Hoşgeldiniz!

Donald Videoları İzle

Trump ve Sayko Oğlu 02:08
Trump ve Sayko Oğlu 89.147 izlenme - 5 ay önce Trump'ın zengin ama psikopat oğlu önümüzdeki 4 yıl Amerikalılar için eğlenceli geçecek gibi. Hayatında istediği her şey ama her şeye sahip olan bir çocuğun şımarık davranışlarını izliyoruz. Keşke bizimki de böyle bir şey olsaydı. Az da biz eğlenirdik.
Trump'ın Oğlunun Halkı Atarlı Giderli Selamlaması 00:23
Trump'ın Oğlunun Halkı Atarlı Giderli Selamlaması 70.430 izlenme - 5 ay önce Amerika'ya başkan olan babanız olsa ne yapardınız? Okuldaki kızlara havan olur. Fakir düşünüyorum değil mi? Kusura bakmayın keyifli seyirler...
Almanya'da Yaşayan Türk'ten Trump'a Tokat Gibi Cevap 01:03
Almanya'da Yaşayan Türk'ten Trump'a Tokat Gibi Cevap 4.862 izlenme - 2 hafta önce Almanya'da yaşayan bir Türk vatandaşı, ABD Başkanı Donald Trump'a tokat gibi bir cevap verdi. Vatandaşın İngilizce yaptığı açıklama üzerine Katar krizinde kartlar yeniden dağıtılacak.
Donald Trump ABD Ulusal Marşını Mı Unuttu? 00:51
Donald Trump ABD Ulusal Marşını Mı Unuttu? 6.420 izlenme - 3 hafta önce ABD Başkanı Donald Trump, ABD'nin milli marşını sallanarak söylemesi kameralara böyle yansıdı
Donald Trump'ın Çocukları Trollemesi 01:19
Donald Trump'ın Çocukları Trollemesi 5.340 izlenme - 3 hafta önce Muhtemel çocuklara, bu hareketi yaptıkların da nasıl göründüklerini aktarmaya çalışmış ama bilemedim yani koskoca Amerikan Başkanı. Adam komple troll ya.
Donald Trump'ın hayattan bezdiren el sıkışmaları... 02:38
Donald Trump'ın hayattan bezdiren el sıkışmaları... 4.228 izlenme - 3 hafta önce ABD başkanı Donald Trump'ın el sıkışmaları gerçekten çok acayip. Taktik olarak hızla kendine çekme, karşısındakinin elini aşırı sıkma, diğer eli ile tokalaşmayı sevme ve aniden yine hızla kendine çekme gibi stratejiler uyguluyor.
Trump FBI Başkanını Öpücükle Çağırdı 00:24
Trump FBI Başkanını Öpücükle Çağırdı 29.080 izlenme - 5 ay önce Trump, FBI başkanını öpücükle çağırdı ABD Başkanı Donald Trump, Beyaz Saray'daki toplantısında FBI Başkanı Robert Mueller'a yaptığı hareket kameralara takıldı.
Donald Trump ve Karısının Aşk Dolu Kolajı 00:43
Donald Trump ve Karısının Aşk Dolu Kolajı 4.543 izlenme - 3 hafta önce Aşk evliliği mi yoksa para evliliği mi denilen olayı bir bakışta şıp diye anlayabileceğimiz Amerikan başkanı ve karısının bol trollü anlarının kolajını izliyoruz.
Ivanka Trump'a Talip Olan Suudi İş Adamı 00:24
Ivanka Trump'a Talip Olan Suudi İş Adamı 5.042 izlenme - 1 ay önce Suudi bir iş adamı, ABD Başkanı Donald Trump'ın Beyaz Saray danışmanı Jared Kushner ile evli olan kızı Ivanka Trump'a talip olduğunu yayınladığı videoyla duyurdu. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
America First Turkey Second 04:19
America First Turkey Second 3.333 izlenme - 3 hafta önce Videonun mantığı, "Trump seçimleri kazandı ve her ülke kendini tanıtma derdine düştü." Bu videoda türkiye tanıtılıyor. İnternette America first yazarsanız birçok ülkenin videosunu bulabilirsiniz. Çok matrak yapmış şerefsizler.
