Hoşgeldiniz!

donuz

Evcil Domuz Üzerinde Perküsyon Yapmak 00:39
Evcil Domuz Üzerinde Perküsyon Yapmak 471 izlenme - 3 yıl önce Hanım kızımız ne besleyeceğini şaşırmış, bula bula donğuzu bulmuş, neyse o önemli değil de tecrübeyle sabit bir durumdan gelişmiş olsa gerek.
Hötk - Donuz Baskını 01:32
Hötk - Donuz Baskını 411 izlenme - 3 yıl önce Hötk'ün en unutulmaz bölümlerinden biri olan donuz baskını bölümü kuponsuz, çekilişsiz, kurasız alkışlarlayaşıyorum.com' da. alkışlarlayaşıyorum.com - hötk lan hötk diyenlerin sitesi
Muz Kribi 01:45
Muz Kribi 418 izlenme - 3 yıl önce Krip... Ben kripten korkmam saygıdeğer alkışlarla yatalak olanlar. Nesinden korkucam. Geçtiğimiz günlerde de atlattım bu hastalığı söylemesi ayıp. "Söylemesi ayıp" diyorum çünkü gerçekten ayıp bir isim takmışlar şu günlerde kribe. O adi pislikten başka bir şey bulamadınız mı kardeşim isim verecek? Amerika'nın oyunları şerefsizim hepsi, tıptan falan da bir bok anlamam ama olsun, hissedebiliyorum. Ne alakası olabilir o malum rezil şeyle kribin. Eşe dosta krip olduğumu söylemeye, yanlarında durmaya utandım yemin ederim. Etrafımdakiler de benim gibi hep okumuş etmiş insanlardır bu arada, at kribi olunca atların altından kalkamayacağımı, kuş kribi olunca kanatlanıp uçacağımı, su çiçeği olunca elf'e dönüşeceğimi iyi bilirler. Gelin hep beraber değerli hocamın başlattığı kampanyaya destek olalım ve artık "muz kribi" diyelim bu illete. Atalım o sefil "do" yu. Hem bak ne güzel bir şeydir muz. Ye ye doymazsın, tadı güzel, kokusu mis gibi, bulaşsın canım ooohh ne ala. Muz de sen muz. Cenk-Erdem'in hatırına donuz'da kabulum haydi.