Hoşgeldiniz!

dövüş sanatları

 Bruce Lee Efsanesinin Görülmemiş Hareketleri 03:28
Bruce Lee Efsanesinin Görülmemiş Hareketleri 109.093 izlenme - 3 yıl önce ruce Jun Fan Lee("Lee Jun Fan" Kantonca'daki adı), (d. 27 Kasım 1940, San Francisco – ö. 20 Temmuz 1973, Hong Kong). Çin kökenli aktör ve Jeet Kune Do savunma sanatı ustası. Bruce Lee, Amerika doğumlu olup Çin kökenlidir. San Francisco'daki Chinese Hospital hastanesinde dünyaya gelmiştir. Babası Lee Hoi-Chuen Çinli, annesi Grace Lee yarı Çinli yarı Kafkas'lıdır. Bruce Lee Jeet Kune Do (Türkçe; durduran yumruk yolu) adını verdiği bir savunma sanatı sistemi geliştirmiştir. Lee'nin bu sistemi geliştirmeden önce eğitimini aldığı savaş sanatları arasında; Kung Fu, Wing Chun, Karate, Boks, Tayland boksu, Jujutsu, Kick Boks, Aikido, Judo, Eskrim, Güreş ve Tekvando bulunmaktadır.
Karambit Bıçağı Nasıl Kullanılır - Cs:Go 06:16
Karambit Bıçağı Nasıl Kullanılır - Cs:Go 7.530 izlenme - 10 ay önce Kökeni güneydoğu asya olan, kaplan pençesinden esinlenerek yapılmış, önceleri tarım aleti olarak kullanılan sonraları dövüş sporlarında da kullanılmaya başlanan, karambit bıçağının nasıl kullanıldığını gösteren eğitim videosu. Ayrıca cs:go oynayanlar yakından bilir, oyunda yüksek fiyatlara satılır bu bıçak.
Karma Dövüş Sanatları Şampiyonası 02:38
Karma Dövüş Sanatları Şampiyonası 507 izlenme - 2 ay önce Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, Türkiye Mixed Martial Arts (MMA) Federasyonu tarafından Karma Dövüş Sanatları Şampiyonası yapıldı.
Bruce Lee Efsanesinin Görülmemiş Hareketleri 03:28
Bruce Lee Efsanesinin Görülmemiş Hareketleri 2.368 izlenme - 2 yıl önce Bruce Jun Fan Lee("Lee Jun Fan" Kantonca'daki adı), (d. 27 Kasım 1940, San Francisco – ö. 20 Temmuz 1973, Hong Kong). Çin kökenli aktör ve Jeet Kune Do savunma sanatı ustası. Bruce Lee, Amerika doğumlu olup Çin kökenlidir. San Francisco'daki Chinese Hospital hastanesinde dünyaya gelmiştir. Babası Lee Hoi-Chuen Çinli, annesi Grace Lee yarı Çinli yarı Kafkas'lıdır. Bruce Lee Jeet Kune Do (Türkçe; durduran yumruk yolu) adını verdiği bir savunma sanatı sistemi geliştirmiştir. Lee'nin bu sistemi geliştirmeden önce eğitimini aldığı savaş sanatları arasında; Kung Fu, Wing Chun, Karate, Boks, Tayland boksu, Jujutsu, Kick Boks, Aikido, Judo, Eskrim, Güreş ve Tekvando bulunmaktadır.
Röportaj ve Dövüş Sanatları Niyetine Spikere Dayamak 04:18
Röportaj ve Dövüş Sanatları Niyetine Spikere Dayamak 1.905 izlenme - 1 yıl önce Alistair Overeem ki kendisi k-1 ve ufcde dövüşmüş tam bir dövüş makinesidir. Röportajında bayana pekde hoş olmayan bir biçimde karma dövüş sanatları dersi vermektedir.
Dövüş Sanatları Ustasının Oyununu Bozan Sunucu 01:53
Dövüş Sanatları Ustasının Oyununu Bozan Sunucu 81 izlenme - 2 ay önce Tuğlayı kırmak için bardak kullanan dövüş sanatları ustası adamın hareketine hayran kalan sunucu farkında olmadan sahtekarlığı ortaya çıkarttı. Tüm enerjisini tek tuğla üzerinde yoğunlaştırarak başarılı bir eylem gerçekleştiren dövüş sanatları ustasının ardından iki tuğlayı çok rahat bir şekilde kıran sunucu ustanın soğuk terler dökmesine neden oldu.
