Hoşgeldiniz!

dondurucu

Yakutistan'daki Soğuk Hava (-46 Derece) 00:50
Yakutistan'daki Soğuk Hava (-46 Derece) 1.761 izlenme - 5 ay önce Kendilerine Saka veya Saha diyen Kuzeydoğu Sibirya’da bilhassa Yakut (Saha) Cumhuriyeti’nde yaşarlar.Nüfusun çoğunluğunu oluşturan Yakutlar bir Türk halkıdır.Yüzölçümü bakımından eski Sovyetler Birliği’ndeki en büyük muhtar cumhuriyeti olup, 3.103.000 km.2’dir. Başkenti Yakutsk olan Yakutistan’ın genel nüfusu 1.094.005’tir.Bu videoda başkentlerindeki soğuk göze çarpıyor.İyi seyirler.
Serçeyi Nefesi ile Kurtaran İnsan 00:58
Serçeyi Nefesi ile Kurtaran İnsan 3.203 izlenme - 1 yıl önce Dondurucu havaların olduğu şu günlere uygun bir video. başlığı nasıl atacağıma karar veremedim.. olayın özü şudur.. minik serçe demir üzerinde duruyor ancak soğuktan ayakları demire yapışıyor.. sonra bu güzel insan nefesi ile ayaklarının buzunu çözüp kurtarıyor. muhtemelen amerikada çekilmiş görüntü... Kar kış kardan adam şu bu güzel ama işte dışarıda olan canlılar için başka bir mücadele var. iyi seyirler efendim.
Baloncuk Dondurucu Havada Üflenirse Ne Olur? 03:13
Baloncuk Dondurucu Havada Üflenirse Ne Olur? 1.396 izlenme - 1 yıl önce Crazy Russian Hacker kanalı, dondurucu havada baloncuk üfleyerek neler olacağını merak ediyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dondurucuda Neler Saklanır? 02:28
Dondurucuda Neler Saklanır? 2.792 izlenme - 4 yıl önce Dondurucunuzu daha etkili kullanmanız için Refika'dan size birkaç tavsiye.
Arçelik Derin Dondurucular’da 7 Yıl Garanti Kampanyası 00:18
Arçelik Derin Dondurucular’da 7 Yıl Garanti Kampanyası 1.057 izlenme - 2 yıl önce Yaz lezzetlerini kışa saklamanın en pratik yolu; Arçelik Derin Dondurucu. Üstelik şimdi 749 TL ve 7 yıl garantili.
Dondurucu soğukta yılanlı su kuyusu 01:07
Dondurucu soğukta yılanlı su kuyusu 1.436 izlenme - 5 yıl önce Dondurucu Soğukta Yılanlı Su Kuyusu çanakkale'nin Bayramiç İlçesi'ne Bağlı Çiftlik Köyü Yakınlarındaki Su Kuyusunda Bulunan İrili Ufaklı Toplam 28 Yılan Köylüleri Şaşkına Çevirdi.
Dondurucu Soğukta Kuşlar Demire Yapıştı 01:13
Dondurucu Soğukta Kuşlar Demire Yapıştı 321 izlenme - 1 yıl önce Dondurucu soğuk dedikleri tam da bu olsa gerek... Görüntüler Rusya'nın Çelyabinsk bölgesindeki bir apartman katında kaydedildi.
Sıvı Nitrojen ve Dev Jelibon Ayısı 02:15
Sıvı Nitrojen ve Dev Jelibon Ayısı 444 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşlar sıvı nitrojen ile silikon bir jelibon ayısı dondurulup, sonrasında garip bir deney yapılıyor. Ayrıca; Azot veya nitrojen, periyodik cetvelde N simgesi ile gösterilen bir element olup atom numarası 7'dir. Renksiz, kokusuz, tatsız ve atıl bir gazdır. Kaynama noktası, -195,79 c dir. Saygılar.
Arçelik A+++ Derin Dondurucu Fırsatı 00:15
Arçelik A+++ Derin Dondurucu Fırsatı 621 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin en tasarruflu Arçelik Derin Dondurucuları, şimdi 7 yıl garantili.
Uğur Derin Dondurucu - Reklam Filmi 00:05
Uğur Derin Dondurucu - Reklam Filmi 446 izlenme - 3 yıl önce o çarkıfelek proğramında felan reklam aralarına girmeden reklam arası bittikden sonra felan bu sesi duyduk ve hala dün gibi aklımda uğuuur derin dorundurucu !
 Dondurucu soğukta güreş 03:47
Dondurucu soğukta güreş 367 izlenme - 2 yıl önce Balıkesir’in Edremit ilçesinde Zeytin Sonu Hasat Şenliği renkli görüntülere sahne oldu. Güreşçiler eksi 2 derecede yarı çıplak şekilde birbirlerine peşrev çekti. Develerin geçişi ise ilgiyle izlendi.
