Hoşgeldiniz!

dövüş kulübü

Dövüş KulübüAltyazılı Fragman 02:02
Dövüş KulübüAltyazılı Fragman 13.042 izlenme - 4 yıl önce Dövüş Kulübü (Fight Club) filminin Türkçe altyazılı fragmanı
Fight Club Kamera Arkası - Narrator'un Kendini Vurma Sahnesi 03:03
Fight Club Kamera Arkası - Narrator'un Kendini Vurma Sahnesi 4.700 izlenme - 2 yıl önce Fight Club filminin son sahnesinde yer alan Narrator'un (Edward Norton) Tyler'a resti çekip kendini ağzından vurduğu sahnenin nasıl hazırlandığını izliyoruz efenim. İyi seyirler.
Dövüş Kulübü - Where is my mind 03:52
Dövüş Kulübü - Where is my mind 7.542 izlenme - 4 yıl önce Dövüş Kulübü film müziği - Where is my mind
Vahşi Kedicikler Fight Club 01:48
Vahşi Kedicikler Fight Club 2.238 izlenme - 2 yıl önce Bu fayt kılap bağyanlara özel, buradaki vahşi kedicikler birbirlerini tuşa getirseler bile iş bitmiyor ve de tokatlar, şaplaklar devreye girmekte. adnan hocamda bu şekilde bir spor aktivitesi düzenlemeli bence.
fight club fragmanı 2 02:22
fight club fragmanı 2 3.932 izlenme - 6 yıl önce oregon üniversitesinde yüksek lisansını yapan chuck palanhiuk'un uzak olmayan bir gelecekte geçen ve kafası karışık genç bir erkeği konu alan romanından yola çıkılarak çekilen fight club'da filmi anlatan ünlü bir otomobil firmasında iyi bir işe sahiptir. tek düze yaşamı kronik uykusuzluk sorunuyla çekilmez bir hale gelmiştir. ailesi ve yakın bir arkadaşı olmayan jack doktorunun tavsiyesi üzerine kanserli hastaların terapi grubuna katılır. bu toplantılar esnasında marla'yla tanışır o da genç a
Dövüş Kulübü - This Is Your Life 03:31
Dövüş Kulübü - This Is Your Life 2.600 izlenme - 4 yıl önce Dövüş Kulübü film müziği - This Is Your Life
Bizler Tarihin Ortanca Çocuklarıyız - Fight Club 01:34
Bizler Tarihin Ortanca Çocuklarıyız - Fight Club 1.132 izlenme - 2 yıl önce Burada yaşayan en güçlü ve en zeki erkekleri görüyorum. Bu potansiyeli görüyorum ve hepsi heba oluyor. Lanet olsun, bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor, ya da beyaz yakalı köle olmuş. Reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşinde. Nefret ettiğimiz işlerde çalışıp gereksiz şeyler alıyoruz. Bizler tarihin ortanca çocuklarıyız. Bir amacımız ya da yerimiz yok, ne büyük savaşı yaşadık ne de büyük buhranı. Bizim savaşımız ruhani bir savaş, en büyük buhranımız hayatlarımız. Televizyonla büyürken, milyoner film yıldızı ya da rock yıldızı olacağımıza inandık, ama olmayacağız. Bunu yavaş yavaş öğreniyoruz ve o yüzden çok çok kızgınız.
Yalnızlar Kulubu 05:42
Yalnızlar Kulubu 978 izlenme - 2 yıl önce CineTeam Presents Yönetmen - Atilla ÖZTÜRK & Veysel ZALOĞLU Proje - Veysel ZALOĞLU & Atilla ÖZTÜRK & Resul AYAN Yardımcı Yönetmen - Aykut ÖZTÜRK Görüntü Yönetmeni - Atilla ÖZTÜRK Kurgu/Dublaj - Veysel ZALOĞLU Oyuncular - Veysel ZALOĞLU & Resul AYAN & A.Yuhan AKGÖR & Emre ÇİÇEKCİ & Volkan KÜTÜK & Faruk ACAR & Betül AKTAŞ Teşekkürler - Murad ZALOĞLU & Erdem GENÇ DEVAMI GELECEK...
