Hoşgeldiniz!

dondurucu

Arçelik Derin Dondurucular’da 7 Yıl Garanti Kampanyası 00:18
Arçelik Derin Dondurucular’da 7 Yıl Garanti Kampanyası 984 izlenme - 1 yıl önce Yaz lezzetlerini kışa saklamanın en pratik yolu; Arçelik Derin Dondurucu. Üstelik şimdi 749 TL ve 7 yıl garantili.
Dondurucuda Neler Saklanır? 02:28
Dondurucuda Neler Saklanır? 2.024 izlenme - 3 yıl önce Dondurucunuzu daha etkili kullanmanız için Refika'dan size birkaç tavsiye.
 Dondurucu soğukta güreş 03:47
Dondurucu soğukta güreş 365 izlenme - 9 ay önce Balıkesir’in Edremit ilçesinde Zeytin Sonu Hasat Şenliği renkli görüntülere sahne oldu. Güreşçiler eksi 2 derecede yarı çıplak şekilde birbirlerine peşrev çekti. Develerin geçişi ise ilgiyle izlendi.
Sıvı Nitrojen ve Dev Jelibon Ayısı 02:15
Sıvı Nitrojen ve Dev Jelibon Ayısı 336 izlenme - 1 yıl önce Arkadaşlar sıvı nitrojen ile silikon bir jelibon ayısı dondurulup, sonrasında garip bir deney yapılıyor. Ayrıca; Azot veya nitrojen, periyodik cetvelde N simgesi ile gösterilen bir element olup atom numarası 7'dir. Renksiz, kokusuz, tatsız ve atıl bir gazdır. Kaynama noktası, -195,79 c dir. Saygılar.
Dondurucu soğukta yılanlı su kuyusu 01:07
Dondurucu soğukta yılanlı su kuyusu 1.374 izlenme - 4 yıl önce Dondurucu Soğukta Yılanlı Su Kuyusu çanakkale'nin Bayramiç İlçesi'ne Bağlı Çiftlik Köyü Yakınlarındaki Su Kuyusunda Bulunan İrili Ufaklı Toplam 28 Yılan Köylüleri Şaşkına Çevirdi.
Lüfer: 00:21
Lüfer: "vestel Derin Dondurucular Kışa Hazır!" 496 izlenme - 2 yıl önce Balıkların en lezzetli hali Vestel Derin Dondurucularla bu kış da sofralarınızda! 7 yıl ücretsiz garantili Vestel Derin Dondurucular burada: https://www.vestel.com.tr/derin-dondurucu
Arçelik A+++ Derin Dondurucu Fırsatı 00:15
Arçelik A+++ Derin Dondurucu Fırsatı 501 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'nin en tasarruflu Arçelik Derin Dondurucuları, şimdi 7 yıl garantili.
Uğur Derin Dondurucu - Reklam Filmi 00:05
Uğur Derin Dondurucu - Reklam Filmi 304 izlenme - 1 yıl önce o çarkıfelek proğramında felan reklam aralarına girmeden reklam arası bittikden sonra felan bu sesi duyduk ve hala dün gibi aklımda uğuuur derin dorundurucu !
Uğur Derin Dondurucu 'nun Sahipleri De FETÖ Davasından Gözaltına Alındı 02:23
Uğur Derin Dondurucu 'nun Sahipleri De FETÖ Davasından Gözaltına Alındı 50 izlenme - 3 ay önce Aydın'ın Nazilli İlçesi'nde, Uğur Soğutma firmasının sahipleri Mehmet Takmaklı ile kardeşi Ali Takmaklı da darbe girişimi sonrası başlatılan soruşturma kapsamında gözaltına alındı.
