Hoşgeldiniz!

döv

Yeşilçamda Tarihi An - Sevişelim Sonra Döv 00:52
Yeşilçamda Tarihi An - Sevişelim Sonra Döv 26.330 izlenme - 9 yıl önce güzel sahne bee
Gariban Servis Elemanını Yorarak Burger King'i Protesto Etmek 01:48
Gariban Servis Elemanını Yorarak Burger King'i Protesto Etmek 4.180 izlenme - 3 yıl önce 2 gün önce suriyeli bir çocuğun patetes kızartması yediği için burger king şubesinin müdürü tarafından dövülmesinin üzerime kendisine solcu diyen tipler eylemlere imza atmaya devam ediyolar kendisini "solcu" olarak tanımlayan bir kişi olarak bu sözde protestocuların utanç verici eylemlerini kınıyorum.
Sokak Ortasında Kadın Döven Adamın Sonu 03:30
Sokak Ortasında Kadın Döven Adamın Sonu 1.879 izlenme - 3 yıl önce Adam vurdukça vuruyor, vurdukça vuruyor sonunda mahallelinin gazabı geliyor. görüntülere bakılırsa öncesinde kadın büyük ihtimal suçlu, destekleyin beni.
Rüşvetçi Amirlerini Linç Eden Polisler! 00:48
Rüşvetçi Amirlerini Linç Eden Polisler! 2.605 izlenme - 3 yıl önce Meksika'da polisler rüşvet aldığı gerekçesi ile Tabasco eyaletine bağlı Villahermosa kenti polisleri iki yıl önce göreve gelen Antonio Zacarías Arias adlı baş komiserin bölgelerinde rüşvet ve yolsuzluklara sürekli göz yumduğunu ileri sürerek öldürücü bir dayak attılar. Rüşvetçi amirleri aramızda istemiyoruz diyen polisler bu olayın tüm ülkeye ders olmasını isteyerek haklarında verilecek cezayı kabul edeceklerini söylediler. Görüntülerin televizyon kanallarına düşmesi üzerine soruşturma başlatan Meksika İçişleri Bakanlığının rüşvetçi amiri görevden uzaklaştırdığı ve dayakçı polisler hakkında da inceleme başladığı açıklandı. (İHA)
Halk Otobüsü Şoförünü Boğmaya Çalışmak 02:19
Halk Otobüsü Şoförünü Boğmaya Çalışmak 1.903 izlenme - 3 yıl önce Gaziantep’te özel halk otobüsü şoförü 32 yaşındaki Fariz Erdoğan’ın yolcu indirmek için durduğu sırada yolu kapattığı gerekçesiyle darp edilmesi, aracın güvenlik kameralarına yansıdı. Saldırganların, otobüs seyir halindeyken şoförü hava hortumuyla boğmaya çalıştığı görüldü.
Canlı Yayında Suriyeli Çocukları Dövmek 00:25
Canlı Yayında Suriyeli Çocukları Dövmek 1.730 izlenme - 3 yıl önce Kanal 7 Muhabiri Ensar Durmuş'un Suriyeli çocukları haber yaptığı sırada, cami avlusunda yardım isteyen çocukları döven kişinin görüntüleri kameralara takıldı.
Filistinli Çocuğu Kızlarına Dövdüren İsrailli Aile 01:59
Filistinli Çocuğu Kızlarına Dövdüren İsrailli Aile 893 izlenme - 3 yıl önce Fazla söze gerek yok.Filistinli bir çocuğu esir alıp kendi çocuklarına eğitim yaptırıyorlar !!
