Hoşgeldiniz!

Dominic Cooper Videoları İzle

Need For Speed Fragmanı 02:30
Need For Speed Fragmanı 65.897 izlenme - 3 yıl önce Need For Speed hız tutkunlarına özel hazırlanan seri de işlenen filmin konusunda; Hapisten çıktıktan hemen sonra ülkeler arası bir araba yarışına katılan sokak yarışçısının eski partnerinden intikam alması anlatılıyor. Kült yarış oyununun beyazperde adaptasyonu olan Need for Speed'in yeni bir fragmanı daha yayımlanan fragmanda sahne arkası görüntüler de yer alıyor..
Need For Speed 2014 Fragman 02:29
Need For Speed 2014 Fragman 4.716 izlenme - 3 yıl önce Ea Games'in Aynı İsimli Dünyaca Ünlü Video Oyunundan Uyarlanan Ve Merakla Beklenen Need For Speed, Hız Ve Macerayı 14 Mart'ta Beyazperdeye Taşıyacak. Başroll...
Need For Speed Türkçe Altyazılı Fragman 2 02:29
Need For Speed Türkçe Altyazılı Fragman 2 1.215 izlenme - 3 yıl önce EA Games'in aynı isimli dünyaca ünlü video oyunundan uyarlanan ve merakla beklenen Need For Speed, hız ve macerayı 14 Mart'ta beyazperdeye taşıyacak. Başrollerinde Aaron Paul, Imogen Poots, Dominic Cooper, Michael Keaton, Ramon Rodríguez gibi ünlü isimlerin yer aldığı NEED FOR SPEED filminin yönetmenlik koltuğuna ünlü yönetmen Scott Waugh oturuyor.
Need for Speed (2014) – Fragmanı 01:33
Need for Speed (2014) – Fragmanı 921 izlenme - 4 yıl önce Dünyanın en popüler oyunlardan olan ve EA Games’in 140 milyon adet satarak rekor kırdığı “NEED FOR SPEED” DreamWorks ve EA Games iş birliğiyle beyaz perdeye taşınıyor. Hapisten çıktıktan hemen sonra ülkeler arası bir araba yarışına katılan sokak yarışçısının eski partnerinden intikam almasını işleyen NEED FOR SPEED filminin başrollerinde; Aaron Paul (Breaking Bad), Dominic Cooper, Dakota Johnson, Michael Keaton gibi isimler yer alırken, yönetmen koltuğuna ünlü yönetmen Scott Waugh oturuyor. Ford markasının da bu büyük iş birliğine dahil olmasıyla, filme özel ürettiği ve geçtiğimiz günlerde E3 EXPO Fuarı’nda sergilenen Mustang de filmin başrollerinden biri olacak. Film, 2014 baharında vizyona girecek!
Need For Speed Fragmanı 02:30
Need For Speed Fragmanı 812 izlenme - 3 yıl önce 2014'te vizyona girecek olan ABD yapımı aksiyon filmi Need For Speed'in fragmanı. Hapisten çıktıktan hemen sonra ülkeler arası bir araba yarışına katılan sokak yarışçısının eski partnerinden intikam almasını anlatıyor.
Warcraft Filmi (2016) Türkçe Altyazılı İlk Fragman 02:07
Warcraft Filmi (2016) Türkçe Altyazılı İlk Fragman 218 izlenme - 1 yıl önce İki dünya. Bir yuva. Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması 10 Haziran'da Sinemalarda. Warcraft filminin türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı Warcraft filminin özeti: Dünya çapında büyük yankı uyandırıp oldukça geniş bir hayran kitlesi yaratan online World of Warcraft oyununun sinema uyarlaması olan bu yapım da çeşitli ırk ve türlere ev sahipliği yapan ve her türden savaşın kıyasıya yaşandığı fantastik bir dünyada geçiyor. Filmin yönetmenliğini Moon (2009) filmiyle sinemaya esaslı bir giriş yapan, genç neslin umut vaadeden yönetmenlerinden Duncan Jones yer alırken, başrollerini Paula Patton, Ben Foster ve Travis Fimmel paylaşıyor.
Need For Speed Official Trailer (HD) Aaron Paul Fragmanı 01:33
Need For Speed Official Trailer (HD) Aaron Paul Fragmanı 585 izlenme - 3 yıl önce "Need for Speed" Official Trailer (HD) Aaron Paul Framed for a crime he didn't commit, muscle car mechanic and street racer Tobey (Aar... Framed for a crime he didn't commit, muscle car mechanic and street racer Tobey (Aaron Paul) gets out of prison determined to settle the score with the man responsible for his false conviction. Director: Scott Waugh Actors: Aaron Paul, Dominic Cooper, Imogen Poots, Scott Mescudi, Ramon Rodriguez, Michael Keaton, Rami Malek, Dakota Johnson, Harrison Gilbertson In Theaters March 14th, 2014
Warcraft - Türkçe Dublajlı Fragman 02:07
Warcraft - Türkçe Dublajlı Fragman 164 izlenme - 1 yıl önce Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması 10 Haziran'da Sinemalarda. Warcraft filminin türkçe dublajlı fragmanı yayınlandı Warcraft filminin özeti: Dünya çapında büyük yankı uyandırıp oldukça geniş bir hayran kitlesi yaratan online World of Warcraft oyununun sinema uyarlaması olan bu yapım da çeşitli ırk ve türlere ev sahipliği yapan ve her türden savaşın kıyasıya yaşandığı fantastik bir dünyada geçiyor. Filmin yönetmenliğini Moon (2009) filmiyle sinemaya esaslı bir giriş yapan, genç neslin umut vaadeden yönetmenlerinden Duncan Jones yer alırken, başrollerini Paula Patton, Ben Foster ve Travis Fimmel paylaşıyor.
