Hoşgeldiniz!

Dolgu Estetiği Videoları İzle

Doç. Dr. İbrahim Aşkar, Estetik Meme Operasyonları Hakkında Bilgi Veriyor - Sağlık Turu 10:18
Doç. Dr. İbrahim Aşkar, Estetik Meme Operasyonları Hakkında Bilgi Veriyor - Sağlık Turu 758 izlenme - 4 yıl önce Doç. Dr. İbrahim Aşkar, estetik meme operasyonları hakkında sağlık turu programında bilgi verdi. Program içindeki konular : Ameliyattan sonraki dönemde iyileşme sürecinde korse verilir mi? Büyük memeler boyun ve sırt ağrısı yapar mı? Meme ameliyatı nedir? Meme ameliyatları nasıl yapılır? Nasıl şekil verilir? Meme ameliyatlarının genel amacı nedir? Meme dikleştirme ameliyatı nedir, nasıl yapılır? Meme hacim olarak küçükse meme dikleştirme ve protez koyma işlemi neye göre yapılır? Meme küçültme ameliyatlarında yana doğru yağlanma varsa bu bölgelere hangi işlemler yapılır? Meme küçültme operasyonlarında nelere dikkat etmek gerekir? Meme küçültme operasyonu geçirmiş bir hasta bebek emzirebilir mi? Meme küçültme veya dikleştirme ameliyatlarının riskleri nelerdir?
Soğuk Lifting Uygulaması Nasıl Yapılır : Fazla Yağlar Bu Yöntemle Alınabilir Mi? 01:05
Soğuk Lifting Uygulaması Nasıl Yapılır : Fazla Yağlar Bu Yöntemle Alınabilir Mi? 246 izlenme - 4 yıl önce Hemen Doç. Dr. İbrahim Aşkar Doç. Dr. İbrahim Aşkar, Soğuk lifting uygulaması nasıl yapılır? Fazla yağlar bu yöntemle alınabilir mi? hakkında Evdeki Misafir programında bilgi verdi.
Botox ( Botoks ) Operasyonları Vücudun Hangi Bölgelerine Yapılır - Ne Kadar Süre Vücudumuzda Kalır? 00:30
Botox ( Botoks ) Operasyonları Vücudun Hangi Bölgelerine Yapılır - Ne Kadar Süre Vücudumuzda Kalır? 147 izlenme - 4 yıl önce Doç. Dr. İbrahim Aşkar, Botox (botoks) operasyonları vücudun hangi bölgelerine yapılır? Ne kadar süre vücudumuzda kalır? hakkında evdeki misafir programında bilgi verdi.
Estetik Ameliyatı Yaptıranlar Genelde Diğer Bölgeleride Estetik Operasyon Yaptırır Mı? 01:34
Estetik Ameliyatı Yaptıranlar Genelde Diğer Bölgeleride Estetik Operasyon Yaptırır Mı? 35 izlenme - 4 yıl önce Doç. Dr. İbrahim Aşkar, Doç. Dr. İbrahim Aşkar Estetik Ameliyatı Yaptıranlar Genelde Diğer Bölgeleride Estetik Operasyon Yaptırır Mı Hakkında Güzel Bir Gün Programında Bilgi Verdi.
Bebek Sahibi Olan Annenin Estetik Operasyonu Yaptırması İçin Ne Kadar Süre Geçmesi Gerekir? 01:38
Bebek Sahibi Olan Annenin Estetik Operasyonu Yaptırması İçin Ne Kadar Süre Geçmesi Gerekir? 21 izlenme - 4 yıl önce Bebek Sahibi Olan Annenin Estetik Operasyonu Yaptırması İçin Ne Kadar Süre Geçmesi Gerekir?