Hoşgeldiniz!

Dövüştürme Videoları İzle

şahan horoz dövüştüren adam 00:45
şahan horoz dövüştüren adam 896 izlenme - 6 yıl önce hahaha
Geleneksel Myanmar Çocuk Dövüştürme Şenliği 07:25
Geleneksel Myanmar Çocuk Dövüştürme Şenliği 61 izlenme - 2 yıl önce Her sene düzenlenen festivalde, Burmese Boksu denilen bu dövüş Myanmar da çocuklar arasında düzenleniyor. Kuralları Muay Thai'ye benzese de biraz farklılıklar var. Mesela eldiven kullanılmaz Burmese Boksunda ve her türlü kafa vuruşu serbesttir. Mahalle kavgası varya hani, hah öyle bir şey hemen hemen. Ölümcül riski yüksek, vahşet içerek bir dövüş stilidir Burmese Boksu. Her yaştan dövüş yapılabilen bu turnuva da festival başlarında çocuk müsabakaları yapılır. Myanmarlılara da biraz akıl diliyorum, çocuk dövüştürüp çekirdek çitleyerek izlemek nedir arkadaş.. İyi seyirler.
Çocukları Dövüştürüp Kahkahalarla Gülünmesi 00:58
Çocukları Dövüştürüp Kahkahalarla Gülünmesi 15 izlenme - 1 yıl önce 3 küçük çocuğun bir atölyede dövüştürülen ve çay içerek seyredenlerin kahkahalarla güldüğü görüntünün ortaya çıkması, izleyenlerin büyük tepkisine neden oldu. Bir mobilya atölyesinde çekilen görüntülerde, 3 küçük çocuk büyükler tarafından dövüştürüldü. Kırmızı tişörtlü bir çocuğun, iki çocuğa karşı dövüştüğü görüntüleri, büyükler ise çay içerek ve kahkaha atarak izleyerek cep telefonu ile görüntüledi. Büyüklerin 'Vur, vur' diye bağırdığı atölyede, çocukların birbirlerine acımadan yumruk attığı görüntüler, sosyal paylaşım sitesinde izleyenlerin büyük tepkisine neden oldu. Yaklaşık bir dakika kadar süren kavga, çocukları dövüştüren büyüklerin araya girmesiyle son buldu.
İddia Üzerine Köpekleri Dövüştürdüler 00:51
İddia Üzerine Köpekleri Dövüştürdüler 12 izlenme - 2 yıl önce İddia üzerine köpekleri dövüştürdüler - İZLE Afyonkarahisar’da, köpeklerin iddia üzerine acımasızca dövüştürülmesi amatör kamera tarafından saniye saniye kaydedildi.