Hoşgeldiniz!

dorse

Dalgın Kamyon Sürücüsü 00:35
Dalgın Kamyon Sürücüsü 191.430 izlenme - 4 yıl önce Kamyonun Dorsesini açık unutup yoluna devam eden kamyon sürücüsünü izliyoruz Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Elektrik Tellerine Değen Dorse Korku Yaşattı 01:22
Elektrik Tellerine Değen Dorse Korku Yaşattı 5.312 izlenme - 1 ay önce İş makinesinin dorsesindeki topraklar boşaltılırken dorse elektrik tellerine değince yaşanan korku dolu anlar kameraya böyle yansımış.
Dorseyi Bir Türlü Park Edemeyen Tır Şoförü 00:28
Dorseyi Bir Türlü Park Edemeyen Tır Şoförü 2.016 izlenme - 5 ay önce Tırcı abimiz kafası güzelken dorseyi park etmeye kalkıyor ve olaylar gelişiyor.
Tır Şoforünden, Dorse Yapan Mühendislere İsyan 04:44
Tır Şoforünden, Dorse Yapan Mühendislere İsyan 4.795 izlenme - 2 yıl önce Tır Şoforu abimizin aylarca evi barkı gibi yaşayıp mutfak ihtiyacını karşıladığı dorsesinin oldukça kullanışsız ve hatalı yapımı hakkında dorseyi yapan çizen mühendislere serzenişi..Kimbilir belkide sitemizde birçok mühendis mevcuttur.Çünkü onlar da aramızdan birileri..
Dorsesinden Ayrı Kalamayan Traktör 01:02
Dorsesinden Ayrı Kalamayan Traktör 7.212 izlenme - 3 yıl önce Daha önce GTA 5 te bir benzerine rastladığımız ancak gerçek hayatta da olan durumu izliyoruz. gta 5 vidyosu için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/279266/kupasindan-ayrilamayan-dorse-gta5
Tır Dorsesi Düzeltmek 00:59
Tır Dorsesi Düzeltmek 3.691 izlenme - 2 yıl önce Bilmediğimiz bir sebepden dolayı yan yatmaya meyillenmiş tır dorsesi-römorkunu, 3-4 abimiz rüzgar gücünüde arkasına alarak düzeltiyorlar.
2 Dakikada Tır Lastiği Değiştirmek - Rusya 02:10
2 Dakikada Tır Lastiği Değiştirmek - Rusya 5.596 izlenme - 3 yıl önce Videoyu aldığım yerden anladığım kadarıyla olay Rusya'da gerçekleşiyor. 2 dakikadan az sürede tırın lastiğini değiştirip şişirip yolluyor. Gerçi orası rusya kardeş ne bekliyon ki...
Takla Atan TIR'ın Yerde Dorsesiyle Birleşmesi - GTA5 00:48
Takla Atan TIR'ın Yerde Dorsesiyle Birleşmesi - GTA5 3.677 izlenme - 3 yıl önce GTA 5'in en ilginç ve hayran bırakan videolarına yer vermeye devam ediyoruz. Daha önce de birçok harika görüntüsünü izlediğimiz efsane oyundan yine enfes bir görüntü geldi. Havada takla atan TIR'ın çekicisinden ayrılan dorse yere düşünce eksi yeriyle birleşti.
IIHS Çarpışma Testi Derlemesi 11:00
IIHS Çarpışma Testi Derlemesi 2.884 izlenme - 3 yıl önce Diğer testlerden farklı olarak bu kez tır dorselerinin arkasındaki demir korumalıkların ne kadar sağlam ve arkadan çarpan araca ne kadar etki ettiğini test etmişler. 35 mil hızında yani yaklaşık 55kM/saat hızında çarpıştırmışlar.
Tır Dorsesine Binip Eyleme Gittiler 02:02
Tır Dorsesine Binip Eyleme Gittiler 5.461 izlenme - 4 yıl önce İZMİR’de, kamyon şoförleriyle sahipleri, artan komisyoncu ve yakıt giderlerini protesto etmek üzere bir TIR’ın dorsesine binip eyleme gitti. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme İl Müdürlü binası önünde açıklama grup, geldikleri TIR’la eylem yerinden ayrıldı. Gebze’de kamyoncuların mazot fiyatlarına karşı protesto eylemi başlatması, İzmir’e de sıçradı. Bornova İlçesi’nin Işıkkent semtindeki Kara Nakliyecileri Sitesi önünde daha önce toplanan şoför ve kamyon sahipleri, eylemlerine bugün de devam etti. Komisyoncuların aşırı fiyat istemelerinden ve mazot giderlerinden dolayı para kazanamadıklarını dile getiren yaklaşık 50 kişi, bir TIR’ın dorsesine binip Alsancak Semti’ne geldi. TIR’ı Alsancak Tren Garı yanına bırakan eylemciler, Denizcilik ve Haberleşme İl Müdürlü binası önüne yürüdü. Burada bir süre ellerindeki düdüklerle dikkat çekmeye çalışan eylemciler, daha sonra geldikleri TIR’ın dorsesine binip Alsancak’tan ayrıldı. Klakson çalarak ilerleyen eylemcilere diğer araç sürücüleri de destek verdi.
