Hoşgeldiniz!

dolmuş driver

Teknolojiye Atarlanan Adam - Dolmuş Driver 04:26
Teknolojiye Atarlanan Adam - Dolmuş Driver 6.907 izlenme - 4 yıl önce Takipte kalın https://twitter.com/webtekno Bizimle kalın https://facebook.com/webtekno Esen kalın https://plus.google.com/ Webtekno/
Türk Oyunu - Dolmuş Driver 11:09
Türk Oyunu - Dolmuş Driver 876 izlenme - 3 yıl önce İstanbul menşeli Gripati firması tarafından geliştirilen Dolmuş Driver oyunu App Store ve Android Marketlerde yerini aldı. iPhone ve iPad cihazlar için HD ve SD sürümü bulunan oyun, Türkçe seslendirmeleri ile oyun severlerin keyif dolu dakikalar geçirmesini sağlıyor. Unity3D oyun motoru üzerine inşa edilen Dolmuş Driver, birçok yabancı oyun sitesinden yüksek puanlar almayı başardı. Oynanış yapısı ile SEGA’nın efsanevi Crazy Taxi oyununa benzeyen Dolmuş Driver’da, bir dolmuş şoförünü canlandırıyoruz.
Teknolojiye Atarlanan Adam - Dolmuş Driver 04:26
Teknolojiye Atarlanan Adam - Dolmuş Driver 299 izlenme - 2 yıl önce Teknolojiye Atarlanan Adam bu videoda bir Türk yapımı olan "Dolmuş Driver" isimli mobil oyunu inceledi. http://www.twitter.com/teknolojiyeatar
Dolmuş Driver iOS, Android İncelemesi 01:11
Dolmuş Driver iOS, Android İncelemesi 207 izlenme - 4 yıl önce Dolmuş Driver tamamen Türk yapımı olan ve oldukça yüksek kalite sunan bir yarış oyunudur.  Dolmuş Driver'da İstanbul'un farklı güzergahlarında hizmet veren bir sarı dolmuşu yönetiyoruz ve yol üzerinden yolcu alarak indi-bindi noktalarından geçmeye ve para kazanmaya başlıyoruz. Kazandığımız parayla dolmuşumuza yeni kornalar, roketler ve boya işçiliği satın alabilmekte, farklı güzergahları ve şöförleri açabilmekteyiz. Dolmuş Driver menülerinden oyun içi diyaloglara kadar tamemen Türkçe olarak hazırlanmış bir oyun. Özellikle yolcu ve şöför diyalogları oldukça eğlenceli ve oyuna keyif katıyor. Dolmuş Driver güzel grafiklerle donatılmış. Oyunun oynanış kısmı da gayet başarılı. Hareket sensörüyle kontrol oldukça hassas. Bunun yanında oyunu dokunmatik kontrollerle de oynayabiliyorsunuz. Dolmuş Driver her yönüyle yüksek başarı yakalayan bir oyun. Eğer keyifle oynayabileceğiniz bir mobil oyun arıyorsanız Dolmuş Driver'ı tavsiye ediyoruz.
 Teknolojiye Atarlanan Adam - Dolmuş Driver 04:26
Teknolojiye Atarlanan Adam - Dolmuş Driver 96 izlenme - 4 yıl önce Teknolojiye Atarlanan Adam bu videoda bir Türk yapımı olan "Dolmuş Driver" isimli mobil oyunu inceledi.