Hoşgeldiniz!

Donma Videoları İzle

Hayrettin'in Kitlenip Kaldığı An ! 03:01
Hayrettin'in Kitlenip Kaldığı An ! 188.871 izlenme - 3 yıl önce Yolda tanımadığınız birisi bir soru sorsa, sonra donup kalsa ne yapardınız ? Hayrettin'in yaptığı bu şakada, donup kalan Hayrettin'e Amerika'lıların tepkilerini izleyebilirsiniz. Tüm Hayrettin videolarına www.izlesene.com/hayrettin kanalından ulaşabilirsiniz. Her pazar yeni video yayında, abone olmayı unutmayın ! :)
Donmak Üzere Olan Kedi Yavrusunun Hayata Tutunuşu (Ağlatır) 01:48
Donmak Üzere Olan Kedi Yavrusunun Hayata Tutunuşu (Ağlatır) 7.062 izlenme - 1 yıl önce Yazık lan. İnsan görünce gerçekten duygulanıyor. Ama allahı var adam son derece mantıklı şekilde kediye can vermeye çalışıyor. Kediyi iyileştirdikten sonra kuzeni sahiplenmiş şimdi şımarık şımarık dolanıyormuş. Keyfi yerindeymiş keratanın.
 Erzurum’da Apartman Dairesi Buzul Eve Döndü 04:32
Erzurum’da Apartman Dairesi Buzul Eve Döndü 7.664 izlenme - 3 yıl önce Erzurum’un Hilalkent semtinde dar gelirli ailelerin ev sahibi olmaları amaçlanarak yapılan bir artı bir dairelerde insanlık dramı yaşanıyor. Evlerde ısıtma sistemleri iflas etti, sular buz tuttu. Evlerin içinde 2 metrelik sarkıtlar oluştu. İlk temel atıldığı günden bu yana sıkıntıları hiç bitmeyen Hilalkent, yepyeni problemlerle yine gündemde.Merkezi ısıtma sisteminin tasarlandığı konutlarda,ısıtma giderleri tek faturaya toplanıyor.Hak sahiplerinin bazılarının evleri beğenmeyerek taşındığını söyleyen, ev sahiplerinden Erkan Erte isimli vatandaş, ''Kimileri evlere hiç taşınmadı. Bazıları da kalabalık aile oldukları için sığmadılar. Taşınan 16 aile ise, tüm sitenin giderlerine talip olmuş oldu. 36 dairenin ısıtıldığı binada biz giderleri ödedik. Ama bizim de gelirimiz ortada. Artık elde avuçta olan bitti. Haliyle faturaları ödeyemeyince, su ve gaz kesildi. Tuvaletler patladı. Evlerin duvarları, tabanları kalın buz tabakası tuttu. Ne kadar yere başvurduysak, kimse ilgilenmedi. Komşularımız hep akrabalarının yanlarına taşındılar. Geride 8 aile kaldık. Bizim gidecek yerimiz de imkanımız da yok.Zaten imkanımız olsa bu kenti terk edeceğiz. Bu konutları büyük umutlarla almıştık. Amacımız başımızı sokacak bir yuvaydı. Ama başımıza yıkılsaydı daha iyi olurdu. Biz de kurtarırdık, başımızdakiler de rahat ederdi. Sıfırın altında 20 derecede çoluk çocuk perişan olduk. İki aydır, tam manasıyla tükendik. Her blokta 10 ev boş bekliyor. Parası bizden isteniyor'' şeklinde konuştu. Erkan Efe, “Evimin her tarafı buz tuttu. Eşyalarım hep mahvoldu. Ne oturacak yerim var, ne yatacak yatağım var. Ne kadar eşyam varsa hepsi buza saplandı. Ben kimseye hakkımı helal etmiyorum. Vicdanı olan herkesi buraya evimi görmeye, yaşadıklarımızı görmeye davet ediyorum. Onlarca kapı çalmamıza rağmen kapımı kimse açmadı.'' dedi. Hilalkent’te yaşanan insanlık ayıbı, Osman Aşan adlı ev sahibini de isyan ettirdi. Aşan, ”Yaşadıklarımız dünyanın hiçbir yerinde olmaz. Suriyelilere gösterilen ilgi bize ne yazık ki gösterilmedi. Biz bu memlekette doğduk, burada yaşıyoruz. Gidecek başka yerimiz de yok. Çarelerimiz hep tükendi. Tuvaletimiz yok, evlerimiz tuvalet oldu. Oturacak yerimiz yok, evimiz kapıdan farksız. Geceleri donmamak için sabaha kadar ayakta duruyoruz. Bize bir çözüm bulunsun. Hiç değilse, şu kış günü günahsız çocuklarımıza acısınlar. Nefeslerimizle çocuklarımızı, bebeklerimizi hayatta tutmaya çalışıyoruz. Artık dayanamıyoruz. Kendi memleketimizde mülteci olduk".şeklinde konuştu.
