Hoşgeldiniz!

dövüşmek

Trafikte Türkleri Aratmayan Rus Kavgası 00:40
Trafikte Türkleri Aratmayan Rus Kavgası 600.302 izlenme - 3 yıl önce Kalabalık olan grup hangi arabada onu tam çözemedim ama kavgaya bakacak olursak tam bizlik. Çok moderin bir kavga gerçekten.
Dövüşmek İçin Arabadan İnen Adamların Acı Sonu 00:55
Dövüşmek İçin Arabadan İnen Adamların Acı Sonu 15.217 izlenme - 10 ay önce Karşılıklı laf atma sonucu arabadan inen iki adam hayatlarının dayağını yiyolar.Diğer arabadaki tek adam akıllarını aldı izliyoruz
Kız Arkadaşı İle Yürürken Dayak Yiyen Genç 03:35
Kız Arkadaşı İle Yürürken Dayak Yiyen Genç 45.955 izlenme - 3 yıl önce Efenim olay Ordu'da gerçekleşmiş. Sokakta giden çifte sataşan dallamalar topluluğu çocuğu evire çevire dövüyor. Ancak benim dikkatimi çeken kızın iplemeyişi oldu, Ulan insan bi üzülür bağırır çağırır yardım ister put gibi izliyo amk. Bu arada 1.30dan sonrası hikaye...
Rus ve Arapların Sokak Kavgası 02:29
Rus ve Arapların Sokak Kavgası 9.311 izlenme - 11 ay önce Rus ve Arapların sokak kavgası. Beyaz tişörtlüler arap Rusların h1 oranı 1.60.
Counter'da Tartıştığı Kişiyi Cafede Basmak 01:59
Counter'da Tartıştığı Kişiyi Cafede Basmak 19.420 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşlarımız oyunda tartışmış etmiş, sonra basan kişi ''ver ulan adresini oraya gelcem'' demiş, ''o da senden korkan senin gibi olsun'' deyip açık adresi verince bamgümzbamm durumları felan
Varmı Böle Kavga Kızlar Süper Dövüşüyo 02:06
Varmı Böle Kavga Kızlar Süper Dövüşüyo 17.710 izlenme - 8 yıl önce kızlar kavga ediyo fakat şartlar hç adil değil:):) by: erdi erkılıç ....
Kavga Etmeden Dövüşmek - Küçük Emrah 00:38
Kavga Etmeden Dövüşmek - Küçük Emrah 1.664 izlenme - 3 yıl önce Ve sonunda kavga gecesi gelir ve iki tarafta oradadır, ama Emrah kavga olmaması için elinden geleni yapmaya çalışır. 5 element üçlemesinin sonunu izleyeceğiz.
Bu Kızdan Korkulur 01:34
Bu Kızdan Korkulur 1.921 izlenme - 5 yıl önce Böyle bir sevgiliniz olsun istermiydiniz? :)
CSKA Moskova vs Spartak Moskova Holiganları (Çayır Dövüşü) 08:26
CSKA Moskova vs Spartak Moskova Holiganları (Çayır Dövüşü) 831 izlenme - 2 yıl önce Rusya'nın 2 spor kulübü olan cska ve Spartaklı taraftarlar, şehirden uzak, çayırda, ağaçlar arasında,grup halinde fight club tarzı birbirlerine dalıyorlar hem de öldüresiye.artık aralarında nasıl bir kin varsa, kızlı erkekli farketmiyor. Önüne gelen birbirine dalıyor..
Alışveriş Merkezinde Keyfine Dövüşmek 05:13
Alışveriş Merkezinde Keyfine Dövüşmek 547 izlenme - 3 yıl önce Manchester'da olduğunu okuduğum bu alışveriş merkezinde elemanlar neyin peşinde tam olarak anlayamadım ama etrafta ne güvenlik var, ne de karışan eden. Boks maçı olmuş bildiğin.
