Hoşgeldiniz!

dost hayvanlar

Dostuna Zarar Verilmesine Sinirlenen Köpek 00:41
Dostuna Zarar Verilmesine Sinirlenen Köpek 289 izlenme - 4 ay önce Dostuna Zarar Verilmesine Sinirlenen Köpek Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Atlarla Dost Olan Keçiler 02:36
Atlarla Dost Olan Keçiler 1.283 izlenme - 2 yıl önce Atlarla Dost Olan Keçiler
Pitbull İle Bebeklerin Dostluğu 02:19
Pitbull İle Bebeklerin Dostluğu 840 izlenme - 2 yıl önce Saldırgan ve en tehlikeli köpek cinsi olarak bilinen Pitbull, iş bebekler olunca süt dökmüş kedi oluyorlar.
Vefakar köpek ölen arkadaşını bekledi 00:37
Vefakar köpek ölen arkadaşını bekledi 1.188 izlenme - 3 yıl önce Çin'de bir köpek, otomobil çarpması sonucu ölen arkadaşının yanından bir an olsun ayrılmadı. Yinçuan kentindeki en işlek caddelerin birinde bir köpeğe otomobil çarptı. Köpek olay yerinde öldü. Bir başka köpek, vefa örneği sergileyerek arkadaşının başından ayrılmadı. Sıcaklığın -13 dereceye kadar düştüğü bölgede vefakar köpek, gece boyunca yol ortasında bekledi. Çevre sakinleri, diğer köpeğe de araç çarpmasını engellemek için yola bir tabure koydu. Çevrede bulunan restoranlardan birinin sahibi, ölü köpeği gömmek için yoldan kaldırdı. Bir türlü uzaklaşmayan köpek, gömülene kadar da arkadaşının başında bekledi. Görgü tanıkları, yaşanan bu şaşırtıcı olayı internette paylaşarak insanları daha dikkatli olmaları konusunda uyarmaya çalışıyor.
Sevecen Köpek 00:44
Sevecen Köpek 571 izlenme - 2 yıl önce Dost Kopek
Kedi Ve Bukalemun 00:33
Kedi Ve Bukalemun 587 izlenme - 4 yıl önce Kedi Ve Bukalemun
Köpek İle Tilkinin Dostluğu 02:31
Köpek İle Tilkinin Dostluğu 253 izlenme - 3 yıl önce Böyle Dostluk Görülmedi..
Çıta ile Köpeğin Dostluğu 02:58
Çıta ile Köpeğin Dostluğu 238 izlenme - 3 yıl önce Çok Güzel Bir Dostluk Örneği..
Dost Hayvanlar - Pitbull ve Yavru Tavşan 00:37
Dost Hayvanlar - Pitbull ve Yavru Tavşan 64 izlenme - 11 ay önce Dost Hayvanlar - Pitbull ve Yavru Tavşan Amerikan Pit Bull Terrier, terrier ve buldog köpeklerinin çiftleştirilmesiyle elde edilmiş melez bir köpek türüdür. Saldırgan, tehlikeli, insanlara saldıran hatta çocukları durup dururken öldüren bir köpek türüdür. Türkiye'de kanunlara göre “Pit bull terrier, Japanese tosa gibi tehlike arz eden hayvanları üretmek; sahiplendirilmesini, ülkemize girişini, satışını ve reklamını yapmak; sergilemek ve hediye etmek yasaktır” bu kanuna göre etrafınızda saldırgan köpek türleri besleyenler var ise şikayet edip köpeğin yetkililerce elinden alınmasını sağlayabiliyorsunuz.
Kediyle Atın Dostluğu 01:09
Kediyle Atın Dostluğu 127 izlenme - 3 yıl önce Kediyle Atın Dostluğu
hayvanlar 5 01:35
hayvanlar 5 158 izlenme - 7 yıl önce normal
Benim Dostum Bir Başka 02:06
Benim Dostum Bir Başka 75 izlenme - 3 yıl önce Paylaşalım Sesimizi Duyuralım Yorum Yapalım Destek
hayvanlarla dost olmalı 01:32
hayvanlarla dost olmalı 282 izlenme - 7 yıl önce
Kedi Ve Baykuşun Dostluğu 02:23
Kedi Ve Baykuşun Dostluğu 93 izlenme - 4 yıl önce Kedi Ve Baykuşun Dostluğu
Kedi ve köpeğin inanılmaz dostluğu 01:12
Kedi ve köpeğin inanılmaz dostluğu 43 izlenme - 3 yıl önce İki eski düşmanın inanılmaz dostluğu görenleri hayrete düşürüyor.