Hoşgeldiniz!

Dövüş Sanatı Videoları İzle

Zlatan Ibrahimovic'in tekvando golleri 03:19
Zlatan Ibrahimovic'in tekvando golleri 12.441 izlenme - 4 yıl önce 17 yaşından beri tekvandoda siyah kuşak sahibi olan Zlatan Ibrahimovic, dövüş sanatındaki becerilerini futbola da yansıtıyor.
Tony Jaa'nın En İyi Dövüş Sahneleri 04:28
Tony Jaa'nın En İyi Dövüş Sahneleri 2.163 izlenme - 2 yıl önce Bu dövüş efsanesinin videosunu günümüz ve gelecek nesil gençlere ilham kaynağı olması adına en azından bir spor dalına uğraş vermelerini sağlamak için sayfaya yüklemek istedim. 1976 yılında Tayland'da doğan Tony Jaa küçüklüğünde izlediği filmlerin etkisinde kalarak dövüş sanatlarına gönül verir. İlk başlarda her ne kadar Judo ve tae kwon do eğitimi almış olsa da filmlerinde Muay Thai ve Muay Boran tekniklerini kullanır. Filmler: Ong-Bak Tom Yum Goong Muzik: Crosscut - Siren
Futbol Dövüş Sanatı 00:06
Futbol Dövüş Sanatı 1.821 izlenme - 3 yıl önce Futbol Dövüş Sanatı
amarok türk dövüş sanatı 04:38
amarok türk dövüş sanatı 3.124 izlenme - 6 yıl önce amarok türk dövüş sanatı mehmet gözükara
kung pow enter the fist 01:52
kung pow enter the fist 4.056 izlenme - 6 yıl önce
japonlar ağır çekim dövüş sanatı tiyatro 04:47
japonlar ağır çekim dövüş sanatı tiyatro 4.070 izlenme - 9 yıl önce japonlar ağır çekim dövüş sanatı tiyatro
wing tsun İstanbul - miraç seyhanlı 01:42
wing tsun İstanbul - miraç seyhanlı 5.256 izlenme - 7 yıl önce miraç seyhanlı %u2013 misyonumuz bir aile ortamında öğrencilerimizle birlikte onların daha başarılı bir wing tsun sporcusu olmaları için çalışmak ve hedefimiz ise avcı wing tsun%u2019u ve avcı escrima%u2019yı ülkemizde hak ettiği yere ulaştırmak.
amarok türk dövüş sanatı 02:25
amarok türk dövüş sanatı 1.940 izlenme - 6 yıl önce
Kimseyi Küçük Görmeyin. Bildiğiniz yaş tahtaya bastılar. 04:46
Kimseyi Küçük Görmeyin. Bildiğiniz yaş tahtaya bastılar. 542 izlenme - 1 yıl önce Eee ne demiş atalarımız her kuşun eti yenmez. Buda bunun en bariz örneği. tebrik ediyorum kızı hakkından geldi.
amarok türk ata sporu dövüş sanatı 01:33
amarok türk ata sporu dövüş sanatı 1.347 izlenme - 6 yıl önce türklerin ata sporu dövüş sanatı kurucusu mehmet gözükara amaroktürk ata sporu
Ata Savunma Takımı 23 Nisan Şenliği 08:40
Ata Savunma Takımı 23 Nisan Şenliği 901 izlenme - 3 yıl önce İşte Müslüm Hoca Ve Öğrencileri, G.antep Güzelvadi İ./o.ö.o.
Tai Chi Dövüş Sanatı 09:47
Tai Chi Dövüş Sanatı 442 izlenme - 2 yıl önce Youtube de gezinirken rastladım videoda oldukça ilginç hareketler mevcut doğruluğu noktasında yorum yapmadan tai chi nedir aşşağıdaki linkten öğrenebilirsiniz. http://tr.wikipedia.org/wiki/Tai-Chi_Chuan
Systema Dövüş Sanatı 02:00
Systema Dövüş Sanatı 445 izlenme - 2 yıl önce Rus Savaş Sanatı olarak da bilinen Systema, 10. yy’a dayanan bir geçmişe sahiptir ve Bogatyr (Rus kahraman / şövalye) tarafından çalışılmıştır. Rusya, tüm tarihi boyunca kuzeyden, güneyden, doğudan ve batıdan gelen istilhacıları püskürtmek zorunda kalmıştır. Tüm bu istilhalar sırasında da istilhacılar kendi savaş ve silah stillerini beraberinde getirmiştir. Savaşlar farklı arazi yapılarında, dondurucu kış soğukları ve boğucu yaz sıcakları gibi çeşitli hava şartlarında ve genellikle Rusların sayıca düşmanlarından az olduğu koşullarda yapılıyordu. Bütün bu etkenlerin sonucu olarak, Rus savaşçıları güçlü bir “ruh”un, son derece yenilikçi ve çok yönlü fakat aynı zamanda pratik, ölümcül ve her türlü düşmana karşı her türlü koşul altında etkili “taktik”lerle kombine edildiği bir stil geliştirdiler. Bu stil, katı kuralları, yapısı veya sınırları (ahlaki sınırlar hariç) olmayan doğal ve serbest bir stildi. Tüm taktikler içgüdüsel reaksiyonlar, kişisel dayanıklılık, güç ve karakter üzerine kurulmuş, özellikle çabuk öğrenilmek üzere tasarlandı.
