Hoşgeldiniz!

dondurucu

Serçeyi Nefesi ile Kurtaran İnsan 00:58
Serçeyi Nefesi ile Kurtaran İnsan 3.107 izlenme - 6 ay önce Dondurucu havaların olduğu şu günlere uygun bir video. başlığı nasıl atacağıma karar veremedim.. olayın özü şudur.. minik serçe demir üzerinde duruyor ancak soğuktan ayakları demire yapışıyor.. sonra bu güzel insan nefesi ile ayaklarının buzunu çözüp kurtarıyor. muhtemelen amerikada çekilmiş görüntü... Kar kış kardan adam şu bu güzel ama işte dışarıda olan canlılar için başka bir mücadele var. iyi seyirler efendim.
Baloncuk Dondurucu Havada Üflenirse Ne Olur? 03:13
Baloncuk Dondurucu Havada Üflenirse Ne Olur? 947 izlenme - 6 ay önce Crazy Russian Hacker kanalı, dondurucu havada baloncuk üfleyerek neler olacağını merak ediyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dondurucuda Neler Saklanır? 02:28
Dondurucuda Neler Saklanır? 2.395 izlenme - 3 yıl önce Dondurucunuzu daha etkili kullanmanız için Refika'dan size birkaç tavsiye.
Arçelik Derin Dondurucular’da 7 Yıl Garanti Kampanyası 00:18
Arçelik Derin Dondurucular’da 7 Yıl Garanti Kampanyası 1.028 izlenme - 2 yıl önce Yaz lezzetlerini kışa saklamanın en pratik yolu; Arçelik Derin Dondurucu. Üstelik şimdi 749 TL ve 7 yıl garantili.
Dondurucu Soğukta Kuşlar Demire Yapıştı 01:13
Dondurucu Soğukta Kuşlar Demire Yapıştı 317 izlenme - 7 ay önce Dondurucu soğuk dedikleri tam da bu olsa gerek... Görüntüler Rusya'nın Çelyabinsk bölgesindeki bir apartman katında kaydedildi.
Dondurucu soğukta yılanlı su kuyusu 01:07
Dondurucu soğukta yılanlı su kuyusu 1.412 izlenme - 5 yıl önce Dondurucu Soğukta Yılanlı Su Kuyusu çanakkale'nin Bayramiç İlçesi'ne Bağlı Çiftlik Köyü Yakınlarındaki Su Kuyusunda Bulunan İrili Ufaklı Toplam 28 Yılan Köylüleri Şaşkına Çevirdi.
Sıvı Nitrojen ve Dev Jelibon Ayısı 02:15
Sıvı Nitrojen ve Dev Jelibon Ayısı 406 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşlar sıvı nitrojen ile silikon bir jelibon ayısı dondurulup, sonrasında garip bir deney yapılıyor. Ayrıca; Azot veya nitrojen, periyodik cetvelde N simgesi ile gösterilen bir element olup atom numarası 7'dir. Renksiz, kokusuz, tatsız ve atıl bir gazdır. Kaynama noktası, -195,79 c dir. Saygılar.
 Dondurucu soğukta güreş 03:47
Dondurucu soğukta güreş 367 izlenme - 2 yıl önce Balıkesir’in Edremit ilçesinde Zeytin Sonu Hasat Şenliği renkli görüntülere sahne oldu. Güreşçiler eksi 2 derecede yarı çıplak şekilde birbirlerine peşrev çekti. Develerin geçişi ise ilgiyle izlendi.
Arçelik A+++ Derin Dondurucu Fırsatı 00:15
Arçelik A+++ Derin Dondurucu Fırsatı 561 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin en tasarruflu Arçelik Derin Dondurucuları, şimdi 7 yıl garantili.
