Hoşgeldiniz!

dondurucu soğuk

Serçeyi Nefesi ile Kurtaran İnsan 00:58
Serçeyi Nefesi ile Kurtaran İnsan 3.211 izlenme - 1 yıl önce Dondurucu havaların olduğu şu günlere uygun bir video. başlığı nasıl atacağıma karar veremedim.. olayın özü şudur.. minik serçe demir üzerinde duruyor ancak soğuktan ayakları demire yapışıyor.. sonra bu güzel insan nefesi ile ayaklarının buzunu çözüp kurtarıyor. muhtemelen amerikada çekilmiş görüntü... Kar kış kardan adam şu bu güzel ama işte dışarıda olan canlılar için başka bir mücadele var. iyi seyirler efendim.
Dondurucu soğukta yılanlı su kuyusu 01:07
Dondurucu soğukta yılanlı su kuyusu 1.437 izlenme - 5 yıl önce Dondurucu Soğukta Yılanlı Su Kuyusu çanakkale'nin Bayramiç İlçesi'ne Bağlı Çiftlik Köyü Yakınlarındaki Su Kuyusunda Bulunan İrili Ufaklı Toplam 28 Yılan Köylüleri Şaşkına Çevirdi.
Dondurucu Soğukta Kuşlar Demire Yapıştı 01:13
Dondurucu Soğukta Kuşlar Demire Yapıştı 321 izlenme - 1 yıl önce Dondurucu soğuk dedikleri tam da bu olsa gerek... Görüntüler Rusya'nın Çelyabinsk bölgesindeki bir apartman katında kaydedildi.
 Dondurucu soğukta güreş 03:47
Dondurucu soğukta güreş 367 izlenme - 2 yıl önce Balıkesir’in Edremit ilçesinde Zeytin Sonu Hasat Şenliği renkli görüntülere sahne oldu. Güreşçiler eksi 2 derecede yarı çıplak şekilde birbirlerine peşrev çekti. Develerin geçişi ise ilgiyle izlendi.
02:01
"Sarayburnu Fatihleri"ni Dondurucu Soğuk Bile Engelleyemiyor 180 izlenme - 3 yıl önce Onları ne dondurucu soğuk, ne de buz gibi su denize girmekten alıkoyamıyor. Yaşları 60'ı bulan ve kendilerine "Sarayburnu Fatihleri" lakabını takan vatandaşlar, soğuk havaya ve kar yağışına aldırmayarak denizde yüzdü.
Kars'ta Soğuktan Gözyaşları Bile Dondu! 02:42
Kars'ta Soğuktan Gözyaşları Bile Dondu! 164 izlenme - 5 yıl önce İşte gözyaşlarının donduğu anlar...
Dondurucu Soğukta Ekmek Mücadelesi 01:26
Dondurucu Soğukta Ekmek Mücadelesi 21 izlenme - 1 yıl önce Hava sıcaklığının gece sıfırın altında 15 dereceye kadar düştüğü Van'ın Gürpınar ilçesinde çatı işçileri, dondurucu soğuğa rağmen ekmek parası peşinde koşuyor.
Ağrı'da Asfalta Kırılan Yumurtalar Dondu 04:08
Ağrı'da Asfalta Kırılan Yumurtalar Dondu 22 izlenme - 1 yıl önce Ağrı’da etkili olan dondurucu soğukta asfalt üzerine kırılan yumurtalar dondu.
Sokakta Yaşayan Adama Montunu Veren Duyarlı Kadın 00:59
Sokakta Yaşayan Adama Montunu Veren Duyarlı Kadın 5 izlenme - 4 ay önce Soğuk kış gününde sokakta yaşamak zorunda kalan bir adam için aracından inerek ona montunu veren kadından ayakta alkışlanacak bir hareket. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Su Kabarcığının Dondurucu Soğukta Aldığı Harika Görüntü 00:21
Su Kabarcığının Dondurucu Soğukta Aldığı Harika Görüntü 5 izlenme - 4 ay önce Chris Ratzlaff tarafından paylaşılan bir video, su, bulaşık detarjanı, tuz ve mısır şurubu ile yapılan bu kabarcıkların ne kadar muhteşem olduğunu gösteriyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dondurucu Soğukta Huzur Nöbeti 01:13
Dondurucu Soğukta Huzur Nöbeti 36 izlenme - 3 yıl önce - Iğdır Emniyet Müdürlüğü'nde görevli polisler, dondurucu soğuğa aldırış etmeden halkın yeni yıla sorunsuz girebilmesi için "Huzur 76" uygulaması gerçekleştirdi Iğdır Emniyet Müdürlüğü'nde görevli polisler, dondurucu soğuğa aldırış etmeden halkın yeni yıla sorunsuz girebilmesi için "Huzur 76" ismiyle uygulama yaptı.
Kayserili Ahmet Amca'dan Dondurucu Soğuklara Karşı Müthiş Fikir 01:44
Kayserili Ahmet Amca'dan Dondurucu Soğuklara Karşı Müthiş Fikir 12 izlenme - 1 yıl önce Buzlanan arabasının camını temizlemek isteyen Kayserili Ahmet Üçözden bu soruna çözüm üretti. Arabasının egzoz girişine elektrikli süpürgenin borusunu takarak oradan gelen ısıyla camlarının buzunu eritiyor.
Dondurucu Soğukta Ekmek Kavgası 01:15
Dondurucu Soğukta Ekmek Kavgası 23 izlenme - 3 yıl önce Çok sayıda kuş türünü barındıran Kayseri'deki Sultan Sazlığı Milli Parkı, boyları yaklaşık 4 metreyi bulan kamışlarıyla yöre halkının önemli geçim kaynaklarından birisini oluşturuyor.
Dondurucu Soğukta Polislerden Göçmenlere Çay İkramı 02:05
Dondurucu Soğukta Polislerden Göçmenlere Çay İkramı 1 izlenme - 2 ay önce Dondurucu soğukta polislerden göçmenlere çay ikramıSİVAS - Sivas'ta yol uygulaması sırasında durdurulan otobüste, yurda kaçak yollarla girdiği tespit edilen 22 Afgan göçmen yakalandı.