kung pow enter the fist fragmanı 2 00:48
kung pow enter the fist fragmanı 2 2.045 izlenme - 6 yıl önce
Kilometre Taşları - Bruce Lee 05:12
Kilometre Taşları - Bruce Lee 497 izlenme - 2 yıl önce Kilometre taşlarının bu bölümünde türk seyircisininde çok sevdiği bir oyuncu.Jackie Chan ve onun filmlerini televizyonda görüldüğünde genelde izlenilen,sevilen bir yanı vardır.Bruce Lee üstedımızı alkışlarla yaşatıyoruz efenim.
Jet,kune,do 02:41
Jet,kune,do 1.322 izlenme - 8 yıl önce işte gerçek dövüş sanatı
Dünyanın En Ölümcül 27 Dövüş Sanatı CEZALI 10:06
Dünyanın En Ölümcül 27 Dövüş Sanatı CEZALI 485 izlenme - 2 yıl önce Pancar Tarlası Sunar. Videolarımızın devamı için kanalımıza abone olmayı unutmayınız. :) Müzik: Tribal_War_Coincil - Youtube ücretsiz müzik arşivinde mevcuttur. Karate Karate, Japon silahsız savaş sanatı Japoncada silahsız elin yolu anlamına gelmektedir Bokator Khmer savaş sanatı ve silah tekniklerini içeren bir döğüş sistemidir Jeet Kune Do Bu sanat Bruce Lee tarafından bilinen bazı savunma sanatlarının sentez ve modifiye edilerek birleşimtirilmiş halidir Systema Rus özel harekat birimi Spetsnaz in gelistirdigi butun eski rus dovus sanatlarinin kombinasyonu olan bir savunma stilidir Muay Thai 1300lü yıllarda Tayland'da ortaya çıktığı söylenmektedir. Yumruk, diz, dirsek ve tekmelerin kullanıldığı sert bir dövüş sanatıdır Pencak Silat Güney Filipinler ve Vietnam'da da kullanılmaktadır. Kısaca Silat olarak da bilinir. Okichitaw: Kuzey Amerikada yaşayan Cree Kızılderililerinin geleneksel yerli savaş yöntemleri ve tekniklerine dayalı benzersiz, güçlü, pratik dövüş sanatıdır. Taekwondo Çıplak el ve ayakla yapılan, Kore kökenli bir uzakdoğu savunma sanatıdır. Eskrima Filipin kökenli bir dövüş sanatıdır. Jailhouse Rock ABD hapishaneleri içinde geliştirilen farklı dövüş stillerini tanımlamak için kullanılan genel bir isimdir Vale tudo 20. yüzyılda Brezilya'da popüler olan bir dövüş sistemidir. Ninjutsu Japoncada kelime anlamı gizemli sanattır. Brazilya stili Jiu-jitsu Bir Japon dövüş sporu olan Jiu-jitsu'nun Güney Amerikalar tarafından değiştirilen halidir Sambo Sambo kelimesi rusça ''silahsız savunma'' anlamına gelen kelimelerin baş harflerinin birleştirilmesiyle oluşturulmuştur. Keysi Metodu Keysi, sokak kavgalarından türeyen aynı zamanda Batman filmlerinde ki Batman'in kullandığı dövüş tekniğidir Dambe Tarihsel olarak,Batı Afrika’da tarım köylerinde hasat festivallerinde,köy erkeklerinin savaşa hazır olması için bir yöntem olarak uygulanan dövüş biçimidir. Kalaripayattu Geleneksel Hint Dövüş Sanatıdır. Jiu jitsu Japonca'da yumuşaklık tekniği anlamına gelmektedir. Krav Maga İsrail askeri güçleri tarafından kullanılan savaş sanatları tekniğidir. Judo Japonya kaynaklı bir dövüş sanatı ve bir spor dalıdır Capoeira Brezilyalı kölelerin 16. yüzyılda ortaya çıkardıkları, savaş sanatı, spor ve müzik içeren bir savaş sanatıdır. Wing Chun Güney Çin kökenli bir dövüş sanatıdır. Aikido Eğer rakip saldırıya geçmişse, savunması eksik kalmış demektir” prensibine dayanmaktadır. Yağlı Güreş, geleneksel bir Türk sporudur Sumo Güreşi ; Japonya'da çok eski tarihe dayanan ve birçok adete ve töreye dayanan geleneksel bir güreş türüdür.
Ibrahimovic'in Tekvando Golleri 03:08
Ibrahimovic'in Tekvando Golleri 663 izlenme - 3 yıl önce 17 Yaşından Beri Tekvandoda Siyah Kuşak Sahibi Olan Zlatan Ibrahimovic, Dövüş Sanatındaki Becerilerini Futbola Da Yansıtıyor.
