Hoşgeldiniz!

Dövüş Sanatları Videoları İzle

 Bruce Lee Efsanesinin Görülmemiş Hareketleri 03:28
Bruce Lee Efsanesinin Görülmemiş Hareketleri 111.619 izlenme - 3 yıl önce ruce Jun Fan Lee("Lee Jun Fan" Kantonca'daki adı), (d. 27 Kasım 1940, San Francisco – ö. 20 Temmuz 1973, Hong Kong). Çin kökenli aktör ve Jeet Kune Do savunma sanatı ustası. Bruce Lee, Amerika doğumlu olup Çin kökenlidir. San Francisco'daki Chinese Hospital hastanesinde dünyaya gelmiştir. Babası Lee Hoi-Chuen Çinli, annesi Grace Lee yarı Çinli yarı Kafkas'lıdır. Bruce Lee Jeet Kune Do (Türkçe; durduran yumruk yolu) adını verdiği bir savunma sanatı sistemi geliştirmiştir. Lee'nin bu sistemi geliştirmeden önce eğitimini aldığı savaş sanatları arasında; Kung Fu, Wing Chun, Karate, Boks, Tayland boksu, Jujutsu, Kick Boks, Aikido, Judo, Eskrim, Güreş ve Tekvando bulunmaktadır.
Karambit Bıçağı Nasıl Kullanılır - Cs:Go 06:16
Karambit Bıçağı Nasıl Kullanılır - Cs:Go 7.620 izlenme - 1 yıl önce Kökeni güneydoğu asya olan, kaplan pençesinden esinlenerek yapılmış, önceleri tarım aleti olarak kullanılan sonraları dövüş sporlarında da kullanılmaya başlanan, karambit bıçağının nasıl kullanıldığını gösteren eğitim videosu. Ayrıca cs:go oynayanlar yakından bilir, oyunda yüksek fiyatlara satılır bu bıçak.
Ronda Rousey 48 Saniyede Nakavt Oldu 05:09
Ronda Rousey 48 Saniyede Nakavt Oldu 394 izlenme - 3 hafta önce UFC (Karma Dövüş Sanatları) dünyasının en çok takip edilen isimlerinden biri olan Ronda Rousey, Aslan lakaplı Amanda Nunes karşı kaybetti. Ronda güçlü rakibi Amanda karşısında 48 saniye dayanabildi...
Karma Dövüş Sanatları Şampiyonası 02:38
Karma Dövüş Sanatları Şampiyonası 526 izlenme - 4 ay önce Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, Türkiye Mixed Martial Arts (MMA) Federasyonu tarafından Karma Dövüş Sanatları Şampiyonası yapıldı.
Bruce Lee Efsanesinin Görülmemiş Hareketleri 03:28
Bruce Lee Efsanesinin Görülmemiş Hareketleri 2.501 izlenme - 2 yıl önce Bruce Jun Fan Lee("Lee Jun Fan" Kantonca'daki adı), (d. 27 Kasım 1940, San Francisco – ö. 20 Temmuz 1973, Hong Kong). Çin kökenli aktör ve Jeet Kune Do savunma sanatı ustası. Bruce Lee, Amerika doğumlu olup Çin kökenlidir. San Francisco'daki Chinese Hospital hastanesinde dünyaya gelmiştir. Babası Lee Hoi-Chuen Çinli, annesi Grace Lee yarı Çinli yarı Kafkas'lıdır. Bruce Lee Jeet Kune Do (Türkçe; durduran yumruk yolu) adını verdiği bir savunma sanatı sistemi geliştirmiştir. Lee'nin bu sistemi geliştirmeden önce eğitimini aldığı savaş sanatları arasında; Kung Fu, Wing Chun, Karate, Boks, Tayland boksu, Jujutsu, Kick Boks, Aikido, Judo, Eskrim, Güreş ve Tekvando bulunmaktadır.
Röportaj ve Dövüş Sanatları Niyetine Spikere Dayamak 04:18
Röportaj ve Dövüş Sanatları Niyetine Spikere Dayamak 2.007 izlenme - 1 yıl önce Alistair Overeem ki kendisi k-1 ve ufcde dövüşmüş tam bir dövüş makinesidir. Röportajında bayana pekde hoş olmayan bir biçimde karma dövüş sanatları dersi vermektedir.
