Hoşgeldiniz!

Donmak Videoları İzle

Draymond Green'in Beyin Fonksiyonlarının Aniden Durması! 00:52
Draymond Green'in Beyin Fonksiyonlarının Aniden Durması! 5.887 izlenme - 1 yıl önce Draymond Green dün geceki maçtan sonra adeta bir brain.exe crashed sendromu yaşamış. Adamda tık yok. İzleyelim.
Ahu Tuğba ile Alternatif Tıp Mucizesi - Kar Masajı 03:58
Ahu Tuğba ile Alternatif Tıp Mucizesi - Kar Masajı 14.021 izlenme - 2 yıl önce Vakti zamanında Ahu Tuğba ablamızın zaga'ya konuk olduğunda film arkası bölümünde bu film incelenmiş, kar masajı bölümüyle bütün izleyiciler dumur olmustur.İşte uludağ ,işte kar masajı, işte Ahu Tuğba. Seksapelin, erotizmin, sürreel sinemanın varacağı son nokta budur diyerekten siz site sakinlerine sunuyorum.
Namaz Kılarken Televizyona Bakan Kadının İbretlik Sonu 03:18
Namaz Kılarken Televizyona Bakan Kadının İbretlik Sonu 5.517 izlenme - 2 yıl önce Arabistan kıtasında bir ülkede bir bayan namaz kılarken televizyon dikkatini çeker ve namazını yarıda keserek televizyon karşısına geçip televizyonu...
Hayrettin Dondu Kaldı 01:23
Hayrettin Dondu Kaldı 1.147 izlenme - 3 yıl önce Hayrettin Dondu Kaldı
Cezalandırıcı - Fragman(1993) 02:05
Cezalandırıcı - Fragman(1993) 1.213 izlenme - 2 yıl önce 1990larda metropol teröristi Simon Phoenix (Wesley Snipes), kamuya karşı işlediği suçlardan ötürü dondurularak buz içine hapsedilir. Onu adelete teslim eden ve sert metotlarıyla ünlü polis memuru John Spartan (Sylvester Stallone) da Phoenix tarafından kurulan bir komploya kurban gider ve bir otobüs dolusu masum sivili öldürmekle suçlanarak aynı akıbete uğrar.2032 yılında, şiddetten temizlenmiş ve sinir bozucu derecede sorunsuz görünen San Angeles’te (Los Angeles’in 2023teki adı) Phoenix yanlışlıkla serbest kalır ve şiddetle başetmeye hiç de alışık olmayan polis teşkilatı dehşete kapılarak Spartan’ı da uykusundan uyandırır ve yardımını istemek zorunda kalır. Burada sempatik kadın polis Lenina Huxley (Sandra Bullock) ile uyumsuz bir çift oluştururlar. Şakacı tavırları ve aksiyonperver mizacı ile Spartan şehrin, yeraltında yaşayan evsiz isyancılarla dolu bir sahte cennet olduğunu zaman geçmeden anlayacaktır. Filmin sonunda, şehrin her iki kanadını oluşturan kesime kolaycı ve maço bir şekilde yol gösterirken meşhur repliğini söyleyecektir: ‘siz biraz temizlenin, siz de biraz kirlenin’ Filmin önemi ve güzelliği bakımından açıklayıcı olacağını düşündüğüm bu alıntı özeti sizlerle paylaşmak istedim. Bunun dışında söylemek istediğim,filmin 2023 yıllarına ait bir tuvalet sahnesinde geçen 3 deniz kabuğunun ne işe yaradığı, nasıl kulllanıldığı hala muammadır. Ve söylemeden geçemeyeceğim dostlar,Sandra Bullock'a hastayım.. Simon diyor ki... (Demolition Man-1993)
Mini Mini Bir Kuş - Ask Fm 00:19
Mini Mini Bir Kuş - Ask Fm 905 izlenme - 2 yıl önce 10 yıl aradan sonra yeniden mini mini bir kuş parçasını seslendirerek müthiş bir dönüş yapmak isteyen divamız zor anlar yaşıyor. Mini mini bir kuş donmuştu, pencereme konmuştu...
Siverek'te Eşeklerin Buz Tutması 01:43
Siverek'te Eşeklerin Buz Tutması 616 izlenme - 2 yıl önce Siverek'e 35 kilometre uzaklıktaki Karlık Köyü'nde, dün geceden itibaren etkisi gösteren soğuk ve kar yağışı nedeniyle tarlalardaki başıboş 5 eşek buz tuttu. Köyün 1 kilometre dışındaki boş alanda soğuktan korunma içgüdüsüyle birbirine sokulup hareketsiz kaldıkları sanılan eşekler, köylüler tarafından ahıra götürüldü. Ahıra götürmeleri ve eşeklerin ufak ufak kımıldamalarından anladığımız üzre eşekler yaşıyor.