Donald Trump Dombıra 02:54
Donald Trump Dombıra 20.591 izlenme - 8 ay önce Amerika Birleşik Devletlerinde yaklaşmakta olan başkanlık seçimi için Donald Trump ın Dombralı seçim şarkısı
Trump Unutunca First Lady Dürterek Uyardı 01:30
Trump Unutunca First Lady Dürterek Uyardı 6.567 izlenme - 2 ay önce Donald Trump ve eşi Melania Trump'ın, Beyaz Saray'daki ilk Paskalya törenine komik bir olay damga vurdu. Trump ABD ulusal marşının okunması sırasında elini kalbine götürmeyi unutunca hatırlatmak eşi Melania Trump'a düştü.
Domald Trump'tan Kılıç Dansı 00:39
Domald Trump'tan Kılıç Dansı 3.341 izlenme - 1 ay önce İlk yurt dışı ziyaretini Suudi Arabistan'a gerçekleştiren ABD Başkanı Trump, Riyad'da düzenlenen karşılama töreninde Kral Selman'la birlikte geleneksel "kılıç dansı" yaptı.
 Dünya Merkel'in Ivanka Trump'a Bakışlarını Konuşuyor  01:33
Dünya Merkel'in Ivanka Trump'a Bakışlarını Konuşuyor 6.768 izlenme - 3 ay önce Almanya Başbakanı Merkel'in, Ivanka Trump'la yan yana oturması yeni iddiaları gündeme getirdi. Trump'ın Merkel'e "Benimle diyaloğu ancak kızım üzerinden kurabilirsin" mesajını verdiği ileri sürüldü. ABD Başkanı Donald Trump'ın el sıkışmayı reddetmesinin ardından Almanya Başbakanı Angela Merkel bu kez de Trump'ın kızı Ivanka Trump'a bakışlarıyla sosyal medyada çok konuşuldu.
Dünya Liderlerinin Aşırı Gerçekçi Maskeleri 00:37
Dünya Liderlerinin Aşırı Gerçekçi Maskeleri 4.818 izlenme - 2 ay önce landon meier adlı abinin yapmış olduğu oranj başgan trump, apaçi eşofmanlı putin ve mickey kulaklı kim jong-un'un ürkütücü maskeleridir efenim.
Donald Trump - Pipisini Görmekten Çok Etkilenirim! 03:42
Donald Trump - Pipisini Görmekten Çok Etkilenirim! 8.566 izlenme - 5 ay önce Daha komedi yeni başlıyor.Ne kararlar alacak kimbilir.Gelelim size Nat Geo dan aldığım Facing Trump-Trump'a Bakış belgeselindeki konuya.Efendim Jenna Talackova erkek olarak doğmuş ama operasyonlar sonucu kadın oluyor.Kanada seçmelerinde dereceye giriyor ama Dünya Kainat Güzeli Yarışması'na ülkesini temsil etme hakkı tanındığı halde gidemiyor.Trump ın düzenlediği organizasyon Jenna yı reddediyor.Bu süreçte Trump,Jenna'nın ve Amerika'nın en saygın İnsan Hakları avukatlarından biri olan Gloria Allred ile mücadeleye girişiyor ve ergen tarzıyla demeç vermekten geri kalmıyor... Sonuç: Jenna nın açtığı davayı kazanmasıyla trans bireyler 2013 yılı itibariyle Miss Universe(Kainat Güzeli) yarışmasına katılıp,ülkelerini temsil edebiliyor.
Donald Trump'ın Konuşmasında Arkadaki Türk 01:53
Donald Trump'ın Konuşmasında Arkadaki Türk 19.227 izlenme - 6 ay önce Ohio Rallisi'nde Trump'ın Teşekkür konuşmasında ekranlara yansıyan Türk.. Mizah amaçlı yapılmış bir montajdır. İyi Seyirler^^
Donald Duck - Chip and Dale (Türkçe Dublaj) 01:03:01
Donald Duck - Chip and Dale (Türkçe Dublaj) 46.937 izlenme - 3 yıl önce Donald Fauntleroy Duck, Walt Disney Company'nin ürettiği Amerikan yapımı çizgi film karakteridir. Donald'ın özelliği sarı-turuncu renkli bacakları ve ayakları ile beyaz bir antropomorfik (insansı) ördek olmasıdır. Çoğunlukla (yüzmeye gittiği durumlar haricinde) denizci gömleği, şapka ve kırmızı bir papyon giyer, ancak hiçbir zaman pantolon giymez. Donald'ın en ünlü kişilik özelliği onun kolayca provoke olabilen ve parlama tehlikesi olan öfkeli bir karakter olmasıdır. Donald Duck, Disney Mickey Mouse'unun birinci olduğu ve Warner Bros.'un Bugs Bunny'sinin ikinci olduğu listede resmi olarak tüm zamanların en popüler üçüncü çizgi film karakteri olmuştur.