Dövüş Sanatları 02:23
Dövüş Sanatları 3.043 izlenme - 8 yıl önce
Dövüş Sanatları Ustasının Oyununu Bozan Sunucu 01:53
Dövüş Sanatları Ustasının Oyununu Bozan Sunucu 83 izlenme - 3 ay önce Tuğlayı kırmak için bardak kullanan dövüş sanatları ustası adamın hareketine hayran kalan sunucu farkında olmadan sahtekarlığı ortaya çıkarttı. Tüm enerjisini tek tuğla üzerinde yoğunlaştırarak başarılı bir eylem gerçekleştiren dövüş sanatları ustasının ardından iki tuğlayı çok rahat bir şekilde kıran sunucu ustanın soğuk terler dökmesine neden oldu.
Dövüş (Kısa Belgesel) 11:36
Dövüş (Kısa Belgesel) 876 izlenme - 3 yıl önce Taekwondo , judo , karate , aikido , kick box gibi dövüş sanatlarını anlatan bir belgesel.
okul dışında herşeye benziyo :) 01:24
okul dışında herşeye benziyo :) 1.209 izlenme - 7 yıl önce okul degıl dovus sanatları gıbı bı yer =)
Kusursuz Dövüşçü - Bren Foster 04:34
Kusursuz Dövüşçü - Bren Foster 348 izlenme - 2 yıl önce Bren Foster 6 ayrı disiplinde 9 defa dünya şampiyonluğu yaşamış bi yiğittir. Zaman zaman bazı filmlerde boy göstermektedir. Kendisini national geographicin fight science adlı belgeselinin bazı bölümlerinde tanıdım ve hayran kaldım. Adına hazırlanan bir müzik videoyu paylaşmak istedim. Kendisi 1.043 kg tekme atabilmekle beraber, yine 1 tona yakın bir tokat ve insanın gırtlağında ölümcül bir yaraya sebebiyet verebilecek bir pençe saldırısı yaparak şahsıma oha dedirtmiştir.
Yerinde Duramayanlar 03:41
Yerinde Duramayanlar 1.178 izlenme - 8 yıl önce
Tek Hamlede Adam Nasıl Bayıltılır 00:44
Tek Hamlede Adam Nasıl Bayıltılır 336 izlenme - 4 yıl önce Tek Hamlede Adam Nasıl Bayıltılır
UFC  MMA    Hard Workout  Motivation 05:02
UFC MMA Hard Workout Motivation 85 izlenme - 12 ay önce MMA karşık dövüş sanatları ile ilgili motivasyon videoları kanalımızda lütfen abone olmayı ve beğenmeyi unutmayın iyi seyirler... mma,kickboks,boks,judo
Dövüşçü Michael Mcdaniel, Maçta Bir Anda Yere Yığıldı 00:24
Dövüşçü Michael Mcdaniel, Maçta Bir Anda Yere Yığıldı 9 izlenme - 1 ay önce Karışık Dövüş Sanatları MMA karşılaşmasında dövüşçü Michael Mcdaniel, James Voke'yle yaptığı maçta bir anda yere yığıldı.
Öğrencilerine Meydan Dayağı Atan Karete Hocası 00:35
Öğrencilerine Meydan Dayağı Atan Karete Hocası 287 izlenme - 4 yıl önce Öğrencilerine Meydan Dayağı Atan Karete Hocası
Conor Mcgregor, Nate Diaz Maçını Kazandı 01:11
Conor Mcgregor, Nate Diaz Maçını Kazandı 35 izlenme - 5 ay önce Serbest Dövüş Sanatları'nda Conor McGregor, Nate Diaz'ı hakem puanlarıyla yendi.
