yakalandığı tespit edildi. Edinilen bilgiye göre, organizatör 2 Suriyeli mülteciyi, Yunanistan diye Edirne'de Saraçlar Caddesi'ne bıraktı. Organizatör ile Yunanistan'a yasa dışı gitmek için bin 900 Euro'ya anlaşan 2 Suriyeli mülteci bırakılmak istenilen yerin Yunanistan olmadığı fark etti. Mültecilerin parasını alıp kaçmak isteyen organizatör ve 2 Suriyeli mülteci arasında tartışmaya başladı. Kısa sürede arbedeye dönüşen kavga, devriye gezen polis ekibi tarafından kontrol altına alındı. 2 Suriyeli mülteci ve organizatör olduğu belirlenen şahıs, polis ekibi tarafından ifadeleri alınmak üzere karakola götürüldü.
Bilgisayar Korsanı Onur'a 334 Yıl Hapis Cezası 02:44
Bilgisayar Korsanı Onur'a 334 Yıl Hapis Cezası 6.846 izlenme - 2 ay önce Sanal dünyada korsanlıklar yapıp yakalanınca 199 yıl hapis cezasına mahkum olan 26 yaşındaki Onur Kopçak, devam eden bir başka davada 135 yıl hapis cezası daha ceza aldı.
Mohamed Zidan'a 6 Ay Hapis 03:10
Mohamed Zidan'a 6 Ay Hapis 22.997 izlenme - 3 yıl önce Ünlü futbolcu Mohammed Zidan, Mısır'da bir emlak firmasını karşılıksız çekle dolandırdığı gerekçesiyle altı yıl hapis cezasına çarptırıldı.
Sahte Dondurma Çubuğu Üretmek 01:16
Sahte Dondurma Çubuğu Üretmek 8.981 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşlar başlığa bakınca ne kadar gerzekçe göründüğünü biliyorum O yüzden hemen açıklıyım.Bir dondurma firması kampanyalı çupuklar üretiyor fakat ürettiklerinden daha fazla çubuk kendilerine dönünce polise şikayette bulunuyorlar.Bunun üzerine poliste bedava yazılı dondurma çubuklarını üretenlere baskın yapıyor.Zanlıların bu işi 3 yıldır yaptıkları anlaştıkları marketlerden dondurma alıp başka marketlere yarı fiyatına sattıkları ortaya çıkıyor.
Dolandırıcılara Öfkelenip Arabasını Uçurumdan Attı 01:16
Dolandırıcılara Öfkelenip Arabasını Uçurumdan Attı 5.852 izlenme - 1 yıl önce Muğla’nın Marmaris ilçesinde dolandırılan işadamı Volkan Dimişgil, öfkelenerek 60 bin liralık otomobilini uçurumdan attı. Olay, ilçeye 5 kilometre uzaklıktaki Armutalan-Datça yolu seyir tepe mevkiinde meydana geldi. Marmaris’te motosiklet bayiliği işleten Volkan Dimişgil, iddiaya göre dolandırıldı. Parasını kaptıran işadamı çılgına döndü. Öfkeli adam arkadaşını da yanına alarak 2015 model 60 bin lira değerindeki aracına binip Armutalan seyir tepesine geldi. Aracından inen Dimişgil, arkadaşına seslenerek cep telefonundan kayıt almasını istedi. “Kimse beni parayla sınayamaz. Ben şimdiye kadar paraya pula önem vermedim" diyen Dimişgil, otomobilinin el frenini indirerek uçuruma doğru itti. 40 metrelik uçuruma yuvarlanan otomobil kullanılamaz hale geldi. Dimişgil'in otomobili , daha sonra olay yerine getirilen bir çekici yardımıyla uçurumdan çıkartıldı. Marmaris Emniyet Müdürlüğü'ne getirilen Volkan Dimişgil’in ifadesi alındıktan sonra hakkında "Mala zarar verme" suçundan işlem yapılarak salıverildi. Öte yandan Volkan Dimişgil, yaptığı açıklamada, "Yapacak bir şeyim kalmamıştı. İş yaptığım kişilerden 1,5 milyona yakın paramı alamadım. Aslında kimseye zararı olmayan bir insanım. Ama çabuk kızan ve öfkelenen birisi olduğum için ani kararlarla yanlış şeyler yapabiliyorum. Bu da yaşadığım olumsuzluklardan kaynaklanıyor” şeklinde konuştu.