Kolanın İçinde iPhone 6S ve Sony Xperia X 10 Saat Donduruldu 16:02
Kolanın İçinde iPhone 6S ve Sony Xperia X 10 Saat Donduruldu 47 izlenme - 3 ay önce Sony Xperia X, Suya ve toza dayanıklı yapısıyla oldukça dayanıklı duruyor. Yapılan amatör testlerde 10 saate varan bir su altı performansı sergileyen cihaz, nispeten suya dayanıklı olan iPhone 6S Plus ile beraber içi kola dolu bir kutuya atıldı ve buzdolabında donduruldu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Vestel Derin Dondurucu - Reklam Filmi 00:14
Vestel Derin Dondurucu - Reklam Filmi 328 izlenme - 3 yıl önce A+ Enerji Sınıfı Vestel Derin Dondurucularla mevsimleri dondurduk. Yiyeceklerinizi mevsiminde alın, Vestel Derin Dondurucu'da saklayın, dilediğiniz mevsim aynı tazelikte kullanın.
Sibirya'da Bira İçmek 00:42
Sibirya'da Bira İçmek 369 izlenme - 2 yıl önce Sibirya'da 2-3 arkadaş toplaşıp büfeden 2'şer bira kapalım da takılalım deseniz mümkün mü evet mümkün ama her şişe biranızdan anca bir fırt alabileceğinizi de düşünün. Hoş bizde de mümkün değil aslında malum 22'den sonra yassahhhh olum yassaahhhh...
msn dondurucu v1 anlatım 03:27
msn dondurucu v1 anlatım 416 izlenme - 6 yıl önce msn dondurucunun kullanımı
Vestel Çekmeceli Derin Dondurucu - Ürün Tanıtımı 01:40
Vestel Çekmeceli Derin Dondurucu - Ürün Tanıtımı 315 izlenme - 3 yıl önce A+ Enerji Sınıfı Vestel Çekmeceli Derin Dondurucular hem tasarruflu hem de çok kullanışlı. Yiyeceklerinizi, düzenli bir şekilde saklayabileceğiniz, eğilip zorlanmadan rahatlıkla kullanabileceğiniz Vestel Çekmeceli Derin Dondurucu'lar Ayarlanabilir ayakları, değiştirilebilir kapı yönü sayesinde her mutfağa uygun.
Yiyemeyeceği Yaprağın Altına Yatmak 00:39
Yiyemeyeceği Yaprağın Altına Yatmak 229 izlenme - 2 yıl önce Efendim, bu deyimi uzun zamandır biliyorum. Fakat bu güne kadar, bir olaya bu denli cuk oturduğuna hiç şahit olmamıştım! İki arkadaş, bir dondurucuyu taşımak istemişler ancak yer çekimi kanununu hiç hesaba katmamışlar. Özellikle sağ tarafta olan ve merdivenlerden aşağıya düşerken dahi dondurucuyu bırakmayan abimizin azmine hayran olmamak mümkün değil. Alkışlarla yaşıyorlar efendim. Tabi ki bu kafayla daha ne kadar yaşarlar! İşte o tam bir muamma. İyi seyirler.
Vişne: 00:21
Vişne: "vestel Derin Dondurucular Kışa Hazır!" 176 izlenme - 2 yıl önce Meyvelerin en lezzetli hali Vestel Derin Dondurucularla bu kış da sofralarınızda! 7 yıl ücretsiz garantili Vestel Derin Dondurucular burada: www.vestel.com.tr/derin-dondurucu
Arçelik Derin Dondurucu 02:27
Arçelik Derin Dondurucu 70 izlenme - 1 yıl önce Kategorisinde Türkiye’nin ilk ve tek A+++ enerji seviyesine sahip, paslanmaz iç yüzeyli, pratik defrost ve su tahliye sistemli derin dondurucusu Arçelik Derin Dondurucu yiyeceklerinizi koruduğu gibi, bütçenizi de koruyacak.
