Hoşgeldiniz!

donmuş göl

Donmuş gölde Atv ile rezil olmak 00:33
Donmuş gölde Atv ile rezil olmak 248.891 izlenme - 4 yıl önce
Dönmuş gölde şaka olmaz 01:09
Dönmuş gölde şaka olmaz 178.087 izlenme - 4 yıl önce
Donmuş Göle Attıkları Taşın Çıkardığı Sesten Mutlu Olan Çift 02:52
Donmuş Göle Attıkları Taşın Çıkardığı Sesten Mutlu Olan Çift 4.634 izlenme - 2 ay önce Sessiz sakin huzur kokan bir ormanda donmuş bir gölle eğlenen çift.
Donmuş Göle Atlamak 00:09
Donmuş Göle Atlamak 9.279 izlenme - 4 yıl önce Donmuş Göle Atlamak
Donmuş Gölün Ortasında Dönen Buz Ada Yapmak 02:44
Donmuş Gölün Ortasında Dönen Buz Ada Yapmak 2.162 izlenme - 1 yıl önce Ne güzel fikirdir o buzulların ortasından dönen bir buzul ada yapma fikri. Düşünsenize mangalınızı yakmışsınız masada otururken 360 derecelik bir görüş alanına sahipsiniz.
Roketi donmuş gölün altında ateşlenirse ne olur? 00:43
Roketi donmuş gölün altında ateşlenirse ne olur? 1.507 izlenme - 2 yıl önce Geçtiğimiz gün internette yayınlanan bu video paylaşım rekorları kırıyor. Donmuş gölün altında roket ateşlenirse ne olur diye merak eden bir genç bunu denemeye karar veriyor. Sonuç ne mi oldu dersiniz? Cevabı videoda.
Donmuş Gölde Taş Sektirirken Çıkan Sesle Zevke Gelen Adam 03:04
Donmuş Gölde Taş Sektirirken Çıkan Sesle Zevke Gelen Adam 1.525 izlenme - 2 yıl önce Başlıkta zaten açık her şey. Elemanımız almış kız arkadaşını Alaska'da donmuş gölde taş sektiriyor. Çıkan seslerden zevke geliyor. İyi seyirler.
Donmuş Gölün Altından Havai Fişek Patlatmak 00:43
Donmuş Gölün Altından Havai Fişek Patlatmak 414 izlenme - 1 yıl önce Yabancı dostlarımız donmuş onların tabiri ile frozen dedikleri gölün üstünde bir delik açıp altından havai fişek atıyorlar.Değişiklik işte.
Berrak Buz Üstünde Çadır Kurup Balık Avlamak 03:53
Berrak Buz Üstünde Çadır Kurup Balık Avlamak 413 izlenme - 2 yıl önce Kristal buz denen ve diğer buz katmanlarının aksine olabildiğince berrak olan buz ile kaplı donmuş göl üzerine çadır kurup muhteşem bir ışık içinde balık avlayan kafadarların ağlarına iri bir balık takılmasıyla yaşadıkları heyecanı gözler önüne seren bir video...(çadır kurmak metafor değil gerçek anlamında kullanılmıştır)
donmuş göl üzerinden 'oto' şov 03:10
donmuş göl üzerinden 'oto' şov 355 izlenme - 5 yıl önce
Helikopter Görüntüleriyle Kayalıkların Arasında Donmuş Göl Üzerinde Muhteşem Dans 03:44
Helikopter Görüntüleriyle Kayalıkların Arasında Donmuş Göl Üzerinde Muhteşem Dans 27 izlenme - 9 ay önce Britanya Kolumbiyası dağlarında donmuş bir göl üzerinde muhteşem dans. Helikopterle ulaşılan alana bırakılan kadın patenleri ile buzun üzerinde tüm zarifliği ile dansını sergilerken pilot ise kayıttaydı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Donmuş Gölün Üzerine Araç Park Etmemenin Sonucu 01:27
Donmuş Gölün Üzerine Araç Park Etmemenin Sonucu 26 izlenme - 10 ay önce Gölün donmasını fırsat olarak gören yüzlerce vatandaş Geneva Gölü üzerine otomobillerini park etti. Eğlencelerinden dönen vatandaşlar beklemedikleri bir durumla karşılaştılar. Bir çok vatandaş arabasını kurtarabilirken yaklaşık 20 araç sular altında kaldı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Donmuş Gölde Ortaya Çıkan Metan Gazı 03:52
Donmuş Gölde Ortaya Çıkan Metan Gazı 29 izlenme - 11 ay önce Donmuş göldeki buzu kırarak içerideki metan gazını yakan adam.
Su Altında Buz Hokeyi Oynamak 01:08
Su Altında Buz Hokeyi Oynamak 50 izlenme - 2 yıl önce Donmuş gölün içine girip buzlu zemine basarak hokey oynamak. Bakarken eğlenceli yaparken daha da eğlenceli olduğunu tahmin edebiliyorum. Tabi bir de soğuk olma durumu var elbet.
Donmuş gölün üzerinde kayak keyfi kötü bitti 01:54
Donmuş gölün üzerinde kayak keyfi kötü bitti 20 izlenme - 2 yıl önce Donmuş göl üzerinde kayak malzemeleri ile kayak yapan gencin sonu kötü bitti. Sergey İvanov isimli genç Rusya'daki donmuş bir göl üzerinde kaymak için kayak malzemelerini giyindi. Donan göl üzerinde kaymaya başladıktan bir süre sonra buzların ince olduğu yere gelince kendini bir anda buz gibi suyun içinde buldu. Kendi çabaları ile buz gibi sudan çıkan çılgın genç kaymaya devam etti. O anları kafasına taktığı kamera ile kaydedip sosyal medyada paylaştı.
Donmuş gölün altından giden scoter !! 00:57
Donmuş gölün altından giden scoter !! 46 izlenme - 4 yıl önce Gerçek mi film hilesi mi diye sorarken, elbette bir şaka olduğunu düşünüyoruz.
Kibritle Donmuş Gölü Yakıp Üstünde Çay Demleyen Adam 01:40
Kibritle Donmuş Gölü Yakıp Üstünde Çay Demleyen Adam 11 izlenme - 11 ay önce Norveçli Rune Pettersen, paylaştığı bir videoda donan gölde buzun altında birikmiş metan gazı kabarcıklarını fark etti. Buzu kırarak sıkışan gazı çıkartıp kendine çay bile demledi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Donmuş Göl Alev Alır Mı 00:26
Donmuş Göl Alev Alır Mı 11 izlenme - 1 yıl önce Donmuş göl alev alır mı
Buz tereddütü sevmez 00:46
Buz tereddütü sevmez 34 izlenme - 4 yıl önce Donmuş göl üstünde buzdan buza atlamak isteyen adamın tereddütü ve düşüşü
Donmuş Gölün Ortasında Dönen Buz Ada Yapmak 02:44
Donmuş Gölün Ortasında Dönen Buz Ada Yapmak 11 izlenme - 1 yıl önce Ne güzel fikirdir o buzulların ortasından dönen bir buzul ada yapma fikri. Düşünsenize mangalınızı yakmışsınız masada otururken 360 derecelik bir görüş alanına sahipsiniz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
- 26 derece suda arındılar 03:40
- 26 derece suda arındılar 26 izlenme - 4 yıl önce - 26 derece suda arındılar