Hoşgeldiniz!

dondurucu soğuk

 Dondurucu soğukta güreş 03:47
Dondurucu soğukta güreş 365 izlenme - 10 ay önce Balıkesir’in Edremit ilçesinde Zeytin Sonu Hasat Şenliği renkli görüntülere sahne oldu. Güreşçiler eksi 2 derecede yarı çıplak şekilde birbirlerine peşrev çekti. Develerin geçişi ise ilgiyle izlendi.
Dondurucu soğukta yılanlı su kuyusu 01:07
Dondurucu soğukta yılanlı su kuyusu 1.380 izlenme - 4 yıl önce Dondurucu Soğukta Yılanlı Su Kuyusu çanakkale'nin Bayramiç İlçesi'ne Bağlı Çiftlik Köyü Yakınlarındaki Su Kuyusunda Bulunan İrili Ufaklı Toplam 28 Yılan Köylüleri Şaşkına Çevirdi.
02:01
"Sarayburnu Fatihleri"ni Dondurucu Soğuk Bile Engelleyemiyor 149 izlenme - 2 yıl önce Onları ne dondurucu soğuk, ne de buz gibi su denize girmekten alıkoyamıyor. Yaşları 60'ı bulan ve kendilerine "Sarayburnu Fatihleri" lakabını takan vatandaşlar, soğuk havaya ve kar yağışına aldırmayarak denizde yüzdü.
Kars'ta Soğuktan Gözyaşları Bile Dondu! 02:42
Kars'ta Soğuktan Gözyaşları Bile Dondu! 164 izlenme - 4 yıl önce İşte gözyaşlarının donduğu anlar...
Dondurucu Soğukta Huzur Nöbeti 01:13
Dondurucu Soğukta Huzur Nöbeti 36 izlenme - 2 yıl önce - Iğdır Emniyet Müdürlüğü'nde görevli polisler, dondurucu soğuğa aldırış etmeden halkın yeni yıla sorunsuz girebilmesi için "Huzur 76" uygulaması gerçekleştirdi Iğdır Emniyet Müdürlüğü'nde görevli polisler, dondurucu soğuğa aldırış etmeden halkın yeni yıla sorunsuz girebilmesi için "Huzur 76" ismiyle uygulama yaptı.
Dondurucu Soğukta Ekmek Kavgası 01:15
Dondurucu Soğukta Ekmek Kavgası 23 izlenme - 2 yıl önce Çok sayıda kuş türünü barındıran Kayseri'deki Sultan Sazlığı Milli Parkı, boyları yaklaşık 4 metreyi bulan kamışlarıyla yöre halkının önemli geçim kaynaklarından birisini oluşturuyor.