Antibiyotik Yazmayan Doktoru Dövmek 02:10
Antibiyotik Yazmayan Doktoru Dövmek 754 izlenme - 3 yıl önce İki üç gün önce yaşlı uzaktan bir akrabamla (uzaktan kumanda gibi oldu) birlikte hastaneye gittim. Kadın şuram ağrıyo şura işte felan diye tutturdu. Doktor testleri yaptı, baktı baktı ''bir şeyin yok teyzeciğim, serum geçirir birazdan'' dedi. Kadın tutturdu ''ben biliyom safra kesemde sorun var, bari bi ağrı kesici yap'' diye. Ben utandım onun adına. Doktor gerek yok dedikçe inat etti. Doktor da inat etti yapmadı. Bu olay başıma geldikçe habere çok şaşırmadım açıkçası.
Gelin Arabasının Önünü Kesen Çocuğu Dövmek 01:39
Gelin Arabasının Önünü Kesen Çocuğu Dövmek 1.313 izlenme - 3 yıl önce Zonguldak'ta Milli Egemenlik Caddesi'nde kırmızı ışıkta duran gelin arabasının yanına gelen çocuklar para istemiş. Sonu böyle olumş. Damat da demiş kiiii; "Eşim, tanıştığımızdan bu yana hayalinin sıra dışı bir gelin arabası olduğunu söylerdi. Sıra dışı derken ortaya bu araba çıktı. Herkesin ilgisini çekti" demiş.
Kadınlar Gününde Kadınlardan Dayak Yiyen Adam 00:59
Kadınlar Gününde Kadınlardan Dayak Yiyen Adam 655 izlenme - 3 yıl önce 8 Mart Kadınlar günün için toplanan kadınlar "Hırsız Tayyip Erdoğan" sloganı attığı sırada iddiaya göre adam "Orospulara bak orospulara sizin neyinize eylem" diyor eylemcilere. Ondan sonra bu görüntüler ortaya çıkıyor. Arkasına polisi alıp palayla insanlara saldıran,sokak arasında gencecik insanları öldüren bu zihniyet yanında polis olmayınca bir avuç kadından korkup depar atarak kaçmış efendim. Bu kendine erkek diyen yaratığı alkışlayalım.
Arkadaş Döv 00:20
Arkadaş Döv 463 izlenme - 4 yıl önce Arkadaş Döv
Pussy Riot Üyelerinin Kırbaçla Dövülmesi 02:32
Pussy Riot Üyelerinin Kırbaçla Dövülmesi 322 izlenme - 3 yıl önce Olay Rusya'da gerçekleşiyor Pussy Riot adlı aktivist grup Soşhi eleştirmek isterken polisin kontrolsüz şiddetine maruz kalıyor. biber gazı darp kırbaç. Polis neden masumca eylem yapan kişilere öküz gibi müdahale eder. Daha sonra kendisine şiddetli direniş gösterince de işte bunlar hep dış mihrak biz mağduruz bize saldırdılar der. Bu videodan anlıyoruz
Duman - İstanbul 01:38
Duman - İstanbul 166 izlenme - 3 yıl önce Dumanın 1999 yılında çıkarttığı 'eski köprünün altında' albümünden Crossing The Bridge adlı belgeselde de seslendirdiği ''istanbul'', bize istanbul'u anlatıyor hatta yaşatıyor desem bile olur, bu şarkı sözlerinin üstüne istanbulla ilgili bir şey yazmammı beklemeyin benden dostlar, duman candır. Bu şehir rakıyla yaşar Bu şehir cigarayı çeker Bu şehir gündüzü yaşar Bu şehir her geceyi sever Bu şehirin adamı söver Bu şehir kadınını döver Bu şehir kanımızı emer Bu şehir için ölmeye değer İstanbul elinden öper
Çılgın Rus Yarışması - Seyirci Dövüşü 03:08
Çılgın Rus Yarışması - Seyirci Dövüşü 271 izlenme - 3 yıl önce Rusya'da düzenlenen bu turnuvada seyircilerden gönüllüler dövüşüyor, kaybeden siktir olup giderken kazanan isterse devam ediyormuş, ödül kum torbası
Belçika Polisinin Türk Kahvehanesi Baskını 03:18
Belçika Polisinin Türk Kahvehanesi Baskını 172 izlenme - 3 yıl önce Olay Belçika'nın Antwerpse bölgesinde gerçekleşmiş. Sebebini bilmiyorum ama her ne olursa olsun polisin uyguladığı şiddet aşırı olmuş.
