Hoşgeldiniz!

dolandırılmak

Ava Giden Kamerunluları Avlayan Karadenizli 05:01
Ava Giden Kamerunluları Avlayan Karadenizli 3.076 izlenme - 3 ay önce Fırıncı Selahattin abimize Facebook'tan ulaşan dolandırıcıları abimiz polisle anlaşarak suç üstü yaptırmış.
Kadınlar ve Sahtekarlık Örnekleri 01:34
Kadınlar ve Sahtekarlık Örnekleri 10.245 izlenme - 1 yıl önce Cümleten Selamun Aleykum Abiler,Kardeşler,Dostlar 4 senedir aktif olarak bu sitede bulunuyorum ve ilk defa bir video paylaşıyorum bir kusurumuz olursa affola. Nette gezinirken şöyle bir habere denk geldim ve sonra tesadüfen bu videoyu gördüm ve sizinle paylaşmak istedim. Cezayir’de birbirlerini tanıyıp evlenme kararı alan bir çift akıl almaz bir durumun başrolleri oldular. Karısını düğün gecesi sonrasına kadar hiç makyajsız görmeyen koca, düğün gecesi sonrası karısını makyajsız gördükten sonra önce onu evine girmiş bir hırsız zannetti. Aynı gün koca, mahkemeye giderek aldatıldığını söyledi ve yıpranma payı olarak 20.000$ (55.000 lira) tazminat istedi. Kadının yaşadığı tramvayı hayal bile edemiyorum. Buda Bahsi Geçen Kadın: http://i.hizliresim.com/21kdgd.jpg Dostalar,Kardeşler,Abiler benim haddim değil size ama tavsiyem aşağıdaki verdiğim Hadis-i Şerif lere göre eş seçin pişman olmazsınız hayatınız boyunca. (Kadın, ya malı için veya güzelliği için, yahut da dini için alınır. Siz dini olanını alınız! Malı için alan malına kavuşamaz. Yalnız güzelliği için alan, güzelliğinden mahrum kalır.) [Müslim] (Güzelliği ve malı için bir kadınla evlenen, ikisinden de mahrum kalır. Dini için evlenene, mal ve güzellik de verilir.) [Taberani]
Melekler İstiyor Diye Dolandırılmak 02:57
Melekler İstiyor Diye Dolandırılmak 4.420 izlenme - 9 ay önce Dolandırıcılar bayramlarını zehir etti. Girdikleri evde melekler istiyor diye yaklaşık 16 Bin lirayı çalan hırsızlar bir aileyi parçalanma noktasına getirdi.İzliyoruz
Telefonla Dolandırıcılık Yapanlarla Dalga Geçmek 03:06
Telefonla Dolandırıcılık Yapanlarla Dalga Geçmek 629 izlenme - 1 yıl önce Sabah sabah tel geldi neymiş efendim bedava sağlık hizmeti ve telefon kazanmışım diyerek kandırmaya çalışan arkadaşların dramı cevabım videoda.
1978'de Dolandırılan Köylüler 01:20
1978'de Dolandırılan Köylüler 75 izlenme - 4 ay önce TRT'de Uğur Dündar röportajı eşliğinde yıllar önce yayınlanan programda dolandırılan köylüler konu alınmış.
En Son Nasıl Dolandırıldınız - Sokak Röportajı 02:50
En Son Nasıl Dolandırıldınız - Sokak Röportajı 190 izlenme - 3 yıl önce Hemen hemen herkesin en az bir kez dolandırıldığını düşünen Sarı Mikrofon, insanlara en son ne zaman ve nasıl dolandırıldıklarını sordu. Alınan cevaplardan gördüğümüz şu: ülkede dolandırılandan çok dolandıran var.