Need For Speed: Hız Tutkusu Bu Hafta Vizyonda 01:33
Need For Speed: Hız Tutkusu Bu Hafta Vizyonda 407 izlenme - 3 yıl önce aaron paul , dominic cooper , ımogen poots , kid cudi , rami malek oynadığı need for speed: hız tutkusu bu hafta vizyona giriyor
Need for Speed Official Trailer 2 (HD) Aaron Paul Fragmanı 02:30
Need for Speed Official Trailer 2 (HD) Aaron Paul Fragmanı 244 izlenme - 3 yıl önce "Need for Speed" Official Trailer (HD) Aaron Paul Framed for a crime he didn't commit, muscle car mechanic and street racer Tobey (Aar... Framed for a crime he didn't commit, muscle car mechanic and street racer Tobey (Aaron Paul) gets out of prison determined to settle the score with the man responsible for his false conviction. Director: Scott Waugh Actors: Aaron Paul, Dominic Cooper, Imogen Poots, Scott Mescudi, Ramon Rodriguez, Michael Keaton, Rami Malek, Dakota Johnson, Harrison Gilbertson In Theaters March 14th, 2014
Need For Speed - Kamera Arkası 01:01
Need For Speed - Kamera Arkası 316 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Aaron Paul, Imogen Poots, Dominic Cooper, Ramon Rodriguez, Rami Malek, Harrison Gilbertson, Scott 'Kid Cudi' Mescudi, Michael Keaton, Dakota Johnson gibi isimlerin yer aldığı Need For Speed filminin kamera arkası.
Warcraft (2016) Fragman 02:13
Warcraft (2016) Fragman 50 izlenme - 1 yıl önce Warcraft filminin fragmanı yayınlandı Warcraft filminin özeti: Dünya çapında büyük yankı uyandırıp oldukça geniş bir hayran kitlesi yaratan online World of Warcraft oyununun sinema uyarlaması olan bu yapım da çeşitli ırk ve türlere ev sahipliği yapan ve her türden savaşın kıyasıya yaşandığı fantastik bir dünyada geçiyor. Filmin yönetmenliğini Moon (2009) filmiyle sinemaya esaslı bir giriş yapan, genç neslin umut vaadeden yönetmenlerinden Duncan Jones yer alırken, başrollerini Paula Patton, Ben Foster ve Travis Fimmel paylaşıyor.
Dead Man Down Fragman 02:59
Dead Man Down Fragman 75 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Colin Farrell, Noomi Rapace ve Dominic Cooper gibi isimlerin yer aldığı Dead Man Down filminin resmi fragmanı.
Dominic Cooper'lı Preacher'dan İlk Fragman Geldi 01:26
Dominic Cooper'lı Preacher'dan İlk Fragman Geldi 16 izlenme - 1 yıl önce Doğa üstü bir varlık tarafından inancını yitiren rahibi ve yakın çevresini konu alan dizinin başrolünde Agent Carter'da izlediğimiz Dominic Cooper olacak. Dizi 2016'da yayınlanacak.
01:33
"Need For Speed" Film Fragmanı 49 izlenme - 3 yıl önce Need For Speed Filminin konusu; Hapisten çıktıktan hemen sonra ülkeler arası bir araba yarışına katılan sokak yarışçısının eski partnerinden intikam almasını anlatıyor..
Need For Speed 2014 Fragmanı 01:33
Need For Speed 2014 Fragmanı 36 izlenme - 3 yıl önce Dünyayı yakıp kavuran oyunun filmi merakla beklenmektedir. Vizyon Tarihi: 14 Mart 2014 olarak açıklanmıştır. Herkese iyi seyirler. Film Özeti Hapisten çıktıktan hemen sonra ülkeler arası bir araba yarışına katılan sokak yarışçısının eski partnerinden intikam almasını anlatıyor.
Preacher Season 1 Traıler (2016) Amc Series 01:00
Preacher Season 1 Traıler (2016) Amc Series 5 izlenme - 11 ay önce Teksas’lı sıkı bir rahip olan Jesse Custer etrafında gelişiyor olaylar. Tanrı’ya inancı kalmayan kahramanımız, Tanrı’nın aslında Cennet’i terk edip, sorumluluklarını yerine getirmediğini öğrenir. Üstelik kendisi de O’nun izini sürüp bularak, ihmalleriyle ilgili hesap sorabilecek tek kişi haline geliverir. Tanrı’yı aradığı bu macerasında Jesse’ye, insan kanını tercih etmeyen dost bir vampir olan eski kız arkadaşı eşlik ediyor. İkilimizin peşinde ise en meşhur kötü adamlardan biri var: Ölümsüz bir öldürme makinası olan Saint of Killers (Katillerin Azizi)
Need For Speed 2014 Fragman 01:33
Need For Speed 2014 Fragman 18 izlenme - 3 yıl önce Ea Games'in Aynı İsimli Dünyaca Ünlü Video Oyunundan Uyarlanan ve Merakla Beklenen Need For Speed, Hız Ve Macerayı 14 Mart'ta Beyazperdeye Taşıyacak. Başroll...