Lüfer: 00:21
Lüfer: "vestel Derin Dondurucular Kışa Hazır!" 497 izlenme - 3 yıl önce Balıkların en lezzetli hali Vestel Derin Dondurucularla bu kış da sofralarınızda! 7 yıl ücretsiz garantili Vestel Derin Dondurucular burada: https://www.vestel.com.tr/derin-dondurucu
Uğur Derin Dondurucu - Reklam Filmi 00:05
Uğur Derin Dondurucu - Reklam Filmi 355 izlenme - 2 yıl önce o çarkıfelek proğramında felan reklam aralarına girmeden reklam arası bittikden sonra felan bu sesi duyduk ve hala dün gibi aklımda uğuuur derin dorundurucu !
Vestel Derin Dondurucu - Reklam Filmi 00:14
Vestel Derin Dondurucu - Reklam Filmi 352 izlenme - 4 yıl önce A+ Enerji Sınıfı Vestel Derin Dondurucularla mevsimleri dondurduk. Yiyeceklerinizi mevsiminde alın, Vestel Derin Dondurucu'da saklayın, dilediğiniz mevsim aynı tazelikte kullanın.
msn dondurucu v1 anlatım 03:27
msn dondurucu v1 anlatım 416 izlenme - 7 yıl önce msn dondurucunun kullanımı
Vestel Çekmeceli Derin Dondurucu - Ürün Tanıtımı 01:40
Vestel Çekmeceli Derin Dondurucu - Ürün Tanıtımı 382 izlenme - 4 yıl önce A+ Enerji Sınıfı Vestel Çekmeceli Derin Dondurucular hem tasarruflu hem de çok kullanışlı. Yiyeceklerinizi, düzenli bir şekilde saklayabileceğiniz, eğilip zorlanmadan rahatlıkla kullanabileceğiniz Vestel Çekmeceli Derin Dondurucu'lar Ayarlanabilir ayakları, değiştirilebilir kapı yönü sayesinde her mutfağa uygun.
Sibirya'da Bira İçmek 00:42
Sibirya'da Bira İçmek 421 izlenme - 3 yıl önce Sibirya'da 2-3 arkadaş toplaşıp büfeden 2'şer bira kapalım da takılalım deseniz mümkün mü evet mümkün ama her şişe biranızdan anca bir fırt alabileceğinizi de düşünün. Hoş bizde de mümkün değil aslında malum 22'den sonra yassahhhh olum yassaahhhh...
Ruhu Bozuk Adam - Tek Kapaklı Derin Dondurucu 00:26
Ruhu Bozuk Adam - Tek Kapaklı Derin Dondurucu 168 izlenme - 2 yıl önce Sıcak havalarda içeceklerimizi her daim soğuk içebilmek için her eve lazım olan teknolojinin son harikası tek kapaklı derin dondurucu, üstelik portatif. Üretici firma "Ürünü satmak istiyorsak reklam şart" diyerek reklamı da çekmiş...
Yiyemeyeceği Yaprağın Altına Yatmak 00:39
Yiyemeyeceği Yaprağın Altına Yatmak 333 izlenme - 2 yıl önce Efendim, bu deyimi uzun zamandır biliyorum. Fakat bu güne kadar, bir olaya bu denli cuk oturduğuna hiç şahit olmamıştım! İki arkadaş, bir dondurucuyu taşımak istemişler ancak yer çekimi kanununu hiç hesaba katmamışlar. Özellikle sağ tarafta olan ve merdivenlerden aşağıya düşerken dahi dondurucuyu bırakmayan abimizin azmine hayran olmamak mümkün değil. Alkışlarla yaşıyorlar efendim. Tabi ki bu kafayla daha ne kadar yaşarlar! İşte o tam bir muamma. İyi seyirler.
Arçelik Derin Dondurucu 02:27
Arçelik Derin Dondurucu 101 izlenme - 2 yıl önce Kategorisinde Türkiye’nin ilk ve tek A+++ enerji seviyesine sahip, paslanmaz iç yüzeyli, pratik defrost ve su tahliye sistemli derin dondurucusu Arçelik Derin Dondurucu yiyeceklerinizi koruduğu gibi, bütçenizi de koruyacak.