Otomobilini Uçuruma Yuvarlayan Adam 01:47
Otomobilini Uçuruma Yuvarlayan Adam 132 izlenme - 2 yıl önce DOLANDIRICILARA ÖFKELENDİ, OTOMOBİLİNİ UÇURUMA YUVARLADI Muğla’nın Marmaris ilçesinde dolandırılan iş adamı Volkan Dimişgi, öfkelenerek 60 bin liralık Otomobilini uçurumdan attı. Olay, ilçeye 5 kilometre uzaklıktaki Armutalan Datça yolu Seyir Tepe mevkiinde meydana geldi. Marmaris’te motosiklet bayiliği işleten Volkan Dimişgi, iddiaya göre dolandırıldı. Parasını kaptıran iş adamı çılgına döndü. Öfkeli adam arkadaşını da yanına alarak 2015 model 60 bin lira değerindeki aracına binip Armutalan Seyir Tepesi’ne geldi. Aracından inen Dimişgil arkadaşına seslenerek cep telefonunu kayda almasını istedi. “Kimse beni parayla sınayamaz , ben şimdiye kadar paraya pula önem vermedim" diyen Dimişgi, otomobilinin el frenini indirerek uçuruma doğru itti. 40 metrelik uçuruma yuvarlanan otomobil kullanılamaz hale geldi. Dimişgi’nin otomobili, daha sonra olay yerine getirilen bir çekici yardımıyla uçurumdan çıkartıldı. Marmaris Emniyet Müdürlüğü’ne getirilen Volkan Dimişgil, ifadesi alındıktan sonra hakkında ’Mala zarar verme’ suçundan işlem yapılarak salıverildi. Öte yandan, Volkan Dimişgi yaptığı açıklamada, "Yapacak bir şeyim kalmamıştı. İş yaptığım kişilerden 1,5 milyona yakın paramı alamadım. Aslında kimseye zararı olmayan bir insanım. Ama çabuk kızan ve öfkelenen birisi olduğum için ani kararlarla yanlış şeyler yapabiliyorum. Buda yaşadığım olumsuzluklardan kaynaklanıyor” şeklinde konuştu.
Selam Verdi 3 Bin Lira Borçlu Çıktı 02:29
Selam Verdi 3 Bin Lira Borçlu Çıktı 57 izlenme - 9 ay önce Siz siz olun sokakta ya da alışveriş merkezlerinde yüzünüze her gülenin uzattığı kağıdı okumadan imzalamayın. Çünkü Songül Şahin bu hatayı yaptı. Durup dururken binlerce liralık borcun altına girdi. Şimdi ise evine ve maaşına haciz gelecek.
İş Vaadiyle Dolandırıcılık Kamerada 02:59
İş Vaadiyle Dolandırıcılık Kamerada 89 izlenme - 2 yıl önce Adana’da hastanede işe sokma vaadiyle 4 kişinin 700 lira parasını dolandıran şahıs, iş isteyen kadın kimliğindeki polisten para alırken suçüstü yakalandı. Suçüstü anı güvenlik kamerası tarafından da görüntülendi.
Canan Karatay: Dolandırılıyorsunuz 01:49
Canan Karatay: Dolandırılıyorsunuz 13 izlenme - 7 ay önce Prof. Dr. Canan Karatay, katıldığı panelde dinleyicilere, beslenme alışkanlıklarıyla ilgili "70 yaşımda bir kere dolandırıldım. Ama sizler her daim dolandırılıyorsunuz." dedi. Kartal Belediyesi tarafından düzenlenen "Kadınca Söyleşi" programında konuşan ünlü Prof. Dr. Canan Karatay, insanların doğru beslenmediğini belirterek, "Ben 2013 yılında 70 yaşımda bir kere dolandırıldım. Ama sizler her daim dolandırılıyorsunuz. Onun için bir kere endüstrinin size çocuklarınıza sunduğu en lezzetli denilen yiyeceklerin hiç biri hakiki besin değil. Fabrikanın ürettiği hiçbir şey doğanın ürettiği bir şeyle eşit olamaz. Buna ilaç da dahil her türlü besin de dahil" dedi. KARTALLILARIN SORULARINI YANITLADI Kartal Belediyesi tarafından düzenlenen "Kadınca Söyleşi" programına konuşmacı olarak katılan İç Hastalıkları ve Kardiyoloji Profesörü Canan Karatay, bitkilerle tedavi konusunda tecrübeli isim Fitoterapi Uzmanı Dr.
Tanju Çolak, Flexkom Tarafından Dolandırıldı 00:42
Tanju Çolak, Flexkom Tarafından Dolandırıldı 42 izlenme - 3 yıl önce Aylık 20-30 bin TL kazanç vaadi ile üyelerden para toplayan FlexKom isimli oluşumun yöneticileri ile gol kralı Tanju Çolak davalık oldu.
Polisin Dağıttığı Broşürleri Hatırlayan Adam Dolandırılmaktan Kurtuldu 00:35
Polisin Dağıttığı Broşürleri Hatırlayan Adam Dolandırılmaktan Kurtuldu 1 izlenme - 5 ay önce Konya'da kendini polis olarak tanıtan dolandırıcılar, polisin vatandaşları bilinçlendirmek amacıyla dağıttığı broşürleri gören vatandaşın ihbarı sayesinde yakalandılar.
Daha Önce Hiç Dolandırıldınız Mı? - Sokak Röportajı 05:07
Daha Önce Hiç Dolandırıldınız Mı? - Sokak Röportajı 2 izlenme - 11 ay önce Vatandaşlara daha önce hiç dolandırıldınız mı?'' diye sorulmuş. Dolandırılma hikayesini paylaşmak istemeyenler olsa da, açık yüreklilikle dolandırıldığını söyleyenler de var.