Kamyon Kasası Açık Unutulursa 00:33
Kamyon Kasası Açık Unutulursa 1.854 izlenme - 2 yıl önce Polonya’da kamyon kasasını indirmeyi unutan sürücü neredeyse faciaya yol açıyordu. Yük boşalttıktan sonra yoluna devam eden kamyon sürücüsü, araç kasasını indirmeyince ortaya bu görüntüler çıktı. Elektrik tellerine çarptıktan sonra durumu fark eden kamyoncu, akıma kapılmaktan son anda kurtuldu. Elektrik direklerinin devrildiği alanda kimsenin olmaması ise olası bir faciayı önledi.
Konteyneri Ayırmayı Unutunca... 00:30
Konteyneri Ayırmayı Unutunca... 2.527 izlenme - 3 yıl önce Limanda gemiye yükleme yapılırken, TIR'da yüklü konteynerin bağlantıları sökülmeyince TIR'ın dorsesi yerden metrelerce yükseldi. Araçtan kendini atan TIR sürücüsünün vinç operatörüne durumu bildirmesiyle operatör vinci durdurdu. Ancak Dorse ve TIR'ın ağırlığına dayanamayan konteyner bağlantısının kopmasıyla dorse yere indi.
Göz Göre Göre Kaza Geliyorum Dedi 00:11
Göz Göre Göre Kaza Geliyorum Dedi 2.429 izlenme - 3 yıl önce Dorsesi açık şekilde giden tırlar ya da kamyonlar sebebiyle birçok insanın canı yandı fakat bu kazalar olmaya devam ediyor. Bu sefer görüntüler Arabistan' dan geldi. Dorsesi açık giden tır yoldaki tabelalara çarparak durdu.
İki Sürücülü Dev Tır Yollarda 00:50
İki Sürücülü Dev Tır Yollarda 2.518 izlenme - 4 yıl önce Bir Adet Çekici de bir adette Dorse de olmak üzere toplam 2 sürücüsü bulunan bu büyük tır yine kameralara Avustralya yollarında yakalandı.inanılmaz kamyonlar statüsüne dahil edeceğimiz bu tır gerçekten görenleri hayrete düşürüyor... (alıntıdır)
Dorsesiz Tır Park Etmek 01:08
Dorsesiz Tır Park Etmek 1.519 izlenme - 4 yıl önce Guinness Rekorlar Kitabına girmeyi hak kazanmış müthiş park edilişi izleyeceğiz.
Düşmek Üzere Olan Tır Dorsesini Kurtaran Usta Şoför 00:27
Düşmek Üzere Olan Tır Dorsesini Kurtaran Usta Şoför 698 izlenme - 1 yıl önce Olay Pakistan'da gerçekleşmiş. Abimiz dorseyi çözüp tırı kurtarmak yerine zor yolu seçmiş ve başarmış.
Tren Dorseyi Böyle Biçti 00:41
Tren Dorseyi Böyle Biçti 604 izlenme - 2 yıl önce Güney Afrika’nın Durban şehrinde bir TIR’ın dorsesi hemzemin kalınca kaza da kaçınılmaz oldu. Tren sirenini çalarak yaklaşırken, geçitteki görevli ve polis memurları da çevreye kaçıştı. Ardından hızla gelen tren, TIR’ı biçti.
Tır'ın Dorsesine Aşırı Yük Yüklenirse! 01:06
Tır'ın Dorsesine Aşırı Yük Yüklenirse! 702 izlenme - 2 yıl önce Aşırı yüklü TIR dorsenin damperini çalıştırırken böyle devrildi.Devrilme anı amatör kameralara böyle yansıdı....
Tır’ın Dorsesi, Bariyerlere Sıkışarak Durabildi 00:40
Tır’ın Dorsesi, Bariyerlere Sıkışarak Durabildi 1.001 izlenme - 4 yıl önce Kocaeli’nin Başiskele ilçesinde oto yedek parçası taşıyan TIR, yağışlı yolda kontrolden çıktı. TIR’ın dorsesi, bariyerler arasına sıkışarak durdu.