Site Dondurucu 04:16
Site Dondurucu 211 izlenme - 4 yıl önce Arkadaşlar Bu Site Sadece Sizin Bilgisayarınızda Erişimi Engelliyor. :)
Vişne: 00:21
Vişne: "vestel Derin Dondurucular Kışa Hazır!" 176 izlenme - 3 yıl önce Meyvelerin en lezzetli hali Vestel Derin Dondurucularla bu kış da sofralarınızda! 7 yıl ücretsiz garantili Vestel Derin Dondurucular burada: www.vestel.com.tr/derin-dondurucu
02:01
"Sarayburnu Fatihleri"ni Dondurucu Soğuk Bile Engelleyemiyor 173 izlenme - 3 yıl önce Onları ne dondurucu soğuk, ne de buz gibi su denize girmekten alıkoyamıyor. Yaşları 60'ı bulan ve kendilerine "Sarayburnu Fatihleri" lakabını takan vatandaşlar, soğuk havaya ve kar yağışına aldırmayarak denizde yüzdü.
-85 difriz tamiri 03:28
-85 difriz tamiri 238 izlenme - 6 yıl önce karakoyun ticaret
Dondurucu Havada Baloncuk Üflenirse Ne Olur? 03:13
Dondurucu Havada Baloncuk Üflenirse Ne Olur? 29 izlenme - 6 ay önce Crazy Russian Hacker kanalı, dondurucu havada baloncuk üfleyerek neler olacağını merak ediyor.
Domates: 00:21
Domates: "vestel Derin Dondurucular Kışa Hazır!" 145 izlenme - 3 yıl önce Sebzelerin en doğal hali Vestel Derin Dondurucularla bu kış da sofralarınızda! 7 yıl ücretsiz garantili Vestel Derin Dondurucular burada: www.vestel.com.tr/derin-dondurucu
Vestel Derin Dondurucu 01:00
Vestel Derin Dondurucu 129 izlenme - 4 yıl önce 4 Mevsim Sağlıklı Yiyecekler İçin, Yeri Geniş Olanlara Sandık Tipi, Yeri Dar Olanlara Çekmeceli Vestel Derin Dondurucu.
Kolanın İçinde iPhone 6S ve Sony Xperia X 10 Saat Donduruldu 16:02
Kolanın İçinde iPhone 6S ve Sony Xperia X 10 Saat Donduruldu 57 izlenme - 12 ay önce Sony Xperia X, Suya ve toza dayanıklı yapısıyla oldukça dayanıklı duruyor. Yapılan amatör testlerde 10 saate varan bir su altı performansı sergileyen cihaz, nispeten suya dayanıklı olan iPhone 6S Plus ile beraber içi kola dolu bir kutuya atıldı ve buzdolabında donduruldu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Uğur Derin Dondurucu 'nun Sahipleri De FETÖ Davasından Gözaltına Alındı 02:23
Uğur Derin Dondurucu 'nun Sahipleri De FETÖ Davasından Gözaltına Alındı 54 izlenme - 12 ay önce Aydın'ın Nazilli İlçesi'nde, Uğur Soğutma firmasının sahipleri Mehmet Takmaklı ile kardeşi Ali Takmaklı da darbe girişimi sonrası başlatılan soruşturma kapsamında gözaltına alındı.
Mısır: 00:21
Mısır: "vestel Derin Dondurucular Kışa Hazır!" 124 izlenme - 3 yıl önce Sebzelerin en doğal hali Vestel Derin Dondurucularla bu kış da sofralarınızda! 7 yıl ücretsiz garantili Vestel Derin Dondurucular burada: www.vestel.com.tr/derin-dondurucu
Peluş Oyuncaklara Dikkat! 01:44
Peluş Oyuncaklara Dikkat! 100 izlenme - 3 yıl önce Tüylü oyuncakların sağlık açısından haftada bir kez yıkanması ya da dondurucuda 1 saat bekletilmesi gerekiyor.
Dondurucuya Konulan Kolaya Ne Olur? 00:59
Dondurucuya Konulan Kolaya Ne Olur? 91 izlenme - 2 yıl önce Dondurucuya Konulan Kolaya Ne Olur? Çalkalandıktan sonra derin dondurucuda yaklaşık 3 saat bekletilen kolaya ne olur?