Hoşgeldiniz!

dövme modelleri

En İlginç Optik İlizyon Ve 3D Dövme 02:12
En İlginç Optik İlizyon Ve 3D Dövme 7.702 izlenme - 2 yıl önce En ilginç optik ilizyon ve 3D dövmeler konusunda bilgi vereceğim. Bazıları için dövme iyi bazıları için kötü ama tüm dünyada dövme artık bir sanat olarak kabul edilmeye başlandı. Özellikle bu videodaki inanılmaz optik ilizyon ya da üç boyutlu dövmeler akıllara durgunluk veriyor!
1964 Yılında Dövme Modası 01:02
1964 Yılında Dövme Modası 2.714 izlenme - 1 yıl önce Günümüzde dövme yaptırma istemini,kişisel süslenme ve modayla tanımlayabiliriz.Ancak dövmenin insanlık tarihine ilk girişi şüphesizki bu kadar basit değildi. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler... Dünyada, ilk sosyal yaşamın örnekleri olarak kabul edilen, ilkel- komünal toplumla birlikte, son derece masum gereksinimlerden yola çıkarak; korkularını, beğenilerini ,isteklerini,inançlarını, geleneklerini,sosyal ve sınıfsal statülerini çizgi ve işaretlerle çıplak bedenlerine, yine bir başka insana ve doğaya göstermenin ifadesi olarak, ilk dövme uygulamaları yapılmıştır.O günün koşullarında ilkel yöntemlerle yaptıkları bu süslemeler insanlık tarihinde yerini almıştır.
dövme yaparken video izlesene 01:27
dövme yaparken video izlesene 12.024 izlenme - 8 yıl önce "resim sanatının dövme sanatındaki yeri, 05376318871 - 02125712403 dövmenin görsel sanatların kolu olduğunu ve resim sanatını bilmeyen dövmecilere dövme yaptıranların bozuk dövmelerini ressam dövmecilerin düzelttiğini biliyormuydunuz resİm formatinda dövme yaptiracaklar özellİkle bu uyarimizi dİkkate alsin İster beyaz kedİ sanat merkezİnde isterseniz her hangi bir dövmecide dövme yaptirin kesİnlİkle dövmecİnİzİn alt yapisini sorgulayin ressam alt yapisi olanlar dünyanin en İyİ ve en kalİtelİ
İlginç Dövme Modelleri 00:33
İlginç Dövme Modelleri 1.922 izlenme - 8 yıl önce
Güzel Video 01:53
Güzel Video 3.219 izlenme - 9 yıl önce dövme modelleri video...
dövme modelleri dövme katoloğu 02:41
dövme modelleri dövme katoloğu 3.520 izlenme - 8 yıl önce tattoo dövme portre İstanbul 02125712403 piercing ŞİŞlİ İstanbul 0537 631 88 71 randevu alın ŞİŞlİ , bakirköy,taksİm, beyoĞlu ,beŞİktaŞ bursa, İzmİr, eskİŞehİr, adana,dİyarbakir,hatay ve türkİyenİn her yerİnden beyazkedİ sanat dövme studyolarina portre dövme İçİn gelen İnsanlar Şunun bİlİncİndeydİ portreyİ ressam dövmecİler yapar hepsİnİn ortak fİkrİ dövme sanati çok İlerledİ çİzİmler fotoĞraf kalİtesİnde fakat bİzİm geldİĞİmİz yerlerde dövmecİler portre yapamiyor beyaz kedi sanat e
Dövmenin 100 Değişimi 02:44
Dövmenin 100 Değişimi 147 izlenme - 1 yıl önce MÖ 2000'lerde Antik Mısır toplumunda dövmenin yapıldığı mumyalardan anlaşılmıştır. Mısırlıların dışında Britonların, Galyalıların ve Trakların da dövmeleri vardı. Antik Yunanlar ve Romalılar, "barbarlara özgü bir uğraş" saydıkları dövmeyi suçlular ile kölelere yaparlardı. Hıristiyanlık inancında dövme yasaklanmıştı.
Sesli Dövme İle Sevdiklerinizin Seslerini Saklayın 00:45
Sesli Dövme İle Sevdiklerinizin Seslerini Saklayın 68 izlenme - 10 ay önce ABD’li bir dövme sanatçısı sesli dövme geliştirdi. Ses dalgası dövmeleri mobil uygulamaya okutularak çalınabiliyor. Dövme sahipleri sevdiklerinin seslerini dövme haline getirip istediklerinde dinliyor.
Fazlasıyla Gerçekçi 3 Boyutlu Dövme Modelleri 01:30
Fazlasıyla Gerçekçi 3 Boyutlu Dövme Modelleri 31 izlenme - 11 ay önce Her ne kadar sağlık açısından olumsuz sonuçlar doğurabileceği söylense de, birçok kişi çeşitli nedenlerle vücuduna dövme yaptırıyor. Ancak şimdi göreceğiniz 3 boyutlu dövmeler, normal dövmelere göre çok daha fazla dikkat çekmeyi başarıyor. Neredeyse gerçek gibi görünen bu 3 boyutlu dövmeler görenleri şaşkına çeviriyor. İşte bu videomuzda bu sıra dışı dövmeleri derledik.
Akrep Dövmesi Akrep Dövme Modelleri 05:24
Akrep Dövmesi Akrep Dövme Modelleri 29 izlenme - 9 ay önce Yayınladığımız Dövme Modellerine Tek Tek İncelemek İsterseniz http://tattooturkiye.com Dövme Modelleri konusunda fikir almanız amacıyla oluşturulmuş olan bu kanala abone olabilir. Güncel yayınlanan dövme modellerimizden haberdar olabilirsiniz Sosyal Medya Hesaplarımız Facebook https://www.facebook.com/TattooArtMagazin https://www.facebook.com/tattooartturkiye https://www.facebook.com/angeltattoostudyo İnstagram https://www.instagram.com/dovmesanatidergisi/ Twitter https://twitter.com/tattooturkiye1 Tattoo Türkiye - Dövme Modelleri Kanalı Angel Tattoo Piercing Stüdyo Tarafından Yönetilmedir. Sosyal Medya Hesaplarımız Facebook https://www.facebook.com/angeltattooavcilarstudio1 İnstagram https://www.instagram.com/tattoobymete https://www.instagram.com/angeltattooavcilar https://www.instagram.com/beylikduzudovme Twitter https://twitter.com/tattooandtattoo Web Sitelerimiz http://angeltattoostudio.com http://tattooandtattoo.com http://avcilardovme.com http://beylikduzudovme.com
Tattoomix Dövme Modelleri 01:07
Tattoomix Dövme Modelleri 104 izlenme - 5 yıl önce Tattoomix Dövme Dövme Tasarım Dermal Piercing Kalıcı Makyaj Tırnak Süsleme Dövme silme Karakalem ...
Türk Sanatçıya En Çılgın Dövme Ödülü 01:26
Türk Sanatçıya En Çılgın Dövme Ödülü 10 izlenme - 11 ay önce Almanya'nın en büyük dövme fuarlarından TatttooBash, hafta sonunda Köln'de düzenlendi. Etkinliğin en ilginç ödüllerden biri de dövme sanatçısı Hasan Koçak'a verildi.