Hoşgeldiniz!

donald

Trump'ın Twitter Hesabını Kapatan Türk - Bahtiyar Duysak 00:56
Trump'ın Twitter Hesabını Kapatan Türk - Bahtiyar Duysak 39.897 izlenme - 4 ay önce Geçtiğimiz hafta Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump’ın twitter hesabı 11 dakikalığına kapatılmıştı. Trump sonradan yeniden açılan hesabından, bu işin arkasından kimin çıkacağanı soruşturucaklarını aktarmıştı! Ancak Trump’ın hesabını isyankar bir hacker’ın değil, Türk asıllı bir Twitter çalışanının kapattığı ortaya çıktı! Türk kökenli Alman vatandaşı Bahtiyar Duysak – çalıştığı twitter destek biriminde yaptığı bir hata nedeniyle Trump’ın hesabının kapanmasına neden olduğunu itiraf etti! Duysak kısa süreliğine sosyal medyada ‘’kahraman’’ ilan edilse de aslında böyle bir niyetinin bulunmadığını belirtti! Bahtiyar Duysak Donald Trump’a bir iş adamı olarak hayran olduğunu ancak Trump’ın siyasetçi olarak öğrenmesi gereken çok fazla şey olduğunu sözlerine ekledi!
Çocukların Donald Trump Hakkındaki Düşünceleri 02:35
Çocukların Donald Trump Hakkındaki Düşünceleri 1.633 izlenme - 5 gün önce Mikrofonların çocuklara uzatılmasıyla alınan cevaplar.
Şişeden Su İçmeyi Beceremeyen Trump 00:58
Şişeden Su İçmeyi Beceremeyen Trump 12.053 izlenme - 2 ay önce 13 günlük Asya ziyaretinden dönen ABD Başkanı Trump, kameraların karşısına geçti. Konuşması sırasında pet şişeden su içen ABD Başkanı ülke basınında manşet oldu. Daha önce başkanlık ön seçimlerindeki rakiplerinden Florida Senatörü Marco Rubio'yu "Kamera önünde su içmesi" sebebiyle sert biçimde eleştiren Trump, Rubio'nun tepkisinin yanı sıra esprilere de konu oldu.
Trump ve Sayko Oğlu 02:08
Trump ve Sayko Oğlu 93.067 izlenme - 1 yıl önce Trump'ın zengin ama psikopat oğlu önümüzdeki 4 yıl Amerikalılar için eğlenceli geçecek gibi. Hayatında istediği her şey ama her şeye sahip olan bir çocuğun şımarık davranışlarını izliyoruz. Keşke bizimki de böyle bir şey olsaydı. Az da biz eğlenirdik.
Trump'ın Oğlunun Halkı Atarlı Giderli Selamlaması 00:23
Trump'ın Oğlunun Halkı Atarlı Giderli Selamlaması 71.339 izlenme - 1 yıl önce Amerika'ya başkan olan babanız olsa ne yapardınız? Okuldaki kızlara havan olur. Fakir düşünüyorum değil mi? Kusura bakmayın keyifli seyirler...
Trump FBI Başkanını Öpücükle Çağırdı 00:24
Trump FBI Başkanını Öpücükle Çağırdı 29.284 izlenme - 1 yıl önce Trump, FBI başkanını öpücükle çağırdı ABD Başkanı Donald Trump, Beyaz Saray'daki toplantısında FBI Başkanı Robert Mueller'a yaptığı hareket kameralara takıldı.
Lebron James'a Donald Trump Sorusu 02:29
Lebron James'a Donald Trump Sorusu 4.206 izlenme - 2 ay önce Lebronh James'e basın toplantısında Amerikan başkanı Donald Trump'a serseri dediğin için pişman mısın diye soruluyor izliyoruz efenim..
