Hoşgeldiniz!

donanması

Cumhuriyet Donanması Dzkk 06:10
Cumhuriyet Donanması Dzkk 2.288 izlenme - 9 yıl önce işte türk donanmamızın gücü
Atlas Okyanusu Cephesi - U Bot - Renkli Görüntüler 01:57
Atlas Okyanusu Cephesi - U Bot - Renkli Görüntüler 1.356 izlenme - 3 yıl önce Almancada denizaltı anlamına gelen, ancak diğer bazı dillerde Alman deniz kuvvetlerince kullanılan denizaltıları ifade eder. I. Dünya ve II. Dünya savaşları sırasında kullanılmışlardır. II. Dünya Savaşı'nın başında denizaltı filosu komutanı olan Karl Donitz'in geliştirdiği kurt kapanı taktiği ile bu denizaltılar özellikle savaşın ilk 2-3 yılında müttefik konvoylarına ağır kayıplar verdirmiş, ikmallerini aksatmışlardır.
bir rgk'lı (yazıııkk) ve ölümcülkorsan seafig 01:02
bir rgk'lı (yazıııkk) ve ölümcülkorsan seafig 2.097 izlenme - 9 yıl önce 1 saattir kaçıyor garibim :))
Seafıght Tr2 [bkd] Tek Yürek Alyans 09:22
Seafıght Tr2 [bkd] Tek Yürek Alyans 1.280 izlenme - 9 yıl önce [bkd] vs [a~y ]%u2013 [d~g] [w@p] [f54] bİz tek fİlo sİz 4 fİlo bİrden haydİ gelİn bakalim :) yİne beklerİz sayglarimla ... [bkd]s.o.s.y.e.t.e :)
Milli Savaş Gemisi Görücüye Çıktı 02:26
Milli Savaş Gemisi Görücüye Çıktı 506 izlenme - 4 yıl önce Türk Donanmasının Gözbebeği, Deniz Kuvvetleri'ne Ait Tcg Büyükada Korveti, İstanbul'da Vatandaşların Ziyaretine Açıldı. Milli Gemi Kapsamında İstanbul Tersan...
Portekiz Donanmasının Übersonik İHA'sı 00:06
Portekiz Donanmasının Übersonik İHA'sı 525 izlenme - 3 yıl önce portekiz donanması yeni insansız hava aracını yani drone'unu tanıtmış basın mensuplarına. keşke kayıt bu kadar kısa olmasaydı diyeceğim ama eminimki herhalde bir kaç dakikalık bir south park sessizliği olmuştur akabinde.
~acd~ ada baskini ve alimi 04:32
~acd~ ada baskini ve alimi 959 izlenme - 8 yıl önce acd gerİ döndü dİkkat edİn :d
ABD Donanması  Çekirge Uçağı Test Sürüşü 01:03
ABD Donanması Çekirge Uçağı Test Sürüşü 218 izlenme - 2 yıl önce ABD Donanması yeni nesil çekirge gibi zıpyalan drone (hava aracı)üretti. Yapımı ucuz olan bu uçaklar belirlenen hedeflere istihbarat için toplu halde gönderiliyor.Kullan at mantığıyla çalışan uçaklar anlık görüntüleri merkeze gönderip görevleri bitince infilak ediyorlar
Beşiktaş Donanması İstanbul Boğazı’nda! 01:57
Beşiktaş Donanması İstanbul Boğazı’nda! 38 izlenme - 9 ay önce Spor Toto Süper Lig 2016-17 sezonunun şampiyonu Beşiktaş, kutlamalara İstanbul Boğazı’nda başladı. Nevzat Demir Tesisleri’nde toplanan futbolcular, oradan Anadolu Hisarı’na geçtiler. Buradan teknelere binen siyah-beyazlı oyunculara taraftarlar da başka teknelerle eşlik etti. 3.yıldızı kutlayan siyah-beyazlı taraftarlar meşaleler, bayraklar ve tezahüratlarla İstanbul Boğazını adeta siyah-beyaza boyadı. Boğazı geçerek Dolmabahçe’ye gelen olan Beşiktaş kafilesi buradan üstü açık otobüs ile Vodafone Stadı’na doğru hareket etti.
'Beşiktaş Donanması' Boğaz'dan Geçti 01:47
'Beşiktaş Donanması' Boğaz'dan Geçti 30 izlenme - 9 ay önce 'Beşiktaş Donanması' Boğaz'dan Geçti Spor Toto Süper Lig'de sezonu şampiyon tamamlayan Beşiktaş'ta taraftarlar ve futbolcular teknelerle İstanbul Boğazı'nda şampiyonluğu kutladı.
 Boğaz'da sıcak temas 02:28
Boğaz'da sıcak temas 24 izlenme - 2 yıl önce Rusya Donanması’na ait 870 bordo numaralı güdümlü füze destroyeri Çanakkale Boğazı’ndan geçti. Aynı saatlerde Ege Denizi’nden boğaza girişi yapan TCG Sarucabey adlı Türk çıkarma gemisi, Eceabat önlerinde Smmetlivy ile karşı karşıya geldi.
 Rus savaş gemisi Çanakkale Boğazı'ndan geçti 01:07
Rus savaş gemisi Çanakkale Boğazı'ndan geçti 26 izlenme - 2 yıl önce Rus donanmasına ait 142 bordro numaralı 'Novoçerkassk' adlı savaş gemisi, Çanakkale Boğazı'ndan geçerek Ege Denizi'ne açıldı.
Rus Savaş Gemisi İstanbul Boğazı'ndan Geçti 03:10
Rus Savaş Gemisi İstanbul Boğazı'ndan Geçti 4 izlenme - 4 ay önce Rus savaş gemisi İstanbul Boğazı'ndan geçtiİSTANBUL - Rus Donanmasına ait "NM-56" borda numaralı savaş gemisi, İstanbul Boğaz'ından geçerek Marmara Denizi'ne açıldı.
Alibeyköylü_musa Sancak Alyansı 04:50
Alibeyköylü_musa Sancak Alyansı 65 izlenme - 6 yıl önce Seafight tr1 ya hiçbir şey için yaşa yada tek bir şey uğruna öl karar senin tr1
Abd Donanmasından İran Gemilerine Uyarı Ateşi 01:37
Abd Donanmasından İran Gemilerine Uyarı Ateşi 6 izlenme - 1 yıl önce ABD Donanmasından İran Gemilerine Uyarı Ateşi