Öz Kamyoncu Dayı - Lanet Olsun Sana 05:33
Öz Kamyoncu Dayı - Lanet Olsun Sana 662 izlenme - 3 yıl önce kamyon karaoke olayının ilk örneklerinden ve dayının içli performansı, ömrü yollarda geçen bu abilerimiz biraz stres atıyorlar böyle, inşallah kazasız belasız tamamlarlar, konuk sanatçı ankaralı coşkun.
 Trafikte Kamyonun Dorsesine Takılı Römorkun Ayrılması 00:59
Trafikte Kamyonun Dorsesine Takılı Römorkun Ayrılması 90 izlenme - 8 ay önce Tayland'dan gelen görüntüde trafikte seyir halinde giden kamyon dorsesine takılı römork ayrlıyor Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Arslan Damper 05:21
Arslan Damper 560 izlenme - 6 yıl önce Arslan damper ürün görsellri
TIR Dorsesine Asılı Vaziyette Yolculuk Yapan Kız 00:35
TIR Dorsesine Asılı Vaziyette Yolculuk Yapan Kız 164 izlenme - 2 yıl önce Çin’de amatör kameraya yine ilginç bir görüntü yansıdı. Trafikte seyir halinde olan bir TIR’ın dorsesine asılı vaziyette yolculuk yapan küçük bir kız, görenleri hayrete düşürdü.
Şehir İçi Tır Simulasyonu. 03:05
Şehir İçi Tır Simulasyonu. 228 izlenme - 3 yıl önce Şehir içi araba kullanmak bile sorunken, bu koca tırı kullanan şöförü takdir edioruz. Gerisi de baya iyiymiş.
HONMAKSAN Fren Kampana Disk Tornası (Ağır vasıta) -- Drum & Disc rotors Brake Lathe Truck group 01:22
HONMAKSAN Fren Kampana Disk Tornası (Ağır vasıta) -- Drum & Disc rotors Brake Lathe Truck group 282 izlenme - 2 yıl önce HONMAKSAN Fren Kampana Disk Tornası (ağır vasıta araçlar için kamyon, tır, dorse, treyler, otobüs iş makinaları, Drum Disc Brake Lathe Machine (for the truck group) Disc Rotors Resurface and Brake Drums -- Brake Lathe -- Brake Lathe Drum Reconditioning - Resurgir tambores de freno y discos de freno - Freno Torno Máquina - Ressurgir tambores de freio e rotores de disco - freio Lathe Máquina- Brake Lathe Machine - Disc Rotors Resurface et Tambours de frein - Freno tornio Machine - Disco rotori riemergere e freno Tamburi - ?????? ?????? ???????-??????????? ?????? - ???? ?????? ??????????? ? ????????? ???????? - ???? ??? ????? ?????? ??????? ????????? ????? - ??????? ??? ??????? - Tel: +90 332 239 04 01 Mobil1: +90 537 387 30 94 Mobil2: +90 542 239 04 01 www.honmaksan.com.tr Merhaba; 1988 yılında, honlama makinası ile imalata başlayan HONMAKSAN a.ş. bugün 20 000 m2 üzerinde kurulu 15 000 m2 fabrikası ile, sektörde lider bir kuruluş olmayı başarmıştır. HONMAKSAN'ın ürün yelpazesinde; krank taşlama makinaları, silindir rektefiye makinaları, honlama makinaları, Anayatak bara tezgahları, motor blok ve kapak taşlama makinaları, kol burcu bara makinaları, supap yuva işleme tezgahı, motor blok ve kapak çatlak test tezgahları, supap taşlama makinaları, 20 tondan 500 tona hidrolik atölye peresleri, disk torna makinası, dizel pompa ayar cihazları, dik sütunlu matkaplar, servis ekipmanları, hava kompresörleri, isteğe bağlı özel makinalar ve tezgah aparatları bulunmaktadır. Kampana, disk, kampana tornası, disk tornası, kampana disk tornası, fren, balata, servis, makine, imalat, kampana torna makinesi, disk torna makinesi, honmaksan kampana tornası, HMSK 700 kampana tornası, HMSK 2000 Kampana tornası, Honmaksan kampana ve disk tornası, fren, oto fren, fren balata, fren servisi, balata servisi, frenci, balatacı, fren ve balat servisi, oto fren servisi, sahibinden ikici el kampana disk, sahibinden ikinci el kanpana torna makinesi, satılık disk kampana tornası, satlık ağır vasıta balata torna makinası, kampana torna makinası, kampana disk tornası ikinci el, kampana tornası, sahibinden kampana torna, 2.el kampana torna makinası, ikinci el kampana tornası ankara, kampana torna makinası istanbul, kampana tornası konya, kampana