Donald Duck Takliti 00:06
Donald Duck Takliti 55.598 izlenme - 4 yıl önce Komik Donald Duck Takliti
Melania Trump'ın Kocasına Trip Yapması 01:10
Melania Trump'ın Kocasına Trip Yapması 1.450 izlenme - 4 hafta önce Melania Trump eşinin elinin tutmak istediği anda elini çekerek, saçını düzeltti ve elini tutmadan uçaktan indi. ABD başkanı Donald Trump'ın bir kez daha eli havada kaldı. İzliyoruz.
Ümmetin Reisi Donald Trump 00:12
Ümmetin Reisi Donald Trump 6.937 izlenme - 8 ay önce New York'ta dün çekilen görüntülerde Donald Trump'a Türkiye seninle gurur duyuyor diye destek çıktılar.
İlber Ortaylı: Trump Cahildir 01:54
İlber Ortaylı: Trump Cahildir 4.088 izlenme - 4 ay önce İlber Ortaylı: Trump Cahildir CNN Türk'te yayınlanan Hakan Çelik ile Hafta Sonu programına katılan İlber Ortaylı çarpıcı açıklamalar yaptı.
Papa ile Trump Görüşmesinin Aslı (Montaj İçerir) 00:29
Papa ile Trump Görüşmesinin Aslı (Montaj İçerir) 1.017 izlenme - 4 hafta önce Sosyal medyada montaj video ile ti'ye alınan Papa-Trump görüşmesinde, aslında ne oldu? Ortaya eğlenceli görüntüler çıkmış.
Brazzers - Donald Trump ve Hillary Clinton Parodisi 00:55
Brazzers - Donald Trump ve Hillary Clinton Parodisi 9.910 izlenme - 12 ay önce Brazzers, ABD'nin 8 Kasım 2016'da gerçekleştireceği seçimde yarışacak iki büyük aday olan Trump ve Clinton'ı tiye alan "Erection 2016" adlı bir parodi serisi çekiyor. Konuşma tarzlarının benzetilmesindeki başarı takdire şayan. Bir de Trump'ın o çemçük ağzı.
Giresunlu Trump Görenleri Şaşırtıyor 01:42
Giresunlu Trump Görenleri Şaşırtıyor 6.751 izlenme - 7 ay önce ABD Başkanı seçilen Donald Trump’a benzerliği ile dikkat çeken Giresun’un Görele ilçesi Köprübaşı eski belde belediye başkanı Abdullah Topçu, belediye başkanlığı döneminde görmediği ilgiyi bugünlerde Trump’a benzerliği ile görüyor. Topçu ise ilgiden oldukça memnun. Türkiye’den ABD’ye en fazla göç veren iller arasında özellikle Yağlıdere ilçesi ile öne çıkan Giresun bu kez verdiği göçler ile değil de geçtiğimiz günlerde ABD’nin 45. Başkanı seçilen Donald Trump’a benzerliği ile dikkat çeken eski Köprübaşı Belde Belediye Başkanı Abdullah Topçu ile gündeme geldi. ABD’de Başkan seçilen ve dünya genelinde ‘Emlak Kralı’ olarak tanınan Donald Trump’a gerek vücut yapısı gerekse saç rengi ve stili ile oldukça benzeyen Topçu, Donald Trump gibi bir siyasetçi. Trump ile aynı yaşta olan Abdullah Topçu (70), 2004 yılında Görele ilçesine bağlı Köprübaşı beldesine Belediye Başkanı seçildi. Ancak daha sonra çıkan belediyeler yasası ile 2014 yılında Köprübaşı beldelikten düşünce Topçu’nun da başkanlık serüveni 10 yılın ardından sona ermiş oldu. Geçmiş yıllarda filmlerde de rol alan Trump gibi bir dönem Topçu da film ve dizilerde oynadı. ABD seçimlerinin sonrası Başkan Donald Trump’a benzerliği ile fotoğrafları sosyal medyada hızla yayılmaya başlayan Topçu, bu duruma oldukça şaşırırken, benzerliğin de keyfini çıkartıyor. Giresunlu Trump’ı görenler ise şaşkınlığını