Aikido Çoklu Saldırı 01:16
Aikido Çoklu Saldırı 130 izlenme - 3 yıl önce Çocukların Çoklu saldırı olduğunda yapılan aikido teknikleri
Dövüş Sanatları Konusunda Ustalaşmış İnsanlar 02:26
Dövüş Sanatları Konusunda Ustalaşmış İnsanlar 82 izlenme - 2 yıl önce Şunu net söyleyebilirim ki bu adamlarla karşılaşmak veya ters düşmek isteyen çok kişi çıkacağını sanmıyorum. videodaki kızların birinden uluorta dayak yediğinizi düşünsenize 2. gün alkışlarla yaşıyorum'da ana sayfadasınız (:
 Ülke ülke dövüş sanatları 00:05
Ülke ülke dövüş sanatları 115 izlenme - 3 yıl önce Ülke ülke dövüş sanatları
Dövüş Sanatları Ustasının Farkında Olmadan Oyununu Bozan Sunucu 02:16
Dövüş Sanatları Ustasının Farkında Olmadan Oyununu Bozan Sunucu 12 izlenme - 3 ay önce Tuğlayı kırmak için bardak kullanan dövüş sanatları ustası adamın hareketine hayran kalan sunucu farkında olmadan sahtekarlığı ortaya çıkarttı. Tüm enerjisini tek tuğla üzerinde yoğunlaştırarak başarılı bir eylem gerçekleştiren dövüş sanatları ustasının ardından iki tuğlayı çok rahat bir şekilde kıran sunucu ustanın soğuk terler dökmesine neden oldu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Burak yazıcı 00:41
Burak yazıcı 64 izlenme - 2 yıl önce Profesyonel boksörümüz Burak yazıcı https://www.facebook.com/34tiger?ref=bookmarks https://twitter.com/BurakYaziciTR www.burakyazici.com https://instagram.com/burakyazicitr/
Antalya'da  Karma Dövüş Sanatları Turnuvası Antalya'da Yapıldı 01:42
Antalya'da Karma Dövüş Sanatları Turnuvası Antalya'da Yapıldı 39 izlenme - 11 ay önce Karma Dövüş Sanatları Federasyonunun düzenlediği Türkiye seçmeleri ve Elit Kemer Turnuvası Antalya'da yapıldı.
Küçüklerin Güldüren Müsabakası 00:59
Küçüklerin Güldüren Müsabakası 134 izlenme - 3 yıl önce Küçüklerin Güldüren Müsabakası
sifu Alkan Bilginer 03:29
sifu Alkan Bilginer 106 izlenme - 3 yıl önce Wing Tsun Dersleri
Karma Dövüş Sanatları Dünya Şampiyonları Törenle Karşılandı 02:32
Karma Dövüş Sanatları Dünya Şampiyonları Törenle Karşılandı 73 izlenme - 2 yıl önce Ukrayna'nın Kharkiv şehrinde düzenlenen Karma Dövüş Sanatları Dünya Şampiyonasından altın madalyalarla dönen KÜ ile Kastamonu Belediyesi sporcuları törenle karşılandı.
Şampiyon dövüşçünün maymun stili! 03:01
Şampiyon dövüşçünün maymun stili! 28 izlenme - 1 yıl önce İrlandalı karışık dövüş sanatları (MMA) ustası şampiyon sporcu Conor McGregor tekniğini geliştirmek için maymunun hareketlerine benzer bir stil öğreniyor.
sifu Alkan Bilginer 03:29
sifu Alkan Bilginer 42 izlenme - 3 yıl önce Wing Tsun Dersleri
7 Samurayın Üstün Yeteneklerini Sergilemesi 02:00
7 Samurayın Üstün Yeteneklerini Sergilemesi 3 izlenme - 2 ay önce Bugüne kadar yapılmış en iyi Noodle reklamı olabilir! Japonların çılgınlıklarına her ne kadar alışkın olsak da bu defa karşımıza efsane çılgın bir reklamla çıkıyorlar. Daha önce de bir öğrencinin çok sevdiği eriştesini canla başla korumaya çalışmasını anlatan bir reklam filmi yayınlayan Nissin bu defa videosunda 7 samurayı oynattı.
MMA TRAINING - Motivation Video 03:50
MMA TRAINING - Motivation Video 16 izlenme - 12 ay önce En iyi motivasyon videosu izleyin, mma karışık dövüş sanatlarıyla uğraşan herkesin izlemesi gereken bir video iyi seyirler abone olmayı unutmayın teşekkürler...