Dövüş Kulübü Fragmanı HD 02:02
Dövüş Kulübü Fragmanı HD 1.652 izlenme - 5 yıl önce Fight Club Oregon Üniversitesinde yüksek lisansını yapan Chuck Palanhiuk'un uzak olmayan bir gelecekte geçen ve kafası karışık genç bir erkeği konu alan romanından yola çıkılarak çekilen Fight Club'da filmi anlatan, ünlü bir otomobil firmasında iyi bir işe sahiptir. Tek düze yaşamı kronik uykusuzluk sorunuyla çekilmez bir hale gelmiştir. Ailesi ve yakın bir arkadaşı olmayan Jack doktorunun tavsiyesi üzerine kanserli hastaların terapi grubuna katılır. Bu toplantılar esnasında Marla'yla tanışır o da genç adam gibi hasta olmadığı halde grubun toplantılarına katılmaktadır. Jack'in ve Marla'nın çabaları tüketici kültürünün anlamsızlığına karşı bir duruştur adeta kariyer sahibi ama yanlız insanların bir tepkisi. Jack'ın jenerasyonu ölü bir jenerasyondur. Bir yolculuk sonrası evinin yanmış olduğunu gördüğünde arayabileceği tek kişinin yolculuk sırasında tanıştığı sabun satıcısı Tyler Durden olmasıda adeta bunun bir kanıtıdır. İçilen birkaç biranın ardından park yerinde Tyler, kahramanımızı kendine vurması için kışırtacaktır. Aralarında başlayan bu kavga Jack'in hayatını değiştirecektir. Bir süre sonra Jack Tyler'ın yanına taşınır. Tyler'ın liderliğinde bir dövüş kulübünün kuruluşuyla bu kulübde sayıları elliyi aşmamak kaydıyla genç erkekler birbirleriyle dövüşmeye başlayacaklardır. Kısa sürede popüler hale gelen kulüp ve Tyler Durden hızlı bir şekilde bu ölü jenerasyonun mesihi haline gelir., Vizyon Tarihi : 10 Aralık 1999
Dövüş Kulübü Kurallar - Fight Club Rules 01:24
Dövüş Kulübü Kurallar - Fight Club Rules 921 izlenme - 2 yıl önce Post ejaculation syndrome yaratan nadir filmlerden Dövüş Kulübünün unutulmaz 8 kuralı... Admin Notu: İçerik sahibi Polattcan'ın katkılarıyla ses problemi giderilmiştir.
hayrettin-nihat doğan pascal nouma -[dövüş kulübü] 01:29
hayrettin-nihat doğan pascal nouma -[dövüş kulübü] 1.338 izlenme - 6 yıl önce hayrettin - nihat doğan pascal nouma -[dövüş kulübü]-[alisayar]
Fight Club - Yeşilçam's Cut 00:41
Fight Club - Yeşilçam's Cut 493 izlenme - 3 yıl önce İş bu video vakti zamanında çekilmesi gereken bir filmin fragmanı niteliğindedir. Cüneyt Arkın dövüş kulübünü çekmeliydi olmalıydı. Belki felsefe olarak benzer olmasa da dövüş üstadından böyle bir yapım izlemeliydik, ''dövüş erkek işidir, hepinizi döverim ulen'' gibi replikleriyle hafızalarımıza kazınmış dövmenin dayak atmanın kitabını yazmış abimizde neden yok olmalıydı, evet. Ya olsaydı, ''sahip oldukların sonunda sana sahip oluyor.'' mu diyecekti ? hayır elbette ''cahille budalanın ne yapacağı belli olmaz.'' derdi elbette. güzel uyarlama, absurdizmi yaşatan site alkışlarlayaşıyorum.com bkz: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/23830/dovus-erkek-isidir http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/237/yikilmayan-adam-doverim-seni
Dövüş Kulübü - Atılan Tüm Yumruklar 01:05
Dövüş Kulübü - Atılan Tüm Yumruklar 256 izlenme - 3 yıl önce Filmde atılan tüm yumruklar derlenip bizlere sunulmuş emeği geçenlerin ellerine sağlık. O zaman izleyelim efendim.
Fight Club - Fragman 02:22
Fight Club - Fragman 184 izlenme - 2 yıl önce Ölmeden önce izlemeniz gereken film abartısı yapmaya gerek yok. Sesini sinemalarda değil de sonrasında duyuran bir filmdir. Dövüş Kulübü.Sanırsam anlayan herkesin ilk 3ündedir. The first rule of Fight Club is, you do not talk about Fight Club. The second rule of Fight Club is ...