gizleyemiyor. Donald Trump’u ve ABD seçimlerini televizyonlardan takip eden vatandaşlar biranda karşılarında Trump’u gördüklerini sanarak şaşkınlık yaşıyor. Bazı vatandaşlar ise bu durumu "Dünyada her insanın bir ikizi vardır" teorisine dayandırıyor. Donald Trump gibi giyimine ve saçlarına çok önem verdiğini belirten ve gördüğü ilginin kendisini mutlu ettiğini kaydeden Topçu, “Saçlarının yıllardır aynı model. Ben Trump’ı görmeden önce de saçım çocukluğumdan, gençliğimden beri de böyle. Giyimimde tesadüf değil ben genelde takım elbise giyiyorum. Fotoğraflarım internet ortamında yayılıyor ve sağ olsunlar benzetiyorlar. Bu durumdan oldukça memnunum.Bir dünya liderine benzetilmek güzel bir şey. İnşallah birde yüreğimiz benzeyebilse daha güzel olacak” dedi. Giresunlu Trump Abdullah Topçu, ABD Başkanı Donald Trump’a Giresun’dan bir mesaj göndermeyi ihmal etmeyerek ABD’de yaşayan Fethullahçı Terör Örgütü elebaşısı Fethullah Gülen’in de iadesini istedi. Topçu, “Kendisinden isteğimiz, geçmişten bu yana Türk-Amerikan dostluğunu tekrar inşa etmesi ve bir de inşallah FETÖ’yü Türkiye’ye teslim etmesi" diyerek Türk halkının hassasiyetini gündeme getirdi.
Trump, CNN Muhabirine Soru Hakkı Vermemesi 00:58
Trump, CNN Muhabirine Soru Hakkı Vermemesi 5.874 izlenme - 5 ay önce ABD'nin 45. Başkanı seçilen Donald Trump, seçimin ardından düzenlediği ilk basın toplantısında, hakkındaki istihbarat raporları ile ilgili soru yağmuruna tutuldu. Trump, raporu haber yapan basın kuruluşlarından biri olan CNN'in muhabiri Jim Acosta'ya ise sözlü olarak çıkıştı ve muhabirin soru sormasına izin vermedi.
Donald Trump 'ın Özel Uçağı 03:30
Donald Trump 'ın Özel Uçağı 3.408 izlenme - 4 ay önce Video üç sene öncesine ait. Şimdi başkan seçilen Donald amcamızın mütevazi uçağını inceliyoruz.
Donald Trump'ın Oğlunun Babası Konuşurken Uyuklaması 00:59
Donald Trump'ın Oğlunun Babası Konuşurken Uyuklaması 6.186 izlenme - 7 ay önce Donald Trump'ın oğlu Barron Trump'ın babası konuşurken uyuklaması ve aşırı sıkılması kameralara böyle yansımış. Bitse de eve gitsek diye içi gidiyor veledin.
Donald Trump'ın Evde Tek Başına Filmindeki Sahnesi 00:23
Donald Trump'ın Evde Tek Başına Filmindeki Sahnesi 9.024 izlenme - 1 yıl önce Donald Trump Evde tek başına filminin ikinci serisinde rol almış. Şu günlerde ABD başkan adayı olmakla meşgul olan Donald Trump diye cümle başlayıp saçma sapan uzun ve gereksiz bir yazı yazmak istemiyorum zira bu bile yeterince uzun oldu.
Donald Trump'a Kartal Saldırması 01:00
Donald Trump'a Kartal Saldırması 9.183 izlenme - 2 yıl önce Efendim görüntüler Ağustos ayından ancak daha yeni yayınlanmış. Time dergisinin yılın adamı anketinde finale kalan Trupm'a Amerika'nın simgesi kartal ile fotoğraf çektirtmek istemişler. Ancak hayvan hissetmiş mi dersiniz 2 kez saldırmış. (Tam olmasa da saldırmış) Donald Trump, Amerika'da başkanlık için Cumhuriyetçilerin adayıdır efendim. Son dönemlerde anti-islam söylemleri ile dikkat çekmiştir.