Donald Trump Dombıra 02:54
Donald Trump Dombıra 21.521 izlenme - 1 yıl önce Amerika Birleşik Devletlerinde yaklaşmakta olan başkanlık seçimi için Donald Trump ın Dombralı seçim şarkısı
Donald Trump 6 Dakika Boyunca Kendini Alkışladı 01:01
Donald Trump 6 Dakika Boyunca Kendini Alkışladı 2.920 izlenme - 2 ay önce ABD Başkanı Donald Trump, Beyaz Saray’daki bir yıllık görevinin ardından ilk "Birliğin Durumu" konuşmasını yaptı. Tüm dünyanın merakla beklediği konuşmaya, Trump'ın kendisini dakikalarca alkışlaması damga vurdu. Donald Trump'ın alkışları önündeki mikrofona yansırken, bu anlar sosyal medyada alay konusu oldu.
Donald Duck Takliti 00:06
Donald Duck Takliti 55.790 izlenme - 4 yıl önce Komik Donald Duck Takliti Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Donald Trump Yardım Malzemelerini Kalabalığa Fırlattı 00:22
Donald Trump Yardım Malzemelerini Kalabalığa Fırlattı 5.970 izlenme - 5 ay önce ABD Başkanı Donald Trump, Porto Riko'daki kasırda mağdurları için hazırlanan yardım malzemelerini halka dalga geçer gibi fırlatmış.
 Kuzey Kore Televizyonu Gururla Mars-15 Füzesini Sunar 13:48
Kuzey Kore Televizyonu Gururla Mars-15 Füzesini Sunar 3.138 izlenme - 4 ay önce Kuzey Kore Televizyonu, liderleri Kim Jong-un'un Mars-15 Füzesine düzenlediği ziyaret görüntüleri.
Donald Trump ABD Ulusal Marşını Mı Unuttu? 00:51
Donald Trump ABD Ulusal Marşını Mı Unuttu? 6.620 izlenme - 10 ay önce ABD Başkanı Donald Trump, ABD'nin milli marşını sallanarak söylemesi kameralara böyle yansıdı
Donald Trump'ın Konuşmasında Arkadaki Türk 01:53
Donald Trump'ın Konuşmasında Arkadaki Türk 19.756 izlenme - 1 yıl önce Ohio Rallisi'nde Trump'ın Teşekkür konuşmasında ekranlara yansıyan Türk.. Mizah amaçlı yapılmış bir montajdır. İyi Seyirler^^
Trump Unutunca First Lady Dürterek Uyardı 01:30
Trump Unutunca First Lady Dürterek Uyardı 6.810 izlenme - 11 ay önce Donald Trump ve eşi Melania Trump'ın, Beyaz Saray'daki ilk Paskalya törenine komik bir olay damga vurdu. Trump ABD ulusal marşının okunması sırasında elini kalbine götürmeyi unutunca hatırlatmak eşi Melania Trump'a düştü.
Andy Serkis'in Gollum Olarak Donald Trump Tweetlerini Okuması 01:41
Andy Serkis'in Gollum Olarak Donald Trump Tweetlerini Okuması 6.085 izlenme - 8 ay önce Komedyen Stephen Colbert'in sunduğu "The Late Show" programının konuğu olan Andy Serkis, Trump'ın gündem olan bazı tweetler'ini Gollum karakterine bürünerek okudu. Ben de uzun zamandır video yüklemeyen birisi olarak sizin için Türkçeye çevirdim. Kulaktan çevirdiğim için bazı hatalar olabilir.İyi seyirler...
Donald Trump'ın Konuşmasına Gizemli Kadının Damga Vurması 00:32
Donald Trump'ın Konuşmasına Gizemli Kadının Damga Vurması 7.210 izlenme - 8 ay önce ABD Başkanı Donald Trump, kendinden önceki başkan Obama'nın imzasını taşıyan sağlık sigortasının iptaliyle ilgili yapılacak oylama öncesi Beyaz Saray'da bir konuşma düzenlemiş. Konuşma sırasında kimse Trump'ın arkasındaki gizemli tuhaf kaşlı kadına bakmaktan başkanı dinleyememiş.
Donald Trump'ın Çocukları Trollemesi 01:19
Donald Trump'ın Çocukları Trollemesi 5.685 izlenme - 10 ay önce Muhtemel çocuklara, bu hareketi yaptıkların da nasıl göründüklerini aktarmaya çalışmış ama bilemedim yani koskoca Amerikan Başkanı. Adam komple troll ya.