böyle el çabukluğu görülmedi! 02:18
böyle el çabukluğu görülmedi! 1.612 izlenme - 6 yıl önce dolandırıcılıkta sınır tanımıyorlar... bir büfeden alışveriş yaptıktan sonra 50 lirayla 5 lirayı değiştiren dolandırıcı güvenlik kamerasına yakalandı. işte saniyeler içinde gerçekleşen o olay...
Telefon Dolandırıcılığı Girişimi Saniye Saniye Kamerada 03:37
Telefon Dolandırıcılığı Girişimi Saniye Saniye Kamerada 550 izlenme - 2 yıl önce Bolu’da, telefonuna 10 bin lira kazandığına dair mesaj gelince numarayı arayan diş teknisyeni Yaşar Özdemir, dolandırılmaya çalışıldığını anlayınca polis merkezine geldi. Dolandırıcılar, otomatik para çekme makinesinin önünde olduğunu sandıkları Yaşar Özdemir’den para yatırmasını isterken, diş teknisyeni telefon numarasını polise vererek,müracaatta bulundu. Dolandırıcılık girişimi saniye saniye kameralara yansıdı.
Scam City - İstanbul 45:53
Scam City - İstanbul 605 izlenme - 1 yıl önce Travel and Escape ve National Geographic Channel kanallarında yayınlanan, turizm şehirlerinde -özellikle- turistleri soyup soğana çeviren dolandırıcıları gizli kameralar ve tecrübeler marifetiyle ifşa eden "Scam City" programı bu hafta İstanbul'a konuk oldu. Hanutçu Nuri önderliğindeki Türk dolandırıcı tayfası tıpkı programın konuk olduğu diğer şehirlerdeki meslektaşları gibi hünerlerini sergilediler, anlattılar. Dosta, düşmana korku saldılar. Not: Video kaydını ben yapmadım. O sebeple kimi yerlerde ortaya çıkan bildirimler kayıtçının olayıdır. Ben kaydetsem bir hamlede "scroll"u reklamın tam bitişine denk getirirdim.
Dolandırıcılık Sanatı - The Art Of The Steal Fragman 02:25
Dolandırıcılık Sanatı - The Art Of The Steal Fragman 793 izlenme - 2 yıl önce Dolandırıcılık Sanatı filminin Sinema Seansı tarafından verilen puanı ve fragman.
Gm Fırst Metin2 00:17
Gm Fırst Metin2 1.362 izlenme - 7 yıl önce dolandırıcı
Dolandırıcılık 00:17
Dolandırıcılık 726 izlenme - 7 yıl önce dolandırıcılık
900 Kişiyi 700 Milyon TL Dolandıran Adam 02:35
900 Kişiyi 700 Milyon TL Dolandıran Adam 425 izlenme - 1 yıl önce İSTANBUL - Eyüp'te "hayali" taksi plakası satan bir otomotiv firmasının sahibi, 900 vatandaşın yaklaşık 700 milyon lirasını alarak kayıplara karıştı. Özellikle İstanbul'da rastlanan "hayali" taksi plakası alım-satımı, 900 vatandaşın mağdur olmasına yol açtı. Eyüp'te sahte taksi plakası pazarlayan bir otomotiv firmasının sahibi, 900 kişinin toplam 700 milyon lirasını alarak ortadan kayboldu. Yurt içinden ve dışından çok sayıda vatandaş, paralarını değerlendirmek için geldikleri