Türklerinde Bir Savaş Sanatı Var 03:24
Türklerinde Bir Savaş Sanatı Var 1.030 izlenme - 4 yıl önce Türk Savaş Sayokan'ın Kurucusu Yabgu Nihat Yiğit'in Teknikleri
Aikido Dersleri 01:36
Aikido Dersleri 518 izlenme - 3 yıl önce Üsküdar Ve Maltepe'de Yapılan Ücretsiz Aikido Derslerine Katılmak İçin Www.aikidosporkulubu.org Adresinden Bilgi Alabilirsiniz.
Türk Dövüş Sanatı - Sayokan 27:02
Türk Dövüş Sanatı - Sayokan 219 izlenme - 2 yıl önce Sayokan, savaş sanatları uzmanı “Yabgu” Nihat Yiğit tarafından 18 Mart 1999 yılında kurularak faaliyetlere başlamıştır. Türk Savaş Sanatı oluşturma çalışmaları uzak doğuda kaldığı 4,5 – 5 yıl içinde başlamış, ülkesine döndükten sonra devam etmiştir. Kendisi savaş sanatları teknik donanımına sahip olmasına rağmen bir sistemi oluşturan bir çok alanın kuramından yoksun olması sebebiyle başta Türk Tarihçisi, Türkolog, spor bilimcisi, pedagog gibi akademisyenlerden yardımlar almıştır. Bu yardımlarla süren çalışmalar 9 yıl sürmüştür.
kung pow enter the fist fragmanı 1 01:52
kung pow enter the fist fragmanı 1 1.256 izlenme - 6 yıl önce
Aikido Nedir? 02:11
Aikido Nedir? 449 izlenme - 3 yıl önce Aikido Nedir?
Osmanlı Mücadele Sanatı Ases 35:34
Osmanlı Mücadele Sanatı Ases 361 izlenme - 3 yıl önce Hun dövüş sanatı Amarok'tan sonra Osmanlı Dövüş sanatı Ases var karşınizda. Ancak kuran kişi günümüz Türkiye'sinde yaşayan bir şahıs. Ibretle izleyin verdiginiz vergilere aciyin 35 dakika boyunca. Genis bilgi icin; http://yeni.asesosmanli.com/
Nihat Yiğit ve Turkish Art Of War 03:23
Nihat Yiğit ve Turkish Art Of War 339 izlenme - 3 yıl önce Yeşilçamın gözde kolpa Bruce Lee si "Yabgu" Nihat Yiğit in yıllar süren akademik çalışmaları ve meditasyonları sonucu yarattığı yüzde yüz made in turkey savaş sanatı "Sayokan" ın tanıtım klibi. Chuck Norris mi döver Yabgu mu döver sorunsalını gündeme sokan bu vidyoyu sunmaktan şeref duyarım.
amarok - ilk türk dövüş sanatı - kurucu hakan haslaman - bölüm 1 00:28
amarok - ilk türk dövüş sanatı - kurucu hakan haslaman - bölüm 1 464 izlenme - 6 yıl önce amarok alpağutnung mengü azrak oğuz köreşibu dövüş sanatı 1995 yılında hakan haslaman tarafından kuruldu ve uluslar arası dünya dövüş sanatı komitesinden onaylatırıldı. ayrıntıları www.amarok.net den okuya bilirsiniz.
Genel Eskrim Kuralları Nelerdir? 00:51
Genel Eskrim Kuralları Nelerdir? 207 izlenme - 3 yıl önce Eskrim Eğitmeni Ateş Yaylıoğlu ile eskrim sporunu konuşuyoruz. Eskrimin Türkiye tarihini ve nasıl bir spor olduğunu paylaştıktan sonra şimdi de işin kural kısmını soruyoruz. Genel eskrim kuralları nelerdir, yanıtı MigrosTV'de! http://migrostv.migros.com.tr/
Karda Dövüş 00:46
Karda Dövüş 235 izlenme - 9 yıl önce karda dövüş sanatı
Herkes Eskrim Yapabilir mi? 00:49
Herkes Eskrim Yapabilir mi? 97 izlenme - 3 yıl önce Kılıçla dövüş sanatı, bir diğer adı eskrim ile ilgili sorularımızı Eskrim Eğitmeni Ateş Yaylıoğlu yanıtladı. Genel eskrim kurallarından, Türkiye'deki tarihine ve dünya ekollerine kadar pek çok konu hakkında konuştuk. Peki eskrimi herkes yapabilir mi? Yanıtı videomuzda. http://migrostv.migros.com.tr/
Ülkemizde Engelli Eskrimi Yapılmakta mıdır? 00:44
Ülkemizde Engelli Eskrimi Yapılmakta mıdır? 96 izlenme - 3 yıl önce Kılıçla dövüş sanatı olan eskrim ile ilgili tüm merak edilenleri Eskrim Eğitmeni Ateş Yaylıoğlu'na sorduk. Ülkemizde engelli eskrimi yapılıyor mu? Konunun detaylarını videomuzda izleyebilirsiniz. Ayrıca eskrim sporu hakkında sık sorulan soruların da yanıtı sizi bu linkte bekliyor. http://migrostv.migros.com.tr/