Hoşgeldiniz!

Donmuş Göl Videoları İzle

Dönmuş Gölde Şaka Olmaz 01:09
Dönmuş Gölde Şaka Olmaz 178.154 izlenme - 4 yıl önce
Donmuş Gölde Atv İle Rezil Olmak 00:33
Donmuş Gölde Atv İle Rezil Olmak 249.121 izlenme - 4 yıl önce
Donmuş Göle Attıkları Taşın Çıkardığı Sesten Mutlu Olan Çift 02:52
Donmuş Göle Attıkları Taşın Çıkardığı Sesten Mutlu Olan Çift 4.677 izlenme - 6 ay önce Sessiz sakin huzur kokan bir ormanda donmuş bir gölle eğlenen çift.
Donmuş Göle Atlamak 00:09
Donmuş Göle Atlamak 9.285 izlenme - 4 yıl önce Donmuş Göle Atlamak
Donmuş Gölün Ortasında Dönen Buz Ada Yapmak 02:44
Donmuş Gölün Ortasında Dönen Buz Ada Yapmak 2.181 izlenme - 2 yıl önce Ne güzel fikirdir o buzulların ortasından dönen bir buzul ada yapma fikri. Düşünsenize mangalınızı yakmışsınız masada otururken 360 derecelik bir görüş alanına sahipsiniz.
Roketi donmuş gölün altında ateşlenirse ne olur? 00:43
Roketi donmuş gölün altında ateşlenirse ne olur? 1.508 izlenme - 2 yıl önce Geçtiğimiz gün internette yayınlanan bu video paylaşım rekorları kırıyor. Donmuş gölün altında roket ateşlenirse ne olur diye merak eden bir genç bunu denemeye karar veriyor. Sonuç ne mi oldu dersiniz? Cevabı videoda.
Donmuş Gölde Taş Sektirirken Çıkan Sesle Zevke Gelen Adam 03:04
Donmuş Gölde Taş Sektirirken Çıkan Sesle Zevke Gelen Adam 1.551 izlenme - 2 yıl önce Başlıkta zaten açık her şey. Elemanımız almış kız arkadaşını Alaska'da donmuş gölde taş sektiriyor. Çıkan seslerden zevke geliyor. İyi seyirler.
Donmuş Gölün Altından Havai Fişek Patlatmak 00:43
Donmuş Gölün Altından Havai Fişek Patlatmak 460 izlenme - 2 yıl önce Yabancı dostlarımız donmuş onların tabiri ile frozen dedikleri gölün üstünde bir delik açıp altından havai fişek atıyorlar.Değişiklik işte.
Land Cruiser'ı Saniyeler İçinde Suya Gömen Ruslar 03:39
Land Cruiser'ı Saniyeler İçinde Suya Gömen Ruslar 101 izlenme - 4 ay önce Kış mevsiminde donan göl üzerinde artistik hareketler yapmak isterken buzun kırılması sonucu canını zor kurtaran rus ve bolca blyaaad...
Berrak Buz Üstünde Çadır Kurup Balık Avlamak 03:53
Berrak Buz Üstünde Çadır Kurup Balık Avlamak 462 izlenme - 2 yıl önce Kristal buz denen ve diğer buz katmanlarının aksine olabildiğince berrak olan buz ile kaplı donmuş göl üzerine çadır kurup muhteşem bir ışık içinde balık avlayan kafadarların ağlarına iri bir balık takılmasıyla yaşadıkları heyecanı gözler önüne seren bir video...(çadır kurmak metafor değil gerçek anlamında kullanılmıştır)
Donmuş Gölün Altında Harika Bir Yolculuk 01:40
Donmuş Gölün Altında Harika Bir Yolculuk 42 izlenme - 4 ay önce Kanada'nın buzla örtülü yüzeyinin altını hiç merak etmiş miydiniz? Dalgıç Matthew Villegas donmuş bir gölün altında yatan harikalar diyarını görüntüledi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
donmuş göl üzerinden 'oto' şov 03:10
donmuş göl üzerinden 'oto' şov 360 izlenme - 5 yıl önce
Hasan Şahinsoy - Neyim Kaldı 03:53
Hasan Şahinsoy - Neyim Kaldı 14 izlenme - 2 ay önce Hasan Şahinsoy'un, Çallı Müzik etiketiyle yayınlanan "Mızrap Tele Değince 6" albümünde yer alan "Neyim Kaldı" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te. Söz & Müzik: Ali Ayhan (Aşık Ali Nurşani) Düzenleme: Kenan Çallı
Geyiği Donmuş Göleden Kurtaran Güzel İnsanlar 01:04
Geyiği Donmuş Göleden Kurtaran Güzel İnsanlar 7 izlenme - 3 ay önce Donmuş bir göle düşen geyiği fark eden arkadaş grubu hemen harekete geçerek kurtarma girişiminde bulundu. Geyik buzların kırılması ile yüzerek gölden çıktı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Donmuş Gölde Ortaya Çıkan Metan Gazı 03:52
Donmuş Gölde Ortaya Çıkan Metan Gazı 41 izlenme - 1 yıl önce Donmuş göldeki buzu kırarak içerideki metan gazını yakan adam.