Evi Basan Buz - Buz Tsunamisi 06:52
Evi Basan Buz - Buz Tsunamisi 569 izlenme - 2 yıl önce Amerikanın Minnesota eyaletinde bulunan Mille Lacs gölünün suları kıyıdan uzaklaştığı anda buza dönüşüyor ve bir evi nerdeyse tamamen kaplayacak kadar ilerliyor.ordakiler bu olaya buz tsunamisi diyor.
72. Koğuş (1987 - 97 dk) 01:37:53
72. Koğuş (1987 - 97 dk) 713 izlenme - 2 yıl önce Orhan Kemal'in aynı adlı eserinden sinemaya uyarlanmıştır. Aynı eserin 2011 yapımı ve tiyatrosu da mevcuttur. 72. Koğuş' un mahkumlarından Ahmet Kaptan, bileğine güçlü, mert bir adamdır. Mertliğinin yanı sıra saf bir dünyası olan Rizeli genç, bir gün hapishane müdürünün odasına çağrılır. Çok sevdiği anası, Ahmet Kaptan' a 150 Lira göndermiştir. O dönemin koşulları içinde, yani 1940' lı yıllarda bu, hatırı sayılır bir paradır. Ahmet Kaptan, paranın bir kısmıyla koğuşta kendine ranza ve döşek alır. Gariban mahkum arkadaşlarına da yardım eder. Koğuşa soba kurdurur, karınlarını doyurur. Ancak, mahkumlardan cezaevinin uyanık meydancısı Bobi, Ahmet Kaptan' ın paralarına gözünü dikmiştir. Kumar oynamasına ikna eder. Bu arada da Ahmet Kaptan' ın kadınlar koğuşundaki Fatma' ya tutkunluğunu bildiğinden yeni bir oyun kurar. Rizeli' nin çamaşırlarını Fatma' ya yıkatır. Kızın ona sevgisinden söz eder durur Yönetmen : Erdoğan Tokatlı Senaryo : Erdoğan Tokatlı, Çetin Öner Yapımcı : Yaşar Tunalı Müzik : Sven Torstenson Görüntü Yönetmeni : Ertunç Şenkay Eser : Orhan Kemal Süre : 98 dk Tür : Dram Oynayanlar : Kadir İnanır, Halil Ergün, Tülay Arda, Menderes Samancılar, Savaş Yurttaş, Ali Tutal, Rasim Öztekin, Engin İnal, Erol Demiröz, Erol Durak, Gökhan Mete, Cengiz Sezici, Erol Demirci, Hakkı Kıvanç, Rana Cabbar, Ayberk Çölok, Birol Işın, Mehtap Anıl, Filiz Küçüktepe (Açıklama alıntıdır.)
Ekrem Bora'yla Isınıyoruz 01:48
Ekrem Bora'yla Isınıyoruz 601 izlenme - 2 yıl önce Tatil için arkadaşlarıyla beraber Uludağa giden hanım kızımız yoğun tipi sebebiyle guruptan kopar,uzun arama çabalarından sonra tam donmak üzereyken hayat ışığı görünür uzaklardan. Ne mutluki sürüden ayrılanı kurt değil Ekrem abi kapar ve ivedi bir şekilde dağ evine götürür. Kendisi doktor olan Ekrem abimiz cıvırı hayata döndürmek için hemen ısıtma seansına başlar. Videoda benim dikkatimi çeken ilk nokta, yönetmenin yada görüntü yönetmeninin dağ evindeki ilk karelerde şömine ateşi, sütyen, külot ve nü tabloyla, masumane başlayan bir kurtarma öyküsünü, algıdaki seçiciliğimizi tetikleyerek başka yönlere kaydırması ve ikinci olarakta 1:06 da hanım kızın önce göğüslerine bakıp sonra tecavüze ugramıscasına verdiği tepki zira Ekrem abi onu sadece ısıtmaya çalışıyordu. Yorumu sizlere bırakıyorum. Not:Belki merak edenler olur diye; Ekrem abi her ne kadar karşı çıkıp cıvırı arkadaşlarının yanına bir an önce göndermek istese de gecenin ilerleyen saatlerinde libido seviyesi bayaa yükselmiştir! Not2: Mine Mutlu'nun eski haline görünce hafiften bi iç geçirme ve bi libido yükselmesi bende de oldu sanki. "Donarak ölüm böyle güzel gelir,uyutur insanı karşı koyamazsın.." (Film künyesi:Kadın Severse-1968)
Arktik Okyanusuna Giren Ruslar 02:04
Arktik Okyanusuna Giren Ruslar 437 izlenme - 3 yıl önce Kuzey Buz Denizi olarak da bilinen ve yılın en sıcak ayında bile suyun 10°C üzerini görmediği Arktik Okyanusu'na giren çılgın Ruslar.