Lüfer: 00:21
Lüfer: "vestel Derin Dondurucular Kışa Hazır!" 497 izlenme - 3 yıl önce Balıkların en lezzetli hali Vestel Derin Dondurucularla bu kış da sofralarınızda! 7 yıl ücretsiz garantili Vestel Derin Dondurucular burada: https://www.vestel.com.tr/derin-dondurucu
Vestel Çekmeceli Derin Dondurucu - Ürün Tanıtımı 01:40
Vestel Çekmeceli Derin Dondurucu - Ürün Tanıtımı 489 izlenme - 4 yıl önce A+ Enerji Sınıfı Vestel Çekmeceli Derin Dondurucular hem tasarruflu hem de çok kullanışlı. Yiyeceklerinizi, düzenli bir şekilde saklayabileceğiniz, eğilip zorlanmadan rahatlıkla kullanabileceğiniz Vestel Çekmeceli Derin Dondurucu'lar Ayarlanabilir ayakları, değiştirilebilir kapı yönü sayesinde her mutfağa uygun.
Vestel Derin Dondurucu - Reklam Filmi 00:14
Vestel Derin Dondurucu - Reklam Filmi 369 izlenme - 4 yıl önce A+ Enerji Sınıfı Vestel Derin Dondurucularla mevsimleri dondurduk. Yiyeceklerinizi mevsiminde alın, Vestel Derin Dondurucu'da saklayın, dilediğiniz mevsim aynı tazelikte kullanın.
msn dondurucu v1 anlatım 03:27
msn dondurucu v1 anlatım 416 izlenme - 8 yıl önce msn dondurucunun kullanımı
Dondurucu - Larva Çizgi Film | Larva Tam Bölüm 31:35
Dondurucu - Larva Çizgi Film | Larva Tam Bölüm 23 izlenme - 2 ay önce ? SEASON 1 - Storm Drain ? Red and Yellow, two strange Larva who live underneath a storm drain, encounter many surprises which fall from the outside world to their underground universe. For these two wriggly friends, anything is a good excuse for fun. See the world from Red and Yellow’s point of view, and experience what a dangerous and exciting place the world can be for such small friends. ? SEASON 2 - HOUSE ? Eager to explore the world above, Red & Yellow squat in an old house stuck between high-rise buildings in the big city. Exploring their new home and meeting new creatures means more laughs for the comic duo. Sometimes they fight. Sometimes they find themselves in trouble together. A story of two cute and hilarious larva. ? SEASON 3 - NEW YORK ? Now it's the New York City. Watch Red and Yellow’s incredible abilities while they explore the city. A whole new adventure in a bigger scale! The exciting survival story of two little Larva in New York. ? THE CHARACTERS ? ? Yellow ? Yellow is a dimwitted and happy-go-lucky yellow colored larva with an antenna. Yellow is always abused by Red, but that never endangers their friendship. Although usually he obeys Red, he loses his mind in front of food. ? Red ? Red is a mostly hot-tempered and greedy red colored larva. His specialty is shouting and kicking like Bruce Lee. He is always showing off and abusing Yellow, but he often ends up hurting himself instead. ? Violet ? Violet is an oversized ghost slug. He is sometimes shown with his lower half buried in the ground. When he is threatened, he exposes his whole body and roars. ? Brown ? Brown is a cloying dung beetle that gathers poop. To him, poop is either his food or his treasure. He hates it when other insects touch his prized poop. He has a long strand of hair on his right cheek. ? Black ? Black is a horned atlas beetle that has great strength and is usually punching a cocoon (which he uses as punching bag). He's aggressive and will beat up whoever he thinks is messing with him. In "Hello, Black" he turns out to be a slug wearing beetle armor. ? Rainbow ? Rainbow is a snail with a red and green shell. When in his shell, he's slow in his action, but under that he has a muscular human-like body and can function like humans do. ? Pink ? Pink is a pink larva with two antennae. She is the only recurring female character. She loves Yellow but Red loves her. She hides a great strength behind her cute, beautiful face. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sibirya'da Bira İçmek 00:42
Sibirya'da Bira İçmek 445 izlenme - 3 yıl önce Sibirya'da 2-3 arkadaş toplaşıp büfeden 2'şer bira kapalım da takılalım deseniz mümkün mü evet mümkün ama her şişe biranızdan anca bir fırt alabileceğinizi de düşünün. Hoş bizde de mümkün değil aslında malum 22'den sonra yassahhhh olum yassaahhhh...
Arçelik Derin Dondurucu 02:27
Arçelik Derin Dondurucu 154 izlenme - 2 yıl önce Kategorisinde Türkiye’nin ilk ve tek A+++ enerji seviyesine sahip, paslanmaz iç yüzeyli, pratik defrost ve su tahliye sistemli derin dondurucusu Arçelik Derin Dondurucu yiyeceklerinizi koruduğu gibi, bütçenizi de koruyacak.