Donmuş Gölün Altında Harika Bir Yolculuğa Hazır mısınız? 01:40
Donmuş Gölün Altında Harika Bir Yolculuğa Hazır mısınız? 8 izlenme - 4 ay önce Kanada'nın buzla örtülü yüzeyinin altını hiç merak etmiş miydiniz? Dalgıç Matthew Villegas donmuş bir gölün altında yatan harikalar diyarını görüntüledi.
Helikopter Görüntüleriyle Kayalıkların Arasında Donmuş Göl Üzerinde Muhteşem Dans 03:44
Helikopter Görüntüleriyle Kayalıkların Arasında Donmuş Göl Üzerinde Muhteşem Dans 27 izlenme - 1 yıl önce Britanya Kolumbiyası dağlarında donmuş bir göl üzerinde muhteşem dans. Helikopterle ulaşılan alana bırakılan kadın patenleri ile buzun üzerinde tüm zarifliği ile dansını sergilerken pilot ise kayıttaydı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Su Altında Buz Hokeyi Oynamak 01:08
Su Altında Buz Hokeyi Oynamak 53 izlenme - 2 yıl önce Donmuş gölün içine girip buzlu zemine basarak hokey oynamak. Bakarken eğlenceli yaparken daha da eğlenceli olduğunu tahmin edebiliyorum. Tabi bir de soğuk olma durumu var elbet.
Donmuş Gölün Üzerine Araç Park Etmemenin Sonucu 01:27
Donmuş Gölün Üzerine Araç Park Etmemenin Sonucu 27 izlenme - 1 yıl önce Gölün donmasını fırsat olarak gören yüzlerce vatandaş Geneva Gölü üzerine otomobillerini park etti. Eğlencelerinden dönen vatandaşlar beklemedikleri bir durumla karşılaştılar. Bir çok vatandaş arabasını kurtarabilirken yaklaşık 20 araç sular altında kaldı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Donmuş gölün altından giden scoter !! 00:57
Donmuş gölün altından giden scoter !! 46 izlenme - 4 yıl önce Gerçek mi film hilesi mi diye sorarken, elbette bir şaka olduğunu düşünüyoruz.
Donmuş gölün üzerinde kayak keyfi kötü bitti 01:54
Donmuş gölün üzerinde kayak keyfi kötü bitti 20 izlenme - 2 yıl önce Donmuş göl üzerinde kayak malzemeleri ile kayak yapan gencin sonu kötü bitti. Sergey İvanov isimli genç Rusya'daki donmuş bir göl üzerinde kaymak için kayak malzemelerini giyindi. Donan göl üzerinde kaymaya başladıktan bir süre sonra buzların ince olduğu yere gelince kendini bir anda buz gibi suyun içinde buldu. Kendi çabaları ile buz gibi sudan çıkan çılgın genç kaymaya devam etti. O anları kafasına taktığı kamera ile kaydedip sosyal medyada paylaştı.
Kibritle Donmuş Gölü Yakıp Üstünde Çay Demleyen Adam 01:40
Kibritle Donmuş Gölü Yakıp Üstünde Çay Demleyen Adam 13 izlenme - 1 yıl önce Norveçli Rune Pettersen, paylaştığı bir videoda donan gölde buzun altında birikmiş metan gazı kabarcıklarını fark etti. Buzu kırarak sıkışan gazı çıkartıp kendine çay bile demledi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Donmuş Göl Alev Alır Mı 00:26
Donmuş Göl Alev Alır Mı 11 izlenme - 2 yıl önce Donmuş göl alev alır mı
Donmuş Gölün Ortasında Dönen Buz Ada Yapmak 02:44
Donmuş Gölün Ortasında Dönen Buz Ada Yapmak 13 izlenme - 2 yıl önce Ne güzel fikirdir o buzulların ortasından dönen bir buzul ada yapma fikri. Düşünsenize mangalınızı yakmışsınız masada otururken 360 derecelik bir görüş alanına sahipsiniz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
- 26 derece suda arındılar 03:40
- 26 derece suda arındılar 26 izlenme - 4 yıl önce - 26 derece suda arındılar