Hoşgeldiniz!

down by law

down by law 02:17
down by law 1.227 izlenme - 7 yıl önce birbirinden farklı üç karakter olan zack jack ve roberto bir hapsihane hücresinde biraraya gelirler. roberto'nun hiçbir şeyi kafasına takmayan sevimli halleri ilk başlarda zack ve jack'in çok sinirine dokunsa da aynı hücrede kalmak zorunda olmalarından dolayı bu duruma katlanmak zorunda kalırlar. hapisten kaçmayı kafalarına koyan ikiliye roberto yardım edebileceğini söyleyince üçü birden bir kaçma planı yaparlar. espiri ve çekişme dolu bir kaçış ve yol hikayesi olan film
Down By Law - Ayakkabı Sahnesi (Tom Waits İçerir) 03:37
Down By Law - Ayakkabı Sahnesi (Tom Waits İçerir) 165 izlenme - 3 yıl önce Jim Jarmusch'ın Down By Law filminden izleyeceğiniz bu sahnede Tom Waits abimize hatunu çok kızmıştır. Tozu dumana katar; çünkü Tom abinin sorumsuzluğu canına tak etmiştir neredeyse tüm eşyaları sokağa boşaltır, bağırır,çağırır hatta Tom Wait'i biraz hırpalar ama hırsını bir türlü alamaz fakat Tom abi "gık" demez tüm bunlara ta ki hatun sonunda çok sevdiği ayakkabılarını camdan fırlatana dek!
I Scream, You Scream, We All Scream for Ice Cream - Down by Law 02:44
I Scream, You Scream, We All Scream for Ice Cream - Down by Law 97 izlenme - 3 yıl önce 1986 yapımı Down by Law filminde geçen harika bir Roberto Benigni repliği.i scream ve ice cream'in fonetik acidan benzerligi uzerine kurulu bir espri. filmde butun hapishane bu çıgliklarla yankilanir iyi seyirler.
Tom Waits - Jockey Full Of Bourbon (Down By Law Soundtrack) 04:04
Tom Waits - Jockey Full Of Bourbon (Down By Law Soundtrack) 101 izlenme - 3 yıl önce 1986 yapımı Jim Jarmusch filminin giriş sahnesidir. New Orleans'ta geçen öyküde baş kahramanlarımız DJ Zack(Tom Waits), kadın taciri Jack (John Lurie) ve İtalyan turist Bob (Roberto Benigni) yollarını aynı hapishane hücresinde kesişmiş bulurlar. Bunun öncesi ve sonrası da senaryo oluverir. Filmin girişinde yönetmenin seyirciye yaptırdığı New Orleans turu önce bana pek bir şey ifade etmemişti. Sadece güzeldi. Film ilerledikçe o görüntüye geri dönüşler yaptım zihnimde ve bittiğinde hemen başa alıp tekrardan izledim. Artık filmi tekrardan izlemeye gerek duymuyorum. Bu sahneyi izlemek her şeyi hatırlamama yetiyor.
down by law fragmanı 1 02:17
down by law fragmanı 1 118 izlenme - 6 yıl önce birbirinden farklı üç karakter olan zack jack ve roberto bir hapsihane hücresinde biraraya gelirler. roberto'nun hiçbir şeyi kafasına takmayan sevimli halleri ilk başlarda zack ve jack'in çok sinirine dokunsa da aynı hücrede kalmak zorunda olmalarından dolayı bu duruma katlanmak zorunda kalırlar. hapisten kaçmayı kafalarına koyan ikiliye roberto yardım edebileceğini söyleyince üçü birden bir kaçma planı yaparlar. espiri ve çekişme dolu bir kaçış ve yol hikayesi olan film