Hoşgeldiniz!

döndürmek

Erkeğin Dans Teklifini Kabul Etmeyen Bayan 00:12
Erkeğin Dans Teklifini Kabul Etmeyen Bayan 5.615 izlenme - 2 yıl önce Bir dans okulunda erkek öğrencilerden biri dans teklifini kabul etmeyen kadını zorla kolundan tutup piste çıkarır. Çıkarır çıkarmasına ama sanırım teklifini kabul etmediği için adam çok kızmıştır.
Ölüme Terk Edilen Atın Özel Harekat Tarafından Salıverilmesi 01:34
Ölüme Terk Edilen Atın Özel Harekat Tarafından Salıverilmesi 6.479 izlenme - 2 yıl önce Nusaybin'de süren operasyonlar sırasında, Pkk'lıların boşalttığı bir evin bahçesinde ayakları ve başından bağlanıp ölüme terk edilen bu güzel At'ı özel harekatçılar salıveriyor. Ne kadar zamandır orada ise bayağı susamış hayvan. Gerçi o mu hayvan yoksa onu oraya bağlayıp ölüme terk edenler mi hayvan ? Bir hayvana bile böyle şevkat gösteren asker ve polis'ler var ülkemizde, ama pkk'cılar "tece sivilleri öldürüyor" diye yalan söylüyorlar.
Pergelsiz Kusursuz Daire Çizmek 01:19
Pergelsiz Kusursuz Daire Çizmek 1.046 izlenme - 3 yıl önce Çocukluk kabusumdur daire çizmek. Elemanı izledikten sonra bile denemeye kalkmadım, umuyorum başarılı bir yöntemdir.
Bacağını 180 Derece Döndürebilen Kadın 04:02
Bacağını 180 Derece Döndürebilen Kadın 1.080 izlenme - 3 yıl önce Kemik kanseri olan Jen O'Shea, gördüğü uzun tedaviden sonra inanılmaz bir yeteneğe sahip olmuş. Ewing sarkomu teşhisi konduktan sonra cerrahlar onun sağ bacağındaki pelvislerin tamamını kaldırmış. Bu işlemden sonra kadının bacağı 180 derece dönmeye başlamış. Ellen Degeneres Show'da yetenek sizsiniz yarışmasına çıkan Jen O'Shea bu gösterisiyle 10 bin dolarlık ödülü kazanmış. (AA)
Hulahop'u Ağlatırken İzleyenleri Hipnotize Eden Hatun 03:55
Hulahop'u Ağlatırken İzleyenleri Hipnotize Eden Hatun 902 izlenme - 3 yıl önce Aşmış olan bu ablamız adeta vücudunun bir parçasıymış gibi Hulahop'a hükmediyor izlerken hipnotize olabilirsiniz aman dikkat. Hulahop nedir? Nasıl çevrilir? Ahan da işte cevabı :)
Elektrik Çarpan Maymunu Hayata Döndürdüler 03:49
Elektrik Çarpan Maymunu Hayata Döndürdüler 773 izlenme - 4 yıl önce Elektrik çarpması sonucu kalbi duran mymuna yardımsever bir vatandaş kalp masajı yaparak hayata döndürdü. İşte o inanılmaz anlar...