firmadan, "hayali" taksi plakası satın aldı. "Bijon" adı verilen uygulamayla, İstanbul'daki bir taksi plakasının değerinin 16'ya bölünerek, vatandaşlara istedikleri oranda hisse satışı gerçekleştirildi. Vergi yükümlülüğünden kurtulmak isteyen bazı vatandaşların başvurduğu uygulamada, plakalar resmi olmadığı için alıcılar ruhsat sahibi olamıyor. Bu durumda alıcı ile satıcı arasında resmi işlem yapılamazken, satış tamamen karşılıklı güvene dayalı olarak gerçekleştiriliyor. Ödedikleri para karşılığında "hayali" de olsa taksi plakası sahibi olduklarını ve buradan gelir elde edeceklerini uman vatandaşlar, parayı yatırdıkları firma sahibinin kaçtığını duyunca, otomotiv firmasının önüne akın etti. Burada karşılarında herhangi bir yetkili bulamayan vatandaşlar, savcılığa suç duyurusunda bulundu
Kamera Yerine Meyve Suyu Gönderdiler 01:08
Kamera Yerine Meyve Suyu Gönderdiler 437 izlenme - 2 yıl önce Ağrı’nın Diyadin ilçesinde bir kişi, telefonla katıldığı kampanyadan satın aldığı kamera ile ses kayıt cihazı yerine meyve suyu ve kulaklık gelince şok oldu. İlçe merkezinde market işleten Celal Vural, gazetecilere yaptığı açıklamada, bir hafta önce telefondan arandığını ve arayan kişinin 575 lira değerinde masa üstü kamera ile dinleme cihazını kampanyayla 170 liraya sattıklarını söyledi. Arayan kişinin kendisini ikna ettiğini ve iş yeri adresini vererek malzemeleri sipariş ettiğini anlatan Vural, “Bir hafta önce beni bir şirketten aradılar. Bana dediler ki ‘ne iş yapıyorsun’, market işletiyorum dedim. Bana dediler ki ‘işte 575 lira değerinde masa üstü bir kamera ve ses kayıt cihazımız kampanyada. Size 170 liraya göndereceğiz.’ Biraz konuştuk. Dolandırıcılıktan şüphelendim. Telefondaki şahıs beni ikna etti. Adresimi verdim. Bir hafta sonra kargo elime ulaştı. Ücretini ödeyip kargoyu açtım. Bir de ne göreyim. Bir meyve suyu bir de kulaklık çıktı” dedi. İnsanların bu tür olaylara karşı dikkatli olmasını isteyen Vural, “Tabi geri verme ihtimali yok. Bunu basın aracılığıyla herkese duyurmak istedim. Herkes bilsin ki bunlar şebeke. Bu tür alışverişlerde dikkatli olsunlar. 170 liramız gitti. Can sağlığı olsun. Bir daha böyle bir hataya düşmeyeceğiz. Bizim insanlarımızda dikkatli davransın. Böyle bir hataya düşmesinler. Üstüne meyve suyumuzu da içtik. Can sağlığı olsun” diye konuştu.
Flash TV'de Satılan Galaxy S4 İncelemesi 13:11
Flash TV'de Satılan Galaxy S4 İncelemesi 312 izlenme - 1 yıl önce Televizyonlarda özellikle Flash tvde s4 adı altında satılan telefonun kutu açılımı ve incelemesi.
