Hoşgeldiniz!

dolaşmak

Moskova'da Türk Bayrağıyla Dolaşmak! 04:08
Moskova'da Türk Bayrağıyla Dolaşmak! 12.014 izlenme - 1 yıl önce
Sokakta Çıplak Dolaşan Kadın - Danimarka 02:08
Sokakta Çıplak Dolaşan Kadın - Danimarka 17.430 izlenme - 3 yıl önce Danimarka'da TV 3 kanalında yeni başlayan Dating programı çerçevesinde bir genç kadının vücudunun üst kısmı sanki tişört varmış gibi boyandı. Genç kadının çıplak vücuduna Chanel marka tişört giydirmiş gibi siyah boya sürüldü üzerine de sprey boya ile Chanel yazıldı.
Body Paint İle Çaktırmadan Sokakta Çıplak Dolaşmak 02:32
Body Paint İle Çaktırmadan Sokakta Çıplak Dolaşmak 4.848 izlenme - 3 yıl önce Bodypaint ustası ablamız kadını bir güzel allıyor pulluyor sokağa slıveriyor, onlarda farkedilse de fazla önemsenmemiş bizde hem anında fark edilir hem de koloni halinde peşinde dolanıp huytu bir köşeye geçtiği anda ölümcül darbeyi indirirler. ııı şey bu arada Cuma'nız Mübarek olsun :(
Kuzenimin E-Okul Notları ! 09:26
Kuzenimin E-Okul Notları ! 1.587 izlenme - 8 ay önce Selamlar bu videomuzda,bana yapılmasını istediğiniz neredeyse en zor challengeları bu videoda yaptım! Gerçekten çok eğlenceli oldu At kafası ile parkta gezmekten tutun Özer'in eokulunu göstermeye kadar :D Devamı için Like ve yorum atmayı unutmayın Gereksiz Army! ABONE OL:https://goo.gl/BKoiYp Reklam & Sponsorluk:emrecanimo@gmail.com Facebook Grubu(Kesinlikle katıl,hep oradayım):https://goo.gl/73PGPE Mobil uygulama; Android:https://goo.gl/o8Dlni iOS:https://goo.gl/mrgQuM Facebook Sayfamız;https://goo.gl/OdCpBA Kişisel Facebook profilim;https://goo.gl/iZfYnM İnstagram:@emrecanonal Bu videomuzda #emjankimlan etiketi ile challenge öneren arkadaşlarımızın challengelarını yapmaya çalıştık !
Sokak Köpekleri İle Dolaşan Kadın 00:51
Sokak Köpekleri İle Dolaşan Kadın 1.278 izlenme - 3 yıl önce Sakarya'nın Adapazarı ilçesinde sokak köpekleri ile dolaşan bir kadın tepkilere neden oluyor. Adapazarı şehir merkezinde beraberinde çok sayıda sokak köğeği ve eski bir el arabası ile dolaşan Lütfiye Ç. Adlı kadın, adeta tehlikeye davetiye çıkarıyor. Köpekler kadının yanından geçenlere havlarken, yoldan geçen araçların da önüne atlayarak tehlike oluşturuyor. Esnaflardan köpekler için kemik toplayan Lütfiye Ç.'nin yanında bulunan sokak köpeklerinin bir anda aracın önüne atlaması sonucunda, araçta,küçük çapta hasar meydana geldi... Öte yandan geçtiğimiz günlerde köpekler bir vatandaşa saldırmış, saldırıya uğrayan vatandaşın silahına davranmasıyla köpeklerin sahibi Lütfiye Ç. ile bir sokak köpeği yaralanmıştı.
Kameraya Vura Vura Dünyayı Dolaşmak 03:08
Kameraya Vura Vura Dünyayı Dolaşmak 1.196 izlenme - 3 yıl önce Dünyayı karış karış dolaşan bu gencimiz(erkek) hatıra olsun diye ilginç ve bir o kadarda başarılı bir yönteme başvurmuş. 00:40'ta Grand Turk'te de olduğunu görebilirsiniz. Buyrunuz efenim. BİLGİ : Para var huzur var ameka
Sokakta Çıplak Dolaştı, Kimse Anlamadı 02:08
Sokakta Çıplak Dolaştı, Kimse Anlamadı 596 izlenme - 3 yıl önce Danimarka'da Tv 3 Kanalında Yeni Başlayan Dating Programı Çerçevesinde Bir Genç Kadının Vücudunun Üst Kısmı Sanki Tişört Varmış Gibi Boyandı.
Kameraya Vura Vura Metrobüsü Dolaşmak 00:56
Kameraya Vura Vura Metrobüsü Dolaşmak 847 izlenme - 3 yıl önce Efendim kameraya vura vura dünyayı dolaşan gözlüklü elemanı izlemiştik. İstanbullu bir gencimiz ise bunun bir benzerini yapmak istemiş.
Sütyenle Dolaşmak Yasak 00:13
Sütyenle Dolaşmak Yasak 891 izlenme - 7 yıl önce
503 Günde Alaska'dan Güney Amerika'ya Motorsiklet Seyahati 09:22
503 Günde Alaska'dan Güney Amerika'ya Motorsiklet Seyahati 427 izlenme - 2 yıl önce Bey abimiz Alaska'dan motorsikleti ile yola çıkıyor ve 503 günde toplam 132,704 Km yol ve 22 ülke geçiyor. Bu seyehatini de kamerasıyla çekiyor, izliyoruz.
