Hoşgeldiniz!

donmuş göl

Dönmuş Gölde Şaka Olmaz 01:09
Dönmuş Gölde Şaka Olmaz 178.212 izlenme - 5 yıl önce
Donmuş Gölde Atv İle Rezil Olmak 00:33
Donmuş Gölde Atv İle Rezil Olmak 249.358 izlenme - 5 yıl önce
Donmuş Göle Düşen Kız 00:34
Donmuş Göle Düşen Kız 4.943 izlenme - 5 ay önce Donmuş gölün kayganlığını test ederken düşen kıza hiç kimsenin yardım etmemesi olayı daha da komik yapmış.
Donmuş Göldeki Game of Thrones Dizisinin Savaş Sahnesi Nasıl Çekildi? 12:59
Donmuş Göldeki Game of Thrones Dizisinin Savaş Sahnesi Nasıl Çekildi? 4.830 izlenme - 7 ay önce Jon Snow'un Daenerys Targaryen'ın ejderhaların harmanlandığı o efsane donmuş göl sahnesi böyle çekilmiş... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Donmuş Göle Attıkları Taşın Çıkardığı Sesten Mutlu Olan Çift 02:52
Donmuş Göle Attıkları Taşın Çıkardığı Sesten Mutlu Olan Çift 4.710 izlenme - 1 yıl önce Sessiz sakin huzur kokan bir ormanda donmuş bir gölle eğlenen çift.
Donmuş Göle Atlamak 00:09
Donmuş Göle Atlamak 9.286 izlenme - 5 yıl önce Donmuş Göle Atlamak
Donmuş Gölün Ortasında Dönen Buz Ada Yapmak 02:44
Donmuş Gölün Ortasında Dönen Buz Ada Yapmak 2.199 izlenme - 3 yıl önce Ne güzel fikirdir o buzulların ortasından dönen bir buzul ada yapma fikri. Düşünsenize mangalınızı yakmışsınız masada otururken 360 derecelik bir görüş alanına sahipsiniz.
Roketi donmuş gölün altında ateşlenirse ne olur? 00:43
Roketi donmuş gölün altında ateşlenirse ne olur? 1.512 izlenme - 3 yıl önce Geçtiğimiz gün internette yayınlanan bu video paylaşım rekorları kırıyor. Donmuş gölün altında roket ateşlenirse ne olur diye merak eden bir genç bunu denemeye karar veriyor. Sonuç ne mi oldu dersiniz? Cevabı videoda.
Donmuş Gölde Taş Sektirirken Çıkan Sesle Zevke Gelen Adam 03:04
Donmuş Gölde Taş Sektirirken Çıkan Sesle Zevke Gelen Adam 1.607 izlenme - 3 yıl önce Başlıkta zaten açık her şey. Elemanımız almış kız arkadaşını Alaska'da donmuş gölde taş sektiriyor. Çıkan seslerden zevke geliyor. İyi seyirler.
Donmuş Gölde Mahsur Kalan Köpeği Kurtaran Adam 01:29
Donmuş Gölde Mahsur Kalan Köpeği Kurtaran Adam 136 izlenme - 6 ay önce Koca yürekli abimiz altında bir şort ile buzların üzerinden giderek zavallı köpekciği oradan kurtardı. Keyifli seyirler...
Donmuş Gölde Doğum Günü Kutlamak 00:40
Donmuş Gölde Doğum Günü Kutlamak 19 izlenme - 2 hafta önce Çıldır Gölünü ziyarete gelen bir grup genç, buzla kaplı göl üzerinde arkadaşlarına sürpriz doğum günü partisi düzenledi.
Donmuş Gölün Altından Havai Fişek Patlatmak 00:43
Donmuş Gölün Altından Havai Fişek Patlatmak 537 izlenme - 3 yıl önce Yabancı dostlarımız donmuş onların tabiri ile frozen dedikleri gölün üstünde bir delik açıp altından havai fişek atıyorlar.Değişiklik işte.
Berrak Buz Üstünde Çadır Kurup Balık Avlamak 03:53
Berrak Buz Üstünde Çadır Kurup Balık Avlamak 531 izlenme - 3 yıl önce Kristal buz denen ve diğer buz katmanlarının aksine olabildiğince berrak olan buz ile kaplı donmuş göl üzerine çadır kurup muhteşem bir ışık içinde balık avlayan kafadarların ağlarına iri bir balık takılmasıyla yaşadıkları heyecanı gözler önüne seren bir video...(çadır kurmak metafor değil gerçek anlamında kullanılmıştır)
Land Cruiser'ı Saniyeler İçinde Suya Gömen Ruslar 03:39
Land Cruiser'ı Saniyeler İçinde Suya Gömen Ruslar 111 izlenme - 1 yıl önce Kış mevsiminde donan göl üzerinde artistik hareketler yapmak isterken buzun kırılması sonucu canını zor kurtaran rus ve bolca blyaaad...
donmuş göl üzerinden 'oto' şov 03:10
donmuş göl üzerinden 'oto' şov 369 izlenme - 6 yıl önce
Donmuş Gölün Altında Harika Bir Yolculuk 01:40
Donmuş Gölün Altında Harika Bir Yolculuk 42 izlenme - 1 yıl önce Kanada'nın buzla örtülü yüzeyinin altını hiç merak etmiş miydiniz? Dalgıç Matthew Villegas donmuş bir gölün altında yatan harikalar diyarını görüntüledi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Donmuş Gölde Ortaya Çıkan Metan Gazı 03:52
Donmuş Gölde Ortaya Çıkan Metan Gazı 85 izlenme - 2 yıl önce Donmuş göldeki buzu kırarak içerideki metan gazını yakan adam.
Hasan Şahinsoy - Neyim Kaldı 03:53
Hasan Şahinsoy - Neyim Kaldı 44 izlenme - 1 yıl önce Hasan Şahinsoy'un, Çallı Müzik etiketiyle yayınlanan "Mızrap Tele Değince 6" albümünde yer alan "Neyim Kaldı" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te. Söz & Müzik: Ali Ayhan (Aşık Ali Nurşani) Düzenleme: Kenan Çallı
Su Altında Buz Hokeyi Oynamak 01:08
Su Altında Buz Hokeyi Oynamak 63 izlenme - 3 yıl önce Donmuş gölün içine girip buzlu zemine basarak hokey oynamak. Bakarken eğlenceli yaparken daha da eğlenceli olduğunu tahmin edebiliyorum. Tabi bir de soğuk olma durumu var elbet.
Donmuş Gölün Altında Harika Bir Yolculuğa Hazır mısınız? 01:40
Donmuş Gölün Altında Harika Bir Yolculuğa Hazır mısınız? 10 izlenme - 1 yıl önce Kanada'nın buzla örtülü yüzeyinin altını hiç merak etmiş miydiniz? Dalgıç Matthew Villegas donmuş bir gölün altında yatan harikalar diyarını görüntüledi.
Geyiği Donmuş Göleden Kurtaran Güzel İnsanlar 01:04
Geyiği Donmuş Göleden Kurtaran Güzel İnsanlar 9 izlenme - 1 yıl önce Donmuş bir göle düşen geyiği fark eden arkadaş grubu hemen harekete geçerek kurtarma girişiminde bulundu. Geyik buzların kırılması ile yüzerek gölden çıktı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."