Karı Gören Köpeğin Afallaması 00:15
Karı Gören Köpeğin Afallaması 3.498 izlenme - 2 yıl önce Güzel arkadaşımızın galiba kara karşı zaafı var belli ki, ama hayvanın sorun yaşadığını bile bile bu hareket neden be kardeşim?
Soğukta Donan Çocuk - Sosyal Deney 05:46
Soğukta Donan Çocuk - Sosyal Deney 1.965 izlenme - 1 yıl önce 15.10.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "Soğukta Donan Çocuk - Sosyal Deney" başlıklı videoyu izleyin.
bu olay tam bir mucize 02:54
bu olay tam bir mucize 9.327 izlenme - 6 yıl önce ağaç kurbağası kışa girerken öluyor baharda yine diriliyor... bu bır mucıze
Dondurulmuş Meyve ve Sebzelerin Huzur Veren Erimesi 07:40
Dondurulmuş Meyve ve Sebzelerin Huzur Veren Erimesi 8 izlenme - 2 gün önce Dondurulmuş meyve ve sebzelerin buzlarının erimesinin bu kadar etkileyici olacağını kimse düşünmemiştir.
Windows 8.1 Sağ Tıklama Kilitlenme ve Donma Sorunu Çözümü 05:44
Windows 8.1 Sağ Tıklama Kilitlenme ve Donma Sorunu Çözümü 2.373 izlenme - 3 yıl önce Windows 8.1'de pek çok kullanıcı faresinin sağ tık menüsüne tıkladığında kilitlenme ve donma sorunlarıyla karşılaşabiliyor. Bu durumun en büyük sebebi Windows'un bulut depolama servisleri entegrasyonu ve arkaplanda gerçekleştirilen kontroller bilgisayarın donmasına neden olabiliyor. Bilgisayarınızda böyle bir sorun yoksa herhangi bir işlem yapmanız gerekmiyor ancak sık sık donan ve kilitlenen Windows 8.1'e çözüm bulmak isterseniz videomuzda tüm detayları görebileceksiniz. Soruna dair blog yazımızı da okumak için bu sayfamızı kullanabilirsiniz.
Sniper Elite 3 -takılma Ve Donma Sorunu 02:45
Sniper Elite 3 -takılma Ve Donma Sorunu 1.157 izlenme - 3 yıl önce Sniper Elite 3'ün İncelemesi Taktiksel Oynanışı Ve X-ray Görünümü İle Diğer Keskin Nişancı Oyunlarından Ayrılan Sniper Elite Serisinin Üçüncü Oyununun İncele...
Suyun Donması Çok İlginç!! 02:06
Suyun Donması Çok İlginç!! 1.707 izlenme - 7 yıl önce ne soğuk bee
Hal Değişimleri 01:30
Hal Değişimleri 5 izlenme - 6 gün önce Hal değişimleri maddenin ısı alarak veya vererek fiziksel halinin değişmesidir. Erime, donma, buharlaşma, yoğuşma, kırağılaşma ve süblimleşmeyi ödev tadında çiziyorum. İyi seyirler...
Kartı Yiyince Mavi Ekran Veren Essien 00:26
Kartı Yiyince Mavi Ekran Veren Essien 373 izlenme - 2 yıl önce Essien'in Udinese karşısında 71. dakikada yediği kırmızı karta tepkisi görüntüdeki gibidir ve gariptir. Beyin ölümü gerçekleşmiş maalesef arkadaşlar.
AKUT Var Hayat Var - Donma Vakalarına Karşı Önlemler ve İlk Yardım 02:33
AKUT Var Hayat Var - Donma Vakalarına Karşı Önlemler ve İlk Yardım 265 izlenme - 3 yıl önce AKUT Var Hayat Var - Donma Vakalarına Karşı Önlemler ve İlk Yardım
Kanada'da Fıskiye Suyunun Anında Donması 01:15
Kanada'da Fıskiye Suyunun Anında Donması 220 izlenme - 2 yıl önce Fıskiyeden çıkan su havanın etkisiyle anında donuyor ve minik buz parçaları haline dönüşüyor.