Dövüş Sanatları 02:23
Dövüş Sanatları 3.040 izlenme - 8 yıl önce
Dövüş (Kısa Belgesel) 11:36
Dövüş (Kısa Belgesel) 859 izlenme - 3 yıl önce Taekwondo , judo , karate , aikido , kick box gibi dövüş sanatlarını anlatan bir belgesel.
okul dışında herşeye benziyo :) 01:24
okul dışında herşeye benziyo :) 1.208 izlenme - 7 yıl önce okul degıl dovus sanatları gıbı bı yer =)
Kusursuz Dövüşçü - Bren Foster 04:34
Kusursuz Dövüşçü - Bren Foster 330 izlenme - 2 yıl önce Bren Foster 6 ayrı disiplinde 9 defa dünya şampiyonluğu yaşamış bi yiğittir. Zaman zaman bazı filmlerde boy göstermektedir. Kendisini national geographicin fight science adlı belgeselinin bazı bölümlerinde tanıdım ve hayran kaldım. Adına hazırlanan bir müzik videoyu paylaşmak istedim. Kendisi 1.043 kg tekme atabilmekle beraber, yine 1 tona yakın bir tokat ve insanın gırtlağında ölümcül bir yaraya sebebiyet verebilecek bir pençe saldırısı yaparak şahsıma oha dedirtmiştir.
Yerinde Duramayanlar 03:41
Yerinde Duramayanlar 1.173 izlenme - 8 yıl önce
UFC  MMA    Hard Workout  Motivation 05:02
UFC MMA Hard Workout Motivation 79 izlenme - 10 ay önce MMA karşık dövüş sanatları ile ilgili motivasyon videoları kanalımızda lütfen abone olmayı ve beğenmeyi unutmayın iyi seyirler... mma,kickboks,boks,judo
Tek Hamlede Adam Nasıl Bayıltılır 00:44
Tek Hamlede Adam Nasıl Bayıltılır 335 izlenme - 4 yıl önce Tek Hamlede Adam Nasıl Bayıltılır
Öğrencilerine Meydan Dayağı Atan Karete Hocası 00:35
Öğrencilerine Meydan Dayağı Atan Karete Hocası 286 izlenme - 4 yıl önce Öğrencilerine Meydan Dayağı Atan Karete Hocası
Dövüş Sanatları Ustasının Farkında Olmadan Oyununu Bozan Sunucu 02:16
Dövüş Sanatları Ustasının Farkında Olmadan Oyununu Bozan Sunucu 10 izlenme - 2 ay önce Tuğlayı kırmak için bardak kullanan dövüş sanatları ustası adamın hareketine hayran kalan sunucu farkında olmadan sahtekarlığı ortaya çıkarttı. Tüm enerjisini tek tuğla üzerinde yoğunlaştırarak başarılı bir eylem gerçekleştiren dövüş sanatları ustasının ardından iki tuğlayı çok rahat bir şekilde kıran sunucu ustanın soğuk terler dökmesine neden oldu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Conor Mcgregor, Nate Diaz Maçını Kazandı 01:11
Conor Mcgregor, Nate Diaz Maçını Kazandı 24 izlenme - 4 ay önce Serbest Dövüş Sanatları'nda Conor McGregor, Nate Diaz'ı hakem puanlarıyla yendi.