Site Dondurucu 04:16
Site Dondurucu 211 izlenme - 4 yıl önce Arkadaşlar Bu Site Sadece Sizin Bilgisayarınızda Erişimi Engelliyor. :)
Domates: 00:21
Domates: "vestel Derin Dondurucular Kışa Hazır!" 143 izlenme - 2 yıl önce Sebzelerin en doğal hali Vestel Derin Dondurucularla bu kış da sofralarınızda! 7 yıl ücretsiz garantili Vestel Derin Dondurucular burada: www.vestel.com.tr/derin-dondurucu
02:01
"Sarayburnu Fatihleri"ni Dondurucu Soğuk Bile Engelleyemiyor 148 izlenme - 2 yıl önce Onları ne dondurucu soğuk, ne de buz gibi su denize girmekten alıkoyamıyor. Yaşları 60'ı bulan ve kendilerine "Sarayburnu Fatihleri" lakabını takan vatandaşlar, soğuk havaya ve kar yağışına aldırmayarak denizde yüzdü.
Ruhu Bozuk Adam - Tek Kapaklı Derin Dondurucu 00:26
Ruhu Bozuk Adam - Tek Kapaklı Derin Dondurucu 84 izlenme - 2 yıl önce Sıcak havalarda içeceklerimizi her daim soğuk içebilmek için her eve lazım olan teknolojinin son harikası tek kapaklı derin dondurucu, üstelik portatif. Üretici firma "Ürünü satmak istiyorsak reklam şart" diyerek reklamı da çekmiş...
-85 difriz tamiri 03:28
-85 difriz tamiri 235 izlenme - 5 yıl önce karakoyun ticaret
Vestel Derin Dondurucu 01:00
Vestel Derin Dondurucu 125 izlenme - 3 yıl önce 4 Mevsim Sağlıklı Yiyecekler İçin, Yeri Geniş Olanlara Sandık Tipi, Yeri Dar Olanlara Çekmeceli Vestel Derin Dondurucu.
Mısır: 00:21
Mısır: "vestel Derin Dondurucular Kışa Hazır!" 124 izlenme - 2 yıl önce Sebzelerin en doğal hali Vestel Derin Dondurucularla bu kış da sofralarınızda! 7 yıl ücretsiz garantili Vestel Derin Dondurucular burada: www.vestel.com.tr/derin-dondurucu
Peluş Oyuncaklara Dikkat! 01:44
Peluş Oyuncaklara Dikkat! 98 izlenme - 3 yıl önce Tüylü oyuncakların sağlık açısından haftada bir kez yıkanması ya da dondurucuda 1 saat bekletilmesi gerekiyor.
Dondurucuya Konulan Kolaya Ne Olur? 00:59
Dondurucuya Konulan Kolaya Ne Olur? 82 izlenme - 2 yıl önce Dondurucuya Konulan Kolaya Ne Olur? Çalkalandıktan sonra derin dondurucuda yaklaşık 3 saat bekletilen kolaya ne olur?
İzlerken Donacağınız Dünyadaki En Soğuk 9 Şehir 04:27
İzlerken Donacağınız Dünyadaki En Soğuk 9 Şehir 111 izlenme - 1 yıl önce Genel Kültürünüze Hergün Biraz Yatırım Yapmak ve Bunu Yaparken Eğlenmek İçin Abone Olun.Abone olmak için Tıklayın http://www.youtube.com/user/AlfaninDunyasi?sub_confirmation=1
Kars'ta Soğuktan Gözyaşları Bile Dondu! 02:42
Kars'ta Soğuktan Gözyaşları Bile Dondu! 164 izlenme - 4 yıl önce İşte gözyaşlarının donduğu anlar...
Uğur Derin Dondurucu 01:05
Uğur Derin Dondurucu "Doktorum" - Advertorial.wmv 17 izlenme - 11 ay önce uğur derin dondurucu
Dondurucu Soğukta Huzur Nöbeti 01:13
Dondurucu Soğukta Huzur Nöbeti 36 izlenme - 2 yıl önce - Iğdır Emniyet Müdürlüğü'nde görevli polisler, dondurucu soğuğa aldırış etmeden halkın yeni yıla sorunsuz girebilmesi için "Huzur 76" uygulaması gerçekleştirdi Iğdır Emniyet Müdürlüğü'nde görevli polisler, dondurucu soğuğa aldırış etmeden halkın yeni yıla sorunsuz girebilmesi için "Huzur 76" ismiyle uygulama yaptı.