Yaşamla Ölüm Arasındaki Çizgi 02:52
Yaşamla Ölüm Arasındaki Çizgi 290 izlenme - 3 yıl önce Çizginin hangi tarafında olacağınıza karar veren lider makağın, hiyerarşik düzeni korumak için yaptığı acımasız uygulamaları izliyoruz. -20 derece, makaklar için bile dondurucu bir soğuk ama bu sıcak suya girebilmek için yeterli bir sebep olmuyor. Ayrıca gördüğümüz gibi dişi olmanın avantajları sadece insanlara özgü değil.
Sibirya'da Bira İçmek 00:42
Sibirya'da Bira İçmek 417 izlenme - 3 yıl önce Sibirya'da 2-3 arkadaş toplaşıp büfeden 2'şer bira kapalım da takılalım deseniz mümkün mü evet mümkün ama her şişe biranızdan anca bir fırt alabileceğinizi de düşünün. Hoş bizde de mümkün değil aslında malum 22'den sonra yassahhhh olum yassaahhhh...
Kameraya Odaklanmak (Pschyo Theme İçerir) 01:02
Kameraya Odaklanmak (Pschyo Theme İçerir) 385 izlenme - 2 yıl önce Amerikan futbolu maçı seyreden bir gencin etrafında eğlenen taraftarlarin aksine donuk bir sekilde kameraya odaklanmasını izliyoruz. Gerçekten alkışlanacak bir performans sergiliyor, kendisi.
Fotoğraf Bahane Kıza Yapışmak Şahane 00:56
Fotoğraf Bahane Kıza Yapışmak Şahane 724 izlenme - 4 yıl önce Pozdan çıkamayan çift
Eksi 52 Derecede Yüzmek 01:29
Eksi 52 Derecede Yüzmek 299 izlenme - 3 yıl önce Kışın en soğuk günlerini yaşadığımız bu günlerde, daha sıcak bir giriş yapmak isterdim, lakin elemanın - 52 derecee yüzme keyfi yaptığını görünce aslında çok ta kıştan şikayet etmememiz gerektiğini düşündüm :) Bu arada -52 derece olan yer Rusya'nın Yakuts bölgesi
Larva - Soğuktan Donan Zavallı Larvalar 03:49
Larva - Soğuktan Donan Zavallı Larvalar 31 izlenme - 5 ay önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kedi Bebeği Donmaktan Kurtardı 02:13
Kedi Bebeği Donmaktan Kurtardı 187 izlenme - 2 yıl önce Rusya’da Marsha adındaki kedi, soğuktan donmak üzere olan terk edilmiş bir bebeği kurtardı. Rusya'nın Kaluga bölgesindeki Obninsk kentinde bir apartmanın merdiven boşluğuna bırakılan erkek bebek, Marsha adlı sokak kedisi tarafından fark edildikten sonra adeta korumaya alındı. Kedi Marsha, 2 aylık bebeğin olduğu kutuya girerek bebeğin üzerine yattı ve kediyi soğuktan korudu. Marsha'nın sesini duyan bina sakinlerinden Nadezhda Makhovikova adlı kadın, kedinin yanına gittiğinde bebeği buldu.
The Ellen Show Dijital Ekibi Manken Challenge Denedi - Manken Challenge 00:29
The Ellen Show Dijital Ekibi Manken Challenge Denedi - Manken Challenge 54 izlenme - 6 ay önce The Ellen Show programının kurgu ekibi çalışmalar esnasında mannequin challenge denemesi yaptı.
Kartı Yiyince Mavi Ekran Veren Essien 00:26
Kartı Yiyince Mavi Ekran Veren Essien 171 izlenme - 2 yıl önce Essien'in Udinese karşısında 71. dakikada yediği kırmızı karta tepkisi görüntüdeki gibidir ve gariptir.