Profesörü Kaçıran iki Kişiyi Adana Polisi Yakaladı 02:28
Profesörü Kaçıran iki Kişiyi Adana Polisi Yakaladı 201 izlenme - 1 yıl önce Adana'da profesörün kardeşi tarafından 760 bin lira dolandırıldıklarını ileri sürüp Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde görevli Prof. Dr. Hasan Zeki Aksu'yu kaçıran iki kişi Adana polisi tarafından yakalanıp Şanlıurfa'ya götürüldü. Edinilen bilgiye göre olay Sarıçam ilçesinde meydana geldi. İddiaya göre, Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları bölümünde görevli Prof. Dr. Hasan Salih Zeki Aksu, 4 gün önce eve gelmedi. Aile, Aksu eve gelmeyince polise giderek başvurdu. Yapılan başvurunun ardından bu kez Aksu'nun kardeşi Ümit Aksu'ya telefon geldi. Telefondaki şahıslar "ağabeyin elimizde, bizi dolandırdığın 760 bin lirayı ver" dedi. Bunun üzerine Ümit Aksu bu durumu polise bildirdi. Polis telefon sinyallerinden profesörü kaçırdığını ileri sürdüğü şahısların Mersin'de olduğunu belirledi. Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı Gasp Büro Amirliği ekipleri Mersin'de şahısların olduğu eve operasyon yaparak Mehmet Akif B. ile Ramazan B.'yi yakaladı. Zanlılar ifadelerinde ilaç ithalat ve ihracatı yaptıklarını, profesör Aksu'nun kardeşi Ümit Aksu'nun kendilerine yurt dışından ilaç getireceğini söyleyerek 760 bin lira para aldığını ancak aradan uzun zaman geçmesine rağmen ne ilaçların geldiğini ne de parayı geri verdiğini bu nedenle profesörü kaçırdıklarını, onu da Şanlıurfa'nın Haliliye ilçesine bağlı Esentepe Mahallesi'nde tuttuklarını söyledi. Bunun üzerine polis, Şanlıurfa polisi ile irtibata geçerek verilen adrese gönderdi. Polis verilen adrese baskın yaptığında evin bodrumunda eli kolu bağlı ve ağzı kapatılmış bir şekilde Aksu'yu buldu. Profesör polisler tarafından kurtarıldıktan sonra sağlık kontrolünden geçirilip emniyete götürüldü. Adana'da yakalanan zanlılar ise sorgulandıktan sonra Şanlıurfa'ya gönderildi. Zanlılar sağlık kontrolünden geçirilirken basın mensuplarına profesörü kaçırmadıklarını, kardeşinin kendilerini 760 bin lira dolandırdığını, bu parayı almak için konuşmaya çağırdıklarını iddia etti.
Türk İşi Para Basma Makinası 01:47
Türk İşi Para Basma Makinası 395 izlenme - 3 yıl önce Yurtdaşlarımızın Zihni Sinir Tadında Yaptıkları Para Basma Makinası
Kolokkolok Dolandırıcılık..!!! 00:17
Kolokkolok Dolandırıcılık..!!! 1.051 izlenme - 7 yıl önce themetin2 pvp server kolokkolok isim li kişinin oxo ya yaptığı dolandırıcılık..
Kontör Çetesi Baltayı Taşa Vuruyor 06:25
Kontör Çetesi Baltayı Taşa Vuruyor 157 izlenme - 1 yıl önce Saf vatandaşlarımızın kontörlerine göz koyan kontör çetesi bakın nasıl ava giderken avlanıyor? Videoyu hazırlayan arkadaşın oyunculuk yeteneğini ayrıca takdir etmek lazım. Bu küçük didaktik dramada ortaya Oscar'lık bir performans çıkarıyor.