New York'da Arap Kılığında Dolaşmak 03:31
New York'da Arap Kılığında Dolaşmak 367 izlenme - 3 yıl önce Araplardan gına gelmiş artık sevmeme konumuna gelmiş biri olarak bu olay beni bile üzdü.
Kameraya Vura Vura Dünyayı Dolaşmak  2 02:00
Kameraya Vura Vura Dünyayı Dolaşmak 2 311 izlenme - 3 yıl önce Yine eleman dünyayı karış karış dolaşmış etkileyici video yapmış izliyoruz efendim Şarkı:Edit - The Game Is not over
Justin Bieber - Cenabet Dolaşmanın Zararları 00:42
Justin Bieber - Cenabet Dolaşmanın Zararları 360 izlenme - 3 yıl önce Küçük Justin 2011 NBA Allstar Haftasında ünlüler maçına davetlidir. Lakin maça gusül abdestsiz yani halk diliyle cenabet olarak çıkar. Maçı izleyen bir arkadaşımız da cep telefonuyla din derslerinde örnek olarak izletilebilecek bu görüntüleri kaydeder. Gusül abdestsiz güne başlamayan site alkışlarlayaşıyorum.com
Soğuk Havada Şortla Dolaşmak - Taksim Meydanı 00:38
Soğuk Havada Şortla Dolaşmak - Taksim Meydanı 307 izlenme - 3 yıl önce İstanbul’u etkisi altına alan kar yağışı ve soğuk hava hayatı olumsuz etkiliyor. Şehrin bir çok bölgesi beyaz örtü ile kaplanırken, Taksim Meydanı’nda dolaşan Amerikalı bir turistin şortlu görüntüsü dikkat çekti. Kafasında şapkası ve montu ile meydanda yürüyen turistin şort giymesi, hayretle karşılandı
Gelin Olmadan Gelinliklik Giyip Sokaklarda Dolaşmak 00:48
Gelin Olmadan Gelinliklik Giyip Sokaklarda Dolaşmak 276 izlenme - 3 yıl önce Bartın'da genç kadın, çevredekilerin meraklı bakışlarına aldırış etmeden kiraladığı gelinlikle sokaklarda dolaştı.
Kameraya Vurarak Dünyayı Gezdi 03:08
Kameraya Vurarak Dünyayı Gezdi 149 izlenme - 4 yıl önce Kameraya her vuruşunda başka bir ülkeye gitti.
503 Günde Alaska'dan Güney Amerika'ya Motorsiklet Seyahati 09:22
503 Günde Alaska'dan Güney Amerika'ya Motorsiklet Seyahati 194 izlenme - 4 yıl önce Bey abimiz Alaska'dan motorsikleti ile yola çıkıyor ve 503 günde toplam 132,704 Km yol ve 22 ülke geçiyor. Bu seyehatini de kamerasıyla çekiyor, izliyoruz.
Dünyanın En Soğukkanlı Muhabiri 00:31
Dünyanın En Soğukkanlı Muhabiri 81 izlenme - 5 yıl önce Canlı yayında üstünde dev hamamböceği dolaşan muhabir ya olayın farkında değil, ya da fazla soğukkanlı
Bir yılda dünyayı gezmek 04:49
Bir yılda dünyayı gezmek 87 izlenme - 5 yıl önce Bir yılda dünyayı gezen adamın farklı ülkelerde çektiği klipler
İstiklal Caddesi'nde Eşekle Dolaşmak - Erol Büyükburç 00:43
İstiklal Caddesi'nde Eşekle Dolaşmak - Erol Büyükburç 75 izlenme - 3 yıl önce Nasreddin Hoca'nın fıkralarından oluşan bir albüm hazırlayan sanatçı Erol Büyükburç, İstiklal Caddesi'nde eşeğe binerek vatandaşın ilgisini çekti.
Trafik 1yalova,çınarcık 03:42
Trafik 1yalova,çınarcık 14 izlenme - 1 yıl önce yalovada yaşamak farklıdır,dışarıdan gelenler olmadıkca trafik açıktır,bir saatte her yerini aşağı yukarı gezersizniz.yanlız her yerde olduğu gibi karşı tarafa sayğı hele hele trafikteysen yol verme olayı zayıftır.şahsım adına trafikte her zaman karşı tarafa sayğı ve hoş görü sınırlarım en üst düzeydedir bunu tüm yalovalı ve türkiyeli olan herkezden bekliyorum yol vermeyle kimse birşey kaybetmez aksine sayğı duyulur taktir edilirsiniz
Kameraya Vura Vura Metrobüsü Dolaşmak 00:56
Kameraya Vura Vura Metrobüsü Dolaşmak 36 izlenme - 3 yıl önce Efendim kameraya vura vura dünyayı dolaşan gözlüklü elemanı izlemiştik. İstanbullu bir gencimiz ise bunun bir benzerini yapmak istemiş. Bence olmuş, bir de siz bakın.
Sen Niye Bir Kurum İçin Kul Köle Oluyorsun ki 08:42
Sen Niye Bir Kurum İçin Kul Köle Oluyorsun ki 16 izlenme - 3 yıl önce Tasarımcı abimiz canı sıkılınca dünya turu yapmış.Ama güzel olan adamın senin benim gibi parası olmayan kendi yağında kavrulan birisi olması.İşini,hobisini ve cesaretini birleştirmiş gidip çalışmış ve çatır çatır gezmiş. Konuşma arasında bizim insana değilde eşyaya ve statüye verdiğimiz değeri acımasızca eleştirmiş.Güzel demiş, iyi demiş. Alkışlıyoruz.