Bacağını 180 Derece Döndürebilen Kadın 04:02
Bacağını 180 Derece Döndürebilen Kadın 675 izlenme - 5 yıl önce Kemik kanseri olan Jen O'Shea, gördüğü uzun tedaviden sonra inanılmaz bir yeteneğe sahip olmuş. Ewing sarkomu teşhisi konduktan sonra cerrahlar onun sağ bacağındaki pelvislerin tamamını kaldırmış. Bu işlemden sonra kadının bacağı 180 derece dönmeye başlamış. Ellen Degeneres Show'da yetenek sizsiniz yarışmasına çıkan Jen O'Shea bu gösterisiyle 10 bin dolarlık ödülü kazanmış. (AA)
Terkeden Sevgiliyi Geri Getirme Duası | Terkeden sevgiliyi Geri Döndürmek için Duası 01:32
Terkeden Sevgiliyi Geri Getirme Duası | Terkeden sevgiliyi Geri Döndürmek için Duası 371 izlenme - 3 yıl önce Terkeden Sevgiliyi Geri Getirmek ve Geri Döndürmek Hakkında Yorumları okuduysanız Sizde Sevgilinizi Geri Döndürmek için Hemen Siparişini Web Sitemizde verin http://tinyurl.com/sevv5 Terkeden sevgiliyi size geri döndürmek için bir plan yapmalısınız. Neredeyse her durumda işleyen bir stratejiyi sizinle paylaşmak istiyorum.Eğer Terkeden sevgiliyi geri getirmek istiyorsanız bu plana muhakkak sadık kalmalısınız.Ona yalvarmayı ve geri dönmesi için yakarmayı derhal kesin .terkeden sevgiliyi aramak gibi bir hata yapmayın, terkeden sevgiliyi umursamamak gibi bir davranışa bürünün.Sadece şu noktada Terkeden Sevgiliyi Geri Getirme Duası okuyabilirsiniz.Fakat Size ™ kesin sonuç verecek ve terkeden sevgiliyi pişman etmek için bir fırsat sunuyoruz. http://youtu.be/bKL3u1iz2NU Terkeden Sevgili Geri Getirme http://youtu.be/-8cVylj75Mk Sevgiliyi Geri Döndürme http://youtu.be/CwhPb3KqosQ Giden Sevgiliyi Geri Getirme http://youtu.be/adb9oftVT4E Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Yolları http://youtu.be/O06KMDbAY68 Eski Erkek Arkadaşı Geri Kazanma Formülü http://youtu.be/fHeE8XTQdf0 Ayrılan Sevgiliyi Geri Getirmek
Kuşa Suni Tenefüs Yapıp Hayata Döndürmek 04:31
Kuşa Suni Tenefüs Yapıp Hayata Döndürmek 261 izlenme - 3 yıl önce Bir adamın ölü bir kuşu suni teneffüs ve kalp masajı yardımıyla hayata döndürdüğü o anlar, böyle görüntülendi.
Katie Sunshine'la Dünya Dönüyor - Hula Hop 02:46
Katie Sunshine'la Dünya Dönüyor - Hula Hop 191 izlenme - 3 yıl önce Yer: Devil's Den State Park West Fork, Arkansas Şarkı: "Alana" Benjamin Del Shreve Merak edebileceklerinizi yazdıktan sonra size sadece izlemek kaldı sayın alkışlarlayaşıyorum ailesi.
Süper Baba - İpek'in Yaşam Mücadelesi 08:51
Süper Baba - İpek'in Yaşam Mücadelesi 191 izlenme - 3 yıl önce Dizinin unutulmaz sahnelerinden birisidir.Tüylerimizi diken diken eder izlerken.İpek yaşam mücadelesi vermektedir.Sevenleri onu yalnız bırakmazlar. Fiko İpek'i hayata döndürecek olan şeyin sevenlerinin sevgisi olduğuna inanmaktadır.El ele tutuşurlar hep beraber.Enerjilerini birleştirerek hayata döndürmeyi amaçlarlar İpek'i.
Koyu Renk Saçı Sarıya Döndürmek İçin Neler Yapılmalı? 01:06
Koyu Renk Saçı Sarıya Döndürmek İçin Neler Yapılmalı? 106 izlenme - 3 yıl önce Koyu renk saçı sarıya boyarken saçın doğal renginde mi yoksa boyalı mı olduğu çok önemlidir. Boyalı saçın sarıya byanması mutlaka profesyoneller tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Eğer doğal rengindeki bir saç sarıya boyanıyorsa kişi boyayı evde kendisi de uygulayabilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hulahop Reklamı (1977) 00:31
Hulahop Reklamı (1977) 122 izlenme - 3 yıl önce Hulahop çevirmek bir yetenek meselesidir efenim genelde çoğu insanda o halka belde bir tur, kalçada bir tur, bacakta bir tur atmak suretiyle 3 kez falan döner sonra yere düşer. Küçükken hulahopun hafif olması gerektiği mantığını çözemediğimizden kısa bahçe hortumlarını bağlayıp bir tur bile döndüremediğimiz gereksiz hulahoplar yapmışlığımız olmuştu. Bayanlarda sempatik bir duruşu olmakla birlikte, hulahop çeviren erkek arkadaşlarımızda aynı şekilde bir duruşu olduğunu söylemek pek mümkün değil.
Polisi Geri Çeviren Halk 01:50
Polisi Geri Çeviren Halk 66 izlenme - 3 yıl önce Polis, lokantaların bulunduğu sokaklara giriyor ve halkın tepkisi ile karşılaşıyor. Lokantalarda oturan halk, polisin bu girişimi üzerine slogan atmaya başlıyor. Polis geri çekiliyor.