Herkesin Gözü Önünde Kendini Ateşe Attı 04:44
Herkesin Gözü Önünde Kendini Ateşe Attı 213 izlenme - 2 yıl önce Erzurum’da dolandırıldığını iddia edip eylem yapan bir konutzede diğer eylemcilerin ve polisin gözü önünde kendini yakmak istedi. Olay, bugün saat 13.30 sıralarında Erzurum’un Yakutiye ilçesi Dadaşköy yolu üzerinde meydana geldi. İddiaya göre, bir inşaat firmasından ev alan 40 vatandaş dolandırıldı. Aldıkları dairelerin tapusunu almaya giden konutzedeler, dolandırıldıklarının farkına vardı. APARTMANIN ÖNÜNDE ATEŞ YAKTILAR Müteahhidin tefeciye borcu olduğunu ve bunun üzerine konut alanları dolandırdığını iddia eden vatandaşlar, durumu protesto etti. Apartmanın önünde ateş yakan konutzedeler seslerini duyurmaya çalıştı. KENDİNİ ATEŞE ATTI Bu sırada bir konutzede kendini ateşin içerisine attı. Yanmak üzere olan vatandaşı son anda polis ve arkadaşları ateşin içerisinde çekerek çıkardı. Hazır bekleyen itfaiye ekibi de yangına müdahale ederek söndürdü. Müdahale sırasında itfaiyenin hortumunun bir anda yön değiştirmesiyle konutzedeyi sakinleştirmeye çalışan polis ekipleri de tazyikli su altında kalarak sırılsıklam oldu. Olay sırasında saç ve yüz kısmı yanan iki kişi ambulansla hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Haber 7» 3.SAYFA » Polisiye vakalar Herkesin gözü önünde kendini ateşe attı Erzurum’da dolandırıldığını iddia edip eylem yapan bir konutzede diğer eylemcilerin ve polisin gözü önünde kendini yakmak istedi. Eklenme: 31 Aralık 2014, 17:08 / Güncelleme: 31 Aralık 2014, 17:35 / 9,181 Okunma / 4 Yorum Facebook'ta Paylaş Herkesin gözü önünde kendini ateşe attı Haberinin Videosu Olay, bugün saat 13.30 sıralarında Erzurum’un Yakutiye ilçesi Dadaşköy yolu üzerinde meydana geldi. İddiaya göre, bir inşaat firmasından ev alan 40 vatandaş dolandırıldı. Aldıkları dairelerin tapusunu almaya giden konutzedeler, dolandırıldıklarının farkına vardı. APARTMANIN ÖNÜNDE ATEŞ YAKTILAR Müteahhidin tefeciye borcu olduğunu ve bunun üzerine konut alanları dolandırdığını iddia eden vatandaşlar, durumu protesto etti. Apartmanın önünde ateş yakan konutzedeler seslerini duyurmaya çalıştı. KENDİNİ ATEŞE ATTI Bu sırada bir konutzede kendini ateşin içerisine attı. Yanmak üzere olan vatandaşı son anda polis ve arkadaşları ateşin içerisinde çekerek çıkardı. Hazır bekleyen itfaiye ekibi de yangına müdahale ederek söndürdü. Müdahale sırasında itfaiyenin hortumunun bir anda yön değiştirmesiyle konutzedeyi sakinleştirmeye çalışan polis ekipleri de tazyikli su altında kalarak sırılsıklam oldu. Olay sırasında saç ve yüz kısmı yanan iki kişi ambulansla hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. "YETKİLİLER SESİMİZİ DUYSUN” Müteahhidin kendilerini dolandırdığını ve savcılığa suç duyurusunda bulunduklarını, ancak aldıkları cevabın kovuşturmada yeri olmadığının olduğunu ileri süren konutzedeler, “Bu adam bir daireyi 8 kişiye satmış.Tapuları almaya gittiğimizde dolandırıldığımızı anladık. Tefecilere 1 milyon 700 bin lira borcu varmış. Erzurum’u terk edip Ankara’ya kaçmış. Biz evlerimizi istiyoruz. Yargı bize kovuşturmada yeri yokmuş diyor. Bu nasıl bir durum. Yetkililer sesimizi duysun” dediler.
Müge Anlı, Erkeklerin Belalısı Dolandırıcı Gelinler'i Yakalattı (Müge Anlı 9 Mart Çarşamba) 05:09
Müge Anlı, Erkeklerin Belalısı Dolandırıcı Gelinler'i Yakalattı (Müge Anlı 9 Mart Çarşamba) 110 izlenme - 10 ay önce Toplumun kanayan bir yarasına daha parmak basan Müge Anlı, birçok ilde evlenme vaadiyle kandırdıkları kişileri dolandıran kadınların yakalanmasında büyük rol oynadı.
En Son Nasıl Dolandırıldınız - Sokak Röportajı 02:50
En Son Nasıl Dolandırıldınız - Sokak Röportajı 190 izlenme - 2 yıl önce Hemen hemen herkesin en az bir kez dolandırıldığını düşünen Sarı Mikrofon, insanlara en son ne zaman ve nasıl dolandırıldıklarını sordu. Alınan cevaplardan gördüğümüz şu: ülkede dolandırılandan çok dolandıran var.