 Dünya Merkel'in Ivanka Trump'a Bakışlarını Konuşuyor  01:33
Dünya Merkel'in Ivanka Trump'a Bakışlarını Konuşuyor 6.878 izlenme - 12 ay önce Almanya Başbakanı Merkel'in, Ivanka Trump'la yan yana oturması yeni iddiaları gündeme getirdi. Trump'ın Merkel'e "Benimle diyaloğu ancak kızım üzerinden kurabilirsin" mesajını verdiği ileri sürüldü. ABD Başkanı Donald Trump'ın el sıkışmayı reddetmesinin ardından Almanya Başbakanı Angela Merkel bu kez de Trump'ın kızı Ivanka Trump'a bakışlarıyla sosyal medyada çok konuşuldu.
Brazzers - Donald Trump ve Hillary Clinton Parodisi 00:55
Brazzers - Donald Trump ve Hillary Clinton Parodisi 12.430 izlenme - 2 yıl önce Brazzers, ABD'nin 8 Kasım 2016'da gerçekleştireceği seçimde yarışacak iki büyük aday olan Trump ve Clinton'ı tiye alan "Erection 2016" adlı bir parodi serisi çekiyor. Konuşma tarzlarının benzetilmesindeki başarı takdire şayan. Bir de Trump'ın o çemçük ağzı.
Donald Trump'ı Protesto Amerikalı Sporcular 02:00
Donald Trump'ı Protesto Amerikalı Sporcular 2.833 izlenme - 6 ay önce Amerikan Futbol Ligi oyuncuları, Amerika Başkanı Donald Trump'ın açıklamalarına sahada yanıt verdi. Trump'un, "Maçlarda, Amerikan Marşı okunurken protesto edenleri kovun" çağrısına NFL takımlarından sert tepki geldi. Amerikan Futbolu Ligi'nde (NFL) bazı oyuncuların ülkede polislerin siyahilere davranışlarını ve sosyal adaletsizliği protesto için ulusal marş sırasında oturmalarına veya diz çökmelerine karşı Donald Trump'un açıklamalarına tepkiler sürüyor. Golden State'in yıldızı Stephan Curry'nin ABD'de şampiyonların geleneksel Beyaz Saray ziyaretine katılmayacağını açıklaması ve Trump'un yanıtıyla alevlenen tartışmaya, LeBron James de katılmış, Trump'un başkanlığına sert göndermede bulunmuştu. Son olarak Donald Trump, Alama'da yaptığı konuşmada, "NFL takım sahiplerinden bir tanesi, bayrağımıza karşı saygısızlık yapıldığında 'O, o... çocuğunu alın ve hemen saha dışına gönderin. Şimdi!. O kovuldu' dese hoşunuza gitmez miydi? dedi. Trump'un çağrısının ardından oyuncular geri adım atmadı ve hafta sonunda oynanan tüm NFL maçlarında protesto gösterileri yapıldı. 200'ün üzerindeki NFL oyuncusu ulusal marş sırasında diz çöktü. Daha önce Trump'ın başkanlık kampanyasına bağış yapan Jacksonvılle Jaguars'ın sahibi Shad Khan da, sahaya indi ve marş sırasında kol kola giren oyuncularına destek verdi. "Alıntıdır"
Trump ve Macronun 29 Saniye Süren Absürd El Sıkışması 00:37
Trump ve Macronun 29 Saniye Süren Absürd El Sıkışması 5.531 izlenme - 8 ay önce Trump için sıradan bizim için garip el sıkışması,
Donald Trump - Pipisini Görmekten Çok Etkilenirim! 03:42
Donald Trump - Pipisini Görmekten Çok Etkilenirim! 9.080 izlenme - 1 yıl önce Daha komedi yeni başlıyor.Ne kararlar alacak kimbilir.Gelelim size Nat Geo dan aldığım Facing Trump-Trump'a Bakış belgeselindeki konuya.Efendim Jenna Talackova erkek olarak doğmuş ama operasyonlar sonucu kadın oluyor.Kanada seçmelerinde dereceye giriyor ama Dünya Kainat Güzeli Yarışması'na ülkesini temsil etme hakkı tanındığı halde gidemiyor.Trump ın düzenlediği organizasyon Jenna yı reddediyor.Bu süreçte Trump,Jenna'nın ve Amerika'nın en saygın İnsan Hakları avukatlarından biri olan Gloria Allred ile mücadeleye girişiyor ve ergen tarzıyla demeç vermekten geri kalmıyor... Sonuç: Jenna nın açtığı davayı kazanmasıyla trans bireyler 2013 yılı itibariyle Miss Universe(Kainat Güzeli) yarışmasına katılıp,ülkelerini temsil edebiliyor.
