Hoşgeldiniz!

dört işlem

Birden Sonsuza Kadar Olan Sayılarının Toplamının Negatif Çıkması 07:49
Birden Sonsuza Kadar Olan Sayılarının Toplamının Negatif Çıkması 621 izlenme - 2 yıl önce Matematiği sadece alışveriş hesabında kullanan biri olarak pek birşey anlamadığım için kesin bilgi veremeyeceğim ama abimizin yaptığı hesaba göre 1+2+3+4+5 ... sonsuza kadar giden sayı dizisinin toplamı -1/12 çıkıyor.Hile var mı yok mu buyrun siz karar verin.
SINAVO - MATEMATİK - Rasyonel Sayılar ve Dört İşlem 00:54
SINAVO - MATEMATİK - Rasyonel Sayılar ve Dört İşlem 437 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı MATEMATİK - Rasyonel Sayılar ve Dört İşlem soru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
Dört İşlem 00:51
Dört İşlem 705 izlenme - 7 yıl önce Mamak 75. Yıl İlköğretim Okulu 2 A sınıfı öğrencileri dört işlemi anlatıyor.
Devlet Bahçeli - Analitik Siyaset 4 00:45
Devlet Bahçeli - Analitik Siyaset 4 414 izlenme - 3 yıl önce İleri düzeyde analitik,cebir,kalkülüs ve coğrafya bilgilerine vakıf olduğunu her mitinginde ve basın toplantısında gösteren mhp lideri Bahçeli ,bu seferki konuşmasında matematikte 4 işlem yaparak nasıl bir ülkenin ufalanacağını anlatıyor.İzliyoruz. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/12990/analitik-siyaset http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/41928/devlet-bahceli---analitik-siyaset-2 http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/46722/bahceliden-2023-hesabi---analitik-siyaset-3
Çarpma İşleminin Diğer Bir Yolu... 03:18
Çarpma İşleminin Diğer Bir Yolu... 593 izlenme - 8 yıl önce eldeyi sadece son işlemde uyguluyorsunuz.
Doğal Sayılar Kümesinde Dört İşlem, Konu Anlatımı - Ekol Hoca 37:48
Doğal Sayılar Kümesinde Dört İşlem, Konu Anlatımı - Ekol Hoca 123 izlenme - 3 yıl önce Öğretmenin diğer konu anlatımları için ; https://www.youtube.com/playlist?list=PLqfcKvSemt5vpTVrJcW5jC4lZqMSedn6z Tüm Konu anlatımları için; https://www.yout...
Minik Kaan İçin Dört İşlem 03:15
Minik Kaan İçin Dört İşlem "Çocuk Oyuncağı" 54 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Kaan Yıldırım'ın sayıları hesaplaması Kaan Yıldırım ile röportaj Erdem Erök ile röportaj Minik Kaan için dört işlem "çocuk oyuncağı" Ayvalık'ta, mental aritmetik eğitimi alan ilkokul üçüncü sınıf öğrencisi Kaan Yıldırım, dört basamağa kadar olan sayılarla zihninde kısa sürede çarpma, bölme, toplama ve çıkarma işlemleri yapabiliyor Yıldırım: "Dünya hafıza şampiyonasında ülkemi temsil etmeyi hedefliyorum" Mental aritmetik eğitmeni Erök: "Diğer çocuklar toplama ya da çıkarmada üstün başarılar ortaya koyarken Kaan dört işlemin hepsinde aynı başarı grafiğini sergileyebiliyor" SUAT SALGIN - Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, 9 yaşındaki ilkokul öğrencisi Kaan Yıldırım iki, üç ve dört basamaklı sayılarla zihninde çarpma, bölme, toplama ve çıkarma yaparak sonucu saniyeler içinde bulabiliyor.
Birden Sonsuza Kadar Olan Sayılarının Toplamının Negatif Çıkması 07:49
Birden Sonsuza Kadar Olan Sayılarının Toplamının Negatif Çıkması 127 izlenme - 3 yıl önce Matematiği sadece alışveriş hesabında kullanan biri olarak pek birşey anlamadığım için kesin bilgi veremeyeceğim ama abimizin yaptığı hesaba göre 1+2+3+4+5 ... sonsuza kadar giden sayı dizisinin toplamı -1/12 çıkıyor.Hile var mı yok mu buyrun siz karar verin.
Özgürlük İçin Dört İşlem 03:00
Özgürlük İçin Dört İşlem 132 izlenme - 7 yıl önce
Özgürlük İçin Dört İşlem 03:00
Özgürlük İçin Dört İşlem 121 izlenme - 7 yıl önce size güzel bir çalışma sunduysam ne mutlu bana...
müsbet ilim 02:41
müsbet ilim 153 izlenme - 8 yıl önce