Limanda Akılalmaz Dolandırıcılık Sahte Plakalı Tır'la 48 Danayı Çaldı 00:42
Limanda Akılalmaz Dolandırıcılık Sahte Plakalı Tır'la 48 Danayı Çaldı 1 izlenme - 3 gün önce Limanda Akılalmaz Dolandırıcılık- Sahte Plakalı TIR'la 48 Danayı Çaldı
Dolandırıcılığın En Teknolojik Hali - Termal Kamera 03:45
Dolandırıcılığın En Teknolojik Hali - Termal Kamera 238 izlenme - 2 yıl önce Bugüne kadar birçok dolandırıcılık yöntemini duymuştuk ama bunu ilk kez duyacağınızı tahmin ediyorum. Bu videodaki eleman iphone marka telefonuna taktığı küçük bir termal kamera aparatıyla vatandaşın atm kart şifresini nasıl çalınabileceğini göstermiş. Yöntem basit termal kamera ısı değişimlerini tuşlar üzerinde göstererek size hangi tuşlara basıldığını gösteriyor. Ha derseniz sırasını nasıl bilecek. En son basılan tuştan en baştaki tuşa doğru yine ısı değişimleri izlenerek sırası da tahmin edilebiliniyor. Bu video bu tür bir tuzağa düşmemeniz için bilgilendirme amaçlıdır. ATM den şifre girerken mümkün olduğunca tüm tuşlara dokunarak ısı transferi yaparak işlem yapmakta fayda var.
Ateş Böceği - Hamişine Pii Pii Kaysana Ulan Vatandaş 02:11
Ateş Böceği - Hamişine Pii Pii Kaysana Ulan Vatandaş 338 izlenme - 2 yıl önce Genç işportacı Tarık birgün müşterisini çarpan adamı yakalayınca satışlardan daha çok para kazanır.Bu olay ona müşteriyi avlamak için yeni yollar denemesini sağlar.Bu organize yeni fikir için yanına bir kız alır ve ilk işlerine doğru yola çıkarlar.Ama Tarığın hesaba katmadığı birşey vardır ve işler yolunda gitmez.. 1975 Yapımı "Ateş Böceği" filminin en janjanlı sahnesidir.Avrupada yalan var bizde yok arkadaş!
citroen sıfır araç mağdurları 21:50
citroen sıfır araç mağdurları 70 izlenme - 11 ay önce Citroen ile bayraktar holding 20.yilini kutlarken tokat-sivas yetkili bayisi tarafindan dolandirildik.Citroen finans teb cetelem tuketici finansmanindan sifir faizli kampanyali kredi kullandik pesinatlar verdik arabarimizi vermiyorlar.Tokat ve sivasta cok sayida magdur var.
Türk Erkeklerine İnternette Aşk Tuzağı 04:33
Türk Erkeklerine İnternette Aşk Tuzağı 287 izlenme - 2 yıl önce Almanya'da yaşayan pek çok Türk erkeğinin, internet üzerinden tanıştığı kadınlar tarafından dolandırıldığı haberleri yeniden ortaya çıkmaya başladı. Mağdur abilerimizin anlatıkları oldukça trajikomik. Ne diyelim; geçmiş olsun.
