Hoşgeldiniz!

dört boyutlu ultrason

Ayrıntılı Ultrason, Doppler Ultrason ve Dört Boyutlu Ultrason Nedir? 01:46
Ayrıntılı Ultrason, Doppler Ultrason ve Dört Boyutlu Ultrason Nedir? 1.792 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/ayrintili-ultrason-doppler-ultrason-ve-dort-boyutlu-ultrason-nedir/ Hamilelik süresince düzenli doktor kontrolünün önemi, gelişen teknolojiler ve erken teşhisler ile günden güne daha da artıyor. Anne ve bebek sağlığı için yapılan bu kontroller, ilerleyen sağlık teknolojileri ile artık daha kolay! Özellikle anne karnındaki bebek için pek çok yeni teknoloji hayatımıza girdi; ayrıntılı ultrason, doppler ultrason ve dört boyutlu ultrason bunlardan yalnızca birkaçı. Tüm bunların ne anlama geldiğini Op.Dr. Pınar Tokatlıoğlu'na sorduk. Anne ve bebek sağlığına dair sık sorulan soruların yanıtları MigrosTV'de!
Anne Karnındaki Bebeğin Cinsiyeti Ne Zaman Belli Olur? 01:11
Anne Karnındaki Bebeğin Cinsiyeti Ne Zaman Belli Olur? 1.400 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/anne-karnindaki-bebegin-cinsiyeti-ne-zaman-belli-olur/ Op. Dr. Pınar Tokatlıoğlu ile daha önce ayrıntılı ultrason, doppler ultrason ve dört boyutlu ultrason üzerine detaylıca konuşmuş, hamilelik süreci için faydalı bilgiler almıştık. Anne ve bebek sağlığı ile ilgili yaptığımız röportaj, bebek cinsiyeti ile devam ediyor. Anne karnındaki bebeğin cinsiyeti ne zaman belli olur? Yanıtı ve hamilelik sürecine dair aradığınız tüm soruların yanıtı MigrosTV'de!
Boş Gebelik ile Dış Gebeliğin Farkı Nedir? 01:13
Boş Gebelik ile Dış Gebeliğin Farkı Nedir? 844 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/bos-gebelik-ile-dis-gebeligin-farki-nedir/ Op. Dr. Pınar Tokatlıoğlu, dış gebelik üzerine pek çok soruya yanıt verdi. Önce dış gebeliğin ne olduğu, nasıl oluştuğu ve tedavi süreçlerini konuştuğumuz röportajımızda bir diğer önemli konu ile devam ediyoruz; boş gebelik. Peki, boş gebelik ile dış gebeliğin farkı nedir? Detaylar ve çok daha fazlası MigrosTV'de yayında!
Dış Gebelik Nedir, Nasıl Oluşur? 01:27
Dış Gebelik Nedir, Nasıl Oluşur? 701 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/dis-gebelik-nedir-nasil-olusur/ Hamilelik döneminde, gebeliğin rahim dışı bir alanda yerleşmesi sonucu ortaya çıkan durum; dış gebelik. Op.Dr. Pınar Tokatlıoğlu ile dış gebelik üzerine konuştuk, dış gebelik nedir ve nasıl oluşur? Yanıtı MigrosTV'de! Op.Dr. Pınar Tokatlıoğlu ile anne ve bebek sağlığına dair daha pek çok konu konuştuk. Anne adayları ve bebek sağlığı ile ilgili son teknolojiler ile devam edelim mi?
Anne Adayları Ne Sıklıkta Doktora Gitmelidir, Ultrason Bebeğe Zarar Verir mi? 01:10
Anne Adayları Ne Sıklıkta Doktora Gitmelidir, Ultrason Bebeğe Zarar Verir mi? 424 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/anne-adaylari-ne-siklikta-doktora-gitmelidir-ultrason-bebege-zarar-verir-mi/ Gelişen teknolojiler, günden güne ilerleyen ultrason yöntemleri ve çok daha fazlası... Gebelik süresince duyulan endişelerden biri de ultrasonun bebeğe zararlı olup olmadığı... Op.Dr. Pınar Tokatlıoğlu ile anne ve bebek sağlığı üzerine konuştuk. Detaylar MigrosTV'de!
İkiz Hamileliklerde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 01:03
İkiz Hamileliklerde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 344 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/ikiz-hamileliklerde-dikkat-edilmesi-gerekenler-nelerdir/ Sürpriz hamilelikler, bir beklerken gelen ikiler... Birden fazla bebek müjdeleyen ultrason neticesini elinize aldınız ve evet; ikizleriniz olacak! Peki, ikiz hamileliklerde nelere dikkat edilmesi gerekir, anne adayını neler bekler? Yanıtını Op. Dr. Pınar Tokatlıoğlu'dan alıyoruz. Gelin bir de ikizlerin cinsiyetini öğrenelim; anne karnındaki bebeğin cinsiyeti ne zaman belli olur? Anne ve bebek sağlığına dair sorulan sorular ve yanıtları MigrosTV'de!
Düşük Tehlikesi Hangi Durumlarda Ortaya Çıkar? 01:10
Düşük Tehlikesi Hangi Durumlarda Ortaya Çıkar? 242 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/dusuk-tehlikesi-hangi-durumlarda-ortaya-cikar/ Op. Dr. Pınar Tokatlıoğlu anne ve bebek sağlığına dair tüm bilinmeyenleri MigrosTV'de yanıtlıyor. Düşük tehlikesi hangi durumlarda ortaya çıkar, ikiz hamileliklerde nelere dikkat etmek gerekir, dış gebelik nedir, tedavisi nasıldır; hepsi ve çok daha fazlası... MigrosTV'de sizi bekliyor!
Gebeliğin İlk Üç Ayında Bebeği ve Anne Adaylarını Bekleyen Tehlikeler Nelerdir? 01:00
Gebeliğin İlk Üç Ayında Bebeği ve Anne Adaylarını Bekleyen Tehlikeler Nelerdir? 219 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/gebeligin-ilk-uc-ayinda-bebegi-ve-anne-adaylarini-bekleyen-tehlikeler-nelerdir/ Gebelik döneminde ilk üç ayın önemine dair Op. Dr. Pınar Tokatlıoğlu ile konuştuk. Daha önce ultrasonun bebeğe zararlarını ve anne adaylarının ne sıklıkla doktor gitmesi gerektiğine dair pek çok soruya ışık tutmuştuk. Şimdi gelin gebelik döneminde ilk üç ay üzerine konuşalım; bu süreçte anne adayını bekleyen tehlikeler nelerdir? Hepsi ve daha fazlası MigrosTV'de!
Dış Gebelik Nasıl Tedavi Edilir? 01:03
Dış Gebelik Nasıl Tedavi Edilir? 205 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/dis-gebelik-nasil-tedavi-edilir/ Op. Dr. Pınar Tokatlıoğlu ile dış gebelik üzerine konuşmuş ve oluşum aşamalarını sormuştuk. Dış gebelik süreci ile devam edelim... Dış gebelik nasıl tedavi edilir? Anne ve bebek sağlığına dair aradığınız pek çok sorunun yanıtını MigrosTV'de bulabilirsiniz. Onlardan bir diğeri de ikiz hamileliklerde dikkat edilmesi gerekenler... Değerli bilgiler videomuzda, mutlaka izleyin.