İnsanlıktan Çıkmış Baba 00:37
İnsanlıktan Çıkmış Baba 129 izlenme - 3 yıl önce Büyük ihtimalle hindistanda çekildiğini düşündüğüm görüntülerde el kadar küçük çocuğa arkada merdivenlerden neden geç indiğine sinirlenen hayvanoğluhayvan baba çocuğuna tekme atıyor.
Meksika'da Polis Olmak 04:27
Meksika'da Polis Olmak 101 izlenme - 3 yıl önce Yapılacak bir açıklama edilecek bir kelam yok zira adamlar sıkıntılı. İzleyelim.
Zekeriya Ünlü - Döv Beni 03:48
Zekeriya Ünlü - Döv Beni 177 izlenme - 6 yıl önce
Memoo 01:39
Memoo 120 izlenme - 8 yıl önce
Araya Aldıkları Polislere Girişen Ukraynalı Göstericiler 00:52
Araya Aldıkları Polislere Girişen Ukraynalı Göstericiler 52 izlenme - 3 yıl önce Ukrayna'da tekrar alevlenen olaylarda iki gün önce kaydedilmiş bir görüntü. Dünya genelinde sunulan bir haber. Tenhada yakaladıkları iki polise alabildiğine girişen kalabalık, hevesini tam alamıyor gibi, 5 saniye sürüyor kötek.
Futbolcu Döv 01:28
Futbolcu Döv 15 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/futbolcudov.htm Brezilya 2014 dünya kupası oyunları içerisinde şimdi komik ve eğlenceli olanı ile karşınızdayız. Bu oyunda ister Bilgisayara karşı isterseniz 2 kişilik oyun modu ile arkadaşına karşı oynayabilirsiniz. Oyunumuzda isminden anlaşılacağı gibi ülke takımlarının yıldız futbolcularını dövüyoruz. Hangi futbolcuyu, ne ile dövmek istiyorsanız seçim yaparak oyuna başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler..
Whack Your Teacher #TÜRKÇE# Hoca'nı Döv 08:08
Whack Your Teacher #TÜRKÇE# Hoca'nı Döv 25 izlenme - 3 yıl önce Sizin sinirinizi bozan hocalar mı oldu ve onlara karşı söylemek istediklerinizi söyleyemediniz mi o halde bu oyun size ilaç gibi gelecek :D (şadece oyun ve eğlence içindir, şiddetin her türlüsüne HAYIR ) Oyun Linki: • http://www.whackit.co/mobile/whack-your-teacher.html Oyunları Ucuza Almak İçin: • https//www.g2a.com/r/yabancioyuncu Takipte Kalmak İçin: • twitter https://twitter.com/YabanciOyuncu • facebook https://www.facebook.com/cekinmeyingelin • google plus https://plus.google.com/u/0/+MrKashyk • twitch http://www.twitch.tv/yabancioyuncu • youtube https://www.youtube.com/channel/UChFiy3vBTdbFLiziqZCxmug
Paparazileri Döv 01:55
Paparazileri Döv 4 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/paparazzileridov.htm Ünlü kız plajda kıyafetlerini değiştirmelidir. Bunu fırsat olarak bilen paparazziler soluğu plajda alırlar. Bunu öğrenen güzel ünlü önce etrafındaki paparazzilerden kurtulmalıdır. Yapmanız gereken plajda bulunan tokmak sopayı alarak paparazzilere vurmak. Sahil alanını paparazzilerden temizledikten sonra ise kızı giydirmek için kıyafetlerini seçebilirsiniz. İyi oyunlar.