Dövüş Kulübü - Atılan Tüm Yumruklar 01:05
Dövüş Kulübü - Atılan Tüm Yumruklar 130 izlenme - 2 yıl önce Filmde atılan tüm yumruklar derlenip bizlere sunulmuş emeği geçenlerin ellerine sağlık.
Zombi Dövüş Kulübü 02:38
Zombi Dövüş Kulübü 105 izlenme - 2 yıl önce Oyunumuzda seçtiğimiz zombiye açık özelliklerden 3 tanesini ekliyor ve Hack it seçeneği seçerek aktif hale getiriyoruz. To battle seçeneği seçerek ringe çıkıyor ve karşımıza çıkan diğer dövüşçü zombilere vurmaya çalışıyoruz. Dövüşmek için 3 seçenekten birini sıra size geldiğinde seçmeli ve gücünüzü göstermelisiniz. Dövüş sonlarında kilitli olan diğer özellikleri aynı şekilde kutulara yerleştirerek dövüşçü zombimimiz gücünü artırabiliriz. İyi Eğlenceler.. http://www.oyunskor.com/zombidovuskulubu.htm
Where is My Mind? - Fight Club Soundtrack 8 Bit Edition 03:33
Where is My Mind? - Fight Club Soundtrack 8 Bit Edition 108 izlenme - 2 yıl önce http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/84339/ghostbuster-soundtrack-floppy-disk müziğinden yola çıkarak youtube da yapılan farklı çalışmalara göz gezdirirken buldum. Bana göre sanat eseri niteliğindeler. Verilen emek ve çıkan sesler muazzam. 8 bit versiyonlar ise hatırladığımız atari , segalardaki polifonik sesler. Müziğimiz efsane filmin efsane müziğidir . Filmdeki Müzik Pixies e aitti.Çok beğenildi bir çok coveri yapıldı.Ama bu çok iyi olmuş kanımca.
Dövüş Kulübü 01:28
Dövüş Kulübü 362 izlenme - 9 yıl önce hmmms canlı canlı
Tom Waits - Goin Out West (Fight Club) 03:06
Tom Waits - Goin Out West (Fight Club) 86 izlenme - 2 yıl önce Bu şarkıyı dinlemenin ilk kuralı bu şarkıdan kimseye bahsetmemek (bu geyigi fazla uzatmayacağım) Dövüş kulübünün başlanıç anı. Lou'nun barının bodrumuna doğru ilerlerken arkadan çalan muhteşem müzik.
Ezel - Alternatif Jenerik (Ossur Ossur İpe Diz Versiyon) 02:07
Ezel - Alternatif Jenerik (Ossur Ossur İpe Diz Versiyon) 114 izlenme - 2 yıl önce Monte Kristo Kontu'ndan devşirilerek yaratılsa da kalitesi ile dönem dizilerinden fersah fersah ileride olan Ezel dizisini saçmalatmak isteği ile başladı her şey. Bir insan neden durduk yerde böyle bir şey ister, neden püsküvüt yemek yerine bunun gibi gereksiz işlerle uğraşır anlamak da, anlatmak da imkansız. Sebebi her ne olursa olsun saçmalık sevenlerin sevebileceği (tabiki bir memeyi sevdikleri kadar değil), absürd hastalarının oehh işte diyebilecekleri bir çalışma sabaha kadar uğraşılarak yaratıldı. Finalde ise bonus niteliğinde bir 30 saniye var. O da ayrı mesele. Özet olarak; meme. Bu arada o sarışın kadın da Bade İşçil'miş. (bknz:mahsun kırmızıgül)
Anti-Faşist Dövüş Kulübü - Polonya 02:25
Anti-Faşist Dövüş Kulübü - Polonya 60 izlenme - 2 yıl önce 2. Dünya Savaşı esnasında sokak sokak nazizme karşı destansı direniş veren Polonyalılar, bu sefer de ülkelerindeki faşist harekete karşı direnebilmek için kolları sıvamışlar ve anti-faşist dövüş kulübünü kurmuşlar. Neredeyse her gün ülkemizin bazı illerinden gerçekleşen ırkçı saldırılara karşı bizim de ihtiyacımızın olduğu güzel bir projeye benziyor.
Dövüş Kulübü Filminin 30 Saniyelik Özeti 00:33
Dövüş Kulübü Filminin 30 Saniyelik Özeti 96 izlenme - 5 yıl önce Fight Club, Türkçe ismi ile Dövüş Kulübü filmini 30 saniyeye sığdırmışlar,ortaya böyle bir şey çıkmış.