Hoşgeldiniz!

dördüz

Yok Böyle Video - Canınız Sıkılınca, Sinirleriniz 01:06
Yok Böyle Video - Canınız Sıkılınca, Sinirleriniz 10.776 izlenme - 2 yıl önce Yok Böyle Video - Canınız Sıkılınca, Sinirleriniz
Dördüzler Çamaşır Makinesini İnceliyor 03:04
Dördüzler Çamaşır Makinesini İnceliyor 3.404 izlenme - 6 yıl önce dördüzlerin dördüncüsü bücür çok meraklı
Muhteşem Dördüzlerden Kahkaha Şov 01:41
Muhteşem Dördüzlerden Kahkaha Şov 1.359 izlenme - 2 yıl önce Birbirlerinin İlk Defa Farkına Varan Dördüzlerin Gününüzü Aydınlatacak Videosu.
matrak dördüz 01:14
matrak dördüz 768 izlenme - 8 yıl önce
4'üz Bebeklerine Şaklabanlık Yapan Baba 01:06
4'üz Bebeklerine Şaklabanlık Yapan Baba 330 izlenme - 4 yıl önce 4'üz Bebeklerine Şaklabanlık yapan baba
Bartın'da bir İnek Dördüz Doğurdu 03:02
Bartın'da bir İnek Dördüz Doğurdu 63 izlenme - 12 ay önce Bartın’ın Terkehaliller köyünde bir çiftçinin ineği dört buzağı doğurdu. Bartın'da bir İnek Dördüz Doğurdu
lebeleb.com / dördüzlerin halleri 01:14
lebeleb.com / dördüzlerin halleri 212 izlenme - 7 yıl önce www.lebeleb.com sunar
Matrak Dördüz 01:09
Matrak Dördüz 203 izlenme - 8 yıl önce
Hem Çinli Hem de 4'üz Olmak 00:44
Hem Çinli Hem de 4'üz Olmak 86 izlenme - 2 yıl önce Zaten Çinlilerin hepsi birbirinin klonu gibi, çocukladaki bahta bak ki bir de 4üz olarak dünyaya gelmişler. Aileside çocuklarını okulda sürekli karıştıran öğretmenleri için bir güzellik yapıp saçlarını numara vererek kestirmiş. Bir süre idare eder artık bu olay öğretmenleri.
Dördüz Bebeklerini Beklerken İşsiz Kaldı 03:06
Dördüz Bebeklerini Beklerken İşsiz Kaldı 16 izlenme - 8 ay önce Afyonkarahisar'ın Dinar İlçesi'nde oturan Rıdvan- Fadime Taşpınar çifti, önceki gün Isparta'da dünyaya gelen dördüz bebeklerinin mutluluğunu yaşarken, bebeklerin doğumundan bir ay önce işsiz kalan baba ise çocuklarına nasıl bakacağını düşünmeye başladı.
Eve Giren Tilki Dördüz Doğurdu  05:04
Eve Giren Tilki Dördüz Doğurdu 6 izlenme - 6 ay önce Erzurum’un Oltu İlçesi’ne bağlı Yusuf Ziyabey Mahallesinde Mevlüt Ay'a ait evin mutfağına giren tilki dördüz doğurdu. Oltu'da Mevlüt Ay isimli ev sahibinin Bursa'ya gitmesiyle birlikte boş kalan evin damının tavan arasına giren tilki, tavan döşemesinin kırılmasıyla evin içerisine düştü. Evin mutfak kısmında dolabın altında yavruladı. Ev sahibinin şehir dışında olması nedeniyle evi sürekli kontrol eden ve ara sıra havalandıran Şehrinaz Ay, "Ev, kayın biraderime ait. Kendisi şehir dışında. Ev de kimse yok. Biz ilgileniyoruz. İki gün önce evden sesler gelmeye başladı. Sabah eve gittiğimde tavandaki döşemenin kırıldığını gördüm. Sonra içeride bir tilki ve yavrularını gördüm. Hemen 110'u aradım. Görevliler geldi. Onlarda Milli Parklar görevlilerine haber verdiler. Sağ olsunlar onlarda gelip ilgilendiler" dedi. Karşılaştığı durum karşısında bir hayli şaşırdığını aktaran Şehrinaz Ay, şehir dışındaki ev sahibini telefonla arayarak ev de sürpriz misafirleri olduğunu da ifade etti. Bu arada Milli Parklar Görevlisi Orman Muhafaza Memuru Turgut Atmaca ise kendilerine gelen ihbar üzerine tilki ve yavrularını teslim alarak doğal yaşama alanlarına bırakacaklarını söyledi. Daha sonra Erzurum Milli parklardan gelen Veteriner hekim önce anne tilki'yi battaniye yardımıyla yakalayıp kafese koydu ardından yavruları da alarak 11 kilometre uzaklıkta bulunan doğal yaşam alanında terk edilmiş bir yuvaya yerleştirdiler. Erzurum Milli Parkalar Yaban Hayatı Koruma Veterineri Veysel Doğan, "Aldığımız ihbar üzerine Oltu'ya geldik. Bir evin çatısından girip yavrulayan dişi birey dört yavrusu var Tilki ve Yavruları orada sağlıklı büyüyemeyeceği için çevreye zarar vereceği için tilkiyi ve yavrularını alıp kırsalda mağara içerisine doğru bıraktık. Zaten Anne tilki adaptasyonda problemi yaşamayacaktır. Yavruları için bir problem yada tehlike görürse yavrularını alıp başka bir noktaya taşıyacaktır. Bu bizim için istenilen şey sağlıklı olanı da budur" dedi. Mağaraya bırakılan Tilkinin mağara önüne bırakılan yiyecekleri yemeye başladığı gözlendi.
Dördüzleri ayırt etmek için 00:32
Dördüzleri ayırt etmek için 15 izlenme - 4 yıl önce Dördüzleri ayırt etmek için