Ölümüne Girişen Karateci Kız 00:44
Ölümüne Girişen Karateci Kız 601 izlenme - 4 yıl önce Asansörde Siyah Kemer Kıza Bulaşmak isteyen çocuğun yediği dayak
Gerekirse Biz de Ninja Olacağız Sevgilim 01:34
Gerekirse Biz de Ninja Olacağız Sevgilim 338 izlenme - 3 yıl önce Tedavülde böyle hatunlar kalmadı, efendim. Biz sevgilimize gitsek 'Artık ninja olmamız gerekiyor, sevgilim' desek, alacağımız cevap muhtemelen 'Üff, sana ne be salak, ben istediğim gibi olurum' olacaktır. Gene en iyisi Kemal Sunal gibi Japonya'dan robot getirmek gibi gözüküyor. Üstelik 16 çeşit uzakdoğu sporunu ve Kamasutra'yı ezbere biliyorlarmış. Tam filmi izlemek izteyenler için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/80191/olum-vurusu-nihat-yigit-osman-betin-1986-76-dk
Trafikte Türkleri Aratmayan Rus Kavgası 00:40
Trafikte Türkleri Aratmayan Rus Kavgası 245 izlenme - 3 yıl önce Kalabalık olan grup hangi arabada onu tam çözemedim ama kavgaya bakacak olursak tam bizlik. Çok moderin bir kavga gerçekten.
Counter'da Tartıştığı Kişiyi Cafede Basmak 01:59
Counter'da Tartıştığı Kişiyi Cafede Basmak 252 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşlarımız oyunda tartışmış etmiş, sonra basan kişi ''ver ulan adresini oraya gelcem'' demiş, ''o da senden korkan senin gibi olsun'' deyip açık adresi verince bamgümzbamm durumları felan. Hepsini uydurdum, sadece kafeyi basmış. Nedenini bilmiyorum.
PES Oynarken Kendini Fazla Kaptıran Gençler - Küfür İçerir 01:54
PES Oynarken Kendini Fazla Kaptıran Gençler - Küfür İçerir 153 izlenme - 3 yıl önce Rast gele rastladığım bir video daha.. İzleyince biraz tırsmadım değil başroldeki arkadaştan.. Neyse izliyoruz.
Liseli Ergenin Ufc Dövüşçüsüne Dönüştüğü An 00:16
Liseli Ergenin Ufc Dövüşçüsüne Dönüştüğü An 108 izlenme - 3 yıl önce Sınıfta tartıştığı çocuktan ilk yumruğu yiyen liseli adeta bir UFC dövüşçüsüne dönüşüyor. Örnek almamak lazım tabi ki.
Erkek Gibi Dövüşen Kız 00:52
Erkek Gibi Dövüşen Kız 60 izlenme - 3 yıl önce Erkek gibi dövüşen kız
Birbirlerini Tokatlayan Fakülte Talebeleri 2 06:04
Birbirlerini Tokatlayan Fakülte Talebeleri 2 79 izlenme - 2 yıl önce Geçenlerde bu muhallebi bebelerinin bir videosunu paylaşmıştım, bu video da onun devamı… Üş beş bebe toplanıp en samimi arkadaşını yarım dirhem et uğruna tokatlıyor… bakmayın öyle okkalı tokat salladıklarına, tamamen sürü psikolojisi... bir tanesini kıstırıp tekte tek dövüşüp ''höt!'' desen al sana 'karpuz gibi dübürüm!'' derler... bu fakülte bebelerinin içinde büyümüş bir adamım ben, bunlardan üçü beşi biraraya geldiklerinde adam sanıyorlar kendilerini, önlerine gelene babalanıyorlar da tek başlarına pısırıklar… yanındaki manitasına laf atsan, gidip memelerini avuçlasan gıklarını çıkaramazlar vallahi... süt bebesi lan bunların hepsi... fakülte züppeleri değil mi alayı… ki bunlar kavga nedir, dövüş nedir bilmezler… Bildikleri tek bir şey varsa o da “Sevilay” belki bana verir düsturu ile en samimi arkadaşını tokatlamak… alayı kolpa bunların...
Futbolun Kirli Yüzü 04:50
Futbolun Kirli Yüzü 42 izlenme - 3 yıl önce Futbolda şiddetin sahada kol gezdiği anları derleyen HeilRJ, bunları videoda toplamış, biz de o çirkef anları izliyoruz efendim.
Futbolun Kirli Yüzü 2 04:49
Futbolun Kirli Yüzü 2 33 izlenme - 3 yıl önce Futbolda şiddetin sahada kol gezdiği anları derleyen HeilRJ, bunları videoda toplamış, biz de o çirkef anların ikinci videosunu izliyoruz efendim.