Doğada Tek Başına - Sarıkamış Özel Bölümü 38:56
Doğada Tek Başına - Sarıkamış Özel Bölümü 171 izlenme - 2 yıl önce Serdar Kılıç ismini tanıyanlar bilirler.Kendisi bir doğa adamı ve Türkiye'deki en birikimli insanlardan bir tanesidir.Sarıkamış Harekatı'nı yerinde yaşayarak o askerlerin hissettiklerini hissetmeye çalışarak bize aktarmıştır.Herkesin yarım saatini ayırmasına değecek nitelikte bir paylaşım olduğunu düşünerekten iyi seyirler diliyorum.
Bilgisayar Donmasını Yanlış Anlayan Dayı 00:10
Bilgisayar Donmasını Yanlış Anlayan Dayı 124 izlenme - 2 yıl önce Yaşlı dayımızın ekranında bilgisayarınız dondu diye uyarı çıkınca emice gitmiş fön makinesini alıp ısıtmaya çalışmış umarım işe yaramıştır.
Böyle Taraftardan Korkulur 01:02
Böyle Taraftardan Korkulur 129 izlenme - 5 yıl önce Birazdan bütün stadyumu doğrama planı yapan ürkütücü bakışlı taraftar
Soğuktan Donmak Üzere Olan Çocuğa Kim Yardım Etti? 06:24
Soğuktan Donmak Üzere Olan Çocuğa Kim Yardım Etti? 66 izlenme - 2 yıl önce İnsanlar genelllikle evsiz birini gördüklerinde onunla bir göz teması kurmadan yürüyüp giderler. Bunun sebebi de kendilerinden ya para isteyecek olmaları ya da acıklı hikayelerine üzülmekten çekinmeleridir. Bir grup film yapımcısı, sokaktaki evsiz insanların, toplumda nasıl dikkat çekeceklerini ve ne gibi tepkiler alacaklarını merak etmişler. Ve sosyal bir araştırma yapmak için kolları sıvamışlar. Bu araştırma beklentilerinin çok ötesine geçmiş. Sokak ortasında 2 saat boyunca yatan ve soğuktan donmak üzere çocuğa bakın kim yardım etti? Not: alıntıdır. not2: etiket kısmını doldurmadıkları için içeriğik daha önce yüklenmiş ama bulamıyor olabilirm. bu nedenle etiketleri doldurmayan tüm yükleyicilerin klavyeleri bozula inşallah, mouse lerinin kabloları kırıla. adsl ışıkları söne.
Rusya'da Köpeği Buz Gibi Donmaktan Kurtaran Kahraman Adam 01:35
Rusya'da Köpeği Buz Gibi Donmaktan Kurtaran Kahraman Adam 3 izlenme - 6 ay önce Kahraman Rus adamın karda elbiselerini çıkarıp donmuş göletin içine düşen köpeği kurtardığı anları cep telefonu ile görüntüledi.
Donmamak İçin Halay Çektiler 02:48
Donmamak İçin Halay Çektiler 1 izlenme - 5 ay önce HAKKARİ'nin Şemdinli İlçesi'ne bağlı Derecik Beldesi'nde düğün sonrası evlerine dönen Evin ve Süpyan Güler çifti, kar yağışı nedeniyle yolda mahsur kaldı. Gelin- damat ve davetlileri, belediye ekipleri 1 saatte kurtardı. Hakkari'nin Irak sınırında bulunan Şemdinli İlçesi Derecik Beldesi'nde düğün yapan Evin- Süpyan Güler çifti beldeye 5 kilometre uzaklıkta bulunan Umurlu Köyü'ne giderken aniden bastıran kar yağışı ve tipi nedeniyle yolda mahsur kaldı. Tipi nedeniyle yolda kalan gelin-damat ve davetlileri Derecik Belediyesi ekipleri yaklaşık 1 saatlik kar çalışmasının ardından kurtardı. Ekiplerin gelmesini bekleyen davetliler ise yağan kar yağışı altında halay çekip hatıra fotoğrafı çektirdi. Damat Süpyan Güler, "Kış ayında düğün yaptık soğuk hava olacağını biliyorduk. Ama mahsur kalmak bizim için de süpriz oldu. Biz kar altında da eğlencemize devam ettik. Düğünümüze katılan herkese çok teşekkür ediyorum. İnşallah kimse hastalanmaz" dedi. Belediye ekiplerinin yolu açmasının ardından gelin- damat ve davetliler konvoy eşliğinde köye gitti. Belediye Başkanı AKP'li Ekrem Çetinkaya, zorlu bir mücadelenin ardından gelin ve damadı kurtardıklarını, mutluluk dilediklerini söyledi.