Dolandırıcılıkta Beyin Yakan Yöntem 09:58
Dolandırıcılıkta Beyin Yakan Yöntem 108 izlenme - 11 ay önce Masum insanların paralarına göz koyan dolandırıcılar, her geçen gün yeni bir yöntem buluyor. İzleyicilerimizi uyarıyoruz; eğer başınıza böyle bir şey gelirse lütfen bu tür oyunlara inanmayın. Sosyal Medya Hesaplarımız: https://www.facebook.com/enesvetolga twitter.com/enesvetolga
Alıngan Gözünden Dünya 03:38
Alıngan Gözünden Dünya 79 izlenme - 11 ay önce Hepimiz zaman zaman arkadaşlarımızın söylediklerine alınabiliriz. Ama bazılarımız buluttan bile nem kapabiliyor. Acaba alınganlar dünyayı nasıl görüyor da bu kadar hassas oluyorlar? İşte cevabı... Sosyal Medya Hesaplarımız: https://www.facebook.com/enesvetolga twitter.com/enesvetolga
Dolandiricilik Sanati 01:30:14
Dolandiricilik Sanati 44 izlenme - 8 ay önce Tabloyu Çalıyor 1 milyona satıyor vaybe ve buna sanat diyorlar her ikisinede tabloyoda çalan kişiyede SANAT...Dolandiricilik Sanati Tek Parça 1080p Türkçe dublajDolandiricilik Sanati Tek Parça 1080p Türkçe dublajDolandiricilik Sanati Tek Parça 1080p Türkçe dublajDolandiricilik Sanati Tek Parça 1080p Türkçe dublajDolandiricilik Sanati Tek Parça 1080p Türkçe dublajDolandiricilik Sanati Tek Parça 1080p Türkçe dublajDolandiricilik Sanati Tek Parça 1080p Türkçe dublajDolandiricilik Sanati Tek Parça 1080p Türkçe dublajDolandiricilik Sanati Tek Parça 1080p Türkçe dublajDolandiricilik Sanati Tek Parça 1080p Türkçe dublajDolandiricilik Sanati Tek Parça 1080p Türkçe dublajDolandiricilik Sanati Tek Parça 1080p Türkçe dublajDolandiricilik Sanati Tek Parça 1080p Türkçe dublajDolandiricilik Sanati Tek Parça 1080p Türkçe dublajDolandiricilik Sanati Tek Parça 1080p Türkçe dublajDolandiricilik Sanati Tek Parça 1080p Türkçe dublajDolandiricilik Sanati Tek Parça 1080p Türkçe dublajDolandiricilik Sanati Tek Parça 1080p Türkçe dublajDolandiricilik Sanati Tek Parça 1080p Türkçe dublajDolandiricilik Sanati Tek Parça 1080p Türkçe dublajDolandiricilik Sanati Tek Parça 1080p Türkçe dublajDolandiricilik Sanati Tek Parça 1080p Türkçe dublajDolandiricilik Sanati Tek Parça 1080p Türkçe dublajDolandiricilik Sanati Tek Parça 1080p Türkçe dublajDolandiricilik Sanati Tek Parça 1080p Türkçe dublajDolandiricilik Sanati Tek Parça 1080p Türkçe dublajDolandiricilik Sanati Tek Parça 1080p Türkçe dublajDolandiricilik Sanati Tek Parça 1080p Türkçe dublajDolandiricilik Sanati Tek Parça 1080p Türkçe dublajDolandiricilik Sanati Tek Parça 1080p Türkçe dublaj
arabalar 21:50
arabalar 35 izlenme - 11 ay önce FRANSIZ CİTROEN MARKASI İLE BAYRAKTAR HOLDİNG 20.YİLİNİ KUTLARKEN TOKAT-SİVAS YETKİLİ BAYİSİ TARAFİNDAN DOLANDİRİLDİK. CİTROEN FİNANS TEB CETELEM TUKETİCİ FİNANSMANİNDAN SİFİR FAİZLİ KAMPANYALİ KREDİ KULLANDİK PESİNATLAR VERDİK ARABARİMİZİ VERMİYORLAR. TOKAT VE SİVASTA COK SAYİDA MAGDUR VAR.KESİNLİKLE SIFIR ARAÇ ALIRKEN BAYİYE ACENTAYA PEŞİNAT ADI ALTINDA PARA YATIRMA.HİÇ BİR MARKAYA GÜVEN DUYMA,HÜSRANA UĞRAMA ,REKLAMLARA KANMA KURUŞ YATIRMA PLAKANI ÇIKARTTIR ONDAN SONRA ÖDEME YAP.BİZİM GİBİ MAĞDUR OLMA.DUYARSIZ KALMA BEĞENİP PAYLAŞMAYI UNUTMA!