Aikido Çoklu Saldırı 01:16
Aikido Çoklu Saldırı 128 izlenme - 3 yıl önce Çocukların Çoklu saldırı olduğunda yapılan aikido teknikleri
Dövüş Sanatları Konusunda Ustalaşmış İnsanlar 02:26
Dövüş Sanatları Konusunda Ustalaşmış İnsanlar 81 izlenme - 1 yıl önce Şunu net söyleyebilirim ki bu adamlarla karşılaşmak veya ters düşmek isteyen çok kişi çıkacağını sanmıyorum. videodaki kızların birinden uluorta dayak yediğinizi düşünsenize 2. gün alkışlarla yaşıyorum'da ana sayfadasınız (:
 Ülke ülke dövüş sanatları 00:05
Ülke ülke dövüş sanatları 115 izlenme - 3 yıl önce Ülke ülke dövüş sanatları
Burak yazıcı 00:41
Burak yazıcı 62 izlenme - 2 yıl önce Profesyonel boksörümüz Burak yazıcı https://www.facebook.com/34tiger?ref=bookmarks https://twitter.com/BurakYaziciTR www.burakyazici.com https://instagram.com/burakyazicitr/
Antalya'da  Karma Dövüş Sanatları Turnuvası Antalya'da Yapıldı 01:42
Antalya'da Karma Dövüş Sanatları Turnuvası Antalya'da Yapıldı 36 izlenme - 9 ay önce Karma Dövüş Sanatları Federasyonunun düzenlediği Türkiye seçmeleri ve Elit Kemer Turnuvası Antalya'da yapıldı.
Küçüklerin Güldüren Müsabakası 00:59
Küçüklerin Güldüren Müsabakası 134 izlenme - 3 yıl önce Küçüklerin Güldüren Müsabakası
sifu Alkan Bilginer 03:29
sifu Alkan Bilginer 104 izlenme - 3 yıl önce Wing Tsun Dersleri
Karma Dövüş Sanatları Dünya Şampiyonları Törenle Karşılandı 02:32
Karma Dövüş Sanatları Dünya Şampiyonları Törenle Karşılandı 73 izlenme - 2 yıl önce Ukrayna'nın Kharkiv şehrinde düzenlenen Karma Dövüş Sanatları Dünya Şampiyonasından altın madalyalarla dönen KÜ ile Kastamonu Belediyesi sporcuları törenle karşılandı.
Şampiyon dövüşçünün maymun stili! 03:01
Şampiyon dövüşçünün maymun stili! 25 izlenme - 1 yıl önce İrlandalı karışık dövüş sanatları (MMA) ustası şampiyon sporcu Conor McGregor tekniğini geliştirmek için maymunun hareketlerine benzer bir stil öğreniyor.
sifu Alkan Bilginer 03:29
sifu Alkan Bilginer 42 izlenme - 3 yıl önce Wing Tsun Dersleri
7 Samurayın Üstün Yeteneklerini Sergilemesi 02:00
7 Samurayın Üstün Yeteneklerini Sergilemesi 3 izlenme - 3 hafta önce Bugüne kadar yapılmış en iyi Noodle reklamı olabilir! Japonların çılgınlıklarına her ne kadar alışkın olsak da bu defa karşımıza efsane çılgın bir reklamla çıkıyorlar. Daha önce de bir öğrencinin çok sevdiği eriştesini canla başla korumaya çalışmasını anlatan bir reklam filmi yayınlayan Nissin bu defa videosunda 7 samurayı oynattı.
MMA TRAINING - Motivation Video 03:50
MMA TRAINING - Motivation Video 16 izlenme - 10 ay önce En iyi motivasyon videosu izleyin, mma karışık dövüş sanatlarıyla uğraşan herkesin izlemesi gereken bir video iyi seyirler abone olmayı unutmayın teşekkürler...
Güzel Sunucu Pes Ettirdi! -Karma Dövüş Sanatları 02:52
Güzel Sunucu Pes Ettirdi! -Karma Dövüş Sanatları 10 izlenme - 8 ay önce Karma Dövüş Sanatları'ndan (MMA), Luke Rockhold ile Urijah Faber katıldıkları bir televizyon programında güzel sunucu Kristen Brockman'a kısa süreli bir ders verdiler. Kristen Brockman kısa sürede öğrendiği hareketleri uygulayarak rakibini pes ettirdi
MMA Sporcusu Tim Kennedy: Kadınları ve Çocukları Öldürdüm 01:49
MMA Sporcusu Tim Kennedy: Kadınları ve Çocukları Öldürdüm 1 izlenme - 3 ay önce Karışık Dövüş Sanatları sporcusu Tim Kennedy, askerlik yaptığı dönemle ilgili itiraflarda bulundu: Savaşta kadınları ve çocukları öldürdüm. Arkadaşlarımın yandığına tanık oldum.