Almanya'da Yaşayan Türk'ten Trump'a Tokat Gibi Cevap 01:03
Almanya'da Yaşayan Türk'ten Trump'a Tokat Gibi Cevap 4.971 izlenme - 9 ay önce Almanya'da yaşayan bir Türk vatandaşı, ABD Başkanı Donald Trump'a tokat gibi bir cevap verdi. Vatandaşın İngilizce yaptığı açıklama üzerine Katar krizinde kartlar yeniden dağıtılacak.
Ümmetin Reisi Donald Trump 00:12
Ümmetin Reisi Donald Trump 7.347 izlenme - 1 yıl önce New York'ta dün çekilen görüntülerde Donald Trump'a Türkiye seninle gurur duyuyor diye destek çıktılar.
Donald Trump'a Kartal Saldırması 01:00
Donald Trump'a Kartal Saldırması 11.290 izlenme - 2 yıl önce Efendim görüntüler Ağustos ayından ancak daha yeni yayınlanmış. Time dergisinin yılın adamı anketinde finale kalan Trupm'a Amerika'nın simgesi kartal ile fotoğraf çektirtmek istemişler. Ancak hayvan hissetmiş mi dersiniz 2 kez saldırmış. (Tam olmasa da saldırmış) Donald Trump, Amerika'da başkanlık için Cumhuriyetçilerin adayıdır efendim. Son dönemlerde anti-islam söylemleri ile dikkat çekmiştir.
Donald Trump'ın Evde Tek Başına Filmindeki Sahnesi 00:23
Donald Trump'ın Evde Tek Başına Filmindeki Sahnesi 11.519 izlenme - 2 yıl önce Donald Trump Evde tek başına filminin ikinci serisinde rol almış. Şu günlerde ABD başkan adayı olmakla meşgul olan Donald Trump diye cümle başlayıp saçma sapan uzun ve gereksiz bir yazı yazmak istemiyorum zira bu bile yeterince uzun oldu.
Donald Trump'ın hayattan bezdiren el sıkışmaları... 02:38
Donald Trump'ın hayattan bezdiren el sıkışmaları... 4.302 izlenme - 10 ay önce ABD başkanı Donald Trump'ın el sıkışmaları gerçekten çok acayip. Taktik olarak hızla kendine çekme, karşısındakinin elini aşırı sıkma, diğer eli ile tokalaşmayı sevme ve aniden yine hızla kendine çekme gibi stratejiler uyguluyor.
Ivanka Trump'a Talip Olan Suudi İş Adamı 00:24
Ivanka Trump'a Talip Olan Suudi İş Adamı 5.307 izlenme - 10 ay önce Suudi bir iş adamı, ABD Başkanı Donald Trump'ın Beyaz Saray danışmanı Jared Kushner ile evli olan kızı Ivanka Trump'a talip olduğunu yayınladığı videoyla duyurdu. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Donald Trump ve Karısının Aşk Dolu Kolajı 00:43
Donald Trump ve Karısının Aşk Dolu Kolajı 4.667 izlenme - 10 ay önce Aşk evliliği mi yoksa para evliliği mi denilen olayı bir bakışta şıp diye anlayabileceğimiz Amerikan başkanı ve karısının bol trollü anlarının kolajını izliyoruz.