Yiyemeyeceği Yaprağın Altına Yatmak 00:39
Yiyemeyeceği Yaprağın Altına Yatmak 374 izlenme - 3 yıl önce Efendim, bu deyimi uzun zamandır biliyorum. Fakat bu güne kadar, bir olaya bu denli cuk oturduğuna hiç şahit olmamıştım! İki arkadaş, bir dondurucuyu taşımak istemişler ancak yer çekimi kanununu hiç hesaba katmamışlar. Özellikle sağ tarafta olan ve merdivenlerden aşağıya düşerken dahi dondurucuyu bırakmayan abimizin azmine hayran olmamak mümkün değil. Alkışlarla yaşıyorlar efendim. Tabi ki bu kafayla daha ne kadar yaşarlar! İşte o tam bir muamma. İyi seyirler.
Ruhu Bozuk Adam - Tek Kapaklı Derin Dondurucu 00:26
Ruhu Bozuk Adam - Tek Kapaklı Derin Dondurucu 185 izlenme - 3 yıl önce Sıcak havalarda içeceklerimizi her daim soğuk içebilmek için her eve lazım olan teknolojinin son harikası tek kapaklı derin dondurucu, üstelik portatif. Üretici firma "Ürünü satmak istiyorsak reklam şart" diyerek reklamı da çekmiş...
Site Dondurucu 04:16
Site Dondurucu 212 izlenme - 5 yıl önce Arkadaşlar Bu Site Sadece Sizin Bilgisayarınızda Erişimi Engelliyor. :)
Vişne: 00:21
Vişne: "vestel Derin Dondurucular Kışa Hazır!" 176 izlenme - 3 yıl önce Meyvelerin en lezzetli hali Vestel Derin Dondurucularla bu kış da sofralarınızda! 7 yıl ücretsiz garantili Vestel Derin Dondurucular burada: www.vestel.com.tr/derin-dondurucu
-85 difriz tamiri 03:28
-85 difriz tamiri 246 izlenme - 6 yıl önce karakoyun ticaret
Vestel Derin Dondurucu 01:00
Vestel Derin Dondurucu 147 izlenme - 4 yıl önce 4 Mevsim Sağlıklı Yiyecekler İçin, Yeri Geniş Olanlara Sandık Tipi, Yeri Dar Olanlara Çekmeceli Vestel Derin Dondurucu.
02:01
"Sarayburnu Fatihleri"ni Dondurucu Soğuk Bile Engelleyemiyor 179 izlenme - 3 yıl önce Onları ne dondurucu soğuk, ne de buz gibi su denize girmekten alıkoyamıyor. Yaşları 60'ı bulan ve kendilerine "Sarayburnu Fatihleri" lakabını takan vatandaşlar, soğuk havaya ve kar yağışına aldırmayarak denizde yüzdü.
Domates: 00:21
Domates: "vestel Derin Dondurucular Kışa Hazır!" 148 izlenme - 3 yıl önce Sebzelerin en doğal hali Vestel Derin Dondurucularla bu kış da sofralarınızda! 7 yıl ücretsiz garantili Vestel Derin Dondurucular burada: www.vestel.com.tr/derin-dondurucu
Azteklerin Kan Dondurucu İnsan Kurban Ayinleri 05:57
Azteklerin Kan Dondurucu İnsan Kurban Ayinleri 30 izlenme - 9 ay önce Aztekler dudak uçuklatacak kadar garip, dehşete düşürecek kadar ürkünç inançları ve gelenekleriyle tarihin en çok ilgi uyandıran topluluklarından olmuştur. Tüm büyük Mezoamerikan topluluklarında insan kurban etmek, tanrılara yaşam ve kan sunmak kabul görmüş geleneklerdi. Zaten bu coğrafyadaki toplulukların inançları birbirlerine oldukça benziyorlardı. Özellikle Aztekler, Mayaların inançlarının birçoğunu benimsemişlerdi. Fakat yine de söz konusu Aztekler olduğunda, diğerlerinin kurban ayinleri oldukça naif kalırdı.
Mısır: 00:21
Mısır: "vestel Derin Dondurucular Kışa Hazır!" 125 izlenme - 3 yıl önce Sebzelerin en doğal hali Vestel Derin Dondurucularla bu kış da sofralarınızda! 7 yıl ücretsiz garantili Vestel Derin Dondurucular burada: www.vestel.com.tr/derin-dondurucu
Peluş Oyuncaklara Dikkat! 01:44
Peluş Oyuncaklara Dikkat! 100 izlenme - 4 yıl önce Tüylü oyuncakların sağlık açısından haftada bir kez yıkanması ya da dondurucuda 1 saat bekletilmesi gerekiyor.
Kolanın İçinde iPhone 6S ve Sony Xperia X 10 Saat Donduruldu 16:02
Kolanın İçinde iPhone 6S ve Sony Xperia X 10 Saat Donduruldu 63 izlenme - 2 yıl önce Sony Xperia X, Suya ve toza dayanıklı yapısıyla oldukça dayanıklı duruyor. Yapılan amatör testlerde 10 saate varan bir su altı performansı sergileyen cihaz, nispeten suya dayanıklı olan iPhone 6S Plus ile beraber içi kola dolu bir kutuya atıldı ve buzdolabında donduruldu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."