Nebula 00:17
Nebula 171 izlenme - 2 yıl önce Nebula aşırı takılma .s Nebula aşırı takılma .s Nebula aşırı takılma .s Nebula aşırı takılma .s Nebula aşırı takılma .s Nebula aşırı takılma .s Nebula aşırı takılma .s
Arkadas Video Nun Donma Bu Video Da 02:01
Arkadas Video Nun Donma Bu Video Da 69 izlenme - 2 yıl önce arkadas la genellık le fps ni 50 40 yapın abone olmayı unutmayın
uber hack donma çözüm 03:36
uber hack donma çözüm 316 izlenme - 5 yıl önce uber hack donma çözüm
Donan Balık Canlandı 00:54
Donan Balık Canlandı 86 izlenme - 1 yıl önce İlginç deney izleyenleri şaşkına çevirdi. -35 derece soğukluktaki suya konan balık şok geçirdi ve dondu. Donan balık oda sıcaklığındaki suya konduğunda ise canlandı.
Donmak Üzere Olan Yavru Kediyi Vatandaş Kurtardı 01:21
Donmak Üzere Olan Yavru Kediyi Vatandaş Kurtardı 5 izlenme - 4 hafta önce Muş’un Malazgirt ilçesinde donmak üzere olan yavru kedi, duyarlı bir vatandaş tarafından kurtarıldı.
Hayrettin'in Kitlenip Kaldığı An ! 03:01
Hayrettin'in Kitlenip Kaldığı An ! 125 izlenme - 2 yıl önce En güncel ve tüm Hayrettin videolarını izlemek istiyorsanız; www.hayrettin.com.tr adresine abone olabilirsiniz..
Sabun Köpüğünün Donma Anı 00:15
Sabun Köpüğünün Donma Anı 57 izlenme - 1 yıl önce sabun donma köpük baloncuk soguksabun donma köpük baloncuk soguksabun donma köpük baloncuk soguksabun donma köpük baloncuk soguksabun donma köpük baloncuk soguksabun donma köpük baloncuk soguksabun donma köpük baloncuk soguksabun donma köpük baloncuk soguksabun donma köpük baloncuk soguksabun donma köpük baloncuk soguksabun donma köpük baloncuk soguksabun donma köpük baloncuk soguksabun donma köpük baloncuk soguksabun donma köpük baloncuk soguksabun donma köpük baloncuk soguksabun donma köpük baloncuk soguksabun donma köpük baloncuk soguksabun donma köpük baloncuk soguksabun donma köpük baloncuk soguksabun donma köpük baloncuk soguksabun donma köpük baloncuk soguksabun donma köpük baloncuk soguksabun donma köpük baloncuk soguksabun donma köpük baloncuk soguksabun donma köpük baloncuk soguksabun donma köpük baloncuk soguksabun donma köpük baloncuk soguksabun donma köpük baloncuk soguksabun donma köpük baloncuk soguksabun donma köpük baloncuk soguksabun donma köpük baloncuk soguksabun donma köpük baloncuk soguksabun donma köpük baloncuk soguksabun donma köpük baloncuk soguk
İstanbul Boğazının Donma Hikayesi (Sesli Anlatım-Fotoğraflarıyla) 01:38
İstanbul Boğazının Donma Hikayesi (Sesli Anlatım-Fotoğraflarıyla) 38 izlenme - 9 ay önce Sosyal Medyada Ben Twitter: https://twitter.com/anticaymaz33 Instagram: https://www.instagram.com/anticaymaz33/ Younow: https://www.younow.com/HereyBurada_52... Ask Fm: https://ask.fm/caymaz2 Facebook: https://www.facebook.com/herseyburada... ----------------------------------------­----------------------------------------­-------------------------- Kanalıma Abone Olmak İçin: https://www.youtube.com/channel/UCSIC... ----------------------------------------­----------------------------------------­-------------------------- Google Plus Hesabım: https://plus.google.com/u/0/115243360... ----------------------------------------­----------------------------------------­-------------------------- Seslendirme İçin: https://www.youtube.com/watch?v=MnDf6... ----------------------------------------­----------------------------------------­-------------------------- Tedavisi Olmayan Hastalılar 1: https://www.youtube.com/watch?v=lKRCl... ----------------------------------------­----------------------------------------­-------------------------- Ünlüler Ve İllüminati: https://www.youtube.com/watch?v=v5xsK... ----------------------------------------­----------------------------------------­-------------------------- An Lushan İsyanı: https://www.youtube.com/watch?v=TNibu... ----------------------------------------­----------------------------------------­-------------------------- Tarihte Bugün 1 Mart: https://www.youtube.com/watch?v=9Vx-G... ----------------------------------------­----------------------------------------­-------------------------- Meyve Ve Sebzelerin Eski Halleri: https://www.youtube.com/watch?v=U-u7Q... ----------------------------------------­----------------------------------------­-------------------------- Dünyanın En Zehirli Balıkları: https://www.youtube.com/watch?v=zWga4... ----------------------------------------­----------------------------------------­-------------------------- Psişik Yetenekler:https: https://www.youtube.com/watch?v=PPMB7... ----------------------------------------­----------------------------------------­-------------------------- Cinler Hakkında Korkunç Bilgiler: https://www.youtube.com/watch?v=PJc52... ----------------------------------------­----------------------------------------­-------------------------- Eski Mısırlıların Uçak Planları: https://www.youtube.com/watch?v=4BtZy... ----------------------------------------­----------------------------------------­-------------------------- Dünyanın En Kirli Yerleri: https: https://www.youtube.com/watch?v=N9Gq3... ----------------------------------------­----------------------------------------­-------------------------- Tarihteki 3 Çocuk Katil: https: https://www.youtube.com/watch?v=8n0z8... ----------------------------------------­----------------------------------------­-------------------------- Korku Hikayeleri Bölüm 1: https: https://www.youtube.com/watch?v=pmsoj... ----------------------------------------­----------------------------------------­-------------------------- Korku Hikayeleri Bölüm 2: https: https://www.youtube.com/watch?v=xpz83... ----------------------------------------­----------------------------------------­-------------------------- Sezon 2-(Biyografiler) Videoları İçin: https://www.youtube.com/watch?v=1jmp2... ----------------------------------------­----------------------------------------­-------------------------- Sezon 1-(İlluminati) Videoları İçin: https://www.youtube.com/playlist?list...
Bilgisayar Donmasını Yanlış Anlayan Adam 00:09
Bilgisayar Donmasını Yanlış Anlayan Adam 98 izlenme - 2 yıl önce Bilgisayar donması tabirini düz anlayan dayımız, fön makinesini alıp ısıtmaya çalışmış umarım işe yaramıştır ))
Anında Bira Dondurmak 00:31
Anında Bira Dondurmak 130 izlenme - 2 yıl önce İki şişe birayı 100 dakika kadar buzlukta bekletiyoruz ve videodaki yöntemi uyguluyoruz. Sonuç? Mükemmel. Bir halta yaramayacak iki şişe bira sahibi oldunuz. Afiyetle izleyin.
Sodanın Donma Öyküsü 01:15
Sodanın Donma Öyküsü 223 izlenme - 7 yıl önce bir sodanın donma öyküsü
Ankara'da Kaynar Suyun Atılınca Donması 00:18
Ankara'da Kaynar Suyun Atılınca Donması 39 izlenme - 1 yıl önce Hep videolarda izlediğimiz, bir kap kaynar suyun soğuk havalarda fırlatılınca donması olayı ankarada da denenmiş oldu. Evet oluyor. Hava -15 derece saat 01.30 Tarih 9 ocak 2015
Musluktan Akan Suyun Aniden Donması 00:58
Musluktan Akan Suyun Aniden Donması 33 izlenme - 2 yıl önce Avustralya'da musluktan akan suyun buzdan dikit oluşturması şaşkınlık yarattı. Diğer videolar için www.izlesene.com/nefer26medya kanalıma abone olun
Muradiye Şelalesi Dondu 01:40
Muradiye Şelalesi Dondu 59 izlenme - 2 yıl önce Muradiye Şelalesi dondu- Van'ın en önemli turistik değerlerinden biri olan Muradiye Şelalesi, bölgede etkili olan soğuk hava nedeniyle dondu Bendimahi Çayı üzerinde bulunan Muradiye Şelalesi, yılın her döneminde büründüğü farklı güzelliklerle insanları kendine hayran bırakıyor.
Dondurmacı Bu Çocuk 00:27
Dondurmacı Bu Çocuk 124 izlenme - 7 yıl önce dondurmak kaymagdeyip deyip yiyor suna bak hele
Olduğu Yerde Donan Adam 02:10
Olduğu Yerde Donan Adam 24 izlenme - 2 yıl önce Olduğu yerde donan adam! ABD'nin Chicago şehrinde bir otobüste uyuşturucu alan yolcunun görüntüleri kameralara yansıdı. Yolcu, adeta her hareketinden sonra hareketsiz kalarak donuyor.