ve disk tornası ikinci el, sahibinden satılık kampana tornası, 2. el disk tornası, sahibinden disk torna makinası, disk tornası ikinci el, kampana tornalama makinası ikinci el, kampana tornası 2 el, kampana tornası nasil yapilir, 2 ci el kampana tornası, araç kanpana tornası, kampana tornası konya, kampana tornası teknik özellikler, konya da satlık kampana tornaları, lastikli kampana tornası, lastikli kampana tornası 2.el, oto mekanik kampana torna, sahibinden araç kampana tornası, sahibinden büyük torna konya, sahibinden kampana disk tornası, sahi•bi•nden 2,el di•sk ve torna, satılık ikinci el disk torna makinası, satilik ikinci el kampana tornasi, satılık ikinci el kampana tornası, satılık kampana tornası, sayibinden ikinci el kampana tornası, kampana disk tornası, tekerlekli kampana tornası fiyatı, balata kampana tornası, balata kampana tornası satılık, fren kampana torna makinası, fren kampana tornası, ikinçi el kampana, ikinci el kampana fren disk torna makinasi istanbul, ikinci el kampana tornası, ikinci el kampana ve disk tornası, ikinci el sahibinden kampana ve disk tornası, kampana disk tornası, kampana torna, kampana torna Honmaksan makina, kampana torna makinesi, kampana torna tezgahı, kampana tornası 2 el satılık, kampana tornası imalat, 2 El Kampana Tornası Sahibinden, Araç Üstü Disk Torna Makinası, Araç Üstü Disk Torna Makinası Fiyatları, Disk Kampana Tornası Sahıbınden, Disk Torna Makinası, Disk Torna Makinası Fiyatı, Disk Torna Makinası İkinci El, Disk Tornası, Disk Tornası Fiyatları, Fren Disk Taşlama Fiyatları, Fren Disk Torna Makinası, Fren Disk Torna Makinası Fiyatları, İkinci El Torna Makinası Fiyatları, Kampana Disk Torna, Kampana Disk Torna Makinası Fiyatları, Kampana Disk Tornası, Kampana Disk Tornası Fiyatları, Kampana Torna, Kampana Torna Makinası, Kampana Torna Makinası Fiyatları, Kampana Tornası, Kampana Tornası Fiyatları, Kampana Tornası İkinci El, Kampana Tornası Nasıl Yapılır, Sahıbın Den Ikıncıel Dıks Kampana Tornası, Sahibinden Kampana Disk Tornası, Sahibinden Satılık Kampana Tornası, Sahibinden Satılık Torna Atölyesi, Sahibinden Torna, Sahibinden Torna Tezgahı, Satılık Kampana Torna Makinası,
TIR Dorsesine Asılan Adrenalin Tutkunu Adam 00:14
TIR Dorsesine Asılan Adrenalin Tutkunu Adam 13 izlenme - 1 ay önce Yağmurlu bir günde TIR'ın dorsesine tutunarak sörf yapmaya çalışan adrenalin tutkunu adamın kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz.
Dalgın Kamyon Sürücüsü 00:35
Dalgın Kamyon Sürücüsü 208 izlenme - 4 yıl önce Dalgın Kamyon Sürücüsü
Kum Dolu Dorseyi Elektrik Tellerine Değdiren Operatör 01:21
Kum Dolu Dorseyi Elektrik Tellerine Değdiren Operatör 7 izlenme - 1 ay önce Kum dolu iş makinesinin yükünü boşaltan operatör, elektrik tellerini hesaba katmayınca facianın eşiğinden dönüldü. Yaşanan korku dolu anları izliyoruz. Videonun en önemli yerinde kesilmesi de cabası.
GTA 5'e Takla Atan TIR'ın Yerde Dorsesiyle Birleşmesi 00:48
GTA 5'e Takla Atan TIR'ın Yerde Dorsesiyle Birleşmesi 95 izlenme - 3 yıl önce GTA 5'in en ilginç ve hayran bırakan videolarına yer vermeye devam ediyoruz. Daha önce de birçok harika görüntüsünü izlediğimiz efsane oyundan yine enfes bir görüntü geldi. Havada takla atan TIR'ın çekicisinden ayrılan dorse yere düşünce eksi yeriyle birleşti.
TIR'ın Dorsesi Yaya Üst Geçidine Takıldı 01:31
TIR'ın Dorsesi Yaya Üst Geçidine Takıldı 107 izlenme - 4 yıl önce Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde TIR'ın açılan dorsesi yaya üst geçidine takıldı. Dorseden kurtulan çekici ise yaklaşık 150 metre ileride durabildi. İşe yeni girdiği ve ilk iş günü olduğu öğrenilen sürücü, dorsenin açıldığını fark etmediğini söyledi.